Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 265 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: 9. Heroes Budapest Bajnokság
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 27 szer., 19:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!!

Nagy örömmel közölhetem, hogy 2008 őszén ismét megrendezzük a Heroes Budapest Bajnokságot - sorrendben már a kilencediket!

A verseny tervezett időpontja: 2008. október 23 - október 26. Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint 1. nap a támadás versenyek (H3 és H5), 2-4. nap pedig az 1vs1 küzdelmek fognak zajlani. (20 fő alatti jelentkezés esetén az 1vs1 verseny csak 2 napos lesz (tehát október 25-én vége lesz a versenynek), 20 fő feletti jelentkezés esetén lesz csupán 3 napos az 1vs1 verseny!!!)

A szervezést ismét jómagam, Vologya Mester fogom végezni (majd a pénzt is Én fogom beszedni), a versenyek lebonyolítását pedig ismét Csizu vállalta magára. (Ő lesz az, aki majd felveszi a kapcsolatot azon emberkékkel, akik segítségét fogja kérni az 1vs1 térképek, valamint a H3 és H5 támadás árlisták elkészítésében illetve a térképek legyártásában.) Kérlek Benneteket minden versennyel kapcsolatos ügyben Őt zaklassátok. E-mail címe: cs.gabor83@gmail.com

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak:
H3 1 vs. 1 verseny - 3500 Ft (Várhatóan random és fix térképek lesznek!)
H3 Támadás verseny - 1500 Ft (H3 árlista október 4-én várható, a csapatok beküldésére 12-én 24.00 óráig lesz lehetőség!)
H5 Támadás verseny - 1500 Ft (H5 árlista október 4-én várható, a csapatok beküldésére 12-én 24.00 óráig lesz lehetőség!)

Így aki mindhárom versenyben indulni kíván, a tavaszi versenyhez hasonlóan 6,5k pöngő magyar forinttal kell, hogy megterhelje a pénztárcáját.

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a vogyi73@gmail.com címen, 2008. október 3-án 24.00 óráig lehet!

Ugyanígy a nevezési díj befizetésének is október 3.-a 24:00 óra a végső dátuma, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt. Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még van több, mint 1 hónap a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, a 33. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen jópár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 12 fő
A maximális versenyzőlétszám: 32 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 10 fő
A maximális versenyzőlétszám: 24 fő

H5 támadásban:

A minimális versenyzőlétszám: 10 fő
A maximális versenyzőlétszám: 24 fő

Ha valami nem világos, kérdezzetek bátran. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 30 szomb., 19:08 

Csatlakozott: 2004 okt. 07 csüt., 16:35
Hozzászólások: 31
Én már jelentkeztem.

Egy kérdés: Mit vigyek magammal mert még nem voltam ilyen bulin ??

Még egy: Melyik nap lesz a támadás torna? (remélem szombati vagy vasárnapi napon)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 30 szomb., 22:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Syoke írta:
Én már jelentkeztem.

Egy kérdés: Mit vigyek magammal mert még nem voltam ilyen bulin ??

Még egy: Melyik nap lesz a támadás torna? (remélem szombati vagy vasárnapi napon)


Üdv Bátor Harcosok!

Syoke: Ha tudsz gépet hozni, rajta a Heroes3 1.4 és Heroes5 Hof 2.1 verzió, az jó volna. A támadás versenyek ahogyan fentebb már írtam, az első nap, vagyis csütörtökön lesznek. (A 4 napos ünnep 1. napján...) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Hó hó hó
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 19 szer., 16:09
Hozzászólások: 21
Üdv mindenkinek már eléggé régóta vagyok elfeledve egy újabb Bb-é megint meghozzta a kedvem és a Teammel való talákozás érdekében én Bizots résztvevőnke számítok MÁTÓL:D.Már várom a kik lesznek.Ha jól tuom valami Dreegar gyerek volt a tavalyi bajnok ez most garantálom hogy nem így lesz.:D:D:D:D

Jah tényeleg egy kérdés fix és random mixes lesz a BB-é vagy csak egy fajta?

Bye TyRoN


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Hó hó hó
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 19:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Nordakus írta:
Üdv mindenkinek már eléggé régóta vagyok elfeledve egy újabb Bb-é megint meghozzta a kedvem és a Teammel való talákozás érdekében én Bizots résztvevőnke számítok MÁTÓL:D.Már várom a kik lesznek.Ha jól tuom valami Dreegar gyerek volt a tavalyi bajnok ez most garantálom hogy nem így lesz.:D:D:D:D

Jah tényeleg egy kérdés fix és random mixes lesz a BB-é vagy csak egy fajta?

Bye TyRoN


Erősen gondolkodom rajta. Szeretnék kellő változatosságot hozni a versenybe azzal, hogy új pályákat játszatok. Most az OB-re keresgéltem mapokat, de 1v1 típusú új map sajnos nincs, illetve nem találtam. Így a táborban, BB-n, OB-n mindig ugyanazok a mapok szerepelnek és aki részt vesz sok versenyen, begyakorolja a pályákat és előnyt élvez, illetve nem nyújt túl nagy kihívást a pálya számára (egy, korábban bevált taktikát alkalmaz újra a mapon).

A fentiek értelmében a random felé húz a szívem, pláne, hogy találtam egy új templatet, amit Bozsoval már leteszteltem és elég jónak tűnik.
Ha időm engedi, hogy legeneráljak és átnézzek/javítást eszközöljek a random mapokon, akkor azok fognak szerepelni (előző BB amúgy is 100% fix mapos volt).
Ha nem lesz elég időm, akkor vegyítve fog fix és random is szerepelni. Az idő majd eldönti, de ha rajtam múlik, akkor random mapok fognak szerepelni.

Üdv

Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Az előre legenerált mapok jók, csak nagyon sok időt vesz igénybe az átnézésük. És általában valami mindig kimarad. Ha minden várat bele akarunk vegyíteni, akkor igen sok térképet kell legenerálni.
Nálam megvan még az a 200 map, amit egy korábbi BB-re generáltam. Ennek fele skirmish, másik fele balance templatés. Hogy melyik-melyik az már nem kideeríthető, csak átnézéssel. Ha kell elküldhetem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 19:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
bogpista írta:
Az előre legenerált mapok jók, csak nagyon sok időt vesz igénybe az átnézésük. És általában valami mindig kimarad. Ha minden várat bele akarunk vegyíteni, akkor igen sok térképet kell legenerálni.
Nálam megvan még az a 200 map, amit egy korábbi BB-re generáltam. Ennek fele skirmish, másik fele balance templatés. Hogy melyik-melyik az már nem kideeríthető, csak átnézéssel. Ha kell elküldhetem.


Igen, teljesen igazad van. Ezért írtam, ha lesz időm... mivel én biztos nem veszek részt 1v1-ben.
Küld el légyszíves a mapokat a cs.gabor83@gmail.com címre. Köszönöm.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 15 kedd, 17:00
Hozzászólások: 24
Sziasztok.

Elővettem a heroest újra,és megjött a kedvem egy kis megmérettetésre.
Ezért jelentkeztem a BB-re. A h3 és h5 tornára.
Namármost.Felkészülök éppen(nagyjából annyit takar,hogy éjjel-nappal mélázom a csapaton), és szeretnék egy árlistát.
H5-höz találtam valami használhatót(azt hiszem a tábor árlistát),amiből nagyjából tudom mire számíthatok,viszont a h3-al van bajom. Ahhoz találtam egy idei árlistát,viszont nem látom benne a lények/spellek/hirok-at semennyire sem.
OpenOffice-t használok.(talán 2.4-est).
Ha valaki tud érdemben segíteni,annak nagyon örülnék(mások nem biztos,mert nagyon kemény vagyok ám,és már biztos megvan az utolsó hely :) ).
Ha van olyan árlista,ami nem tartalmazza ezt a hibát,akkor kérem küldje el valaki nekem a kaylamoy@freemail.hu hogy fel tudjak készülni.

Kicsit olyan feelingem van,mint Eric Moussambaninak Sydney elött két hónappal,de nem zavar,az esélytelenek nyugalmával indulok :)

Mégegyszer köszi a segitséget,kaylamoy

_________________
impossible-n végigvittem a tutorialt...:)
elsőre ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Csizu írta:
mivel én biztos nem veszek részt 1v1-ben.


mi az hogy nem indulsz????
ezt verd ki a fejedből!!

ki ellen fogom játszani a döntőt?? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 01 hétf., 21:08 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Talán megint szép számmal leszünk ezen a BB-n? :)
Én örülnék neki, gondolom a szervezők még jobban :)

Dreegar nyert múltkor, de mikor volt az már :D , komolyra fordítva a szót, ugyanúgy ahogy a táborban, lehetetlen megjósolni ebből a mezőnyből ki nyeri a következő megmérettetést.

Még nem biztos, hogy én is elmegyek ez sok tényezőtől függ, addig pedig még van idő bőven...

Nem biztos, hogy a 100%-os random lenne a legjobb megoldás, ugyanis vannak olyan versenyzők, akik nem szeretik ezt a műfajt különböző okokból. Én persze amellett vagyok, hogy csak a random legyen, mert annál nincs jobb( a részletekbe nem megyek bele :) ), de vannak eltérő vélemények is...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 0:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Húha, énis már vagy 5 napja nem játszottam heroest, és az utolsó meccsemen se ment vmi jól, egyfolytába gondjaim voltak, és semmi se jött össze... Lehet nemkéne nekemse 1vs1ezni?? Még meszebbvan az szerencsére, hátha addig fejlesztem magamat picit, hogy legalább a csoportmérkőzésemen nyerjek majd 1 meccset...

Kaylamoy: a H3 árlistával nemtudom mi a gond, nekem működik minden rendben, bár az utolsó verzió volt akinek nem olyan volt, mint amilyennek kelett volna legyen... Nézz meg egy 1el előző verziót( Valahol kell lennie a 8. HBB-s topicban, arra nemvolt még panasz) ...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 11:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Bozso84 írta:
Csizu írta:
mivel én biztos nem veszek részt 1v1-ben.


mi az hogy nem indulsz????
ezt verd ki a fejedből!!

ki ellen fogom játszani a döntőt?? :wink:


Aki ellen tavaly :P

Süni, te meg gyere, mert nekünk játszanunk kell :twisted:

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 12:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Húúú de übermájer embörök vannak erre... nem ígérek semmit, de ha tehetem idén rendet vágok köztük... :lol: :lol: 8)
Csizu ne szórakozz már hogy nem játszol... naná hogy igen... :) és nem nyitok vitát. Miért mit gondoltál 3 napig a hátunkat fogod nézni?? :roll: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: 2008 h3 árlista
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 17:11 

Csatlakozott: 2004 okt. 07 csüt., 16:35
Hozzászólások: 31
Üdv.

2003 office ,2007 office,open office sem tudta normálisan meg nyitni a 2008 h3 támadás torna árlistat amit Versenyek/támadás torna / h3 letöltés alat van.... http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_t ... 2008_1.zip

Csak kiváncsi lennék hogy mik a mostani árak kb , mert 3 éve nem csináltam csapatot.. tudom az az árlista nem bisztos hogy mérvado...........

segitség legujabb árlista linket kérhetek H3-h5 Támadás tornárol.

Köszönöm tudom láma vagyok....................................


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: 2008 h3 árlista
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 17:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Syoke írta:
Üdv.

2003 office ,2007 office,open office sem tudta normálisan meg nyitni a 2008 h3 támadás torna árlistat amit Versenyek/támadás torna / h3 letöltés alat van.... http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_t ... 2008_1.zip

Csak kiváncsi lennék hogy mik a mostani árak kb , mert 3 éve nem csináltam csapatot.. tudom az az árlista nem bisztos hogy mérvado...........

segitség legujabb árlista linket kérhetek H3-h5 Támadás tornárol.

Köszönöm tudom láma vagyok....................................


Tessék, a legutóbbi támadás torna listái:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... rlista.zip
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... rlista.zip

És légyszives ne az Offline H3 árlistábol dolgozzál kérlek, mert az online sokkal másabb rendszeren működik, mint az amit ott találtál :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 18:06 

Csatlakozott: 2004 okt. 07 csüt., 16:35
Hozzászólások: 31
Akor ehez hasolo árlista lesz nem ??

Tudom,hogy nagyon elöre pörgetem magamat ,de bocsi :-)

köszi köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 20:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Bozso, Nimbi: félreértés ne essék, még mindig szeretek heroesezni, de az a helyzet, hogy egyre kevesebb időm van rá. Az előző BB-n amellett, hogy enyhén szólva peches voltam Jou és Bozso ellen, borzalmasan fáradt is. A BB előtt nem tudtam pihenni, mert tanulás ment ezerrel, most meg dolgozom és még fáradtabb lennék, egy többnapos versenyen pedig nem szerencsés hulla fáradtan részt venni úgy, hogy napi 8-10 órát kell a gép előtt ülni...
Ha meglesz a létszám 1v1-re, akkor még gondolkodom rajta... :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 22:25 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csizu: Az apád füle, Te szegény dolgos ember... ha már kigondoltam.... Elhiszem, h nehéz, meg hogy "nem szokta a cigány a szántást... :lol: ". No de ne vicceljünk, ebben a korban még ha este levágják az egyik karodat reggelre kinő (azért senki ne próbálja ki!!! :P :roll: )!! :lol: Jómagam napi 10-12 órát görnyedek a monitor előtt, majd utánna még 1-2 óra "levezetés" a saját bizniszben is... :roll: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 02 kedd, 23:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Eddigi jelentkezők:

1vs1 verseny:

1. Tyron

H3 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Mugger
3. Kaylamoy
4. Syoke
5. Tyron

H5 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Mugger
3. Syoke
4. Kaylamoy

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2008 szept. 03 szer., 22:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h5
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 03 szer., 16:50 

Csatlakozott: 2004 okt. 07 csüt., 16:35
Hozzászólások: 31
Szia en H5 támadás tornára is jelentkeztem....................


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 265 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség