Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 14 szer., 11:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Újabb fejlemény, hogy barátnőmön, és magamon kívül még barátnőm öccse is jön.

Vologya! Az enyémen túl szereztem még két gépet, úgyhogy hármat tudok vinni, viszont autóm sajnos nem lesz, ebben számítok a segítségedre. Azt meg tudom oldani, hogy a gépek Vácról eljussanak Pestre, azon belül akárhová, onnan kell a segítség.

Valamint koaxos hálókártyám nincs. Várom az infót tőled, én 3000 Ft/db-ért tudok forrást, de ezt a vásárlást szeretném megúszni.

Tud esetleg valaki kölcsön hálókártyát ? :)

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 14 szer., 11:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Közben beszéltem egy kollégámmal, akinek állítólag kallódik otthon néhány kártyája, úgyhogy asszem azt is megoldottam. CSAK :) szállítás kell Budapestről Szegedre és majd vissza...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 16 pén., 8:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örömmel jelenthetem, hogy a táborozók létszáma a héten 9-re növekedett, tehát még 11 hely kiadó! Várjuk a bátor táborozni akaró Heroes rajongók jelenkezését június 15-ig.

DiLaen: Örülök a sok jó hírnek (3 gép+hálókártyák), a szállítást pedig megoldjuk, bízz bennem! :D

Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 16 pén., 21:12 

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 15:30
Hozzászólások: 1
Üdv

Bocs hogy így közbeszólok, de indegenformalmi adót nem kell fizetni 18év alatt, pedig te ezt írtad Vologya: :arrow:
"idegenforgalmi adó (kb. 3200 Ft)"
Tehát a 18 éven alattiaknak így kevesebbet kéne fizetni...
Jó szórakozást a táborba

Üdv

Vykk


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 17 szomb., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Ebben az esetben még csak 17 múltam 8)

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 17 szomb., 0:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Szevasztok!
Mivel én csak 16 vagyok szeretném tudni hogy pontosan mennyibe kerül!
És nem-e lehetne még valamennyivel csökkenteni az árat esetleg valamilyen dolog kihagyásával.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 19 hétf., 8:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm a hozzászólásokat a táborral kapcsolatban. Megragadnám az alkalmat, hogy mindenre megróbáljak válaszolni. A táborba 14 és 70 év közötti fiúk és lányok jelentkezését várjuk. A tábornak a 19.000 Ft a végleges ára, ez a max. ár! A legutóbbi tábor alkalmával is mindenki visszakapott 1.000 Ft-ot, mert a 18 éven aluliaknak tényleg nem kell idegenforgalmi adót fizetni, de mivel nem tudjuk, hogy mennyien lesznek 18 év alattiak, ezért ez csak a táborban a számla kiegyenlítése után derül ki, hogy mennyi pénz marad és azt a résztvevők száma alapján elosztjuk és visszafizetjük! Szerintem ez így igazságos! :) Ez eddig is így ment és ezután is így fog menni! Sajnos az árak nem rajtunk múlnak, nem áll módunkban csökkenteni. A kupák, díjak és a póló is hozzájárulnak a táborhoz. A póló mindenkinek személyreszabott emlék a táborról, a kupák és díjak pedig járnak a győzteseknek és sajnos ezek is pénzbe kerülnek! Esetleg a pólót, ha nem kéred, akkor ennyivel kevesebb pénzt fizetsz majd a táborban, mikor a pénz másik felét fizeted ki a helyszínen. (Akkor kb. 17.000 Ft lesz a tábor) A végleges ár a létszámtól is függ, minnél többen vagyunk, a póló gyártási költség és a kupák, díjak annyival több felé osztódnak, ezzel is csökkentve a tábor árát! :D Szóval sok összetevője van az árnak és természetesen amennyi pénz megmarad a számlák kiegyenlítése után azt vissza fogjuk fizetni a táborozóknak. Nem szeretnénk átvágni senkit, csak azt értsétek meg, hogy egy ilyen tábor szervezése nem könnyű és felelősség nélküli dolog, nem szeretnénk ráfizetni azért, ha valaki felelőtlenül elfelejt eljönni a táborba vagy valami közbejön, de augusztus 10-én tőlem fogják kérni a pénzt a pénztárban... :wink:
A táborba még 9 hely kiadó, tehát 11 hely már lefoglaltatott! Várjuk a bátor, Heroes-ozni akaró emberkéket! Várom további kérdéseiteket és észrevételeiteket! Táborozásra fel! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 21 szer., 10:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én valószínű hogy megyek ha sikerül a pénzt megszerezni ezért szeretném megtudni hogy tud-e valaki Szolnok felé jönni ha úgy adódik a dolog. Mondom még egyáltalán nem biztos.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 22 csüt., 7:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcos!

Még nem tudom, hogy ki jön autóval és ki milyen irányból jönne, ezért ezt csak június 15-e után tudjuk pontosítani és elosztani, hogy ki kiért tudna elugrani, hogy mindenkinek a szállítását meg tudjuk oldani. Ígérni semmit nem tudok, de szerintem a többség szállítását meg tudjuk oldani! :D Sajnálom, hogy nem tudok teljesen pontos választ adni, de amit meg tudunk oldani, azt megtesszük! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 22 csüt., 18:28 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Amennyiben kocsival tudok menni (ez kb. 70-80%), akkor én egy két Szolnok körüli emberkét eltudok vinni, ui. én Tiszaföldvárról mennék!

Az anyagiakkal kapcsolatban Vologyában abszolút megbízhattok, és ami a fontos a TEAM-et nem az érdekli, hogy mennyit fog keresni ezen a táboron, hanem, hogy egy jót jáccon mindenki! Ezt én mint kívülálló mondom a II. tábor tapasztalataival a hátam mögött.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 26 hétf., 9:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örömmel közölhetem, hogy már 13 hely foglalt a III. HEROES TÁBOR 20 fős keretéből. Tehát még 7 hely kiadó! Június 15-ig várjuk a jelentkezéseket!

Nimbus: Örülök, hogy látni téged a Heroes oldalon! :-) Remélem is, hogy jössz a táborba és köszönöm, hogy a védtélmedbe vettél és a Team-et is! :D

Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 30 pén., 23:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Udv !

Csak az lenne a kerdesem hogy mennyi a minimum letszam ami mellett meg lessz tartva a tabor mert a tavalyit 9 -nel sajnos lefujtatok, peddig egy adott pillanatban 11-n is jelentkeztek mar. Szoval csak azert kerdem mert a szabit elore kell kiiratnom es jo volna tudni hogy biztos lessz-e tabor, bar lehet hogy tavaly az eppen megjeleno H4 miatt ment el az emberkek kedve . Amugy 75% esely van arra hogy ott legyek a taborban, remelem rabeszelem a baratomat es akkor lemegyunk ket geppel a taborba (most mar en is viszek gepet mert az elozo ket taborba sajnos nem volt lehetosegem erre).
Persze nem artana a jelentkezokkel egyeztetni a halozati dolgok felol, (pl. tud-e valaki hozni HUB-ot , en egy 5 portos 100 Mb-es hubot vinnek, de az nem eleg) , de az majd raer 15-e utan is , ha lezarul a jelentkezes.
Minden jot,
Boti.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 02 hétf., 9:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Külön üdvözlöm Botit, akiről már nagyon régen nem hallottunk! :D A III: Heroes táborba jelenleg 13 jelentkező van, tehát 7 hely még kiadó! Amennyiben biztosan jöttök Boti, úgy már 15-en lennénk és akkor 100%, hogy a tábort megtartjuk! Tehát június 15-ig még eldől lesz e jelentkező. Én bízom benne, hogy mindenki komolyan gondolta a jelentkezését és nem lép vissza senki, akkor biztosan lesz tábor! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Boti
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 03 kedd, 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Hi Boti,

jo hogy meg Te is elsz!
Az elobb beszeltem Vologyaval, most mar tuti lenezek 2 napra, a tabori tamadasba legalabb beszall6ok, es akkor nyom6nank 1 gyors meccset mi is.
Remelem sok uj arc is lesz a regiek mellett, es mindenki jobb lesz a Heroes Team prominens kepviseloinel :)
hehehe

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 06 pén., 7:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örömmel jelenthetem (remélem nem kiabálom el), hogy megrendezésre kerül 2003. augusztus 10-17-ig a III. HEROES TÁBOR! :D Jelenleg 15 jelentkező van, tehát max. 5 hely még kiadó! Június 15-ig még lehet jelentkezni, de már csak 1 hét! Arra figyeljetek oda, hogy a csekk az előleggel június 15-ig megérkezzen a már jól ismert címre, mert csak azokat tudjuk figyelembe venni a jelentkezéskor! Június 15 után minden táborozóval felveszem a kapcsolatot és részletes leírással fogok szolgálni a szabályokról, versenyekről és egyéb dolgokról. Kellemes hétvégét mindenkinek, baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Király
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 06 pén., 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Ujjé, király!

Nálam elkezdte hordani a kolléga a hálózati kártyákat, és elérte az öt darabos kritikus mennyiséget, most már leállítottam. Ötből csak lesz három jó a három gépemhez.

Úgyhogy minden adott, megyünk hárman, csak a szállításban számítok rád Vologya (meg a külön ház tekintetében, de azt majd a jó öreg szerencse hozza) :)

Baráti üdvrivalgással,

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: hálókábel
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 07 szomb., 21:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Hálókártyák melé kebel is jó lenne, nem kell hosszú, 1-2 méter is megteszi ha nincs más, lények hogy ebből se legyen hiány :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 08 vas., 2:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Az infrastruktúráról szólva: nekem 1db hálókártyám van, benne a gépemben, s hozzá kb 5m kábel. Ha ez jelent valamit... :)

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 11 szer., 6:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Szeretném felhívni minden táborozni akaró és még nem jelentkező Heroes fanatikus figyelmét arra, hogy a jelentkezési határidő 5 nap múlva lejár! Jelenleg 15 fő a létszám, még 5 fő jöhet a táborba! Kérlek benneteket, hogy legkésőbb június 13-áig a már jól ismert címre adjátok fel a rózsaszín postautalványon az előleget és szóljatok nekem telefonon, hogy tudjam jönnétek! Ezután jelentkezéseket már nem áll módunkban elfogadni. Kérem az is jelezzen, aki 1-2 napra jönne le, mert ha ottalszik a táborban, a szállásdíjat és az idegenforgalmi adót sajna ki kell fizetni.
Várjuk a jelentkezéseket! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 11 szer., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Vologya!

Most, hogy telekértem magam kártyákkal, a kábel lehet, hogy pofátlanságnak fog majd tűnni a srác felé, meglátom mit tehetek. Egyúttal foglaljuk már össze a teljes infrastruktúra igényt (ha nagy a feladat, szívesebben segítenek :) ) - úgy, mint lezárók, hubok, vagy mittomén. Írd le, ha valaminek utána kéne keverni, hátha tudok segíteni!

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség