Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 84  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 19 hétf., 16:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Jacamar írta:
Nekróval még nem próbáltam de a dark skill-eket elnézve (is) igazad lehet, iszony erősek az ártó varázslatai.

A blood/tears beállítottság hasznát, értelmét, jelentőségét, különbözőségét elmagyarázná valaki, mert még nem teljesen egyértelmű számunkra...


El kell döntened a pálya/kampány elején, hogy Blood vagy Tears "útját" választod. Mindegyiknek 2 fokozata van, amit el tudsz olvasni a kis ábrákon hagyva az egeret.

Ha félreáll az ellenfél, de csatázol, Blood pontokat kapsz, ha félreállna és hagyod, akkor Tears-t.
Ha elérsz egy bizonyos pontszámot, akkor "felavattatod" magadat valamivé. Ez függ a kaszttól és attól, hogy might vagy magic.

Ha ez megvan, akkor azt a special abilityt, amit az elején megnéztél tudod használni Spellbookból csaták alatt.

Néha a Tears a jobb, csak azzal az a bajom, hogy töredék XP-t kapsz, ha félreállsz, mintha harcolnál mindig.

De néha ténylegesen a Tears ability a jobb választás.

(Ha már egyszer felavattak, akkor már nem tudsz a másik irányba is elindulni).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 19 hétf., 17:29 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Psycopathic írta:
El kell döntened a pálya/kampány elején, hogy Blood vagy Tears "útját" választod. Mindegyiknek 2 fokozata van, amit el tudsz olvasni a kis ábrákon hagyva az egeret.

Ha félreáll az ellenfél, de csatázol, Blood pontokat kapsz, ha félreállna és hagyod, akkor Tears-t.
Ha elérsz egy bizonyos pontszámot, akkor "felavattatod" magadat valamivé. Ez függ a kaszttól és attól, hogy might vagy magic.

Ha ez megvan, akkor azt a special abilityt, amit az elején megnéztél tudod használni Spellbookból csaták alatt.

Néha a Tears a jobb, csak azzal az a bajom, hogy töredék XP-t kapsz, ha félreállsz, mintha harcolnál mindig.

De néha ténylegesen a Tears ability a jobb választás.

(Ha már egyszer felavattak, akkor már nem tudsz a másik irányba is elindulni).


Azt azért érdemes hozzátenni hogy ez is játékstílustól függ. Bár egy könny reputációs hőst hamarabb lehet összehozni, mert több könny pontot kapsz mint vér pontot ( bár csak 1-2 lénykupaccal kell többet meglátogatni az első képességhez ). Viszont ez igen csak a tapasztalat kárára megy. Bár ahogy tapasztaltam a vérhősök képességei tényleg zsengébbek. Viszont ugye magasabb szintűek lehetnek mint egy könny hős. Gondolom így próbálták ellensúlyozni.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 19 hétf., 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Újabb teszt most a Lord of the Rings Online-ról. 3 részes lesz. Jöjjön már a Heroes VI. :)

LOTRO 1. rész
http://www.youtube.com/watch?v=OIVGTZ5j ... ideo_title
LOTRO 2. rész
http://www.youtube.com/watch?v=r1PeYBGIcS4
LOTRO 3. rész
http://www.youtube.com/watch?v=7dx8i1ieH34

Üdv mindenkinek.

A videó végén mivel megszakadt a szerve ezzel együtt a Fraps is nem tudtam már értékelni pont akartam úgy azt hiszem 93%-ot adnék neki az MMO RPG-k közt. Egyedi karakterek, szép nagy világ, változatos néhol vicces néhol félelmetes küldetések , a főküldetés tényleg EPIC, vannak átvezető videók nem ingame grafikával!, és a zene is melankolikus. A hangok viszont felemásak, 65 levelnél 1-2 területig megáll őpicit a fejlődés bár jön az új kieg szeptember 25-én akkor ez megváltozik és vannak benne azért unalmasabb küldetések is, mint a Wowban emellett laggol még ma is nagyobb városokban. Emellett mint észrevettétek éjszaka sokszor van egy nap a játékban a Wowban jobb volta real-time éjszaka és nappal megoldás szerintem.
Lehet fizetni kártyával a neten Turbine pontokért (vagy VIP tagságért amiről beszéltem) néha ez ügyben is szoktak akciók lenni pl +50%nyi Turbine pont az egyes sávokban. Pl lehet venni 500-1000-1500-2000 pontot asszem. S akkor ezek nőnek 50%-al és ugyanannyiért adják. A Turbine Storeban a játékban meg, mint láthattátok is szintén vannak akciók tárgy, kiegészítő, vagy Küldetés pakkok vagy gyors utazás leakciózott pontokért.

Nehéz egyébként egy ekkora méretű és lehetőségekkel bíró MMORPG-t egy videóban bemutatni. A programot hivatalos oldalról ingyen le lehet szedni ebben az alapjáték van benne, a többi kiegészítőt pedig felupdateli rá, ha rámész az előüdvözlő menüben az updatere. Van külön update exe letöltés lehetőség is, de nyomhatjátok automatikusra is az előüdvözlő menün belül.
Nem említettem a Rogue karakterosztályt mely csak picit hasonlít a Wow-os megfelelőjére. A Captain pedig igazán egyedi, emberi petje van egy testőre úgymond és erősíteni tudja a szövetségeket pl vagy a közeli társakat peteket stb. A Minstrel pedig gyógyító karakter a legjobb az egész játékban ilyen téren. Viszont nehéz a fejlődés vele állítólag.
A Warden pedig pajzsos dárdás amolyan Diablo 2 amazon féle, de csak féle.  Ahhoz lehet hasonlítani, de elég egyedi picit gyógyítani is tud stb. A Rune kepperről pedig beszéltem a vidióban, no ez a két karakter csak a Mória kiegészítővel jött be (ennek megvételével megkapja a játékos őket is) de most már külön is meg lehet venni őket pontokért akinek nincs meg a Mória kieg.
A főküldetéseknél most már a Mirkwood kiegészítőig meg lehet csinálni egyedül is felszuperemberelve a szövetséget igénylő küldetéseket is (ilyenkor az ellenfelek is erősödnek egy picit természetesen). Ez a megoldás folyamatosan bővül a magasabb szintekre is ahogy jönnek ki a kiegek.
Én eddig nem is fizettem a területekért ingyen megszereztem a pontokat a játékban illetve kaptam annó a bétában való részvételért is pontot. Annó régen megvettem a játékot 2007-ben és fizettem 2 hó erejéig utána ingyenes lett 2010-ben azóta, ingyen megyek előre.  S jó mert nem időrabló játék nem olyan mint a Wow ahol köteles vagy órákat egyfolytában játszani szinte a PVP erős hatása és a sok grindelés és a mindenhol jelenlévő sok-sok ellenfél miatt. (Móriában 1-2 pályarésznél a LOTRO-ban is van olyan hely ahol alig lehet mozogni de ez 1-2 területet takar csak az egész játékban).

A 3. s egyben záró részre várni kell mert ma vagy holnap felrakom a 64 bites Windows7-et.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 22 csüt., 8:36 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
Vologya Mester!

Mit tudsz a játékról? Kikerült aranylemezre? Érdemes még a Bétából szemezgetni hibákat, javaslatokat, ötleteket írogatni vagy most már csak csöndben várjuk a megjelenést?

Meg meddig műkszik még a Béta?

Üdv

Erik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 22 csüt., 15:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
eriklimo írta:
Vologya Mester!

Mit tudsz a játékról? Kikerült aranylemezre? Érdemes még a Bétából szemezgetni hibákat, javaslatokat, ötleteket írogatni vagy most már csak csöndben várjuk a megjelenést?

Meg meddig műkszik még a Béta?

Üdv

Erik


Üdv Bátor Harcosok!

A Béta nem tudom meddig működik még, de várható még egy 1.5-ös patch a megjelenés előtt, ha az UBI is úgy akarja.

Nincs tudomásom arról, hogy a játék aranylemezre került volna, de szerintem hamar meg fog történni (még a héten), mert már az október 13-ai installálásról és egyéb teendőkről szólnak az infók a különböző fórumokon. Szerintem érdemi változás már nem lesz a játékben, max. a patchekben, mert különböző dolgokat/módosításokat belerakni már nincs idő a játékba.

Ennyi infóm van... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 25 vas., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!
Valaki tudja esetleg hogy hány darab Michael Arkangyal szobrot osztanak ki Magyarországon? Mert gondolom mindenki aki megrendelte a Collector Edition-t egy kicsit reménykedik benne hogy véletlenül ő kapja meg :wink: . Persze maga a Heroes VI. jobban érdekel, de hát olyan szépen ki van dolgozva :D . Vagy ha esetleg valamelyik fórumozó kapja, tegyen fel róla képet! Had gyönyörködjünk benne és gratuláljunk neki :) .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 25 vas., 21:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ShurTugal írta:
Sziasztok!
Valaki tudja esetleg hogy hány darab Michael Arkangyal szobrot osztanak ki Magyarországon? Mert gondolom mindenki aki megrendelte a Collector Edition-t egy kicsit reménykedik benne hogy véletlenül ő kapja meg :wink: . Persze maga a Heroes VI. jobban érdekel, de hát olyan szépen ki van dolgozva :D . Vagy ha esetleg valamelyik fórumozó kapja, tegyen fel róla képet! Had gyönyörködjünk benne és gratuláljunk neki :) .


Üdv Bátor Harcosok!

Tudomásom szerint a világon 500db lesz elérhető ebből a szoborból (azért ilyen kevés, mert kézműves, minőségi munka!) és sorszámozottak lesznek. Rendelni az UBISHOP-on keresztül lehet. Ára: kb. 300$, megközelítőleg 60-70.000 Ft. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 25 vas., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Köszi az infót Vologya Mester!
Ezek alapján gondolom nem túl sokat lehet csak úgy nyerni.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Újabb játékbemutató ezúttal a hazai fejlesztések másik híres stratégiája. Ami sajnos nem sikerült jól. A Heroes VI sokkal jobb lesz, ez már biztos. :)

King Arthur - The Role-playing Wargame bemutató
http://www.youtube.com/watch?v=LFjGElwljfs

18.00-perctől van beszéd, sajnos elég halk így fel kell hangosítani. Köszönettel a Win7 másságának. A mikrofon beállítási hibát már kijavítottam legközelebb nem lesz gond.

PRO: Szép design. Látványos harci terepek. Mély stratégiai és RPG rész keverve s nem felrázva, A HUN változatban Mátyás király hangja narrál. Hangulatos háttérzene.
KONTRA - Gyenge optimalizálás. Rossz kamerakezelés a harcoknál. A térképen lag és átláthatatlanság uralkodik. A kezelőfelületet csiszolni kellett volna még. A harci animációk nem részletesek. A térképen kevés lehetőségünk van gazdasági menedzselésben.

Értékelés : 75%

Tesztgép:
AMD PHENOM X4 9950 2.6 ghz Processzor
4 GB Kingston DDR2 800 mhz RAM
Ati Radeon Sapphire HD 4850 512 ram Vapor-X.
Hitachi 320 GB 7200 RPM 32 cache HDD
GIGABYTE GA-MA770 UD3 alaplap


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 9:14 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
Ma, azaz szerda este 18 órakor párizsi, azaz Közép-Európai idő szerint leállítják végleg a Béta szervert a nagyközönség számára, azaz mostantól két hétig csöndes várakozás, esetleg demózás jön, na meg edzés az eddigi Heroes-okkal... aztán hamarosan érkezik október 13 csütörtök :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 17:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Vologya, én kapok ilyen szobrot? :wink:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 18:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Szuper Heroes VI kampánybemutató videó érkezett.
http://www.gamespot.com/pc/strategy/mig ... 36631?hd=1

Van hozzá cikk is tegnap óta. Q and A Erwannal.
http://www.gamespot.com/pc/strategy/mig ... e=previews

http://www.celestialheavens.com/viewpag ... 1316876014
Itt pedig elindult egy nyereményjáték. Válaszolni kell cska 100 szóban vagy kevesebbel hogy miért vagy Heroes Fan. S nyerhettek pólókat, pendriveot, egérpadot.

Ja ezek a fekete lények megint előtűntek és még Arctalanok is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 19:02 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
Nem tudom észrevettétek-e, de a videóban október 11 szerepel megjelenési időpontként... Epic hiba! ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 19:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok Heroes fanok!
Már alig két hét van hátra a Hereos VI. megjelenéséig. Végre megtudjuk mi történ 400 évvel Isabella háborúja előtt. Amit mi végigküzdöttünk. Legyőztük a Démon Hadúrt a saját várában, Sheogban, Biarrát pedig a Griff Birodalom szívében és még felsorolhatatlan hőstettet vittünk véghez Ashan világában.
De erre a két hétre még kaptunk egy videót. Érdemes megnézni, kíváncsivá teszi az embert!

http://www.youtube.com/watch?v=sPeZ1Uv1vEw

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 19:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem tudom ti hogy vagytok, de nekem már unalmas, hogy szinte minden részben a démonokat kell elpáholni. Egy kis újítást vártam ezen a téren :roll:

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 19:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát de ez érthető. Az összes faj közül ők a leg"gonoszabb" faj. Mert a nekromantákba is szorult némi "jóság" az V. rész hadjáratában. De ez érthető mivel Ashan világában a a Démonok mindenkinek keresztbetettek. Mellesleg Démonok csak a 3. rész óta vannak. A 3 hadjáratával nem játszottam, a 4ben nem volt egy konkrét hatalom akit el kellet pusztítani. Az 5ben pedig rengeteg a belső viszály is. Szerintem jó ez így ahogy van. De az oldalon meglehet találni a fajok történetét/történelmét és abból kiderül hogy miért is a Démonokat fogjuk gyilkolni újra. És a V. rész hadjáratának végén Isabella meg is mondja hogy csak újabb csatát vesztettek ( a démonok ), így hát esetleges folytatás során ( már ha az 5. rész utáni történetet folytatják ) megint a Démonokat fogjuk írtani. Vagy éppen hogy átveszik a hatalmat, vagy mire mi belecsöppenünk a történetbe már át is vették. Szerintem a probléma hogy a mindig a Démonok és Emberek konfliktusán alapszik a történet ( mármint főleg ). Én mondjuk szívesen játszanék egy Dungeon - Sylvian ( ugye Ashanban igencsak rokonok :wink: ) központú hadjárattal, ahol a két elf faj közti háború egész Ashanra kiterjed, de ez csak az én véleményem.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Amerikában Október 11., míg Európában október 13. a megjelenés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 21:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
október 13-án még csak angolul jön ki, vagy már magyarul?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 21:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Olyat is bele lehetett volna csempészni, hogy például az orkok elözönlik egész Ashant és mindenki összefog ellenük. Vagy egy gonosz nekromanta az egész világot akarja, ilyesmi... A sztori a H4-ben nagyon jó lett megcsinálva, onnan kellett volna egy kicsit meríteni. :lol:

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 22:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Krityó írta:
Vologya, én kapok ilyen szobrot? :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Szeretnél mi? Én is! :P

Orin: Október 13-án magyarul jelenik meg a játék Magyarországon... Előrendelhető az oldalunk JátékRendelés menüjében... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 84  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség