Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: H4-The Saga of Depierrelles
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 29 hétf., 9:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Tesztelgetve a kampányt,az az érzésem támadt szükség lesz egy külön fórumra a pályának,mert vannak benne érdekes feladatok! :wink:
Amennyiben valahol elakadsz,szívesen segítünk!
Bátorításul,beküldheted a kampányt,ha legalább az első pályát végigvitted!Természetesen aki több pályát visz végig,annak magasabb lesz a pontszáma.A lényeg,hogy érdemes nekifogni.Az általam látott eddigi legjobb H4 pályák! :D A gond vele,hogy az egész,az 5 pálya igen hosszú és időigényes,úgyhogy érdemes időben nekifogni!
Hello-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 24 pén., 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 20:24
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Helló,

rád halgatva nekikezdtem... Hááát, nagyon nehezen lehet haladni az biztos. Annyira precizek a beállítások, hogy majdnem minden csatát 2-3 x le kell játszani, hogy a veszteség a legalacsonyabb legyen. Minden sprite-ra szükség van és mivel csak a fehér tigris a legerősebb lény a várban lehetetlen veszteség nélkül megúszni... Ahogy elnézem a várakozó semleges seregeket több hónapnyi lénytermésre van szükség. A pénz is nagyon ki van számolva... Egyszóval nagyon élvezetes.

Üdv, Ulysse.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 27 hétf., 22:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Az 5. pályán egész rendesen elakadtam :? ,de addig tudok tanácsokkal szolgálni :D .!Aki eljut eddig,annak kijár a fanatikus cím :mrgreen:.Egy kis segítséget találtok a pályákhoz a http://urtur.webpark.pl/eng.html címen. :wink:
Hello-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2003 nov. 15 szomb., 18:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 12 szer., 9:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

A második pályán állok, be kell jutnom a lila várhoz, gondolom, hogy csak a torlasz elbontása után lehet. Mit kell tennem ehhez ?

Igaz még csak éppen eljutottam a várhoz, és elhajóztam a fenti szigetre.

Az első pálya lényegesen nehezebb volt, mint a második.

Az első pályán egy Life Magic-es és egy Nature Magic hőssel egészítettem ki a csapatot. Sok-sok Immoratlity és a Resurrect szükségeltetik, s a csapatot szükség esetén áldozni kell. Egy-két aritfact nagyon jól jön (+25 % Hit pont gyűrű).

A második pályán egy Chaos Magic hőst fejlesztgettem kiegészítőül, a Medúzáknak senki sem ellenfél. Az ellenséges medúzák - darázsfelhő + Chaos hős varázslat (nem szabad lőni csak szükség esetén , mert fogyasztja a sereget).


Még egy kiegészítés, a folytatáshoz (kampány) a D: egységen létre kell hozni a kiírt könyvtárat, s oda kell pakolni a kampányt !!

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 15 szomb., 16:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Végre beengedett a fórum...Valami gondja van velem,pár napja nem szeret.
Megnéztem,nekem a hét 3. napján sikerült beszélni a dadogós
vizimágussal,aztán jobbra fönt a quest,ezután megnyitható az illusion
cave,ami rejti a lila sátrat.Ehhez gondolom a pálya közepén levő questek is teljesítve kellenek,hogy legyenek.
Üdv-Lzo
Ui.:Az 5. pályán feladtam,az eredményem így a 4. pályáig értékelhető.Kíváncsi vagyok a többiekre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 17 hétf., 10:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Merre van a vízi mágus ?

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 17 hétf., 11:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Ő az,aki a 3. napon kér nyersanyagot,fent balra a vízen.
Csak az az egy quest van a vízen,ha jól emlékszem.
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 18 kedd, 8:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Már minden nap beszéltem vele, de rám sem bagózik, megpróbálom mégegyszer (kb. két hónapja állok a lila várnál, már mindkét kijáratot lezártam).

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 18 kedd, 8:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Ugyanitt akadtam el én is. 3.nap a héten, van nálam 50 gyöngy, de mégsem történik semmi. A quest-ek nagy részét teljesítettem, kiszabadítottam egy hőst a börtönből, megvan a szextáns, hajónapló.
Nem tudok mit kezdeni azzal a questel, ami azt mondja: 1) ez egy nagyon szép kocsma, 2) ahol szegények laknak, mindig levesz 200 aranyat, de nem teljesül a kérés, 3) illetve a jobb felső sarokban a vár mellett, ami azt mondja, hogy csendet. Ha van valami tippetek írjatok!

üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 28 vas., 23:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Halihó

Nekem a 4. pályán sikerült megfeneklenem. A probléma a következő: a kard kiásásához kéne helyet csinálni, a négy szürke emelvény eltüntetése által (gondolom én). Namármost szerintem ez az összes orákulum meglátogatása révén érhető el (vagy nem...:)). 1 hiányzik és nem lelelem, egy fehér (white-nak gyalázza). 3-at látok, egy az északi sarokban Theo börtöne mellett, egy a bejáratnál, egy ezzel szemben egy ördögtermő izé mellett a túloldalon. Hol lehet a negyedik?

Előre is kösz: judicator


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 29 hétf., 0:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Látom nem csak én akadtam itt el!
Nem szükséges meglátogatni az utolsó fehéret,márcsak azért se,mert nem elérhető csak a kard kiásása után.
Igazán többet nem tudok mondani,de jó úton jársz,Karahorn körül érdemes nézelődni,ha jól emlékszem nemet kell neki mondani az emelvények eltüntetéséhez.A végén,ha ezen túljutsz lesz egy jó kis kérdezz-felelek.Ahhoz is sok sikert!
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 29 hétf., 0:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Ahogy Zardoz írta:
"Még egy kiegészítés, a folytatáshoz (kampány) a D: egységen létre kell hozni a kiírt könyvtárat, s oda kell pakolni a kampányt !!"
Bocs,nem gondoltam,hogy a mentés megjegyzi a H4 helyét a gépemen...
ezt ki lehet kerülni valahogy?Akinek gondot okoz a dolog,jelentkezzen.Küldje el a pálya utolsó napi mentését,és azonnal küldöm vissza a következő kezdőmentését.Pl.:nincs D meghajtója stb.
Üdv-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2003 dec. 29 hétf., 11:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 29 hétf., 1:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kösz a segítséget

Vakuljak meg, ha erre magamtól rájöttem volna... :shock:
A mentést nem tudtam én sem megkerülni, szóról szóra csak "onnan" tudja tölteni. Még azt a cselt sem vette be, hogy megírtam CD-re. Ott ugyanis "alsóvonásos" könyvtárba pakolta :lol: .

judicator


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 29 hétf., 1:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Apropó

Valaki tudja, hogy az ilyesmi kampányoknál a végső pontszámolásba beleszámolja a játék az olyan részpontokat amit pályaváltásnál megszerez az ember? Arra gondolok, hogy pl 2 pályás kampánynál az ember csinál 2 questet és egy csatát az első pálya végén, majd megnyeri az első pályát, játszik néhány kört a másodikon és teszem azt alszik rá egyet, majd folytatja mentett állásból a második pályát. Na, jelen esetben az első pályás plusz pontok vajon ugranak e ilynekor vagy csak a legeslegutolsó eredményt jegyzi a gép? Pusztán akadémiai az érdeklődés jelen esetben...

judicator


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 29 hétf., 11:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Karahornhoz csak annyit,hogy a dologról megkérdeztem a pálya szerzőjét is...Válasza sokat segített.Idézem:"It is unreachable now, but you don't need it."
A pontozásról:logikailag,mivel itt nincs visszatöltés és így pályabefejezés,minden csata és questpontot megad a játék.Kivétel természetesen az utolsó pálya,ahol van mentés is.Már ha valaki eljut odáig ezen a pályán.Letesztelem,jól gondolom-e!

Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 12 pén., 13:31 

Csatlakozott: 2005 ápr. 15 pén., 9:26
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
hello mindenki,
segítségre szorulok a labirintusból nem tudok kijutni. tud valaki segíteni? Van valami trükkje?
playerke@freemail.hu
Icq 236 070 229

_________________
gl for all


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség