Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: III. Heroes tábor - GYERTEK!!!
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 20:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szeretnénk felhívni minden Heroes of Might and Magic fanatikus és leendő fanatikus figyelmét, hogy idén immáron III. alkalommal kerül megrendezésre "hagyományőrző" heroes táborunk. ;)

Helyszín: Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 50x50m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, kosárpálya, röplabdapálya és természetesen a közösségi épületben Heroes éjjel-nappal...

Időpont: 2003. augusztus 10. - augusztus 17.

Részvételi díj: Még pontosan nem tudjuk, április első hetében pontosan tájékoztatni fogunk benneteket erről is! Kb. 20.000HUF körül lesz, reményeink szerint ezen ár alá tudjuk majd csökkenteni a költségeket.

Jelentkezési határidő: 2003. június vége, a vologya@heroes.hardwired.hu e-mail címre írd meg pontos nevedet, lakcímedet, telefonszámodat. (A további részleteket majd e-mailben küldjük.) Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik tudnak számítógépet hozni. Tudjuk, hogy egy komplett gépet nagyon nehéz vonaton/buszon szállítani, ezért megpróbáljuk az utazást úgy megoldani, hogy akinek az autójában még van hely, azok -a benzinköltségbe történő beszállás fejében/ 2 sör áráért :)- felveszik az útba eső "táborozókat".
A játékot (heroes of might and magic 3 - ill. 4) mi biztosítjuk! Akik csupán "benéznének" a táborba, azokat is szívesen látjuk (1-2 napra :)), nekik nem kell részvételi díjat fizetni.

A döntésetekben nagy segítségetekre lehetnek a vélemények (alább) illetve az első és második heroes tábori képek, melyeket a http://heroes.hardwired.hu/friss/friss.php címen találtok.

És akik már voltak…:
„Aki komázza a Heroes-t, és a társaságot, annak nem kell gondolkoznia semmin, csak el kell jönni és kész.” (Dread)

„Mindjárt sírva fakadok! Vége lett… Elmúlt..., de egy biztos, aki nem volt örökké sajnálhatja!„ (Nimbus)

„Én csak egy napra tudtam leugrani a srácokhoz, de így is felejthetetlen élmény marad. Jövőre mindenképp' ott a helyem!” (Manci_hu)

„Ez alatt az 1 hét alatt többet tanultam a játékról, mint amennyit eddig összesen tudtam!” (SkunkliX)


További információ:
e-mail: vologya@heroes.hardwired.hu
telefon: 20-314-5375

Várjuk az ötleteket, észrevételeket, kérdéseket ide a fórumra is!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára menyus 2003 jún. 03 kedd, 23:19-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 22:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Aki tud az jöjjön, én is megyek és igy valszeg tábori támadás is lesz 1000-rel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 28 pén., 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:45
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Pécs
Hy all!

Hát, Menyus, akkor már lemaradtunk a határidőről?(2002???) :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 28 pén., 18:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Na most már jó, kicsit el lett írva :)
Bocs ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 30 vas., 21:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi All!

Most, hogy megnyílt a "hivatalos" tábori topic is, gondoltam írok pár sort én is, ha már a nem hivatalos tábori topicom nem került át az új szerverre. (Persze ez nem baj, sőt örülök, hogy végre a Team is elkezdte a szerveszkedést!! :lol: )

Vologya Mester remélem most is magadra vállalod a szervezés nehéz és fáradtságos munkáját. Vogyikám! Ezúton is szeretném tudatnil, hogy ha valamiben segítségre van szükséged szólj és próbálok segíteni :!:

Gepy szavival élve:
AhoY mindenkinek!
Táborra fel!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 30 vas., 23:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
én nagyon szívesen részt vennék, de messze lesz akkor a gépem... aki Kunhegyes felé jár az beugorhatna..:)

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 01 kedd, 18:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv mindenkinek! Valszeg én is mennék a táborba, de sajna nincs kocsim! Viszont van egy nagy gépem amit nincs kedvem buszon vagy vonaton cipelni! Demagepy! Te írtad hogy mennél, nem tudom hogy kocsival-e vagy anélkül, de láttam hogy miskolci vagy. Namost Miskolc felől lehet jönni a 33-as, és a 35-ös úton Debrecen felé is. Ha lenne hely a kocsidban, és nem gond egy kis kerülő (benzinpénzbe beszállnék) akkor felvehetnél Debrecenben gépestől, mindenestől. Tényleg mennék a táborba, de csak akkor fizetem be, ha tuti a kocsi! E-mail: tosztik@freemail.hu
Minden jót, üdv minden Heroes rajongónak! :wink:
Szabee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: kocsi
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 0:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Sajna én is kocsigonddal küszködök, és csak akkor viszek gépet, ha vki elvisz :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 10:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Én is szívesen mennék a táborba, de biztosat még sajnos nemtudok mondani, majd időben szólok csak gondoltam jelzem, hogy 50% biztossággal lehet számolni velem is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 10:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:02
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Mindenki!
Ha minden összejön, én is megyek táborozni. Ráadásul autóval :) . Ha valaki Debrecenből, vagy Debrecen-Sziksósfürdő útvonalról akar jönni, az keressen meg, majd megbeszéljük. Úgy számoltam még egy vagy két ember elfér gépestől.
"Harcra fel, győzni kell!" :)
Hi Táborozók!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: debrecen?
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 22:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
én Miskolc-ról, idáig asszem el tux jönni, max par ora kieses, a pluszköltséget meg ugyis állom fullra meg az ut felét. Mind1 hogy több mint vonattal, de ha vonattal megyek akkor nem vinném a gépet. Bár ha nem jön össz sehogy a gépes dolog, akkor is leugrok a versenyeket szervezni, a tabori tamadashoz max mindig az epp szabad gepeket hasznalom vagy majd olyankor amikor mar nem jaxik senki. Jatszani meg mar nem fontos nekem, vagy max h3-t, h4 uccse jön be. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 0:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Én is szívesen mennék, persze kocsim nincs :(
Ja, és nem tudom, mennyire probléma, hogy lány vagyok (a képeken csak fiúkat láttam). Mert, ha pl. nincs lányvécé, vagy ilyesmi... :roll:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 8:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia! Látom :shock: te is mennél a táborba, ráadásul autóval! :P Én is debreceni vagyok, és nagy heroes rajongó, :D csak sajnos kocsim az nincs hogy lemenjek a táborba! Viszont ha tényleg mész, akkor betársulnék hozzád (a benzinpénz természetesen többfelé oszlik) a gépemmel. Ha még összetudnánk szedni még egy embert akkor még olcsóbban kitudnánk jönni! (Mondjuk Demagepy mondta hogy le tud csorogni Miskolcról Debrecenbe... :idea: )
Várom válaszod, üdv: Szabee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 8:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Ja, az előző üzenet Gabinak szólt! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 09 szer., 0:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Nemre nincs kikötés, és ha lányok is jönnek annak csak örülünk. Minden van, női zuhanyzo wc stb, ez egy fullos kemping, a gepeket meg egy elore lefoglalt nagyobb (eredetileg tv) helyisegbe pakoljuk. Aktiv lány játékosok meg tényleg nem voltak de ha jol emlexem pl. boti családja is lejött egy picit, a növérével, vagy az Hitehagyott volt? fene se tudja, lényeg hogy bárki jöhet, lány, nagyon fiatalok és a nagypapák is bárki aki szereti a heroes-t jatszani vagy nézni :-)))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 17:38 

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 17:59
Hozzászólások: 3
Hi! Én is elmennék a táborba de félek mindenkinek elvenném a kedvét mert annyira jo vagyok heroes-ban. :twisted: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: -
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 0:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Ok, gyere, vedd el a kedvünket :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 7:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Hali,

Egy kis segítségre lenne szükségem. Lemennék én is a táborba (+barátnő, azaz kettő fő), csakhát az utazás nagyon gázos. Mondjuk ezzel nem vagyok egyedül :( .
Namár most; Pestig feljutnék valahogy, csak onnantól kezd zűrössé válni a dolog. Ha vki esetleg tudna segíteni a lejutásban +köszönném.

Maradok tisztelettel:

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 9:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Természetesen, ha ekkora az érdeklődés vállalom a III. HEROES TÁBOR megtervezését. Április végén megérdeklődöm az árakat és a pontos összeget megírom ide a fórumba. Nimbus barátom, köszi a felajánlásod, ha szükség lesz segítségre, TE leszel az első, akinek szólni fogok!
Tartsatok ki, hamarosan jelentkezem, addig is teljes gőzzel a Heroes III. magyarosításán és tesztelésén dolgozom! :D
Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 9:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Kertics!

Budapstről legalább 3 autóval megyünk Szegedre, biztosan meg tudjuk oldani a fuvarozást, csak a benzinköltségbe illik beszállni! :D
Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség