Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 383 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 06 vas., 10:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Karácsonyban még bízhatunk! :P 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 04 hétf., 14:46 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nimbus írta:
Karácsonyban még bízhatunk! :P 8)



A következő táborban majd megnézzük a képeket.
Mondjuk addig az összes verseny eredményeit is ki lehetne rakni, de én ezt már csak félve jegyzem meg, tudom mindenki nagyon elfoglalt :) .

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 05 kedd, 0:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Nimbus írta:
Karácsonyban még bízhatunk! :P 8)



A következő táborban majd megnézzük a képeket.
Mondjuk addig az összes verseny eredményeit is ki lehetne rakni, de én ezt már csak félve jegyzem meg, tudom mindenki nagyon elfoglalt :) .


Üdv Bátor Harcosok!

Süni: 23. oldal... Minden verseny végeredménye ott van... Csak vissza kell kicsit lapozni, mert a srácok beszámolói között elvesznek az eredmények... :wink: Baráti üdv!

ui: Gepynek minden kép és eredmény elküldve, látom kicsit munkára kell sarkallnom, mert nem akarnak a tábori képek, videók és eredmények maguktól felmászni a helyükre... :P Sajnos az élménybeszámolóm 1vs1 része elveszett az éterben, majd idén igyekszem nem elhúzni az írást és akkor talán több részletre emlékszem majd... :roll: A többiről:

H5 támadás:

1 olyan csapatot találtam ki, ami nem a morálra és luckra épült, hanem éppen az ellentettjére a negatív luckra és morálra. Főhősöm Dierdre volt, mellette Vámpírok sorakoztak fel. Szerencsére kevés volt a necro és az elementál sereg, amelyek ellen egy fabatkát sem ért volna ez a csapat... Csizu ellen megszenvedtem, féltem is a farkasoktól, mert nagyon nehezen verhető sereg volt, de végül hoztam a partyt 1-1-re... Pista nagyon jó csapatot rakott össze, ha vesz legalább 3 slotbüntit, véleményem szerint nyeri a H5 támadás tornát... Még Lord Shaba lepett meg a Vámpír lordokkal, mert nem támadtam meg azonnal és a sok átok úgy legyengített, hogy nem bírtam vele, de ezt a meccset is hoztam x-re... Jou és Dragon macis serege kis szerencsével megvolt, Zsombi is majdnem elkalapált a Phoenixekkel, de a negatív luck és morál jó időben segített ki. Összességében nagyon örülök, hogy nyerni tudtam, 2x egymás után... Gratulálok a dobogósoknak és a helyezetteknek!

H3 támadás:

Itt is jó csapatom volt a Cyclopsok személyében... Tudtam, ha jól játszom és egy kis szerencsém is van, akkor jó helyen végezhetek. Tábor előtt teszteltem kicsit és megtaláltam 1 olyan hexát a pályán, ami Nekem kedvezett. Minden alkalommal, mikor engem támadtak, oda álltam, így elég sok borsot törtem az ellenfeleim orra alá... Jöttek luckok, morálok, ez is sokat segített. Ssth 2x elvert, kicsit lenéztem a csapatát, de később kiderült, hogy nagyon jól játszott Velük, meg is látszott a 3. helyezésén. A mightos csapatok ellen is megizzadtam, de nagyon sok meccset sikerült hozni úgy, hogy nem is számítottam rá... Sorcy megint brutálisat alkotott, nem is sikerült senkinek sem elvernie... Gratulálok a dobogósoknak és a helyezetteknek!

2vs2 verseny:

Ssth-t kaptam párnak. A végén kiderült, hogy a kondánk tényleg összeadódott, mert nagyon sok szerencsénk volt és ki tudtuk használni ezeket az előnyöket az ellenféllel szemben. Nagyon jó páros voltunk, könnyedén játszottunk és néha kis szerencsével, de valamelyikünk mindig tudta hozni a győzelmet. Sajnos többre nem emlékszem ennyi idő távlatából. Örülök, hogy 2x egymás után bajnok tudtam lenni, Sorcy és ssth mellett! Köszi th, klassz volt! Jó páros voltunk!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 383 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség