Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 265 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 05 szer., 18:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 15 kedd, 17:00
Hozzászólások: 24
Sziasztok

Most mar en is hozzaszólok.
Eddig nem jött szó ajkamra,mert történt egy pár negatív dolog velem,de mindegy.
Én személy szerint NAGYON JÓL éreztem magam.
Tök jó arcok vagytok :)
Ennyit a nyalásról :)
És ott leszek én is a következő BB-n.
Immár nem főnixekkel,meg tökfélelmetes Ogrékkal(akik,jaj most fog ütni...ez miért ütött csak ekkorát? ezt kb. 8-an mondtátok :D),és remélhetőleg kevesebb drukkal.(ezt lehet 3 k-val kéne irnom...)
És megint bebizonyíthatom,hogy hogy lehet sz*r csapattal sz*rul csatázni :)

Innen is gratulálok a helyezetteknek,és a nyerteseknek!!!!!
Üdv,kaylamoy

_________________
impossible-n végigvittem a tutorialt...:)
elsőre ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 05 szer., 19:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

2 ember nem szavazott lucky-t és unlucky-t illetően. Így a szavazást lezárom, az ő szavazatuk nem változtatna már az eredményen. Mugger javasolta (2 BBvel ezelőtt) számítási módszert használtam, vagyis a szavazó szavazata annyit ért, ahány versenyszámban indult. Pl. az én jelöltjeim 3 szavazatot kaptak, mert 3 versenyszámban indultam. Azért jó ez a módszer (bár tökéletes nincs), mert aki minden nap ott volt, nagyobb rálátása van, kiket ért több szerencse, vagy éppen fordított hátat neki fortuna. Az idei BB-n annyira egyértelmű volt a két győztes személye, hogy bárhogy osztok szorzok (azaz bármilyen módszert alkalmazok), ez a két név kerül ki győztesként.

A helyezések:

Mr. Lucky

1. Ssth 15 szavazat pont
2. Jou 9 szavzat pont
3. Dragon 4 szavazat pont
4. Vologya, Titi 3 szavazat pont
6.Teki, Mugger, Süni 2 szavazat pont

Mr. Unlucky

1. Titi - 8 szavazat pont
2. Teki, Pumpás 5 szavazat pont
4. Bozso, Kertics, Karesz 3 szavazat pont
7. Jou, Magix, LordShaba, 2much, Kaylamoy 2 szavazat pont

szavazatot kapott még: Ssth, Kady, Mugger

Szó se róla, van pár érdekes voks, dehát mindenki másképp látta :)

Gratula a győzteseknek (rászolgáltatok :) ) A díjakat személyesen adom át, még ebben a hónapban :)

Üdv

Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 06 csüt., 10:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Megkésve egy kicsit, de egy rövid beszámoló:

H5 támadás:

itt a csapatomat nem tartottam valami jónak, azonban néhány meccsen mégis rámcáfoltak a kis elfek. Félelmetesen nagyot ütöttek néha (a rekord 16k 8) ), de pár csapat ellen esélyem sem volt. Összessségében meglepett a jó helyezésem, de a végére sajnáltam hogy nem lehettem előrebb a szoros élmezőnyben.

H3 támadás

a csapatomban titkon reménykedtem hogy jó helyezést ér majd le és összességében az oroszlánok erősek voltak, a hősöm azonban párszor igen szánalmas skilleket kapott. Sajnos sok meccsem azon ment el, hogy nem kaptam se tacticát se air magicet. Pedig a kettő közül az egyik elegendő a győzelemhez, de sajnos egyik se jött be. Ha párszor megkapom valamelyiket akkor a dobogóra is felállhattam volna, de sajnos nem így lett. Nagyon kiegyenlített torna volt, gratulálok mindenkinek! Különösen Syokenek, aki első támadás tornáján rögtön 2. lett 8)

1 vs 1

Titi (castle, Sorsha) vs Kady (rampart, Ivor) Extreme war

Nem igazán nyerő ide a castle, tekintve hogy se angyal se lovas nem lehet az első héten, szóval komoly hátrányom volt az elején. Az első 3 hétben ugyanazt csináltuk Kadyval, azonban a negyedikre lépéselőnybe kerültem, ugyanis ekkor be tudtam menni középre. Hála az expert slownak könnyedén kivettem a reliceket a földalól és a két könyvtárat, így erősebb lett a hősöm. A végcsatában a jobb hősömnek köszönhetően sikerült nyernem. Összességében tetszett a map, érdekes volt.

Titi (necro, Tamika) vs Dragon (tower, Jenova) Side by Side

Itt minden a tervszerint haladt, előre elterveztem hogy mit fogok csinálni. A 2. héten fejlesztett lovasokkal és vámpírokkal mászkáltam és fosztottam ki a dolgokat. Egyetlen apró szépséghiba volt a dologban: az egyik átjáróban lévő 3 szürkemaci kapott egy morált és megfosztott 60 csontváztól, ennek nem örültem annyira. A harmadik hét elején megjött Patrick és csatára kényszerített, amibe én szívesen belementem, bízva a magas szintű hősömben. A csatát eldöntötte az expert slow és haste, Patricknak nem volt semmilyen expert mágiája, így viszonylag jól tudtam taktikázni. Sikerült ismét nyernem.

Titi (Fortress, Wystan) vs KTibsza (inferno, Ayden) Birodalmak háborúja

A pálya igen csöves volt, nem is lett hidra ez első héten, mivel csak egyetlen fakupacot találtam az egész pályán, azt is a bánya mellett. Jól fejlődött a hősöm, a 7ik szint körül megkaptam a földmágiát és ennek köszönhetően a harmadik héten be tudtam menni középre. A seregem fő erejét a gyíkok képviselték, expert blessel hatalmasat ütöttek. 136-nál ki tudtam venni a +5 all kardot, amit championok védtek. A következő héten mentem át az ellenfélhez. Tibszának volt resuja és meteorja, de az erősebb hősömnek köszönhetően sikerült nyernem, verekedésben erős voltam 8)

Titi (castle, Krellion) vs Csizu (tower, Tyris) Sárkány átkelő

Csizu előttem mindent leírt amit tudni kell a meccsről. Én csak azzal egészíteném ki, ha nincs recantere akkor is egészen más a dolog. Volt resum és chainem is. (ezeket 3 várból kapartam össze+Jeddite) Ezen a meccsen nem igazán akarták az égiek hogy nyerjek, ez most így alakult :)

Én nagyon jól éreztem magamat, ott leszek a következőn is! Köszönök mindenkinek amit csak lehet!

Üdv, Titi

ui: köszönöm az unlucky díjat, eddig ebben rekorder vagyok, a 7 BB amin lehetőség volt megkapni, 4szer én nyertem meg ezt a kupát :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 06 csüt., 11:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Köszönöm azoknak akik rám szavaztak. Pedig én igyekeztem ellen-propagandát csinálni magamnak, de hát Alamar jobban érvelt úgy látszik :D

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 10 hétf., 18:10 

Csatlakozott: 2007 márc. 10 szomb., 12:33
Hozzászólások: 2
Fanatikusok!

Kiváncsi voltam, ezért a gyerekemmel beugrottam megnézni, hogyan zajlik egy ilyen BB. A h5 támadásokból láttam egy párat.

Nekem, mint kívülállónak az jött le, hogy nagyon jó a hangulat, és nagyon jó meccsek mentek.(Bár a treant öl treantet verzió egy kicsit hosszú lett.)

Én a www.toheroes.com oldalon játszom már 2 éve, manapság már csak h5 3.1-et, rendes meccseket , nem támadást. Ha valaki nemzetközi babérokra is vágyik, szóljon, segítek. (99% 3.1-et nyomja, de vannak h3 spílerek is)

Kispagát
boros01@invitel.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 265 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség