Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 10:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Én se gondoltam másképp. :wink:

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 22 kedd, 10:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Nagyon-nagyon örülök, hogy ekkora az érdeklődés a tábor iránt! Látom néhányan önbizalomban sem szanvednek hiányt (gondolok itt Vadász Angyalra :) ). Emlkészem 2 éve én is hasonló önbizalommal bírtam a tábor előtt, aztán el mentem és az 1vs1 torna első négy meccsét simán elvesztettem (igaz nem kis nevekkel kerültem össze: Boti, Benyo, Gepy... :lol: ). Hozzátéve azt, hogy a tábor végére már nem játszottam mindig alárendelt szerpet a csatákban, sőt! :P Szóval lehet tanulni bőven.

Táborra fel!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Teki1986
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 03 szomb., 2:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Szevasztok!
Én mennék szívesen sőt még unokatesóm is csatlakozna csak nagyon soknak találom a 20000 Ft-ot 1 hétre szeretném megtudni hogy mit tartalmaz és hogy nem lehetne-e esetleg kevesebből kihozni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 03 szomb., 11:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia Teki!
Az ár egyelőre még csak egy körülbelüli összeg, e fölő reményeink szerint nem fog menni az ár, sőt 'sokkal' kevesebb lesz. A végleges ár napokon belül kiderül. Hogy az ár mit tartalmaz arról majd Vologya világosít fel, de annyit én is elmondhatok, hogy 'mindent', szóval + költségeid nem lesznek a táborban (tehát pl. ha úszni akarsz egyet a medencében, akkor az nem lesz +300ft, stb...) ;) (Részletekkel tényleg majd Vologya szolgál.. :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 03 szomb., 14:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 03 szomb., 13:46
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény
Lenne egy kérdésem, tudomhogy butus vagyok, de neten keresztűl két ember hogy játszhat egymással... modjuk gép is van meg net is...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: árak
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 03 szomb., 17:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Asszem az ár ezeket tartalmazza:
Faház bérlete 7 napra, üdülési vagy milyen adó, a számítógépes helyiség bérleti díja + áram. A táborban ingyen lehet parkolni, fürödni, zuhanyozni, van szabad füves terület focira/teniszre. Ezen kívül a versenyek győztesének járó díjak is ebből jönnek ki.
Szóval aki jön annak csak kajára kell költenie, de ha nem így lenne akkor majd valaki kijavít...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 03 szomb., 18:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok!
Szasszem: a játékban belépsz a "Multiplayer" részhez, ott vagy TCP/IP vagy Online-game-en keresztül tudsz másokkal játszani. Ha nincs meg előre, kivel akarsz, akkor válaszd a Zone.com-os webhelyet, ott mindig vannak fent játékosok!

Gepy és a többiek: még egy heroes-os pólót is tartalmaz az ár, amit mindenki kap, függetlenül attól, hogy nyert e vagy sem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 06 kedd, 9:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Látom sok a kérdőjel a táborral kapcsolatban, ezért most szeretnék leírni mindent, amiről jelenleg információm van:
- Hely - Kiskundorozsma, Sziksósfürdő - parkos, erdős, füves terület faházakkal, sátorozási lehetőséggel, 50x50m-es medencével, foci, strand röplabda pályával, étkezőkkel, tisztálkodási helyekkel, WC-vel;
- az ár 18-20 ezer Ft körül lesz (pontos info a héten, a szállás visszaigazolása után!);
- az ár tartalmazza a szállást (8nap/7éjszaka - kb. 10.500 Ft), közösségi szoba+áramdíj (kb. 2000Ft), idegenforgalmi adó (kb. 3200 Ft), póló (kb. 2300Ft), díjak(kupák, érmek, CD-k - kb. 1500Ft). Ezen felül aki kocsival jön, kb. 300 Ft/nap benti parkolási díj;
- a táborba max. 20 főt tudunk fogadni (Minnél többen vagyunk, annál kevesebb a díjak és póló költség, ezzel is csökkentve a táborozás árát!);
- mindenkinek kell gépet hozni (testvéreknek elég egy gép);
- A táborba leszállítást mindenkivel egyeztetjük, igyekszünk mindenkit kocsival levinni vagy a Szegedi vasútállomásról vagy autóbuszállomásról a táborhelyre elszállítani!
- A jelentkezéseket Május 12 - Június 15-ig várjuk a táborozási pénz felének befizetésével rózsaszín postautalványon LENGYEL LÁSZLÓNÉ (Vologya mamája) nevére és a 2030 ÉRD, BALATONI ÚT 8. sz. címre címezve. (A megjegyzés rovatba írjátok be: III. HEROES TÁBOR)Amennyiben valami oknál fogva nem leszel ott a táborban, az előleg 50%-át visszafizetjük!
- A tábor pontos árával kapcsolatban még május 12-ig írni fogunk ide a fórumba és a hírek rovatba!
- Bármely kérdéseddel kapcsolatban írj a vologya@heroes.hardwired.hu e-mail címre vagy hívj a 06-20-314-53-75-ös mobilszámon!

Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 6:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Szevasztok!
Most azt szeretném megtudni hogy a versenyen milyen kategóriák lesznek. Gondolok itt a 2vs.2 dologra stb. A másik hogy akkor ha lesz csapat verseny akkor lehet majd a másiknak a gépét használni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 8:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A táborban a II. HEROES TÁBOR tapasztalatai alapján valószínűleg csupán 2 vagy 3 versenyben mérjük össze tudásunkat. Lesz 1vs1 és tábori támadás biztosan, de a 3. versenyen még gondolkodunk. A 2vs.2 túl sok időt vesz igénybe, ezért egyelőre ezt nem tervezzük, max. versenyen kívül lehet játszani, ha lesz rá elég idő. Természetesen, ha ilyen játék lesz, akkor a másik gépét lehet használni! Ez az eddigi táborok alkalmával sohasem okozott gondot! Ha bármi kérdés felmerül kérdezzetek bátran! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 9:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Egyetlen egy dolgot hiányolok a felsorolásból és az a kaja.
Kapunk-e kaját vagy magunknak kell venni?
A másik hogy mondjátok már el a tábori támadás lényegét.
Az olyan hogy mindenki mindenki ellen?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 13:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia! A kaját mindenkinek egyénileg kell megoldania, a Tábor területén van egy kifőzde + büfé a népnek, ott lehet vásárolni + kb. 500-1000m-re egy kisbolt is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 08 csüt., 7:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A tábori támadás lényege a következő. A tábor első napján mindenki kap egy papírt, rajta a lények, varázstárgyak, hősök általunk kialakított árával. Minden fordulóban rendelkezésedre áll egy megadott pénzösszeg, amiből vásárolhatsz. Összeállítod a csapatod és minden táborozó csapatával vívsz egy csatát, melynek pályáit mi készítjük el az összeállított csapataitok alapján. Az első körből a játékosok fele megy tovább, akik a legtöbb csatát nyerték. És így tovább, egészen addig, ameddig csak a legjobb 3 marad. A legjobb 3 küzd meg a kupáért és az érmekért. Remélem érthető volt, ilyen egyszerű. Ez a játék szokott a tábor fénypontja lenni, a legnagyobb csaták ilyenkor zajlanak a harcmezőn.
Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 08 csüt., 13:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Én nagyon szeretnék menni, de még az a kérdésem lenne, hogy hárommal is lesz játszás, vagy csak néggyel? Nálam ugyanis, mint már sokan tudják, a négy nemigen megy.
A másik, hogy a kocsikérdésem még nem megoldott :( , márpedig a gépet a hátamon nem tudom levinni... Ha valaki tud segíteni, nagyon kösz!

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 08 csüt., 16:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Végre megérkezett a III. HEROES TÁBORra az árlista és a szállás-visszaigazolás. Ezek alapján kalkuláltuk ki a tábor maximális összegét, amely 19.000 Ft. Max. 20 főt tudunk fogadni, tehát az első 20 jelentkező jöhet. 10.000 Ft előleget rózsaszín póstautalványon küldjétek el Lengyel Lászlóné (Vologya mamája) nevére a 2030 ÉRD, BALATONI ÚT 8. sz. címre. A Megjegyzések rovatba írjátok be: III. HEROES TÁBOR. A jelentkezéseket május 12 - június 15-ig várjuk! Aki valamilyen oknál fogva visszamondja a jelenkezését június 15-ig a befizetett előleg 50%-át visszafizetjük.

A táborban Heroes III versenyek lesznek, kivéve a Tábori támadást, amelyet a Heroes IV-gyel szeretnénk lebonyolítani. Természetesen barátságos meccseket lehet Heroes IV-gyel is játszani, ha marad rá idő.

Kazakh the dog: Honnan jönnél? Biztosan fel tud venni valaki, aki kocsival jön!

Bármely kérdésetekre szívesen válaszolok! Fentebb megtalálhatjátok az e-mail és telefon elérhetőségemet. Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 09 pén., 15:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Igaz még a tényleges jelentkezés nem kezdődött el a III. Heroes TÁBORra, mégis a 20 helyből már 7 hely lefoglaltatott. Tehát még 13 hely kiadó, várjuk a jelentkezéseket! Bármely kérdésetekkel írjatok a vologya@heroes.hardwired.hu e-mail címemre vagy hívjatok a 06-20-314-53-75-ös mobilszámomon! Kellemes hétvégét mindenkinek! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 10 szomb., 1:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Kazakh Lőrincen lakik, de gondolom, Pesten belül nem nagyon számít. Ha valaki fel tud venni gépestül, annak megköszönném (persze a benzinbe beszállok).
Kösz

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 12 hétf., 6:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcos!

Budapestről és környékéről legalább 2-3 autóval megyünk Szegedre, ezért a szállítás megoldható! :D Ha gondolod add fel az előleget és akkor már biztos résztvevője vagy a tábornak! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 12 hétf., 11:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv. mindenkinek!

Ott leszek, megyek, már egyeztetjük is Vologyával a piszkos anyagiakat. Én már ugyan leszoktam a Homm3-ról, de augusztusig még van időm újra felszívnom a tudományt.

Ellenben kérdésem, hogy milyen nyelvű játékok szoktak menni? Nem mintha gond lenne az angol, csak pl. 3-ban angol van, 4-ben magyar, ezekhez szoktam. Együtt tudnak működni a különböző nyelvű verziók hálózatos küzdelemben?

DiLaen - alias Erdélyi Ágoston, hogy Vologya számára egyértelmű legyen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 12 hétf., 11:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia DiLaen!
A különböző nyelvi verziók tökéletesen együttműködnek hálózati játékban, ezzel nem lesz gond... mindeki olyan nyelvű verzióval játszik, amilyennel csak akar :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség