Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 383 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 28 pén., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hali mindenkinek!

Elsősorban köszönöm a jó szervezést Vologyának (na jó 1 dolgot nem bocsájtok meg neki : össze kellett volna kötöznie a szép szőke herceget és lehoznia a hátán a támadásokra :lol: ). Másrészt kösz mindenkinek a részvételt, a társaságot és a jobbnál jobb csapat kombókat.

Egy gyors összegzés :

H3 - 5 perces csapat , ohne tesztelés -> sokkal jobban szerepeltek mint vártam, főleg, hogy a 3. és 8. hely között mindössze 4 pont a különbség.
Érdekes volt meccs közben kidolgozni a taktikát, mert hát ugye tesztelés az luxus már az én koromban :lol:
Sorceress -> jövőre te már tényleg csak 20000 goldból választhatsz :)

H5 - 5 perces csapat, ohne tesztelés -> hoztam a szokásos formát, középmezőny :oops: túlmixeltem a dolgokat aztán meg kevés lett :lol:
Vologya -> szokás szerint valami kicsit egyszerű mélytorkos megoldásos csapatot rakott össze -> gratula :)

Külön gratula az 1vs1 és 2vs2 top helyezettjeinek.
Jövőre találkozunk a táborban (meg előtte a 2 BB-n azért tiszteletemet teszem 8) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 28 pén., 14:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Megírom én is a rövid beszámolómat időrendben:

H5 támadás:

Itt úgy szerepeltem ahogy vártam, a kutyáim nem voltak valami harapósak, a szerencse nyilván nem állt mellém, de összességében nem voltak rosszak a kutyák. Nagyon kevés hp-m volt, és így nem sok keresni valóm volt. Gratulálok a helyezetteknek, Vologyának és Csizunak elsősorban!

H3 támadás:

Szerintem a csapatom igen bátor választás volt. A wywernek borzalmasan gyengék voltak. Ám ezek ellenére sokkal jobb helyezést tudtam volna elérni meglátásom szerint. A hősöm borzasztó skilleket kapott, expert air ritka volt, mint a fehér holló. Következőre jobb csapatot állítok össze :) Sorcy-nak minden elismerésem, tökéletes csapat és tökéletes játék= hibátlan teljesítmény. Gratulálok még Vologya és Pista csapataihoz is. Th-nak meg gratula a jó játékért ebben a műfajban, nagyon szórakoztató volt, ahogy a szemeket pakolgatta össze-vissza :)

2 vs 2:

Ebben a versenyszámban nagyon koncentráltam, szerettem volna minél jobb helyezést elérni Tibszával. Szerencsénkre a könnyebbik csoportba kerültünk. Tibsza jó partnernek bizonyult, mikor kellett segített pénzzel, nyersanyagokkal, és a Tábor végére játékban is sokat fejlődött.
Véleményem szerint jól játszottam itt mind a négy meccsen, lehetetlen hősöket vezettem győzelemre. Orrin, Octavia, Malcom, Josephine voltak a hőseim. Nem egy illusztris társaság. A kedvencem az volt mikor Malcom papa lenyomta Süni Mephaláját :) Remek verseny volt, köszönet minden résztvevőnek a kemény és izgalmas meccsekért! Gratulálok Ssth/Vologya párosnak a remek teljesítményhez, megérdemelték a győzelmet! (Th: mikor ellenetek játszottunk a csapatom nem volt foghíjas, ott volt az összes emberem, alig buktam egységet, csak neked dupla várad volt, ezért tűnt kevésnek :) ) Csizu/Dragon is remekül játszottak, a szerencse nagyon nem állt mellettük. Szép volt Tibsza, jók voltunk :)

1 vs 1

A verseny elején szokás szerint jól játszottam, nem voltam fáradt tudtam koncentrálni. Süni ellen becsúszott egy kellemetlen vereség, ami egy igen nagy lavinát indított el. Egymás után 5ször kaptam ki, ami miatt nem is lehetett esélyem nyerni vagy jó helyezést elérni. Kikaptam kétszer implóval, azok nagyot csökkentettek a lelkesedésemen. Dreegar ellen voltam a mélyponton, ellene borzalmasan játszottam, szégyeltem magamat. A Tábor közepén nagyon fáradt voltam. A végére sikerült összekaparnom magamat, és ezek után már csak az utolsó meccsen szenvedtem vereséget újra. A tábori 1 vs 1 nem az én műfajom, sajnos nem tudok végig azonos szinten teljesíteni.
Gratulálok a Bajnoknak Süninek :) Fullon volt mindig :) Persze nyilván segítették a jó tanácsaim is játék közben, szerintem kellően idegesítettem :) Rajta kívül Csizu, Ssth és Bozsó játszott kiegyensúlyozottan.
A Pumpásnak üzenem hogy jöjjön Táborba végig jövőre, és hozza a Dani gyereket is, mert mindketten hatalmas arcok :) Adlernak meg hogy írja meg a könyvét és dedikált példányt kérek belőle. Ha meglesz, viszek neki tonhalas pizzát :)

Köszi Vologya a szervezést, remek volt a Tábor mint mindig, remekül éreztem magamat, jövőre jubileum :)

Titi

ui: meglátásom szerint fejlődöm CoD-ban, jövőre még jobb leszek :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 28 pén., 21:59 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Sziasztok!

Idén sem lehetett panasz a táborra, jövőre indulok majd a h5 támadásban is... A heroes-on kívül is jól szórakoztam, ezen kívül sajnálom, hogy Pumpás csak fél napig tisztelt meg minket, akkor is megdobja a hangulatot, ha csöndben van :D .


H3 Támadás:

Az alapgondolat szerint egy gyors csapatot kreálok, amivel pörgős csatákat tudok vívni, az eredmény már mellékes...
Abszolút nem teszteltem szokásomhoz híven, ezért, néhány buta hibáért plusz a rossz terepért csak a 6.helyig jutottam, a végén sanszom volt még a 3.-ra is, de a Mákos Th ebben meggátolt :) .
Örülök ennek a helyezésnek, gratulálok a a legjobbaknak, főleg Sorcynak :) .
Tőle 1 pontot elvehettem volnaa, csak elnéztem 1 morált :) .


2vs2

Süni és Pumpás vs Vologya és Ssth
Vértestvérek


Első meccsen Pumpással toltam, sikerült elég jól navigálnom, bizonyos szempontból pechesek voltunk, 1 nappal elcsúsztam a főhősömmel, gazdaságilag sem álltunk valami jól...
Elkövettem egy elég nagy hibát, beálltam középre, mondván úgy sem ér el Th, aztán mégis...
Ha viszem a fortresses embereimet (akár a sajátjaimat, mert volt lánc) simán leverem Th-t a villámokkal
2.héten ezek előtt utópiát sem fosztottam, 3mast nem ütök meg azért :P
Vologya könnyedén elgyepálta Pumpást, aztán elment a kedvem az egésztől, inkább a kaját választottam, minthogy küzdjek :)
Majd máskor... :lol:

Gepy és Süni vs Karesz és Rt
Allied Explosion


Gepy csatlakozott a csapatba, Kareszék ellen harmadszorra tudtam felfogni, h se necroval, se dungival nem lehetek, így Tazarral kellett végigrohanni a pályán szó szerint, a Bohóc nem vallottt szégyent...
3.héten is beérhettem volna Karika várába, akár 750es meteorral (500as helyett) plusz ő nem tudja kivenni az új popot...
De ígyis elgyepáltam, Rt pedig gyenge formát mutatott...
Gepy 4.hétre igencsak beindult, ha elvérzek, biztosan helytáll, mert jól fejlődött Galthran bácsi...

A többi meccsen dekoncentráltan ültem a gép elé, Titiék ellen annak ellenére, hogy 3 sarit, plusz 1 főhőst buktam, nyerhettünk volna, csak a recantert nem volt idő felvenni (amivel könnyedén elkenem Malcom száját :lol: ).
1 meccsen sikerült elváráshoz mérten teljesítenem, a többi 90%-ban miattam ment el, megtanultam a leckét :) .


1vs1

Csak az első összecsapáson voltam kék, a többin pedig piros, szvsz valami gond lehet a rendszerrel, mert protekcióról egyelőre nincs tudomásom :) ...


Örültem, hogy először "újoncokkal" kezdhettem, ugyanis több szempontból előnyösen jöttem kia az első 2 meccsből, sasoltam a többieket, milyen formában vannak...
Hozzáteszem, megadtam az esélyt, az első 4 meccsen következetesen buktam a főhősömet :) .

vs Dani Across the Desert
Rögtön 2vs2 után jöhetett az első 1vs1 parti, szerencsémre nem top játékost kaptam.
Towerrel így nyugodtan haladtam, nem hibáztam jelentőset sokáig.
Mindent kiszedtem a terepemről, a vízről is, majd rájöttem, hogy vissza kell menni pack devil-t elintézni, hogy középre juthassak.
Elment 2 nap, Solmyr közben megtanította Iona főhősömnek a chain-t, amivel leszedtem a titánokat.
A goldokat bevertem, harci szett, hulladékok kellettek, ígyis majdnem behalt 1 titán.
Középen átmentem 4.héten, de 2X18 black állt velem szemben, így 2X1 titán távozott soraimból pár morál miatt.
Végigszenvedtem a pályát, kiszedtem középről is minden skill adó artit, mégis 22 23 22 24 így néztem ki, ennek ellenére Dani nem mutatott nagy ellenállást, először tolta a heroes-t ember ellen...


vs Credo Conflict Over Atlantis

Elég rosszul indult a meccs, 3.nap bebuktam Ajit-ot lots orcs-nál, de utána rögtön húztam medvét, amivel tudtam pénzt gyűjteni a többi épületre. 2.héten csöveztem, a vízről Voy sok cuccot felszedett, majd 1.2.7nél 3 szürkével elindultam először a küklopszokhoz, majd a 4all a köv. állomás... Eközben felderítettem, hogy ellenfelem egyikért sem ment ki, Gundula értékekben így elmaradt tőlem a végén, azonban nekem csak adv. haste, míg neki expert :D A lénytöbblet miatt nyertem, meg persze skillekben is fölényem volt. Az orcok nagyot dobtak 60%os archery bónusszal :)
Ekkor kaptam meg Tekitől a kólát... :lol:

vs Jou Utak

Jouval volt az első komoly csata, 2.héten felhoztam a hátrányomat, mert első héten az össz seregem 2 pit lord, 15 imp, mindent beáldoztam a devil-ért... :D
3.héten már főcsata, plusz 3 speed, golden bow nálam, amivel úgy gondoltam, nehezen lehet elverni, hallva Jou panaszkodását...
Jól éreztem ennyi elég volt, de egy curse igencsak izgalmassá tette volna a végét...

vs Titi Labirintus háború

Tititől tartottam, ismét csodásan kezdtem, Jenova Fortress Labiruntus háborún, miután estates a 2.skilll a hülye csajnál, Andrára váltottam...
Sokáig húztuk, a fullos utópia 2 pontot adott nekem, megegyeztünk az eredményben, egyikünknek sem volt kedve hajnalig tologatni az elementálokat 8) .

vs Bozso Dueling Islands

Bozso ellen csak én tehetek róla, h nulláztam, ugyanis, főcsatában minden előnyöm megvolt, mégis mindent elrontottam, középről kiszedtem amit kell, 3 napom volt összerakni a sereget nem sikerült, és még vitáztunk is, amit nem kívánok senkinek, de így volt korrekt, nyert a jobb, ennyi hibát nem lehet megengedni...

vs Dreegar Relikvia őrző

Dreegart még elcsíptem szenvedős korszakában, fix buktát számoltam ellene 3 pont lett a vége (mákoltam :D )... Én kaptam meg a Kukást, a 4.heti seregek ellen nem nagy cucc a 670-es chainem, de amikor Dreegar csak az arkra nyomta a berserket, majd a griff helyett a ballistat vette le, nagyon örültem :) ...

vs Ssth Ellenséges szomszédok

Th nem is tudom, itt toltam a legjobban a táborban, mégis a stratégián ment el, 2.héten ha áttörök, csúnyán leverem Gurnit, szokásomhoz híven elhúztam, meg is lett a jutalmam, lemákoltak :lol: . Kb 900 csonti a végcsatában semmit sem ért, 3 morál 3 luck +3 speed golden bow ellenében.

vs Dragon Harc a mélyben

Dungeon mirror meccs, Shakti repesztett nálam a délelőtti órákban, közepes formát mutatva, azonban tudtam húzni 2 várat, a garrisonban sem buktam csak 6 minot, míg Patrick elég sokat, így könnyen vertem el mindenkit, aki elém került... Már nem volt időm kiszedni a sentinelt plusz a golden bow-ot, Sephinroth pedig úgy gondolta 6-8-23-20as értékekkel lebontana mindent, végül csata nélkül nyertem, egy főcsatát sem toltunk 4 óra játék után ... :P

vs Bogpista The Border

Pistával érdekes csatát vívtam, hiszen néha össze vissza lépkedtem, lényeket buktam, a végén Alamar, Aislinn plusz a 11 szürke Terekkel nem tűrt ellentmondást, szorosabb lehetett volna, ha Pista felhúzza a black sarikat, sőt akkor valszeg Terek hagyja el vesztesen a csatamezőket.

vs Karesz Észak vs Dél

Karesz viszont majdnem levert, 1 arti segíthetett a fullra kigyúrt Zydar ellen, a piros gömb... Megkaptam utópiában, így Maflámat nem tudta megpiszkálni 18 20 vs 33 34 A/D aránynál a javamra :) .
Mondjuk a tornyokból 4. és 5. szinten megkaptam az összes tűz varit. :lol:

vs Zsombor Dicsőséges háború

Ez a párbaj elmaradt Zsombi rosszulléte miatt, így 2-3 órával többet aludtam...

vs Csizu Erők csatája

Tudtam, ha Csizut elkapom, valószínűleg döntőt játszhatok... Erők csatája, open map, nem a stílusom, de bemákoltam a Bohócot, ami végzetesnek bizonyult.
Scholar fixen ad path-ot a serpenteknél, plusz kesztyű exp log, ezért száguldoztam :) Víz mágia, és levegő a siker kulcsa a végén, fortressnél mindig aktuális ilyen mapokon a bless, exp offens-sel oda is vágtam...
Nem mertem kezdeményezni a főcsatában, de az ellen nem tudott jelentősen megbontani, így nehezen, de nyeeeertem.
Középen a +1speed, és a +5 sp mellvért, Neked is lett volna lehetőséged kiszedni :)

vs Adler A Nagy Menetelés

Adlerrel tavaly 2 körös végcsatát toltunk, idén sem húzttuk tovább, a map is alkalmas volt a nekró kibontakozására, a főhős Moandor peidg száguldott (exp log,exp path, csizma)
3.héten is át lehet menni könnyen, animate miatt pl a garrison nem nagy ügy, én 1.4.2nél döntöttem úgy, megnézem mit tud Adler Drakon nevű hadvezére....
Beleadtam mindent, meglett az eredménye.

vs Csizu Végső csata

Csizuval órákon belül másodszor csaptunk össze, a Castle egyértemű választás ide.
Első héten bénáztam, 2.hétre összekaptam magam, skillekben pedig felülmúltam a mino királyt, a dobozt nyugodt tempóban 1.2.6-7 szedtem ki :D , majd elkezdtem gondolkozni, miután Shiva meglátta, igencsak szívok a 2 relikkel, amit nekem dobott a gép (TH ,4/4 sp/k)
Arkot 10 green ellen nem tudtam bukni, de a 18 gold sari már sok volt, manna nélkül pedig utólag öngyilkosság, de 1.3.3nál menni kellett.
Középen sima devil, no para, megint 1 ark minusz :D .
Itt már éreztem, túl sokat buktam, de az 5all, TG tetszett, Csizunak pedig nem akartam otthagyni egyiket sem...
Idén is kaptam lvl7 plusz5-öt, szerencsémre, 1.4.1nél ki is szedtem a két kardot, de a sereg maradt, plusz Valeska nem ért be a hajóba másnap
Szintén lehetőség Csizunak de nem érezte meg, így Aine is fejlődött, Deemer Loynis pedig várták a mesterüket kannástul...
A tervem sikeres, plusz 2 speed, lényekben sem álltam rosszul, mindig én kezdhettem (itt jegyzem meg vigyétek a harci szettet főcsatába mindig a chain nem verte le rögtön az íjászaimat :) ) ezért több perc töprengés után kihoztam az elméleti fölényt, megvédtem a címemet....

El sem hittem először, hiszen egyik nap 2 bukta is becsúszott, ekkor elvesztettem a reményt, hogy odaérhetek a dobogóra, de végül felhoztam magam! Idén sejtettem, sok fog múlni azon, az esélyesek közül ki tudja hozni a "kötelező meccseket", ez is bejött...
Köszönöm a gratulációkat, páran azért nekem is drukkoltak a döntőben :) .
Vologyának pedig minden elismerésem, a remek szervezés miatt, és hogy egyáltalán ott lehettem :wink: .
Idén sem kerültünk el sok parázs vitát, de azt hiszem, ez hozzá tartozik a versenyhez, a kiskapuk, illetve "szabályszegések" ilyen melegben és lelki állapotban sokkal durvábbnak tűnnek elsőre, utólag persze mindenki okos...
Végezetül a mapjavítás terén én Csizu teljesítményével maximálisan elégedett vagyok, rengeteget áldozott azért, hogy így nézzenek ki a térképek.
Azt pedig butaságnak tartom, hogy egyeztetés nélkül bekerültek a tavalyi mapok (nem részletezném a véleményemet, mert néhány embert megsértenék, illetve rossz volt nézni például Bozso és Titi csatáját, amikor egyik fél nyomta az implot a másik meg tehetetlen volt, bár Gurni wisdom nélkül ezen a szinten...).
Több türelem kell a helyszínen is a mapjavítókkal szemben, nem voltak egetrengető hibák sehol sem, finoságok igen, amiket könnyedén lehetett javítani.
Pumpás mellett tavaly is vidám volt az élet a táborban, most Titivel baromkodtunk szinte végig, remélem jövőre is valami szórakoztató ember mellett kötök ki :D
Egyelőre ennyi, jövőre ugyanitt :!:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 14 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2009 aug. 31 hétf., 19:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 29 szomb., 11:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

1vs1

Nem számítottam jó szereplésre, hiszen fél évet nem játszottam előtte és semmi gyakorlómeccs a tábor előtt. Az esélytelenek nyugalmával játszottam és jókat derültem magamba, amikor a top playerek aggódtak előre a meccsünk miatt. :)

Lássuk sorban:

1.meccs:
Across the Desert
Bogpista vs. Ssth
Rampart - Rampart


Mindketten beléptünk a Mézes Meggy baráti körbe a meccs közbe. :lol: Ez rá is nyomta a bélyegét a játékunkra. Kicsit túlmértem az erőmet az archmagik ellen, akik lemészárolták Tyraxort :shock: Így Melodia lett a kiszemelt. Expert luck, + luck növelő artik. A végcsatában mégis Ssth kapta a luckokat :lol: :shock: :lol: Nagyon vicces volt amikor elsütöttem a mass fortune varit, ami ennek a gyökérnek a speckója és mégis az ellenfél kapta sorra a luckot én meg csak 1-2 őt azt is a végén, amikor már feleseleges volt. Itt az expert berserker csinált ki, nekem is volt fire varim, de se curse se berserkerem nem volt hozzá. Buktam.
Melodia bekerült a kegyvesztettek közé Terek mellé.

2.meccs:
Confilct over Atlantis
Bogpista vs. Dragon
Necro - Stronghold


Bejött Vidomina, szépen gyűltek a csontok. Animate sajnos nem jött, de így is azt eszeltem ki, hogy áttörök a garrisonon. Így is lett, bár a Titánok megszedtek, de a Garrisonból pótoltam a lényeimet, így Dragon serege nem okozott problémát.

3.meccs:
Utak
Bogpista vs. Credo
Stronghold - Dungeon


Crag Hack kemény volt, Credo csak a végcsatánál jött be középre, így összeszedegettem ott mindent amit tudtam. Könnyed győzelem lett a vége.

4.meccs:
Labirintus Háború
Bogpista vs. Karesz
Castle - Castle


Nekem bejött Gundula, Karesznek talán Rion, vagy Adela. Akit amásodik héten bebukott, így nem kellett végigjátszani ezt a cseppet sem rövid mapot. Azért én megnéztem a gép ellen, bruitális lett volna Gundula.

5.meccs:
Dueling Islands
Bogpista vs. Zsombor
Tower - Stronghold


A Tán lett a góré (Thane) az ellennél Shiva. Jól fejlődött a manusz, Tactic, archery, air, earth, log. A föld alól kiszedtem két relicet, az egyik a piri gömb volt, de végül nem raktam fel. Bevédtem az íjászokat és szétlőttem Zsombi seregét.

6.meccs:
Keepers of the Relics
Bogpista vs. Csizu
Dungeon - Castle


Dungeon maradt erre a mapra, ami nem igazán jó ide, de nem koreografáltam meg előre a várakat. Így Csizu előnyben volt, a gyors relic kiszedéshez a Dungeon kellően alkalmatlan. Szerencsére sok értelmes reilc nem volt, és mégis a piros cipő volt, ami eldöntötte a meccset nem a Sentinel. Ha az elsőt nem rezisztálja le, akkor nem bontja le a Blackemet. De rezisztált, én a mass curséval nem ütöttem agyon még egy legyet se, Csizu még morálozott is agyba főbe, így buktam.

7.meccs:
Ellenséges Szomszédok
Bogpista vs. Adler
Fortress - Dungeon


Itt elég jól játszottam, hamar kistzedtem mindent amit lehetett. Adler is kivette az ő Lady-jét, így nem rusholtam át a második héten: Maradt a harmadik hét, Utópia feka gömböt adott a blackek ellen. A végcsatában nem is nagyon harcoltunk, sültek a láncvillámok és a meteorok. Mivel Adlert megszedte kicsit a Fullos utópia, így kevesebb lénye volt, ami miatt én nyertem. A vízelementálok mág állva maradtak a végén. Izgi végcsata volt.

8.meccs:
Harc a mélyben
Bogpista vs. Dani
Inferno - Necro


Pattintásra készültem Dani ellen, ő meg csontgyűjtögetésre. Ez el is ment volna jó sokáig, ha nem hangzik el a végcsata szó. Daninak 900 feletti csontja volt, viszont a hőse elég gyermeteg volt. Ha erősebb megizzasztott volna a majd 150 démon ellenére is. Így azonban nem.

9.meccs:
The Border
Bogpista vs. Süni
Dungeon - Stronghold


Elég gyermeteg ötlet volt ide a Dungeon, mivel kevés a nyersi, de jól nyomtam és majdnem meg is lett az első héten, de lejárt az időm azt nem tudtam megépíteni a sárkányt 7. nap :evil: :( A második héten kétszer elaludtam Süni körei alatt :lol: :lol: ez rá is nyomta a bélyegét a játékomra, Blacket se húztam a garrison levette a lényeimet, de akkor is esélytelen vagyok ha nem így történik, mert Terek sunyi módon resurrecre tett szert, amivel mindenképpen nyert volna bárhogy is játszok...

10.meccs:
Észak vs. Dél
Bogpista vs. Jou
Tower - Stronghold


Dupla tower váram lett, amit már az első héten felhúztam. Innentől az se zavart, hogy Jou elvitte a Kannát előlem. Pedig tudtam hogy erre bazírozik, mert emlékeztem, hogy egy előző táborba ezt már egyszer megjátszotta talán Titi ellen. A dupla vár ellen azonban esélye sem volt, mivel spellekkel se áldotta meg a jószerencse, így simán agyonlőttem a strongholdot. Tyraxor papa itt visszatért és jól teljesített.

11.meccs:
Dicsőséges háború
Bogpista vs. Titi
Rampart - Tower


Nem tudom már ki gondolta ki, de elég sokan Towereztek azen a mapon. Nem a legjobb választás. Nemhiába lettem Rampart, nem fogta volna a villám meg semmi. Azonban Titi ultramákos volt, megkapta Aislinnt egy valag necros lénnyel karöltve, míg nekem Valeska jött 4 archerrel. Nem éppen azonos esélyek. Emiatt a pofátlan disznómák miatt annyit bosszankodtam, hogy lejárt az időm és a sárkányt nem húztam fel. Ekkor feladtam a partit.

12.meccs:
Erők csatája
Bogpista vs. Bozso
Stronghold - Fortress


Az első héten jól nyomtam. Úgy csináltam ahogy kell, Gurnisson a madarakkal ment, egy varázsló (Geon) az aprólékkal bevette az alsó várat. Itt is szívtam, mert a lvl2 az wolf raider volt a vár előtt meg Lots elf. De megcsináltam, igaz elbénáztam 1-2 napot. Az én felemen a kristálybánya a világ végén volt de azért küklopszot is húztam a 7. nap. A második héten azonban nem csináltam semmit. Az aranybányánál a minók kétszer kinyírtak, mert elszámoltam magam, meg ilyen hülyeségeket csináltam. Néztem az atlétikát meg söröztem :) Nem a játékra figyeltem. Ezért inkább feladtam azt néztem tovább az atlétikát meg söröztem. :)

13.meccs:
Nagy Menetelés
Bogpista vs. Dreegar
Fortress - Castle


Jól játszottam Alkin lett a main egészen 1.2.7.-ig. Ekkor 3 káosszal megtámadtam lots war unit :) 40-en voltak. Nem néztem meg. Ha egyben van a 3 akkor talán még lett is volna esélyem, de 3X1 volt a felállás. Itt kinyírtak és vége lett. Dreegar 1.3.1. nél akart garrisont ütni arkokkal. Mivel kapott 1et pluszba a refuból is. De erre már nem került sor. Ki tudja mi lett volna a vége, mert elég jó helyzetben voltam én is a bukta előtt. Ezt már nem tudjuk meg.

Az utolsó napi 3 bukta miatt a 7-8 helyért kellett volna meccselni. De mivel Adler hivatalos volt a Volánbuszhoz, így nem játszottunk, inkább hamarabb hazaindultunk.

Összességében a játékom az gyenge közepes volt ami a sok folyékony kenyérnek is köszönhető, meg annak, hogy nem igazán izgatott a végeredmény én funnak vettem minden meccset, meg a döntő meccseken undorító mocskos mákok voltak az ellenfeleknél.

Köszi még egyszer mindenkinek, hogy jelenlétével emelte a tábort. Nagyon jó volt. Sajnos a focikra nincs erőnlétem, fogynom kell rengeteget. De 1-2 jó mcsem azért volt, a többin csak fa voltam a pályán amit csak ki kellett kerülni... De azért sok jó meccs volt, köszi mindenkinek még egyszer mindent Vologyának különösen. Remélhetőleg jövőre veletek ugyanitt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 30 vas., 3:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Ez a Tábor is végetért, számomra nagyszerű élmény volt, ha minden jól megy jövőre is ott leszek.

Támadások:
- én nem indultam, nekem nem fekszik a totojázós harc, útóbbi időben full magices brigádom volt, de jól bevertek a cloakos, piros gömbös figurák.

2vs2
Túlzás nélkül állitható, hogy az egyik legjobb játékos volt a párom, Dreegar, nagyon jó tempóban tolta, mindig előttem járva, s az ellenfelek előtt is, azonban a mappok sajátossága miatt ez az előny egyetlen 1x érvényesült csak, s ez a helyosztó volt.
Dragon levert chain lightninggal (+ sok csontival), Bogpista/Jou páros bemákolt valami resu herót, meg egy scholarost, Nimbinek olyan terepe volt, hogy azt is be tudta védeni, amit nem akart, minimális dolgok, de ezek miatt buktunk, illetve én sem voltam a toppon, később sem.

1vs1
nem ismertem a mappokat, elsőre mindegyik olyan csöves volt kb, mint Észak Korea, vár választás hasraütésre ment, illetve ami maradt.

Across The Desert
vs Jou
élveztem a kék vagyis a második player "előnyét", végignéztem ahogy Jou kiszedi az artit, utánna levert, mint a botot. Titi megmondta a frankót, előbb kell bemenni, ennyi.

Conflict over Atlantis
vs Titi
nyomorék pálya, nyomorék vár, nyomorék hero, bless+ fortress ledarálta a brigádom, ghost dragon blokkoló unitnak is csöves, pedig penge voltam, bevertam a garrisont, meg 2 csoport Titánt, veszteség nélkül, animate ofc.

Utak
vs Bozso
itt rengeteget töketlenkedtem, Gundullával vártam az expert earth skillt, mire sikerült, Bozso kétszer körbejárta a pályát, low manával toltam, ő nem, háromból semmi.

Labiritus Háború
vs Dreegar
Nem egy rohanós map, de mi görgettük a köröket Castle vs Castle, Dreegar az utólsó félóráig nyerésben volt, fullos utópia, full sereg nélküli mászkálás középen és a bilincs azonban eldöntötte a meccset.

Dueling Islands
vs Ssth
nem volt nagy elvárás a Towertől, de a paraszt Yog elsőre bedobta a kaput, igy kinyirtak minket, nem lett kedvenc a Tower ekkor sem.

Keepers of Relic
vs Dragon
Talán itt ment egy kicsit a játék, bár a 3. várat elfoglaló herom ugy leverték, hogy érdemes elrettentő példának berakni valami alapműbe.
Dragon keményen tolta vagy legalábbis jobban, mint elsőre gondoltam, Infernoval azt hittem szét varázsolja a mocsaras csapatot, de nem volt semmilyen értelmes varázsalata, igy agyonvertük a csapatát, persze 2 relic nálam volt, a 4 ből, nála egy sem.

Ellenséges Szomszédok
vs Bogpista
elcsöveztem egy hetet, az Arch Devil a refugeeból késett egy hetet, fullos utópia szétkapott, vulnerability meg beb@szott, nem én nyertem.

Harc a mélyben
vs Karesz
Infernós pattintós játék volt, ahol nekem nem sikerült pattintani, Karesznek meg fel upgradelni a Devilt, ez utóbbi volt a fájdalmasabb, neki, nekem nem.

The Border
vs Zsombor majd Vologya
Zsombornak a 3 kör után elfogyott a staminája, talán a lelkesedése is, ez egy nehéz map, igy feladta, pont akkor vettem vissza a főhősöm, mert elszaladt a 2. vár sikertelen ostromáról.
Vology folytatta, szigorúan fun game volt, ahol én csak a blacket húztam, 2 dungeon, summon portal, dwelling.
18 blackből 4 feküdt meg, hogy Vologya mennyi earth elementált idézett, nem tudom, de ha annyi ezresem lenne, egy hétig tolhatnám a 2P-t.

Észal vs Dél
vs Csizu
Az egyetlen meccs, ahol úgyéreztem, igy kéne mindig is játszanom, biztos jól álltak a csillagok, legalábbis a főcsatáig, Csizu pattintott egy jelentős démon brigádot és levertek, eltaktikáztam, de a történelemben nincs "ha", győzött a jobb.

Dicsőséges Háború
vs Credo
akkora lámer voltam, hogy nem upgradeltem a macit, senki sem tudja miért, végzetes hiba volt, levertek , ahogy kell ilyen esetben.

Erős csatája
vs Dani
Itt megint a 2. várnál szorultam okitásra, de valahogy sikerült elfoglalni, Dani Neelát gyurta, nem szerettem volna, ha eléri a felnőtt kort, semmi pattintás, Arch Devil, Efreeti Sultan combo az utópia előtt elkapta a hölgyet, levertem ofc, de karaktert nem sikerült kioldanom, Titinek sem, de az egy másik játék volt, ami függőséget okoz, láttam.

Nagy Menetelés
vs Süni
Csodákra nem számitottam, Süni a toppon volt, én is, Ő a győzelmre játszott, nekem egy tonhalas pizza volt a cél, Süni nyert, tonhalas tesco pizza by Titi pedig urban legend.
Összevissza mászkáltam, nulla tervem volt a pályára, Süninek volt sok csontija, azzal bevert mindent, ja meg animate.

Rájátszást nem toltam, mert nélkülem megállt volna Volánbusz, ha van elég pénztek, soha ne dolgozzatok, felesleges időrablás az egész, annyi más szép dolog van, 3P, Street Fighter, Heroes3!, na meg a WoW.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 30 vas., 19:53 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nimbus írta:
Függetlenül Süni kérésétől megtettem. Egy dolgot azonban kihagytam, nevezetesen, hogy Bogpityu felvetését maximálisan támogatom!!!


Legalább hozzászóltál a témához Nimbi, tehát én győztem :D .

Teki1986 írta:
Látom Süni hallgattál rám és szerencsét hozott a kólám. :D Mondtam hogy megnyered kétség nem fért hozzá.


Te sem gondoltad volna, idén sem, hogy reális esélyem van az első helyre :lol: ... Főleg a 2vs2 alatt mutatott formából következtettél sajna, de azért köszi a kólát, 10 perc után elfogyott 8)

Bemásolom ide Pista javaslatát, amit személy szerint én is támogatok, jó lenne, ha szavaznánk a dologról vagy valami döntést hoznának az illetékesek, mielőtt feledésbe merülne...


bogpista írta:

Erre a végcsata elhangzott dologra lenne majd az elkövetkezendőkre egy javaslatom, miszerint amikor kimondják a szervezők, hogy innentől végcsata, akkor minden delikvensnek 2-3 köre lenne arra, hogy még megcselekedje azt, amit szeretett volna Kivásárolja a lényeket, manát tölt, upgradel, varit tanul stb. Azután, mikor lejárt ez a 2-3 kör már semmit. Azért lenne jobb ez a körös leosztás, mivel lehet, hogy az egyik fél nagyon elhúzza az időt és mire a másik jönne, már mindenki noszogatja, hogy tessék menni végcsatázni. Igaz ez az 1vs1-re is, ott is volt egy-két ilyen felháborodás, hogy ezt és ezt csinálta még valaki.
Például: 1.3.4.-nél a kék körében hangzik el a végcsata, akkor azt mondjuk, hogy 1.3.7. után már nem csinálhatsz semmit, csak a főhőssel mész középre. Ami ugye nem lehet pár másodpercnél hosszabb kör, ha ennél hosszabb az már gyanús. Ezzel el lehetne kerülni ezeket a vitás helyzeteket végre.

A többiről később...

ps: Az 1vs1 5. forduló el van írva, mivel nem Zsombor nyert, hanem én. javítsuk majd. Köszi. (Javítva! - Vologya)



Vologya:

Átnéztem én is az 1vs1 eredményeit, az első fordulóban Bozso biztosan nyert, illetve a 11.fordulóban játék nélkül győztem Zsombor ellen, ez is rosszul lett beírva, nyilván fáradt voltál és elnézted :).

Dragon Mester:

Hol marad az értékelésed? Mindig jókat derülök soraidon ... :D

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 30 vas., 20:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Süni írta:
Bemásolom ide Pista javaslatát, amit személy szerint én is támogatok, jó lenne, ha szavaznánk a dologról vagy valami döntést hoznának az illetékesek, mielőtt feledésbe merülne...


Támogatom!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 30 vas., 20:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Nah akkor én is írok egy kicsit. Elsősorban köszönöm a szervezést Vologya Mesternek, kitűnő volt az idén is minden! Kezdjük az elejéről:

H5 Attack: Bűnronda cheater seregem volt, egyik meccsen sem úsztam meg a cheater jelzőt, már-már kezdem megszokni. :oops: Az elején neccesen indultam, LordCsabi 1x majdnem legyűrt, Jou ellen 2x lossoltam elég simán, amiért nyűgös is voltam, pedig ezt vártam, Pista majdnem halálra gyilkolt 1x stb. Elégedett vagyok a hellyezésemmel, isteni szerencse, hogy a 3. hellyen lehetek, szoros volt az élmezőny és bizony, HA néha luck jött VOLNA az ellenfélnek, akkor nem lettem VOLNA a top 6-ba se. A meccsek felét csak ezért nyertem meg, mert nem jött luck az ellennek akkor, mikor csak 30 medvém volt talpon, ez a mák...

H3 Attack: Szokásos 5 perces sereg, arra gondoltam bevetem az OT-n 4. hellyezett bazikat kicsit felturbózva, deh nagyon harmatok lettek, egyrészt a létszám fele volt meg, másrészt az inhibinek sok esetben nem sok haszna volt, harmadrészt hülye kövesítés... :) Elvoltam, kikaptam, gondolkodhattam VOLNA! XD

2vs2: Párnak Csizut sorsolta mellém a sors, én örültem mert tapasztalt játékost kaptam, akivel amúgy is jó ismerős voltam. a halálosztag A csoportba kerültünk, ez kicsit elbizonytalanított, de összeszedtem magam és asszem jó játékot mutattam be pár apró hibától eltekintve.

1. meccsen Adler-Dreegar páros ellen, Csizu hamar középre ment, ám Dreegar leverte, mert eléggé feltápolta magát, de neki se maradt sok mindene, én úgy döntöttem játszok még feladás hellyet, aztán 2. hónap első hetében bementem középre 800 csontos fullos sereggel, nah meg egy 900-as chainnel, ez szétzúzta Dreegar és Adler seregét is, nem várt győzelmet arattunk, nagy mákunk volt.
2. meccs Nimbus-Teki ellen, jól játszottunk, a legjobban talán az összes meccsből, kaptunk jó artikat is, 3x-4x a refugee is segített minket aztán középre mentünk nagyjából egy időben és mégis kikaptunk egy implo miatt...
3. meccs Bogpista-Jou ellen, Csizu haladt egész jól, összeütötte a rush tervet, berusholta Jout aki egy gyermeteg hiba miatt kapott ki és lépett is ki kissé dühösen, így ezt a meccset nagyon neccesen de megnyerte Csizu. Bár nem örültem annyira hogy asztalcsapkodás lett belőle.
Jött a sorsolás mivel körbeverés volt, természetesen mi jöttünk ki legrosszabbul a dologból, Fortuna nem volt kegyes hozzánk.
4. meccs Süni-Gepy páros ellen, a sivatagban marháskodtunk. Jól ment a meccs, jól haladtunk mindketten, nagyjából együttmozogtak a hőseink. Csizu előbb ment be középre, vacilálás mit vegyünk ki, végül semmit XD Jött Süni, Csizuval verekedtek, Süni szaladt, Csizu is ment haza mert elfogyott. Gepy maradt nekem, főcsatáztunk, Gepy értékei jobbak voltak, én meg behaltam egy morál miatt, így Csizu maradékának kellett megvernie Gepyt, de sikerült neki.
Köszönöm a remek társaságot Csizunak, úgy vélem rettentően jól helyt álltunk a halálcsoportban, 3 win 1 loss mércével asszem igazán jó páros voltunk.

1vs1: Itt próbáltam okosan és gyorsan játszani, általános pechem volt a meccsek 1/3-ában, jól játszottam mégis alulmaradtam egy másik harmadban és sz*rul játszottam és mentem aludni a harmadik részben. Asszem ezt a műfajt jövőre hanyagolom, béna is vok hozzá meg nem is bírom ennyire a kiképzést.

Esték: 3-4 estényi CoD-ot toltam, felbecsülhetetlen élmények voltak megint, jókat lövöldöztünk főleg mikor Titivel, Jouval vagy éppen Csizuval voltam! :D Thnx az élményeket, ez nagyon jó volt! ^^

További morálfokozók: Jou ( KMK - Kapjál Morált Köcsög!!!), Adler (3P meg a függőség XD), Titi (Süni de sz*rul játszol), Th (undorító mákos mellette ültem XD), Dreegar (úgy általában az összes beszélgetés vicces volt a sráccal :)) és még sokan mások.

Thnx Mindenkinek a Tábori élményeket, BB-n találkozunk, bye all!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 31 hétf., 10:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
Dragon írta:
Jou ( KMK - Kapjál Morált Köcsög!!!)

Én KMGre emlékszem :lol:

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 31 hétf., 13:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Jelzem a BB-n szeretnék Süni mellé ülni, mert nagyon vidám volt mellette az élet. Nagyon jókat ökörködtünk a Táborban is, mellette alkottatott meg az elementál tologatás fogalma. Kedvenc pillanatom az volt, mikor az Utak mapon megtámadott 3 devillel 8 db sima fát, és ott mondtam neki hogy meg fogsz halni, de béna vagy, mákod van hogy jött a morál, azon vagy 15 percig röhögtünk; magyarul az egész köre alatt :D Köszönet még Karesznak aki a démon pattintás kifejezést vezette be a játékba.

Támogatom én is Pista ötletét.

A Street Fighterben már kioldottam az összes karaktert itthon, most készülök a netre harcolni :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 31 hétf., 20:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Idézet:
A Street Fighterben már kioldottam az összes karaktert itthon, most készülök a netre harcolni icon_smile.gif

ez olyan, mint amikor valaki a wow ban, kb 4. karakterét viszi el legalább lvl 70 ig, illetve 80 ig most már, ismerek ilyet, nem függő, dehogy, csak szeret játszani.


Végcsatás szenvedés
gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki játszott anno a neten, ott ez a probléma sosem jött elő, igaz nem volt időkorlát, de kivételes volt a 4 óránál hosszabb játék. Simán létrejött az összecsapás 4 órán belül, tehát a baj valahol itt van, szvsz.
Visszatekintve jók voltak a mappok, eredendően nehezek, de ugyanakkor időrabló is, kevés volt olyan, ami honorálta azt, aki jó speeddel tolta játékot, blokkok miatt nézte az eget. Főleg 2vs2 re volt ez jellemző, de néhol átjött 1vs1 mapra is.
Igy lehetett az, hogy kifutottunk az időből, s jött a vitás "végcsata", amit én elsőre nagyon elrontottam, mikor az adott pillanatban lezártam a gamét, azaz semmit sem lehetett tenni, csak csatázni, ez drasztikus volt, de még mindig jobb, mint az időhúzás, ami ment ezekkel a végcsatákkal.
Röviden legyen, amit Pista mond, 3 kör, utánna semmi privát akició, csak haladás.
Bár én azt gondolom a térképeket kellene vissza vagy átállitani olyan állapotban, ahogy, anno a neten toltuk.
Konkrétan a nehézség maradhat, kompenzáció nem kell, de felesleges őrizni pl a refugee campet.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 31 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A végcsatáról és a mapokról én is mondanék pár szót.
Valóban sok függ attól, hogy mennyire nehéz egy map, de a playertől is. Én például pöpöcsölősen játszok. Mivel megszoktam, hogy ha neten játszok nem noszogat senki.

Ha kevés nyersanyag van a mapon, akkor többet gondolkozik az ember ez mind mind időbe kerül.
Több megoldás létezik. Fel lehet osztani a mapokat még jobban, aszerint hogy mennyire nehéz illetve időigényes. És esetlegesen az esti meccsekre lehetne tartalékolni a nagyobb volumenű partikat bővebb időkerettel.

Nem a nyersanyagtól függ, hogy ki milyen játékos. Úgy kell eltalálni a mapokat nyersanyagügyileg, hogy ne okozzon túlzott fejtörést az első heti építkezés, de ne az legyen, hogy 1.2.1.-nél arkangyalt tudsz húzni. Ilyen szűk időkeretes versenyen, mint a Tábor figyelni kell erre is. Nem adhatunk OB szintű mapokat, ahol nem mindig húzol lvl7-et első héten, mivel ott van időd kijátszani a mapot, senki nem mondja, hogy 20 perc múlva végcsata. Például a Dicsőséges háborún a.k.a. Battle of Honor -ami az egyik legrégebbi map- elég hülyén veszi ki magát ha csövezel rajta. Egy olyan mapon, ahol 2-3 csövest indítasz az ellenfelet piszkálni és izgi droidcsatákat vezetsz, persze ha nincs pénzed hősöket venni, akkor ebből se lesz semmi.

Persze lehet beletenni olyen mapokat is, ahol sokat kell gondolkozni és kicsit nehezebb, de alapvetően nem ez a célravezető véleményem szerint. Visszaemlékezve a régebbi táborokra, ott ritkán volt gond a végcsatázással, pörgősebbek voltak a mapok.

Mindemellett ha az az óhaj lehet a luckot csökkenteni lvl5 toronnyal, kannával, karddal, hősökkel, utópiákkal, miegymással. Az már nem befolyásolja a dolgokat. Valami mindig dönt srácok, hiába tiltasz ki mindent pucolod le a terepet mirrorpályát csinálsz mindig lesz valami, amivel a másik legyőz, vagy te vered le. Hogy mást ne mondjak a skillek, hogy a hős miket kapott. Nagyban befolyásolja a végeredményt.

Egy szó mint száz el kell dönteni milyen irányba akarunk továbbmenni. Az alapok megvannak, én szívesen elvállalom a módosítgatásokat, minél hamarabb lesz az ügyből valami, annál több idő van finomítgatni rajta és módosítgani a későbbiekben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 31 hétf., 22:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Hellóbelló!

Most értünk haza nemrég nyaralásból, ezért még végig sem tudtam mindent olvasni.
Tök jók voltak a beszámolók, biztos ász lehetett a további sok nap is!

Kia élménybeszámoló:

H5: szép színes játék :) Gratulálok Vologyának, Jounak és Csizunak a csapatához!
+Tekinek a helyezéshez (ez a csapat te, feketesárkányt mérgeznek, elképesztő). Ezek tetszettek a legjobban.

H3:
Gratulálok, Vologyának (szerintem az övé volt a legjobb csapat), Th-nak és Pistának is! Azthiszem egy megosztott 3. hely kijárt volna.
Kis szerénykedés:
Ok, nem volt mindig gusztusos a csapat. Persze mindig attól függ melyik oldalról nézzük.
Ennyire azért nem jók a csinik. De mivel se gyors lény (senkinek nem jött be az expert air amikor kellett), se fullos spell nem volt ellenük, sokszor ütöttek 8-10k-t :twisted:
Ennek ellenére többször hajszálon múlt a pont. pl orb ellen a master gin pénzkidobás volt, és volt is orb rendesen.
Aki nem akar rosszul lenni, vagy nem múlt el 18 éves, az ne olvassa el ezt:
Többször előfordult, hogy az ellen mielőtt lépett volna, már elvesztette a főseregét :twisted:
Mindez nem azért, mert a csinik akkora ászok, mielőtt ki lesznek tiltva :)


Jól olvastam? Vologya címet védett 2v2-ben? S bemákolta Th-t :) Grat Kondások!
Jövőre megpróbálom megoldani, hogy erre a számra is eljuthassak, ez tényleg az a játékforma, ami a legélvezetesebb mind közül!

Gratulálok Sünnek is az 1v1-hez ő is gyanús, hogy címet védett. Lehet tud valami jó kis csítet? :P :) Csizunak is gratulálok, és mindazoknak, akik végig bírták alvás nélkül a tábort! S írtak ide a fórumra.

Végül és nem utolsó sorban köszönet mindazoknak, akik fáradoztak, hogy újra legyen Heroes Tábor, árlista, mappok és hűtött sör!

:wink:

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 02 szer., 21:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
(De jó volt ezt a sok beszámolót olvasni. :D)

Első sorban köszönet bátor Vologya harcosnak és nagyszerű bátor segédharcosainak a IX. Heroes táborért!

Köszönet a résztvevőknek is, hogy jelenlétükkel emelték a rendezvény színvonalát! 8) Hiányoztak bátor harcoslányok és bátor harcosok. Remélem legközelebb Velük is találkozhatunk. Szép szőke herceggel pláne. :wink:


H3 támadás:

Részemről funnak indult, de ahhoz nem volt eléggé vicces a seregem. Inkább a H5-re akartam gyúrni valami eget rengetőt, mert a BB-n már összejött a tutttííí. 8)
A mínókingek teljesítménye pontosan 50%-os volt. Bátyámé meg 100%-os. Tábor előtt már sejtettem, hogy megint hazavisz egy aranyat, de azt nem, hogy ennyire egyértelmű lesz a győzelme. Le a kalappal. Voltak még nagyon szép, jó és ötletes seregek. Szegényekből nem lehettek olyan nagy sztárok, mint a dzsinik, de egy tapsnál többet megérnek. Ami a leginkább birizgálta a csőrömet: megtudtam, milyen kikapni a hárpi hegektől - méghozzá úgy, hogy semmi de semmi esélyem nincs ellenük, és Gepy azon aggódik, hogy nem jön neki elég morál. :D
Vologyának külön gratula a küklopszos+antimágiás+teleportos kombóért

Dreegar: egyáltalán nem volt buta csapatod. Egy hasonlóval nyertem a 7.BB-n ezüstöt (na vajon ki nyerte az aranyat?:D).


H5 támadás:

A szokásos "nem gondoltam volna" alapok. Atomkirálynak ítéltem az ötletemet, de mikor megláttam a többiek ötleteit, akkor rájöttem, hogy az övék mellett már nem is olyan atomkirály. Dragonnal kezdtem. Refresh rúna hegyek. Első fájtunk után majdnem felkoncoltam szegényt :? , de nem ő tehet arról, hogy hamarabb nem jutott eszébe másnak ez a jó komó. Csizu serege tetszett még nagyon (mármint a farkasokat tudtam még elképzelni a macikéval szomszéd máglyán). Farkasoktól is láttam újat. Bár ne láttam volna. :oops: Azt hittem, Zsomboré lesz az egyik legcombosabb az egész mezőnyben, és rajtam kívül alig tudja valaki eltenni őket láb alól. A másik nagy ásznak Bogpista hadseregét ítéltem. A legnagyobb (a tesócsapatom) persze győzött. Óriási gratula érte!


A jövőbeli bátor táborozó harcosoknak, akik még nem voltak, de már jönnének: minden évben egyre mélyebb vízbe készültök ugrani, de érdemes. :wink:

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 03 csüt., 7:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm az elismerő szavakat. Ha erőm, időm, lehetőségem engedi, akkor a jubileumi X. Heroes Tábort is megszervezem, ha eljön az ideje... :P Élménybeszámolóm készül, csak kevés időm van vele foglalkozni... :( A héten még igyekszem a Budapest Bajnokságot is meghírdetni... Figyeljétek majd az új topicot! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 11 pén., 18:18 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Hi!
Eddig minden évben megkérdeztem a tábor vége után kb 2-3 héttel, hogy a képek/videók mikor kerülnek fel az oldalra.
Idén sem teszek kivételt :) .
Mikor láthatjuk a csodálatos fényképeket :?:
Ha esetleg lehetne segíteni ebben az ügyben, szóljatok! :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 12 szomb., 11:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Süni: A képek már Gepynél vannak vagy 2 hete, amikor lesz ideje, megcsinálja... :wink: De majd szólok Neki, hogy ne felejtse el... :P Baráti üdv!

ui: A beszámolóm csiga lassúsággal készül, de azért csak meglesz valamikor... Addig a topicot sem zárom le... Türelem! :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 26 hétf., 17:02 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Úgy látszik idén is a mikulás hozza a képeket :cry:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 26 hétf., 18:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Gepy tényleg szedd össze magad. Ennyi idő alatt igazán feltehetted volna a képeket. Nem olyan nehézkes munka az :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 25 szer., 13:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
A Télapónak üzenem, hogy hozza el a képeket...

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 383 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség