Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 811 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 11 szomb., 22:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát nem tom, sztem H3-ban mindegyik várnak más előnye van, de CASTLE 4EVER!!! :lol: :D :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 14 csüt., 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
H4: Káosz, a tolvaj rejtőzködés képessége miatt
H5: Kazamaták, a láthatatlanság képesség nagyon durva lehet egy magas szintű hőssel. Hatalmas kombót fejlesztettem ki amivel 1 kóborlóval ledaráltam egy komplett haderőt. a TOE ben nagyon megerősödött a frakció szerintem...

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 20 szer., 9:28 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:37
Hozzászólások: 26
A haven az a legjobb a H5 ben kivéve a harmadik verzió lénykeet fejeblehet képezni!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 25 hétf., 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Valahol olvastam hogy a Dungeon és a Nekró lényeket hasonlítottak össze, mivel érdekel a dolog megcsináltam az én összehasonlításom :D :

(A csatákat 1. szintű hősökkel csináltam minden varázstárgy és beavatkozás nélkül! Minden csatát 10 szer játszottam végig.)

1. Stalker(247) vs. Skeleton Warrior(908), Eredmény: Sima nekró győzelem. Megpróbáltam orgyilkost is csontiíjász ellen meg minden variációt. Egyszerűen a számbéli hátrány és a méregimmunitás miatt esélytelen a Dungeon.

2. Blood Furry(174) vs. Plague Zombie (543), Eredmény: Legegyértelműbb Dumgeon siker. 10 végigjátszás alatt a zombik 1 Blood Furry-t se tudtak megölni! A győzelem kulcsa a gyorsaság volt.

3. Minotaur Guard(206) vs. Poltergeist(305), Eredmény: Sima nekró győzelem. Hiába a dupla támadás (ami teljesen ellensúlyozza a szellem 50% os ellenállását) az ellenfélnek magasabb védelme, számbéli fölénye miatt esélytelen a minotaur.

4. Grim Raider(79) vs. Vampire Lord(129), Eredmény: Itt is a nekró győzött. A vereség oka a számbéli hátrány, és hogy a vámpírnak nem lehet visszatámadni. Megkockáztatom ha a vámpírnak nem lenne gyógyulás képessége akkor is nyerne.

5. Deep Hydra(60) vs. Lich Master(65), Eredmény: Innen már azért kiütközik a Dungeon minőségibb lényeinek az ereje, mert ugye szaporulat között nincs különbség. A csata előtt azt hittem esélytelen a Hydra a lassúsága miatt, de kiderült hogy mégsem sőt... A Hydra igaz lassú de a Lich se valami gyors és amikor átér a Hydra egyszerűen esélytelen a nekró. Még a holtak feltámasztásával se ért semmit! Mind a 10 szer nyert a Dungeon.

6. Shadow Mistress(40) vs. Wrait(40), Eredmény: Szaporulat közt ugye itt sincs különbség. A Dungeon elég meggyőzően nyert a láthatatlanság képesség miatt, mert ugye első támadás mindig az árnyhölgyé viszatámadás nélkül és ilyenkor elszokott helyezni a lidércen valami átkot ami rögtön ellensúlyozza a támadóerő közti kis különbséget és ilyenkorra már a lidérc emberhátrányban is van.

7. Black Dragon(11) vs. Ghost Dragon(15), Eredmény: a fekete sárkány úgy alázta a nekrót hogy öröm volt nézni. Szerintem 22 őt is simán lenyomott volna... Vereség okai: Mágiaimmunitás a dungeonnál, nevetséges hp a nekrónál, kevés sebesség aminek köszönhetően mindig a fekete sárkány nyer.

UI: Utána nekiugrasztottam a komplett két sereget és ennek ellenére szorosan de a nekró nyert!(ezt is 10 szer nyomtam végig) De tudható hogy a kazamaták sose a szemtől szembeni harcban eredményesek, nekik kifinomultabb a stílusuk...

:twisted:

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 07 kedd, 20:49 

Csatlakozott: 2009 jan. 28 szer., 18:18
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Dungeon
H3-ban a legjobb a Castle...
H5-ben pedig a Dungeon és a Necro. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 01 vas., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 01 vas., 13:45
Hozzászólások: 6
szerintem a H2-ben a Warlock a legjobb.
Főleg mert,ha megveszed a sárkányt mást nem is kell venned.És pár sárkány szinte bármilyen lényt legyőz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: legjobb
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 01 vas., 20:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 04 kedd, 3:27
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
A legjobb var attol fugg hogy mekkora a palya.
H3-ban: small/medium mappon necro, barbar
L/XL mappokon pedig warlock/wizard

H4-el nem jatszottam sokat :D

H5: kiegyensulyozottsagban talan az egyik legjobb jatek, de small/mediumon szerintem itt is a nekro/barbar a legjobb
L/XL-en meg tok mindegy, mindegyik durva tud lenni.

Az a lenyeg, hogy minnel nagyobb a palya, annal tobb idobe telik mig az ember vegigjatsza. Minnel tobb idot telik el, annal tobb 7-es szintu (fo egyseg) termelese lehetseges. Es ilyenkor szamit hogy melyik var foegysege a legdurvabb. Ha a palya kicsi, es ezaltal rovidebb ido alatt lehet megcsinalni, akkor azok a varak nyernek, ahol
a) az alacsonyabb szintu lenyek erosek / vagy sok jon beloluk
b) a foegyszeget termelo epuletet gyakorlatilag 1 het alatt fel lehet huzni (nekro./barbar) mert nincs sok nyersanyagigenye, illetve nincs sok elofeltetel az epiteshez.

Aki nem hiszi jarjon utana. Kivancsi lennek hogy egy small mappon egy warlock meg tudna-e lepni egy nekromancert. A nekro mar regen csontsarkanyokat gyart es egy rakas csontija van, amikor a warlock nagynehezen osszekaparja a marketplace-en a manticore-ra valot.
De ugyanez forditva igaz XL-en, egy nekro var elveszti az elonyeit, ha a warlock is mar termeli a feka sarkanyokat.

_________________
Áldjon meg mindenkit a vattacukros!
Here we go - sleep well ;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 03 kedd, 7:22 

Csatlakozott: 2011 máj. 02 hétf., 21:39
Hozzászólások: 10
H3 : Strongholdot nagyon szeretem, mivel ez az első vár amivel játszottam. Emellett Necro és Castle. Dungeon-t is szeretem bár a 8.szintű egysége igencsak "nemjó" lett. Inferono-tól és a Confluxtól meg elkap a hányinger... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 22 vas., 11:34 

Csatlakozott: 2011 jan. 10 hétf., 19:09
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Én mindig XL mapon játszom szinte, de ott random townal is megyek az utóbbi időben, egyedül confluxal nem szeretek játszani, minden tiszteletem a fluxosoké, de én nem látom be, hogy hozná a conflux a többi várat, ugyanis nem emléxem olyan mapra, ahol ez a vár pi**ázott volna ki. a necro vs dungeon small mapon.. Szerintem dungeon simán veri a nekrót, pl. logisticses heroval, nem kell neki dragon, beholder/medusa/minotaur nagyon jól elviszi 2. héttől a sereget. a nekrónak 2. héten max Death knightja lehet ami már akkor is ütőerő, ha kevés van belőle, a csontsárkány, lássuk be, a legszarabb lvl7 unit a játékban. a Nekrót is szeretem ettől független, de korai játékban sokkal nehezebb vele játszani, mint dungeonnal.

Úgy döntöttem, megosztok veletek egy pár tacticot, amik várspecifikusak, és a legjobb poénoknak tartom őket a játékban..
Castle várral: ha van stables(istálló), nem kell felépíteni a champion(bajnok) dwellinget a várban, a stables felfejleszti (amit mapon találsz).
Dungeon várral: Ha csak lvl 7es dwellingbe mész bele, akkor a summon portalod monjuk csak azúrt, vagy fekete sárkányt hoz neked.. Van 2 várad, mind2ben van dragon dwelling, és summon portal is, emellé bemész 1 dragon dwellingbe a mapon: kapsz összesen + 5dragont.. (növeli a normális szaporulatot a 2 várban 2vel, a summon portal ad +2t, és a dwellinget is kiveszed +1).
inferno várral: xl mapon érdemes csak foglalkozni vele, ha van 1000 imp a váradban, és van mondjuk 2-300 pit lordod, elmész valami laza kombatba, leütteted az impet, feltámasztod demonná, és máris előtted van új 100-200 demon.. Ami megmarad kombat után.
Ramparttal: igazából ittt nincs extra, annyi hogy a legjobb heroja szerintem Ryland (basic diplo, basic leadership, a dendroid a speckója).
towerrel: mindegy csak kapjon 1 fu*kin' logisticset a herom :)
Most más nem jut eszembe, nem hiszem hogy túl nagy újdonságot mondtam, de végülis, az üzenet elfér:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 13 csüt., 19:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Braddy_Barr írta:
beholder/medusa/minotaur nagyon jól elviszi 2. héttől a sereget.


Ezzel egyetértek, bár én be szoktam tenni még Manticore-t. Elég gyakran nem árt paralizálni a távolságikat (pl titán), supportnak jó egység. Minotauruszt taktikával előredobni jó dolog ( wogban +3 speedet kap ami szintén über), a távolságikból pedig fel lehet halmozni százakat egyhamar.

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 25 pén., 21:33 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
HOMM1-Homm2: Szerintem egyértelműen a warlockok visznek mindent,legalábbis velük mindig aláztam az ellent :D
HOMM3: Fortress - a gyíkembereket és gnollokat azóta is hiányolom, felturbózva a gorgonokkal, szárnyas kígyókkal és basiliskusokkal piszok erősek tudnak lenni.
Homm4: Asylum - a hősöket már kis szinten is ki lehet engedni a szabadba.A tolvaj szétlopja a pályát, a mágus pedig fél pillanat alatt leírtja az összes ellent.
2. helyezett Stronghold. A mágiaellenességükkel rendesen kigyúrták magukat. Egyedül a dühöngő nem tetszik. Az a kis szerencsétlen mindig megtalálja azt az ellenséges szörnyet aki a leghamarabb kinyírja. :S
Homm5: Ezzel a résszel még nem játszottam (el kell hozzá már egy kis gépfejlesztés :D) de a leírások és videók alapján nekem a nekrók és mágusok tetszenek itt.
Homm6: Még az 5 se megy nem még hogy ez :D Mondjuk a nagás vár eléggé jónak tűnik.



A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2012.06.09.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 811 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség