Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 383 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 23 vas., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Üdv!

Véget ért egy újabb tábor. Gratula Süninek a bajnoknak és Csizunak a második helyezettnek! Bővebben majd holnap.

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 24 hétf., 13:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Véget ért a Heroes Tábor, e néven a kilencedik. Ismét sok örömet és vidámságot okozva a játék szerelmeseinek. A hangulat szokás szerint kitűnő volt én nagyon jól éreztem magam végig. Köszönet érte ismételten Vologyának.

Kezdjük az elején.

H5 támadás:

A csapatom sajnos a stack felárnak köszönhetően nem hozta azt a teljesítményt, amit kitűztem neki. De azért okozott így is fejtörést sok csapatnak. Elégedett vagyok a teljesítménnyel, máskor jobban megnézem az árlistát. A csapatomat egyedi volta miatt még a vérbeli H5-ösök is megsüvegelték, ennek örültem.

H3 támadás:

Itt a várakozásomon felül szerepeltem. Itt ragadom meg az alkalmat, hogy Sorceressnek gratuláljak. Olyan csapatot kreált, amely pontveszteség nélkül alázott le mindenkit. A 4. hely amit elértem nagyon jó, főleg úgy, hogy olyan csapatokat is legyőztem, amikre nem számítottam. pl, hogy Vologya küklopszait 2:0-al abszolválom nem hittem volna előtte. Ha nincs pár embernek ultramákja ellenem, akkor a dobogó is elérhető lett volna.

2vs2:

Fortuna nagyasszony Jou-t sorsolta ki nekem párnak. Jó párosnak igérkeztünk, megpróbáltunk helytállni.

1. meccs:
Vértestvérek
vs. Nimbus-Teki


Jou Fortress én Infreno.
Jól kezdtük a partit, de a 7. napon sajnos elbuktam a devilt, amikor el akartam foglalni Jou Rampart várát, hogy két Rampartom legyen Démonnak. Jou jól haladt, hamar bement középre, mivel Fortress volt a mocsárban gyorsan haladt. Nimbust először elkergette, majd mivel elhúzódott az idő és elhangzott végcsata szó mindenki igyekezett középre. Ebből később vita is kialakult, hogy ki mit csinált még ez idő alatt. Majdnem kikaptunk, mivel Jou elfelejtett Teki ellen elmenekülni és odaadta az artijait, többek között az airgömböt és a lion shieldet. Ezzel Tekinek majd 900-as lightingja lett, amivel majdnem megnyerte a meccset a full seregem ellen. De a végén minket írtak fel győztesnek.

Erre a végcsata elhangzott dologra lenne majd az elkövetkezendőkre egy javaslatom, miszerint amikor kimondják a szervezők, hogy innentől végcsata, akkor minden delikvensnek 2-3 köre lenne arra, hogy még megcselekedje azt, amit szeretett volna Kivásárolja a lényeket, manát tölt, upgradel, varit tanul stb. Azután, mikor lejárt ez a 2-3 kör már semmit. Azért lenne jobb ez a körös leosztás, mivel lehet, hogy az egyik fél nagyon elhúzza az időt és mire a másik jönne, már mindenki noszogatja, hogy tessék menni végcsatázni. Igaz ez az 1vs1-re is, ott is volt egy-két ilyen felháborodás, hogy ezt és ezt csinálta még valaki.
Például: 1.3.4.-nél a kék körében hangzik el a végcsata, akkor azt mondjuk, hogy 1.3.7. után már nem csinálhatsz semmit, csak a főhőssel mész középre. Ami ugye nem lehet pár másodpercnél hosszabb kör, ha ennél hosszabb az már gyanús. Ezzel el lehetne kerülni ezeket a vitás helyzeteket végre.

A többiről később...

ps: Az 1vs1 5. forduló el van írva, mivel nem Zsombor nyert, hanem én. javítsuk majd. Köszi. (Javítva! - Vologya)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 24 hétf., 16:56 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv!

Véget ért a IX., számomra az 1. Heroes Tábor, íme egy kis élménybeszámoló, természetesen a teljesség igénye nélkül, hiszen ennyi jó dolgot nehéz így hirtelen "papírra" vetni...

A Heroes-on kívüli focizások, pókerezés, csobbanások és nagy nevetések mellett persze a legfontosabb számomra maga az 1vs1 verseny volt, mivel csak ebben voltam érdekelt, íme hát a történések...

1. kör Across the desert

Bozso vs Vologya/Zsombor 3-0

Sajnos ez a meccs elmaradt, mivel Vologyának vissza kellett utaznia Pestre, így az első este számomra a pakolgatásal, aklimatizálódással és a másnapi meccsekre való felkészüléssel telt.

2. kör Conflict over Atlantis

Bozso (Fortress - Broghild lvl 13 - 9/19/10/12)
vs
Csizu (Fortress - Thorgrim lvl11 - 16/16/8/10)

Szép kezdés, rögtön Csizuval az első meccsen, akivel mindig szoros csatákat vívunk melyeket rendre elbukok...na de ilyen a verseny, kapásból élet-halál harc :)
A mapon jól haladtam, igaz, hogy Broghilden kívül értelmes hős nem jött, de bíztam a defensben és az armorerben, hátha kihúz a bajból...
Amennyire emlékszem különösebben nagy gondjaim nem voltak, leszámítva a Heroes bugjait, amikor kikötésnél eltűnt a hajóm, vagy egyszerűen kilépett a játék, de végül csak túljutottunk ezen is.
Végül elérkeztünk 1.4.1-ig, amikor is én már épp partra szálltam a szigetemen, miután kiszedtem a +4 All-t, ekkor azonban Csizu beverte a Garrisont és a Titánokat és átjött hozzám. Bár az egész sereg otthon volt, a főhősöm nem, így gratuláltam Csizunak, 1 nappal gyorsabb volt...

0-3

3. kör - Utak

Bozso (Inferno - Damacon lvl 14 - 19/19/13/12, 58 manna)
vs
Adler (Stronghold - Gundula lvl 14 - 16/14/10/6, 6 manna)

Rögtön első hősnek bejött Damacon, mivel senki más nem jelentkezett, ő kapta a megbízást, hogy vezesse az ördögi hordát...
Jól haladtam, kaptam Logisticet, időben meglett a Devil+Castle, így 1.2.1-től már gyorsan tudtam haladni, mindent kiszedtem, majd 1.3.1-nél ütöttem az eventhez közel lévő Dreadeket.
Majd jött a nehezebb falat, 4*8 Giant, földmágia nélkül...nagyobb veszteségek nélkül, ez is meglett így enyém lett a +2 All és a Golden Bow, amit inkább ellenfelem elől vettem el, sem mint nekem lett volna rá szükségem...
Ezt követően mindent felszedtem középen, de vigyáztam, nehogy Adler egy hirtelen betöréssel elkapjon. Amikor láttam hogy közeledik, visszavonultam, mannát töltöttem, hoztam a full sereget. Közben sikerült néhány démont is PATTINTANI :), majd Library és főcsata...

7 Devil, 11 Efreet Sultan, 21 Pit Lord, 50 Horned Demon, 6 Demon, 46 Cerberi, 22 Gog

7 Ancient, 19 Thunder, 6 Cyclops, 34 Ogre magi, 57 Orc chief, 57 Wolf raider, 88 Hobgoblin

Ha jól emlékszem akkor a csatát döntően Adler manna hiánya befolyásolta. Miután a Hastes macit lezúztam (562-t ütött a villám léggömbbel), Adler feladta a csatát.

3-0

4. kör - Labirintus Háború

Dani/Pumpás (Tower - Christian lvl17 - 20/27/22/24 229 manna)
vs
Bozso (Castle - Andra lvl 24 - 15/32/34/28 2176! manna)

A meccs elég gyászosan indult számomra, 4. nap az aranybányánál az egész seregemet elbuktam pack magi ellen, mindösszesen 14 íjászom maradt és messze volt még az Angyal...Végül nagy nehezen 6. napra meglett a lvl7, viszont annyira örültem ennek, hogy 7. nap elfelejtettem Castle-t húzni...na mind1, megindultam az Angyalokkal és zúztam mindent amit találtam. Majd nagy csövezés mire ki lehetett szedni a boxot, utána kisebb sziget, majd utópia.
nagyjából 2.1.5-nél ütöttem az Angyalokat, volt föld-viz-tűzmágiám, hozzá resurrection, meg ami kell, így semmi sem állt az utamban, végül átmentem Danihoz és megütköztünk, de a csata sima volt

0-3

5. kör Dueling Islands

Süni (Rampart - Jenova lvl16 - 10/11/19/6 72 manna)
vs
Bozso (Rampart - Alkin lvl 10 - 7/12/2/3 30 manna)

Ismét egy élet-halál meccs, a még veretlen listavezető ellen...A mapot ismertem, de azt is tudtam hogy Süni gyorsabb lesz, így másfajta taktikára rendezkedtem be. Sajna nem a legújabb verziójú mapot sikerült betöltenem, ezt 1.1.6-nál vettük észre, de már nem akartunk restartolni, így nyomtuk tovább. Lényegi különbség nem volt a két térkép közt, hacsak az nem hogy nincs fixen navigation scholar és csak egy helyen lehet kikötni a másiknál...
Mivel éreztem hogy lemaradóban vagyok, merész tervet eszeltem ki. 1.2.7-nél hajóba szálltam a főhőssel, de nem a kis szigetre indultam, hanem egyenesen Süni vára felé, még hozzá a déli vizeken amiket eddig ő nem fedezett fel. Mivel a középen lévő Cartographert én szedtem ki, a vizen lévő összes mozgást figyelemmel kisérhettem, így láttam mikor megy le Süni a föld alá. Igyekeztem úgy mozogni hogy ne láthassa meg jöttömet, és droid hősökből csatár láncot alkottam a vizen, hogy 1.4.1-nél már full sereg legyen nálam. Ebbe természetesen Gold Dragon felhúzása nem jöhetett szóba, de úgy voltam vele, hogy majd Süni várában fejlesztem őket, ő ugyanis biztosan fog Goldot húzni...Azt is terveztem hogy ha úgy jön ki a lépés, még az új heti populációt szállító droidot is elkaphatom, de sajna ez egy napon múlott, így partra szálltam és bevettem Süni várát. Fejlesztettem Goldot, láttam hogy mage guild4-et nem húzott, így a mágiától nem kellett tartanom.
Itt sajnos már közeledett a végcsata ideje, és az új hét...Én azt terveztem hogy mindkét vár seregét kiveszem és úgy megyek csatázni, hiszen ezért is vettem be épp időben, lévén hogy mirror meccsről volt szó...Ezt végül a döntő bizottság ellenezte, Süni pedig jelezte hogy ha bármit kiveszek akkor kilép, így az akkor épp nálunk lévő seregekkel mentünk csatázni...

2 Gold Dragon, 3 Green Dragon, 14 War Unicorn, 21 Dendroid Soldiers, 32 Silver Pegasi, 39 Grand Elf, 72 Battle Dwarf
vs
3 Gold Dragon, 14 War Unicorn, 25 Dendroid Soldiers, 32 Silver Pegasi, 46 Grand Elf, 63 Battle Dwarf, 143 Centaur Captain

Mivel nagyon kevés mannám volt, ráadásul Süni +3 Speed-del is rendelkezett, nyomtam egy mass blesst, majd imádkoztam. Válaszul jött a mass slow, majd közelharc, nekem pedig számolgatni kellett mikor nyomhatok Cure-t hogy még legyen mannám, de végül az expert offense és armorer ami a túloldalon nem volt, győzelemre segitett ebbena végletekig kiélezett csatában. Döntő pillanatban még a törpök is jókor resisteltek, így hatalmas csatában végülis nyertem

0-3

6. kör Keepers of the Relic

Jou (Inferno - Terek lvl 18 - 15/25/23/12 248 manna)
vs
Bozso (Tower - Sorsha lvl 17 - 18/26/11/10 394 manna)


Jou - az egyik mák-király - ellen nagyon nehéz csatára számítottam ami egészen az utolsó pillanatig így is volt...Végig előttem járt, ráadásul Terek taktik+haste kombója ellen sokáig semmi orvosságra nem találtam, így fejben már az elején elkönyveltem a vereséget...
A meccs végére azonban megmutatta magát a Tower vár ereje és hogy mennyire masszív lényekből áll a serege. Hiába szedte ki Jou a SS-t és a TC-t (némi veszteséggel), a DSA és a TH végül az enyém lett és az idő közben megtanult Anti-magic varázslat lehetetlenné tette Jounak hogy a Titán ellen használja a 935-ös villámot, így végül a Titánom állva maradt a csata végére és nyertem!

4 Arch Devil, 14 Efreet Sultan, 24 Pit Lord, 28 Horned Demon, 45 Cerberi, 70 Gog, 139 Imp
vs
7 Titán, 10 Naga Queen, 24 Master Genie, 26 Arch Mage, 36 Iron Golem, 55 Obsidian Gargoyle, 112 Master Gremlin

0-3

7. kör Ellenséges szomszédok

Titi (Tower - Gurnisson lvl 17 - 28/23/25/20 202 manna)
vs
Bozso (Dungeon - Shakti lvl 16 - 23/25/28/17 360 manna)

Az egész verseny során ez volt az a meccs, melynek végeredményéhez a leginkább járult hozzá a szerencse...
Nem kezdtem rosszul a partit, de végig hátrányban éreztem magam...Titi nagyon gyors volt, 2 nappal előttem szedte ki a kannáját, bár tudtam hogy nem fog átjönni a Blackeken hogy elvegye az enyémet, de akkor is zúgtak a vészharangok, hogy sietni kell. Tudtam hogy csak pár napom van és Utopiázni kell, különben Titi jön és kegyetlenül lever. Húztam a mage guildeket, hátha jön resu, de sajnos semmi, csak chain és fire shield, így 5 Red Dragonnal, elementálokkal és még pár reszlivel bementem az Utópiába, gondoltam, úgyis csak 1-es, max 2-es lesz. Hát fullos volt, és a csata végére már csak 60 elementálom maradt...Itt fel akartam adni a meccset, de a megszerzett TC, az expert földmágia és a behemótok mögött lévő föld gömb még egy esélyt adott a győzelemre...hátha bejön az Implosion...mindent egy lapra feltéve, elkezdtem húzni a második várban is (szintén Dungeon) a mage guildeket. Persze se a saját váramban nem jött semmi lvl5-ön, sem lvl4-en a másik várban, de ekkor, a főcsata előtt 2 nappal, felhúztam a második vár lvl5 mage guildjét, és ott virított az Implosion...
Innen már csak egy lépés volt a győzelem, minden embert kivettem, hogy sok Hp-m legyen, kiszedtem a földgömböt és vártam Titit aki meg is támadt engem...

9 Titán, 14 Naga Queen, 21 Master Genie, 31 Arch Mage, 44 Iron Golem, 68 Obsidian Gargoyle, 74 Water Elemental
vs
2 Red Dragon, 13 Manticore, 9 Minotaur King, 29 Medusa, 69 Evil Eye, 260 Troglodyte, 66 Water Elemental

Nagyon nem így akartam nyerni, hiszen Titi hibátlanul játszott, igaz ha 2 nappal előbb átjön, simán bukok...De így nem volt ellenszer a 3600-as Implosion ellen, ami végül meghozta a győzelmet

0-3

8. kör Harc a mélyben

Bozso vs Credo 3-0
Előző éjszaka hajnali fél4-ig pókereztünk, itt Credo már hulla fáradt volt és felajánlotta a 3 pontot, mondván, hogy inkább aludjunk mindketten, bevallom rám is fért...

9. kör The Border

Bozso (Stronghold - Edric lvl 14 - 21/25/12/16 160 manna)
vs
Dreegar (Stronghold - Crag Hack lvl 15 - 19/19/23/9 70 manna)

Újabb mirror meccs, sok lvl7 dwellel és középen egy TC-vel...Mindketten ugyanakkor szedtünk ki mindent, nem is nagyon buktunk lényeket. Dreegarnak bejött Alamar, így rágyúrt a resura, ami be is jött, 2 nappal előbb ért a szigetre, megszerezte a TC-t, majd következett a főcsata

12 Ancient, 21 Thunder, 28 Ogre Mage, 43 Orc Chieftan, 75 Wolf Raider, 122 Hobgoblin
vs
12 Ancient, 20 Thunder, 51 Orc Chieftan, 59 Wolf Raider, 154 Hobgoblin, 3 Red Dragon

Ő kezdte az akciót, +1 speed gyűrű, ő tudta először ütni a macikat, ez már önmagában is döntött volna, ám amikor a felére lebontott macijait még vissza is hozta, feladtam a csatát...

0-3

10. kör Észak vs Dél

Bozso (Castle - Christian lvl 16 - 24/39/27/19 200 manna)
vs
Ssth (Tower - Shakti lvl 16 - 41/22/20/19 230 manna)

Fontos meccs, döntő jelentőségű, ha harcban akarok maradni az 1. helyért. Ezért és a map gazdagsága miatt Castle-t választottam, úgy gondoltam így lehetke olyan gyors hogy kompenzáljam játéktudásbéli hátrányaimat...
Szerencsémre az egyik falu Castle volt, amit rögtön el is kezdtem húzni. Főgórém jól fejlődött, azonnal meglett az Angyal és mindent bevertem ami csak az utamba került. Annyira gyorsan haladt a főhős, hogy a droidok nem tudtak lépést tartani vele, így nem került a hősömhöz az összes quest arti időben, így ezek hiányában indultam a kannáért 1.3.1-nél. Féltem hogy Ssth gyorsabb lesz nálam, azonban tudtam hogy Towerrel van, az egyik leglassúbb fajjal, így ez még adott nekem 1-2 napot...Az artifaktok leosztásánál, ráadásul léggömböt találtam a +3 all mellett, így a légmágiával rendelkező főhősöm mellett egyértelmű volt a taktika: húzni a mage guildeket és kiszedni a léggömböt. A kanna elhozásakor húztam fel az utolsó guildet, de semmi értelmes varázslat nem jött...mivel már szorított az idő, hagytam is a kis szigetet. Mivel th megjelent az átjárónál, full sereggel az utopiába rohantam hátha ad valami használhatót...Fullos lett az utopia...:+5 All, TC, SS, Piros Gömb...Nem hittema szememnek hogy ezt mind én kaptam, felcsillant a remény, hogy mágia nélkül, ekkora sereget már csak nem ver le...másnap össze is csaptunk

7 Archangel, 10 Champion, 20 Zealot, 58 Crusader, 92 Royal Griff, 127 Marksman, 212 Halberdier
vs
6 Titán, 16 Naga Queen, 18 Master Genie, 28 Arch Mage, 54 Iron Golem, 61 Obsidian Gargoyle, 228 Mater Gremlin

Szegény Th-nak betett a piros gömb, nem tudta lőni az 1800-as Implot és végül a két vár nyújtotta hp fölényem, no meg a rengeteg moral és luck, amit a csatában kaptam, győzelemhez segített.

3-0

11. kör Dicsőséges Háború

Bozso (Tower - Arlach lvl 9 - 5/5/2/7 70 manna)
vs
Dragon (Stronghold - Gundula lvl 11 - 6/3/7/5 41 manna)

Sajnos itt Fortuna nem állt mellettem, ami nem is lett volna baj, de sajnos a túloldalon állt...
A master gremlinek sokasága által nyújtott kezdeti előny rögtön az első nap dugába dőlt, amikor is megjelent Piquedram, így mindössze 45 golyós csávóval iondultam el. Így a 2 aranybánya beverése lehetetlen volt számomra, ez viszont olyan anyagi nehézségekbe taszított, hogy egyszerűe képtelen voltam haladni. A területemen lévő ládák közül 3 is artifaktot adott pénz helyett, amiből már éreztem, nagy a baj...
Túloldalon pedig Gundula szántotta a terepet, kapott Logot, minden összejött neki, Dragon pedig nem hibázott és meg is vert...

0-3

Itt már sajnos nem csak az én kezemben volt a sorsom, ami a döntőt illeti...Csizunak vagy Süninek egyszer botlania kellett ahhoz hogy az első helyért küzdhessek...

12. kör Erők csatája

Bozso (Fortress - Tazar lvl 7 - 4/10/6/4)
vs
Bogpista (Stronghold - Gurnisson lvl 8 - 9/5/2/2)

Nagyo gyors meccsre rendezkedtem be...első hét közepén bejött Tazar így hőst váltottam, elkezdtem őt gyúrni, majd rögtön 1.2.1-nél bevertem a középső várat ami szintén Fortress volt, meglett a +2 All és enyém volt az egész középső terület. Rengeteg pénzem volt, mindent ki tudtam venni és 1.3.1-nél már full sereggel az ellenfél vára felé indultam meg középről, ekkora Pista feladta a meccset, semmi sem jött össze neki, így nem akarta már tovább húzni a dolgot...

3-0

13. kör A nagy menetelés

Bozso (Dungeon - Jabarkas lvl 20 - 33/28/21/24)
vs
Karesz (Rampart - Orrin lvl 16 - 17/16/8/7)

Az utolsó forduló, amikor nekem nyerni, Csizunak vagy Süninek botlania kell, különben oda a döntő...
Ami engem illet, spanolt a tét...olyannyira jól ment minden, hogy Fortuna még mellém is állt, jött Alamar is a 3. hétre, lett Resu is...de előtte is olyan csatákat vállaltam be, amit eddig nem és hibátlanul meg tudtam nyerni mindet. Ennek köszönhetően nagyon jól haladtam és már éppen középre akartam menni a +4 all-ért, amikor Karesz manna nélkül ment be a pandorába és bebukta magát.

3-0

A feladat egyik része teljesült, itt már csak az izgulás maradt hátraa, hogy riválisaim mit játszanak. Süni sajna könnyen vette az akadályt, ha jól hallottam 900+ csonti kíséretében.
A mellettem ülő Csizu azonban végletekig kiélezett főcsatát vívott Jouval, akinek végülis csak nagyon kevésen múlt hogy nem tudta legyőzni őt.
Így, egyik szemem sír a másik nevet alapon, Ssth-val játszhattam másnap a bronzmeccset

Bronzmérkőzés

Bozso (Inferno - Crag Hack lvl 17 - 29/30/15/16 160 manna)
vs
Ssth (Castle - Tyris lvl 18 - 33/38/27/23 125 manna)

Sajnos már a meccs előtt tudtam, hogy 4. leszek...Ssth-t kétszer megverni egy verseny során nem lehet, legalábbis nekem nem. Ahogy az első meccsünkön nekem volt szerencsém, itt neki jöttek össze jobban a dolgok.
Eredetileg nem Infernot terveztem ide, de mivel tudtam hogy Th Castle lesz, nem volt más választásom...A Devilnek hála gyorsan haladtam, csak 1 nappal később szedtem ki a ládát mint ellenfelem, majd irány a kanna, majd démon pattintás és irány középre...
Az itt lévő relicek azonban döntöttek: Th-nak +5 all és piros gömb, nekem SS (már volt egy +6 defense) és feka gömb. Volt még mellette recanter is, dehát ez lényegtelen volt Th piros gömbje mellett...
Másnap összecsaptunk:

7 Arch Devil, 15 Efreet Sultan, 20 Pit Lord, 80 Horned Demon, 42 Cerberi
vs
7 Archangel, 10 Champion, 19 Zealot, 33 Crusader, 40 Royal Griff, 68 Marksman, 97 Halberdier

Sajna hiába raktam fel a +1 speedet a 3 all helyett, Th annyival erősebbet ütött hogy esélyem sem volt...simán bebontott, a démonok mindössze 1,5 Arkot tudtak csak levenni, így végül elfogytam és 4. lettem...

Szeretném megköszönni a szervezőknek a lehetőséget és mindenkinek a szívélyes fogadtatást és a jó hangulatot, jó volt köztetek lenni. Nem csak a Heroes, hanema focik, a póker és egyáltalán az egész tábor nagyon jó hangulatú volt, így öröm volt ott lenni!

Mindenkinek gratulálok, elsősorban Süninek a címvédéshez és Csizunak valamint Ssth-nak a dobogóhoz. Mindenkinek köszönöm a jó meccseket és a BB-n találkozunk!

Bozso


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Bozso84 2009 aug. 24 hétf., 22:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 24 hétf., 17:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Örülök, hogy idén is tagja lehettem a tábornak, nagyszerűen éreztem magam, bár nagyon fáradt voltam a végére, főleg Jou ellen jött ki rajtam, alig bírtam odafigyelni.

H5 támadás

Sokan alábecsülték a csapatomat. így a meglepetés erejével sikerült egy nagyszerű 5. helyet megcsípnem. Ha Dragon ellen nem hülyülöm el az első meccset, akkor 3. vagyok... de ez csak feltételes mód. Mivel néhány embert leszámítva senki sem ért a játékhoz igazán, sokan nagyokat pislogtak a farkasokon, Th egyenesen reklamált, h ilyen nincs és ez cheat :D

H3 támadás

Nem sikerült úgy helytállnom, ahogy terveztem. Nem készültem a versenyre és nagyon kiélezett élmezőny volt, így ez talán nem is olyan meglepő. A legemlékezetesebb csatámat Sorci ellen vívtam. Amikor úgy nézett ki, hogy van esélyem megverni, akkor az utolsó állva maradt master genie prayert varázsolt a genie-re, így előbb ütött, mint én. 9,2k-t, a főseregem így megfeküdt egy csapásra. Nem volt szép látvány, kínomban jót nevettem rajta, ilyet is ritkán látni.
Gratula Sorcinak, hihetetlen érzékkel tudja összeállítani és irányítani a csapatait, időről időre, nem 1-2 alkalommal, hanem versenyről versenyre. Ha jól emlékszem, nem ez az első verseny, ahol veretlenként nyert. Ő 20k aranyból fog legközelebb csapatot építeni :)

2vs2

Patrik alias Dragont sorsolta Fortuna párnak. A nehezebb csoportba kerültünk, ahol nyertünk 2 meccset és elbuktunk egyet csak azért, mert leimplózták Dragon seregét... A 3, egymást körbevert csapat között sorsoltunk, ki játszik a döntőért és ki a 3. helyért valamint az 5. helyért. A sorsolás előtt megmondtam volna, hogy ez lesz... Legyen annyi a zárszó, hogy csak mi nyertünk a helyosztón egyedüliként, bizonyítva, hogy erős párost alkottunk, de a szerencse nem állt mellettünk idén.

Gratula az Ssth-Vologya párosnak, akik (nem akarom szépíteni, aki látta az tudja) nagyon simán nyertek Ssth-ék, kétséget sem hagyva a végkimenetet illetően.

1v1

vsTiti 0 - 3

Titi-vel kezdtem a küzdelmet, ahol fej-fej mellett haladtunk. A sivatagba való betöréskor nyertem 1 napot, a pathfindingemnek köszönhetően, így lehetőségem nyílt a +3 all és a sárkány sapka kivételére. Épp megtámadtam volna a sárkányokat, amikor megtiltották nekem és főcsatázni kellett mennem... Az apró skill fölény Titi győzelmét hozta, majd megnézem a meccset mi lett volna ha kiszedhetem a cuccost, kiváncsi vagyok.

vsBozso 3 - 0

Örültem, hogy Bozso velem kezdi az 1v1 küzdelmeit, mert még nem melegszik bele :) Így is lett, gyorsabb voltam 2 nappal (én voltam a kék szín) így előbb ütöttem a garrisont és feladta a játék további részét Bozsó. Sok-sok problémánk volt a játék során, Bozsó hajója eltűnt amikor partraszállt, többször kellett kísérletezni és tölteni, mikor nem tűnik el a hajó és lesz minden rendben... ettől függetlenül egy izgalmas és jó meccset vívtunk, ahol én már bemelegedtem és elhoztam a 3 pontot.

vsDreegar 3 - 0

Vártam a találkozót, egyik esélyes volt Dreegar, így kihívás volt vele játszani. A hozzá közelebb eső +2 allt kiszedte, én elvittem a középső várat. Főhőse végig manahiányban szenvedett (3-as knowledge). Arra ügyeltem, h kevés lényt bukjak és kellően gyors legyek. Minden lényt kivettem, felfejlesztettem, de Dreegar skillfölényben volt. Lényeit nem fejlesztette fel, így a végére maradt 49 démon és 34 gog 20 ogre mageval és 29 orc chieftainnal vette fel a küzdelmet... a több manám és a 390-es ice boltom hozta meg a győzelmet, 16 Ogre Magem maradt a végére.

vsSsth 3 - 0

Próbáltam leszavazni az erre a körre utólag besorsolt térképet (Labirintus háború), de nem sikerült. Akik azt szavazták, hogy maradjon, kikaptak (Ssth, Titi). Styg volt a főhősöm, 1464-es villámmal a végére, de Ssth főhőse elbukott a szigeten, hajója nem volt, hogy visszamenjen a szigetre, hiába vett 60k aranyért hősöket, hátha bejön Gem vagy vízkönyvet talál a tomban, utópiában... hiába, így nem tudott középre jönni és kénytelen volt feladni... Nem tudjuk mi volt középen, de a villámom befolyásolta volna a meccset valszeg.

vsDragon 3 - 0

Nem vártam szoros meccsnek, noha Patrik a 2v2 során igazán jól játszott. Szeretem ezt a térképet, mert lehet taktikázni és nehéz. Patrik Tazarral volt, és sokkal erősebb értkekkel bírt, mert jobb artifactokat talált. 2. héten bejött nekem neela, így ő lett a góré. Lementem az alvilágba, kivettem a gladiust, majd Dragon megindult felém. Partra szállt a szigetemen, de a lánc hazahozta a sereget :) Erre nem számított ellenfelem, s megtámadott a várban (nem tudta h Neela ül-e bent). Sima csata volt. Nem valószínű, h nyílt terepen beveri a towert, de a várban esélye sem volt.


vsBogpista 3 - 0

Pista a kezdőszín, ami előny itt (ezért vertem meg Kadyt 2 éve ezen a mapon). Kiszedtem 3 relicet, a 4.-et ott hagytuk. Orb of Vulner., Boots of Polarity és SS. Pistának volt summon fire elem, chain, ami kellett. De az első chaint resistáltam, kapott a dungeon egy mass curse-t, így alig sebzett. 2. chain ütött, 3. resistálva ismét. Az elementálok nem tudták megfordítani a meccset, így a resistnek hála (jó h kivettem és nem a fekagömböt tettem fel helyette) sikerült nyernem.

vsKaresz 3 - 0

Vidominával volt az ellenfelem, míg én dungeonnal. Nem vártam meg h sok csontot összeszedjen és 1-3-1-nél áttörtem a 21 blacken. Elkaptam a főhősét, akinél csak 8 vampire lord és 6 dread volt. Nem menekült el Karesz, feladta a további küzdelmeket, mert esélytelennek ítlte meg a helyzetét.


vsZsombor 3 - 0

Nem kockáztattam sokat, közepes tempóban törtem át Zsomborhoz a necro seregemmel. Megvártam míg hazaér a serege, felfejleszti és megütközünk. A főcsatát a teleport spellel nyertem meg, mert mass hastem nem volt, a villám meg bontotta a seregemet. Hagytam, h felkészüljön a csatára és nem sok kellett, h ráfizessek. Így legalább izgalmas volt és remélem Zsombi is élvezte valamennyire, mert nem volt egyszerű csata.

Ekkor nagy esélyem volt a döntőre, noha sok volt még hátra, de a mögöttem elhelyezkedő mezőny még nem játszott egymással (ssth,Bozso,Süni,Bogpista). Én pedig már túl voltam rajtuk, méghozzá pozitív eredménnyel.


vsCredo 0 - 3

Rossz map volt, nem lehetett átenni a másikhoz, tiltott artifactok bent maradtak a játékban... de nem csak ezért kaptam ki. Buktam 5 (!!!) macit, amit nem lehetett büntetlenül megúszni. A taktikai felállást is elrontottam a csata előtt, véletlenül a starting battlera kattintottam, így ellenfelem kezdett, mass haste és hello.
Credo jól játszott, nem rontott, míg én igen. Így fájó vereség számomra, de megérdemeltem. A többiek felzárkóztam rám.

vsAdler 3 - 0

Adlertől még nem kaptam ki soha, bármennyire is furcsán hangzik. Lordsban már vert el, de az más tészta, mint tudjuk. Így bizakodva ártam a meccset, de tudtam h nehéz lesz. Nyomasztó volt, hogy Adler végig gyorsabb volt nálam, előbb vette ki a reliket és a quest artikat is valszeg. Tapasztaltabb ezen a mapon és ez meg is látszott. Tazarral volt bakker, aki kapott red orbot is és golden bowot, Castle volt, én Inferno. Pattintottam sok démont, a végére 109 lett, kiegészülve 59 Evil Eye és 20 Medusa Queen-nel (húztam a dungeont a beáldozott infernos lények helyét pótolva). A csata izgalmas volt, Adler bevédte az íjászait, lassan értem oda, sokáig kitartott a blokk. Azért nyertem, mert sok démonom volt és nagyon sokat nyomott a latban a dungeon különítmény. Nagyon fontos 3 pont birtokosa lettem.

vsDani 3 - 0

Miután Dragon majdnem megviccelt, komolyan vettem a harcot. De hamar vége lett, mert az ifjú Titán nem ismerte a mapot és előre jött a fejlesztetlen gremlinekkel amit lemészároltam. 1-2-7-nél a várában vertem meg, sima meccs kerekedett belőle.

vsSüni 0 - 3

Fontos meccs volt, a végeredményt is befolyásoló mérkőzés. A táborban 3.szor állt velem szemben Tazar, mirror meccs, mindketten fortress, de +1 speed is volt Süninél. Elhoztam a +2 to all-t középről, majd kiűzött Süni onnan, de a vár sokáig az enyém maradt. Kiszedtem a +5 to allt, utópiát, random reliket, de Tazar skill fölényben volt. Gyorsabb volt Süni a térképen (volt talán log v path?) és meg is mutatkozott. Ő már középen szedte be a 2 libraryt, amikor én az utopiát ütöttem csak. A főcsata sima volt, bár ráijesztettem ellenfelemre egy mass hasteval. Ő nyomott egy blesst majd egy Mass hastet és hello. Sajnos a Tazar és a +1 speed ellen tehetetlen voltam, első meccs, ahol úgy éreztem pechem volt és a leosztáskor eldőlt a meccs.

A vereséggel 2. vagyok az összetettben, azonos pontszámmal Bozsóval és Ssth-val. De nyertem ellenük, így ha nyerem a Jou elleni meccset, akkor döntőt játszom.

Mostmár őszintén bevallhatom, hogy a tábor előtt a felkészülési meccseken Jou 7 - 3-ra elvert. Ezért sem voltam derülátó a tábor előtt, és beszéltem pesszimistán az esélyeimről. De sikerült összeszednem magam és Fortuna asszony is a szokásostól eltérően mellém állt pár meccsen. Nagyon fáradt voltam, úgy hiányzott a következő meccs, mint púp a hátamra egy olan ellenfél ellen, akinek ugyan nem ment jól a táborban, de ellenem nagyon jó mérlege van az elmúlt 1 évben.

vsJou 3 - 0

Ő Infernó én Necro. Ott Ignatius itt ... Vokial, akit bebuktam, mert felderítő hadjárat során félre kattintottam és nekimentem a lots wyvern monarchnak és meghalt. Utánpótlás? Nos, Thankt volt, de nem lehet góré. Szerencsére volt Mephala, gondolkodtam h "megkérem" a kezét és igent mondott! Ő lett az asszony, aki vezette a necromanta sereget a főcsatába. Imp cache, treasury Thant által a többi csatát ő vívta. Thane megtanította az animatet, majd Aislinntol a meteort. 2. várat húztam castleig, beáldoztam a zombit és a wrightot, így lett 670 csontom, ami nem sok, de mephala armorerével már igen. A kisasszony 20as szintig menetelt, mintegy 30%-os armorert összerántva. A főcsatában több manám volt, talán 40-gyel, az animate kevesebb mana, mint a resu, így én nyertem! Ha Jounak több manája van... vagy nekem kevesebb... ki tudja mi lett volna, de az biztos, h más típusú csata lett volna, mert én is jobban spórolok a manával akkor, nem támasztok eszetlenül... de a "ha"-val kezdődő mondatoknak nincs értelme, nyertem és döntőt játszhattam. Immár a 2.at, a 3 tábori fellépésemen!

vsSüni 0 - 3

Castle vs Castle, ott Valeska, itt Dace. Első hetem példás volt, még ssth-t is lenyőgözte. Aztán a 2. héttől rossz döntéseket hoztam: ahelyett, h visszavonultam volna és a fővárban megveszem magam, végigmentem keresztbe a pályán és kiszedtem a pénzadó épületeket (treasury, medusa store), 1 nap híján nem tudtam kikötni a szigeten a kannáért. Innen visszavonultam (hajóroncs), és ismét rossz döntés: lementem a föld alá, h kivegyem a DSA-t. Azért nem volt értelme, mert Valeska sokkal erősebb volt Attack és Deense értékekben, míg én powerben realizáltam jelentős fölényt. Szóval elfütyiztem újabb 3-4 napot. Süni a 3. héten betört középre és 1-3-7-nél vagy másnap kivette a relicetem (+5 to all). Ennyin múlt. A főcsatában csak és kizárólag meteor shower (süni) és chain (részemről) játszott szerepet. Bunyóban ő ugye erősebb volt, és a +2 speed is őt segítette (nem először). Ami azért számított, mert a 2. kört is ő kezdte és meteor...

Gratulálok Süninek, teljesen megérdemelten nyerte meg ismét a tábort. Itt nekem kedvezett a leosztás, nemúgy, mint Th ellen 2 éve a döntőben, ahol esélyem sem volt a nyugat vs keleten. De nem tudtam élni a nagy lehetőséggel és behúzni a tábori címet is. Nem tudom lesz-e alkalmam még rá, nem tartozom a legfiatalabbak közé (noha még csak 26 leszek) és egyre kevesebb időm van a heroesra, más kerül előtérbe.
Mindenesetre nagyon jól éreztem magam, úgy érzem többet hoztam ki, mint vártam és elmondhatom magamról, h nem volt peches a verseny során :) (1v1-re értem).
Sokan szurkoltak nekem a döntőben, ami nagyon jól esik és arra ösztökél, h toljam még a heroest. Köszönöm!
Szeretnék itt maradni és nem eltűnni a süllyesztőben és igyekszem majd megnehezíteni a feltörekvő titánok dolgát ;)

Üdv

Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csizu 2009 aug. 24 hétf., 17:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 24 hétf., 17:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Pár szót még szólnék. Nagyon örülök, hogy új arc, Bozsó személyében megtisztelt minket jelenlétével, üde színfolt volt és nagyon jól játszott! Néhányak számára nem tett jót a napi 3 meccs, kicsit belefásultak. Ide értem az elején nagyszerűen játszó, de Ssth ellen szinte mindig ideges és rontó Bogpistát és Titit aki valahol a közepén elvesztette a fonalat, igaz pechje volt Bozso ellen, Th ellen is, de ő volt a kezdő szín, kivehette volna a reliket ő is. Ha van még 2-3 kör hátra, szerintem Dreegar feljebb jön, akár dobogóra is. Ssth ismét a legjobb 3 között. Mindenkinek elismerésem, hogy bírta valahogy a kiképzést, bár Dragon elég nyűgös lett a végére :) Remélem jövőre Veletek ugyanitt!

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 24 hétf., 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Hát, most látom, két éve nem írtam a fórumba. Szégyen és gyalázat, de ezt azzal próbáltam korrigálni, hogy lementem tábori 1vs1et nyomni.
Mivel csak néhányadik multis játékomon voltam túl, nem vártam túl nagy győzelmi reményekkel a versenyt :) A meccsek többsége ennek megfelelően alakult, kivéve, ahol a pálya a gyengébbnek több időt adott. Nem is írnék az összes meccsemről, maradjunk annyiban, hogy simán kikaptam rendszerint, részletesebben csak azokról emlékeznék meg, ahol volt közöm a végéhez :roll:

vs Jou - Labirintus Háború
hát itt a vége felé már 4-5 napos lemaradásban voltam Jouhoz képest, mire elindultam az utópiáért, Jou már megindult hozzám, mire odaért, már a skilljei kb kétszerakkorák voltak. Fülig érő szájjal indult neki a gyalázásomnak, az új populációját sem vette ki, a Sandals of the Saint is a backpackben maradt a csizma mögött. Sajnos csalatkoznia kellett, duplaváram volt és a 200 törpét nem sok sansza volt leverni :)

vs Karesz - Dueling Islands
itt az volt a tervem, hogy beveszem a várát, sikerült volna is talán, mert a főhőse lent bandukolt, de aztán a cél előtt bemondták a "végcsata" szót, és vissza kellett fordulnom :)
a végcsatát aztán elbénáztam, de a hőse egyébként is jobb volt, nem is érdemeltem volna vereségen kívül semmit :)

vs Vologya - Ellenséges Szomszédok
necro vs necro meccs,
itt nem sok esélyem volt, mire kiszedtem a részemet, a Mester épp megérkezett 1200 csontival, nálam meg csak vagy 400 volt, hatalmas eredménynek könyveltem el, hogy egyálalán 1000 alá vittem a csontikat. :)

vs Csizu - The Border
na hát itt nem lehetett átjönni, csak középen találkozni, és nagyon kicsi pálya volt, úgyhogy volt időm szépen kiszedni a dolgokat aztán csak a full sereggel megindulni, ideális pálya gyengébb játékosoknak mint én :)
stronghold vs stronghold meccs volt, és csizu valahol elhagyott 5 behemótot, úgyhogy megnyertem a csatát, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a végcsata szó elhangzása után szedtem ki útközben a celestialt, és bár ő ért be hamarabb én támadtam, így mass haste-tel kezdhettem, ezen dőlt el. Ezért nagyon örülök, hogy végül így is beült a top2be Csizu és nem ezen az elhullajtott ponton múlott a helyezése.

vs Adler - Dicsőséges Háború
na ezt végképp nem én kellett volna nyerjem, még nem járt le a 4 óra, de később kezdtük, és mondta Adler, hogy végcsatázzunk, mire ő megindult felém, de én még 3 napig bent ültem a váramban, hogy legyen pénzem kiszedni a dolgokat, Mivel a csata hajszálon múlott, ezért ha azalatt a 3 nap alatt még csinál valamit, hőst, vagy egységet fejleszt, biztosan megnyeri, így sportszerűtlennek éreztem a győzelmemet, és kértem is a szervezőket, hogy írják át a pontot Adlerra. Bár a tollat végül senki nem fogta meg, de a pont valójában ott van nála:)

vs Pumpás - A Nagy Menetelés
Pumpás egyetlen meccse, ahol valóban Pumpás játszott :)
necroval mentem inferno ellen, össze is szedtem a végére 750 csontit, Pumpás 125 démont pattintott :)
a csontik és a basic Chain Ligthning ledarálta a démonokat elég hamar, aztán mást is, maradt vagy 500 csontim még, amikor az ellen már csak egyetlen ördöggel tartotta a frontot, amikoris Pumpás elkezdett resurrectiont nyomni. Sajnos ez soknak bizonyult, 25ös spellpowerrel nagyon durvát támasztott fel, innentől levert :)
De nem bántam, mert Pumpás olyan boldog volt, hogy megérte :)

helyosztó, utolsó helyért :D
vs Dragon
Dragon a második héten bebukta a főhősét, úgyhogy feladta. Ezzel a dicsőséges 13. helyet szereztem meg.

Még a táborról pár szó.
A lebonyolítás nagyon jó volt, a rendezőség egész jól helyt állt a néhol talán túl keményen jogait számon kérő háborgókkal szemben :)
A térképek jók voltak, aki kiakad azon, hogy az egyik oldalon 30 lény véd valamit, a másikon meg random, hát... az javítsa ki. Az eventek meg kifejezetten tetszettek (ugye Vologya :D)
A bogpista által feldobott ötlet (hogy a 'végcsata' bekiáltás után még legyen pár nap, aztán semmi, csak lépés) tetszik, támogatom.
A napi 13 óra kicsit valóban sok volt már a vége felé, nagyon fáradt arcok jöttek-mentek, az emberek idegrendszere sem volt már az igazi :) azt hiszem a vége felé már napi 2 meccs is elég lenne (amire sajnos nincs lehetőség)

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 25 kedd, 1:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
2. forduló:
Allied Explosion 2
vs. Adler-Dreegar


Jou Rampart én Castle

Közepesen haladtunk, nem volt egyszerű felhúzni az angyalt, de sikerült első héten. Módszeresen pusztítottuk a területünket, de itt is elkövettem 1 hibát. 4 angyallal nem tudtam kivenni a lvl3-as artit, amit 4*10 zealot védett. Mivel füvön volt az arti, azt hittem füvön lesz a harc, de nem ott volt az angyalok nem értek oda egyből. A zealotok keményeket ütöttek a csutka hősbe, így elbuktam 4 angyat :shock: :shock: Ekkor kicsit kétségessé vált a győzelmünk, de aztán megjött Jeddite és Rashka segítségével megtanultuk ezt a fontos spellt, ami ki volt tiltva a tornyokból. Ezzel sikerült nyerni, miután Dreegar elkezdett implókat sütögetni én meg visszahúztam őket resuval. Enélkül csúfos verés lett volna a vége, de így nem vesztettem egységet. Jou is megküzdött Adlerral és itt is győzedelmeskedtünk. Jöhetett a 3. meccs.

3. forduló:
Allied Quest
vs. Csizu-Dragon


Jou Stronghold én Necro

Jou jól haladt, támogattam nyersivel én játszogattam, nekem nem kellett sietni, csak csontokat gyűjteni. Ellenfeleink azonban kieszelték, hogy felgyúrják Csizut és áttör hamar hozzánk. Így is történt, Jou kivette amit tudott, de a nagy kapkodásban nem tanulta meg a slow-ot. Csizu betámadt a várba. Nem lett volna semmi gond, ha Jounak van slow, de még így se volt akkora gáz, hiszen Csizunak se maradt volna semmi szinte, de a folyamatos morálok miatt annyira beidegesedett Jou, hogy kilépett a játékból a csata vége előtt. Ez a játék végét jelentette számunkra, hiszen nehezen lehetett volna rekonstruálni a partit. Így vesztettünk. Mivel a másik meccsen Nimbusék győztek, így körbeverés alakult ki. A sorsolás szeszélye folytán a bronzért meccselhettünk

3. helyért
Desert war 2vs2
vs: Titi-KTibsza

Jou Castle én Tower

A mapot én alakítottam át a verseny előtt, de ez nem jelentett előnyt, mivel tesztelni csak minimálisat tudtam rajta. Sajnos elbabráltam 1 napot a sivatagban, így nem tudtam első héten elfoglalni a Naga dwellt, ami döntő volt. Titi, aki szintén Towerrel volt elfoglalta. Így Titi bedarált engem, majd Jou-t is. A tapasztalatok alapján majd fogok módosítani a mapon, hogy még élvezhetőbb legyen az elkövetkezendő versenyeken.

Gratula minden játékosnak aki a 2vs2-n szerepelt. Jou jó partner volt, nem volt nagyon kiakadva, amikor is sorra buktam a lvl7-es lényeimet :) Talán ezt kellett volna tennem a másik két meccsen is, akkor talán nyertünk volna ott is. :P :D
A 4. hellyel elégedett vagyok, bár lehetett volna jobb is.
Az 1vs1-ről később írok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 25 kedd, 10:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Egy gyors élménybeszámoló.

Először is köszönet Vogyinak a szervezésért és mindenkinek aki segített benne. Remélem jövőre is találkozunk!

H5 támadás

Fun csapatom volt és nagyon élveztem a csatákat. Sokaknak fejtörést okozott csapatom, aminek örülök. A -1 speedes gyűrűt hiba volt megvenni, ha az nincs talán még egy két pontot elcsíptem volna, de így is életem legjobb eredményét értem el h5 támadásban. :)

H3 támadás

Amikor kitaláltam a csapatomat azt hittem nagyon kemények lesznek, majd mikor teszteltem azt hittem mindenkitől kikapok. Élőben szerencsére az első megérzésem igazolódott be. Nagyon szoros volt az élmezőny (kivéve az egy Sorcy-t) és sikerült elcsípnem a harmadik helyet, amit szerintem senkise jósolt volna meg.

2v2

Vologyát kaptam párnak, aminek örültem hiszen a szerencsénk összeadódott és így nyugodt szívvel lehetett kicsit lassabban is játszani akár.

1. meccs vs Süni&Pumpás Vértestvérek

Sünivel kb egyszerre mentünk be középre, ahol sikerült elkapnom a főhősét az arkangyalaival. Itt a Lightning boltja eléggé megszedett, de kénytelen volt elmenekülni. Utána Vogyi összecsapott Pumpással és izgalmas csatában kerekedett felül úgy hogy még viszonylag sok lénye maradt. Ezután Süni feladta a meccset. Szerintem ha koncentrál akkor lehet megnyerhette volna. Illetve elég szoros lett volna a végkimenetel.

2. meccs vs Titi&KTibsza Allied explosion

Itt Titivel végcsatáztunk egy jót. Random hőssel toltam, mert KTibsza is ugyanavval a várral volt mint én. Gird lett a kiválasztott, aki a végcsatában offence és armorer nélkül nem ütött semmit Titi kicsit foghíjas csapatába. Így hiába a chain meg a lénytöbblet Titi leelementálozott. Miután kiütöttük egymást Vogyi és KTibsza is megverekedtek és szerencsére mi kerültünk ki győztesen.

3. meccs vs Karesz&Rt Allied Quest

Itt már tudtuk, hogy mindenképp csoportelsők vagyunk, de azért komolyan vettük a mérkőzést. Jól haladtam kiszedtem amit kellett és még a föld alá középre is volt időm bemenni. Itt kaptam egy piros gömböt, amit persze véletlenül fennhagytam és ennek hála a fekete sarik leszedtek 10 championt meg 1 arkot, de még így is jól sültünk ki a dologból, mivel Rt Ellesharja semmit se tudott ütni a piros gömb ellen. Karesz közben bevette a váramat és elindult Vologya felé. Csatáztak egy jót és Vogyi ismét győztesen hagyta el a küzdelmet.

Döntő vs Nimbus&Teki Desert War

Dupla necro váram lett. Bejött egy csizma, az animate meg egy plusz két speed köpeny is. Gyors berongyoltam középre és felszedtem a plusz 5 all-t, majd az utópiát, majd a középső várat. Ezután megtámadott Teki és Nimbus is, de nem tudtak mit kezdeni a skilltöbblettel meg a varázslatokkal. Szegény Vogyi itt nem végcsatázhatott, de remélem nem fog ezért megharagudni rám :)

Az 1vs1-ről majd kicsit később...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 25 kedd, 13:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Én is írok 1 kis szösszenetet, bár nem olyan részletesen, mint az előttem szólók...

H5 támadás:
Itt 6-8 pontnyi bukót kalkuláltam magamnak, ebből 9 pont lett -ba, természetesen a sors iróniája miatt volt mindez, olyan helyeket szóródtak el dolgok, ahol nem számítottam rá hogy megtörténhet, de így is sikerült 4. helyet elérni. Gratula a Luck-Morál elszívó és extra paralizáló Dumbo-val felszerelt Bajnoknak :P

H3 támadás: 5 perces sereg, tesztelés és minden nélkül, Hp és Sebzés, 7. hely. Én megvagyok elégedve, pár olyan meccs volt, amit még lehetett volna hozni talán, más taktikával, de én örülök annak, hogy pár top 6os sereget sikerült 2-0ázni (Pl Ssth, Dreegar ). Sorcy meg gusztustalan, és még Jäger-t se ihatott a támadások alatt :P Ez alapból csít :twisted:

2vs2

Bogpityu lett a párom, A csoportos szereplés, erős ellenfelek, gyanús szituációk és reklamálásos helyzetek jellemezték a csoportot.
Mivel Pista már minden fontosabbat leírt nemis kell sokat hozzátenni, max annyit, hogy a bronzmeccsen pista hamar megütközött Titi-vel, így Pista alig tudott csinálni valamit, 1 mage, 3 naga, 2 giant, full golyóscsávó szett, meg pár MG volt meg villám, ami éppen nem vette le Titi MG-jét, ami neki kulcs volt azért, így viszont 12 NQ 3 Giant, full golyóscsávó szett és a 9 MG elég volt neki.

1 Javaslatom lenne ehhez a számhoz, lehet le lesz szavazva, de az 5% speces hősök nagy jelenléte elég zavaró, pl 4 meccsből 4x volt az ellennél Mafla :!: Lehet megkéne gondolni, hogy maradjanak-é, vagy ha másnem, mirror meccseknél random hős esetén ne lehessen lenni velük ( mint Pl. az Adler-Dreegar elleni partin simán bejött Adlernek Mafla, amit előre éreztem... ) Nem nyerő tényező, ha ilyen bejön, de megkönnyíti a nyerést...

1vs1:
Na erről a számról csak tömören.

2x a gép ellehetetlenítette a nyerést számomra, semmi sem volt itt számomra, amivel felvehettem volna a versenyt érzésem szerint, hamar beis dobtam a törülközőt (vs Pumpáspótló Dani, vs Ssth )

Többször jól toltam, minden jól alakult (úgy nagyrészt, eltekintve a lvl3 artik és társai hiányát), csak sajnos az ellen mindig kapott 1 kulcs artit vagy skillt/spellt, ami ellen nemvolt meg az a soxor vari, ami kellett volna( Süni ellen a curse sehol se volt, Bozsó ellen nemvolt lvl4 MG re anyag [amiből lett volna chain nekem +volt air gömb és jóadag power+mágia skill is], így a 7 titán ellen esélyem se volt antimágián keresztül, Csizu ellen nemvolt sapkám, így a több mana döntő volt, Credo Dupla vár mellé kapott recantert és 5 vs 2 morált[+3 vs +3 mellett], amit elfelejtett ugye leírni 8), stb. )

1x sikerült jó játékkal nyerni, legelső meccsemen Adler ellen ( igaz ő határozottan állítja csak azért mert kezdő szín voltam)

1x Sikerült Titi ellen taktikásan nyerni Duelen

2x nagyon vacakul játszottám, de a végén úgymondva összejött jópár dolog a nyerséhez, vagyis inkább az ellennek nem jött annyira összeí?? :roll: ( vs Dragon, vs Vologya)

2x Karesz ellen ( 1x a normál meccsen, 1x ráadáson) nemigazán jött össze a haladása úgy mint tervezte, így a normál meccset feladta, a rájátszáson meg nemsikerült 1-2 dolgot megcsinálnia...

És toltam 1 Jó meccset Dreegar ellen, az elejétől a végéig izgi volt, kb. 1enlő esélyek, bár az a villám elleni nyakék az részéről elég dízgászting volt :P ( 1ébként kikaptam, maradt vízelementálja, meg vagy 50 csontja :D )

Foci: tök jó volt, talán 2 nap maradt csak football nélkül (nekem még +2 maradt ki) Th és Süni vállalta idén a bontóember szerepét, videókat majd érdemes megnézni szerintem minden kívülállónak is, vannak jó jelenetek benne :D

CoD: majdnem minden este jutott 1-2 óra CoD is azoknak, akik nem "Alvó Tábor"-ba jöttek, jóvolt vmi mást is tolni, menni és "pufkaizé"-zni :) :P

Hangulat: Az nagyrészt jó volt, idén is volt sütő poén, a Kobra és a TS Pizza adta lovat pár ember alá, valamint a Fő Függő Ember is kiosztotta a függő címet, főleg annak, aki Street Figther-t mert tolni, reggel, délben, vagy este ( vagy mind3om időpontban :P ) :D

Végső soron köszönet a FőSzervezőnek, aki leszervezte a Tábort, a Versenyek szervezőinek, akik nélkül nem Heroes-ról szólt volna ez a tábor, és mindenkinek aki eljött, és emelte a hangulatot, akár jelenlétével is, még ha csak 2x fél napra is, mint pl. Pumpás :P

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 szer., 12:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Az 1v1ről csak rövidebben, habár számomra is ez volt a fő versenyszám.

Háromszor kaptam ki. Szerintem mind a hármat megnyerhettem volna, ha kicsit jobban odafigyelek.

vs Bozso Észak vs Dél

Bozso már leírt pár gondolatot a meccsről. A piros gömb és a dupla várral nem tudtam mit kezdeni. Itt csak annyit fűznék hozzá, hogy 1-3-3 nál átmehettem volna, de inkább úgy döntöttem kiszedem még az utópiát és felhúzom a lvl5 mage guildet is, mivel a lvl4 nem adott semmi értelmeset. Nem mertem értelmes varázslat nélkül átmenni. Mint később kiderült ő ugye piros gömböt kapott az utópiából, szóval ha átrongyolok, akkor lett volna esélyem egy szorosabb meccsre.

vs Csizu Labirintus háború

Volt kesztyűm, csizmám meg exp logom. Ezek után gyorsan kiszedtem mindent és nem bírtam várni két napot, mert hogy néz az ki hogy csak úgy üldögélünk két napot. Így 3 AD-vel nekimentem a szürke maciknak a szigeten. Le is vertem volna őket, ha rögtön az elején egy kettes kupac nem kap morált és bontja meg a deviljeimet. A végére így is csak kettő szürke maradt, de sajnos a sok morál miatt nekem már elfogytak a deviljeim. Innentől bukva volt a meccs.

vs Dreegar Dicsőséges háború

Dreegar a towert választotta és megpróbált gyorsan átrusholni hozzám. Beálltam a várba védekezni, de ott nem mert megtámadni és elkezdett fejlődni a területemen. Ezek után kirongyoltam és nekimentem. A csata szoros volt, de a magija miatt csak kettőbe került a magic arrowja és szoros küzdelemben lebontott. Itt a meccs szerintem azon ment el, hogyha egy nappal korábban megtámadom, akkor plusz egy spell powerbe én megyek be, nem pedig ő és talán nem lett volna annyi manája mivel utánna töltött csak a kútnál.

Ahol nyertem, de jó szoros végcsatát vívtam:

vs Süni Ellenséges szomszédok

Necró volt én pedig stronghold. Azonos sebeséggel haladtunk körülbelül. Az utópiámból piros gömb jött és mivel volt golden bow, meg plusz 3 speedem, ezért gondoltam a 900 csontiját majd szépen kijátszom és lelövöldözöm. Nos a taktika bevállt, persze kellett hozzá a sok morál meg hogy az attackom is jóval nagyobb legyen és meg tudjam ütni rendesen.

vs Titi The border

Necró voltam ő pedig Stronghold. Gyúrtam a ghost dragonokra, ő pedig a macikra. Középen a relikünk spellblinders hut volt, ami elég érdekes, de hát elfelejtették kitiltani. Innentől tudtam, hogy az fog nyerni, aki hamarabb kiveszi a reliket és leimplózza a másikat. Ez nekem egy nappal korábban sikerült, mint titinek. Elkapott a főhősével, de még volt időm elmenekülni és a maradék sereggel plusz a varázslatokkal sikerült nyernem.

vs Bogpista Túl a sivatagon

Ez elég érdekes meccs volt. Mindketten buktuk a főhősünket és nagyon lassan haladtunk. Harmadik héten nekem visszajött megint elleshar, de olyan gyenge volt, hogy középről egyikünk se tudott kiszedni semmit. A végén az időkorlát miatt összecsaptunk középen és szoros csatában levertem a mindkét részről elég foghíjas sereget.

A többiek ellen is voltak jó csaták, de ezek maradtak meg igazán bennem. Adler ellen a katapult rögtön bedobta a kaput, ezért hamar bementem és így könnyen nyertem. Zsombor ellen a defensem döntött, pedig aggódtam kicsit az elején, mert elég sok lényt buktam ellene.

_________________
Ssth


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ssth 2009 aug. 26 szer., 13:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 szer., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
ssth írta:
Ahol kikaptam, de jó szoros végcsatát vívtam:

Úgy érted, ahol nyertél...

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 szer., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
credo írta:
ssth írta:
Ahol kikaptam, de jó szoros végcsatát vívtam:

Úgy érted, ahol nyertél...


Igen valóban. Köszönöm a helyesbítést, javítottam is :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 26 szer., 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Most hogy net közelébe jutottam, köszönöm a szervezést a meccseket és mindent.

H5 támadás: Saját csapat ötlet, fogalmam nem volt mire lesznek képesek, taktikus csatákkal sikerült a 2. helyet elcsípnem, aminek nagyon örülök.

H3 támadás: Nem volt jó csapat ebben a mezőnyben így ez a nap eléggé lazára sikeredett. :)

2v2: Nimbus kaptam párnak, ami teljesen jól sült el mivel amúgyis sokat voltunk együtt, jól megértettük egymást. Amennyit hülyéskedtünk meccs közben az leírhatatlan. :P Th is folyamatosan osztott minket, de ezzel kellett beérnünk. Sztem a maximumot hoztuk ki mindegyik meccsből, volt hogy az ellen hibázott (Dreegar) volt hogy tehetetlenek voltunk (th). Ilyen a Heroes, :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 9:52 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 17 hétf., 14:39
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Mezőberény
Hy!

A hsz-ekböl ítélve nagyon jól éreztétek magatokat én is szivesen mentem volna de sajna még csak 12 vok :oops: :cry: :wink: Majd még öregszem pár évet :wink:

U.i.:Grat a minden versenyzőnek :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 13:36 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Remek volt, majd én is írok beszámolót minden versenyszámról este, viszont tessék kommentálni a többieknek is... :)

Például Nimbus, Sorcy, Shaba, Magix, Dragon, Titi, Dreegar, Gepy sem jelzett vissza, nem lenne haszontalan ötletelni a körbeverés esetén fellépő probléma, a lebonyolítás, mapok átnézése témakörben ...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 14:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Végtére én is rászántam magam, h pár sort írjak.

Elsősorban Vogyolának szeretném megköszönni, h idén is vette a fáradtságot és megszervezte a tábort (úgy érzem ez neki már rutin feladat :wink: ).

Másodsorban, szeretnék elnézést kérni mindenkitől akit esetleg megbántottam/megsértettem nagy felháborodásomban, főleg Bogpityuéktól, azon a meccsen amúgy sem érdemeltünk volna győzelmet, függetlenül a vélt vagy valós szabályszegéstől.

H5támadás: Az upgradelt 3 perces eredetileg Magix sugallta csippendél srácaim végsoron nem vallottak szégyent, ami kész csoda tekintve hozzáértésemet. :)

H3támadás: No igen elvileg ehhez értek, így sikerült besöpörni az utolsó előtti helyet (de azt is csak azért mert Ati nem jött el :lol: :lol: ). Jól felkészített íjjászaim igen sok táppal, de meglehetősen kis létszámban kevés borsot tudtak törni az ellenfelek orra alá. Nagyjából a fél brigád ellen kapásból feladták a kilátástalan harcot, míg a többi meccsen könnyedén átgázoltak a szerencsétlen nyomorultakon. :lol: :lol:

2vs2: Kimondva-kimondatlanul, túlképpen én ezért a versenyformáért járok még táborba.Örültem Tekinek, mert tudtam, h könnyen egyhullámhosszra tudunk majd kerülni. Nos ez olyan jól sikerült, hogy a meccseinken 1-3. hétig csak hesszöltünk (értsd: csöveztünk :D ), jókat röhögve mindenen. Ahogy Teki is említette, Th közben folyamatosan röhögött rajtunk, h mit szerencsétlenkedünk ennyit. Igazából ennyin múlott az egész, volt aki kihasználta, h bénázunk, volt aki nem. Csizuék ellen is lámáztunk rengeteget, de addig vártak amíg végül nekem nagyon összejöttek a dolgok, és bár úgy tűnt az implo volt a végsőérv, volt még a tarsolyban meteor is, ami szintén elegendő lett volna, ráadásul skillekben is előttük jártam... A döntőt is mi ugyanúgy toltuk mint az addigi meccseinket, ilyen hozzáállással meg azt érdemeltük amit kaptunk. Én nem mondanám, h tehetetlnek voltunk (persze a meccs bizonyos fázisában már igen), inkább azt, h ami adódott (Tekinél animate) azt nem használtuk (azért monom azt, h nem használtuk, mert ahhoz nekem Tekit kellett volna tápolnom mint az állat) ki úgy ahogy TH-ék tették. :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 14:07 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Függetlenül Süni kérésétől megtettem. Egy dolgot azonban kihagytam, nevezetesen, hogy Bogpityu felvetését maximálisan támogatom!!!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Látom Süni hallgattál rám és szerencsét hozott a kólám. :D Mondtam hogy megnyered kétség nem fért hozzá.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 16:07 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Terran!

Nem vagy egyedül! Én is csak idén töltöm a 13-at! ( 6 éve Heroes ) Na majd ez után!

_________________
Játsz heroes-t a neten! Online! http://www.lordswm.com/reg.php

Üdv. Kiszse!
Sok szerencsét. és morált!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 27 csüt., 18:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ahoy!
Jó volt a tábor, abszolút megérte azzal együtt is hogy jóval a várakozásomon alul teljesítettem, nem is hittem mennyire sokat kivesz az emberből :D

H3 támadás:
Mindenki szerint buta csapat volt, nemtudom mitől fantáziadúsabb egy alacsonyabb szintű lényt és hastét meg cure-t venni a blind mellé, de azért jó móka volt vele játszani. grat Sorceress-nek, az ilyeneket le kéne lőni, komolyan :D

H5 támadás:
Ez egy hülye játék.

2v2:
Adlert kaptam párnak, jók is lehettünk volna, de sajna nem találtuk az összhangot, én túl gyorsan haladtam, ami a 2v2ben a közepeket tekintve értelmetlen, ő meg inkább mindent kiszedve és felhúzva játszott, így nemcsoda ha nem értünk el jó eredményt, meg persze egyszer kaptunk jó magic guildet, akkor is piros gömb volt ^^
Ettől függetlenül Adler életbölcsességeiért simán megérte vele egy csapatban lenni, én várom a könyvét
:D

1v1:
kegyetlenül fáradtan játszottam eleinte, aminek köszönhetően rengeteg hibát vétettem, az elején 6 meccsből 4 vereséggel valahol az alsó 3 körül állhattam. ennél a pontnál sikerült szerezni algopirint, és a maradék 8 partit sikerült hozni, néha szerencsével, néha simán jobb voltam. Ha tovább tart, talán jobb leszek, vagy nem, ki tudja, az élmény megvolt, külön kiemelném a Jou elleni meccsem, mindkettőnknek oylan szerencsétlen dolgok jöttek (pl fix kannánál nekem egy másik, neki meg a464es sityak) hogy szétnevettük magunkat a főcsatáig, remek volt.

Köszi mindenkinek aki ott volt, remélem jövőre is összekoldulom az árát :twisted:

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 383 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség