Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 439 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 19:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Mojo írta:
HEEEEELLLLPPP :!:
Segítsen valaki, ha tud!
A játék elindúl mindkét gépen, de a csatlakozó játékosnál csak a fent leírt szöveg jelenik meg kb fél percnyi várakozás után. :cry:
:P

Az nem lehet, hogy egyikőtöknél, vagy mindőtöknél fennakadtok a tűzfalon (ha van) ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 20:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 04 pén., 19:00
Hozzászólások: 7
Sziasztok. Bocsesz, ha túlságosan bambák a kérdéseim. Két haverom találta ki, hogy multiban akarnak játszani H3-at egymással, meg esetleg velem. Viszont egyiköjük sem ért sem a gépekhez, sem a nethez. (szerintem a játékhoz sem). Én nem ismerem a játékot, viszont láttam már gépet + netet közelröl (ezért szívatnak az ilyen kérdésekkel). Szereztem már H3 alapjátékot, ABlade-t. Kellene egy kis segítség az induláshoz.
Kell-e fix IP a multihoz?
Müxik-e egyáltalán mobiltelefonos netröl?
Van-e magyarítása a játéknak?
Milyen patch-ek kellenek?
H3-at, vagy inkább a H4-et érdemesebb játszani? (általában, és neten)

Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki megsegítene néhány válasszal. Magára a játékra is elég kevés az idönk. Föleg, ha eleve görcsöléssel kezdünk. Elöre si köszönöm.

_________________
Pretorian


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Pretorian írta:
Kell-e fix IP a multihoz?
Müxik-e egyáltalán mobiltelefonos netröl?
Van-e magyarítása a játéknak?
Milyen patch-ek kellenek?
H3-at, vagy inkább a H4-et érdemesebb játszani? (általában, és neten)


Szia!

Akkor nagy vonalakban: H3-ban az alapjáték a Restoration of Erathia (RoE) patch 1.4 (innen az oldalról letölthető). Ha Armageddon Blade-el (AB) szeretnétek mindenképpen játszani, akkor kell a 2.2 patch, de nem teljesen stabil az AB-vel a multi. Néha lefagy és loadozni nem lehet. Szval vagy RoE 1.4, vagy SoD 3.2 esetleg a nagyobb marketekbe kapható heroes3 complete nyúlthat megoldást.
Fix IP nem szükséges, de az aktuális IP cím kell, ha TCP/IP-n keresztül játszotok. Multiban egyértelműen H3-at érdemes játszani, H4 szinte teljesen alkalmatlan erre a szerepre. Van magyarítás is, ami az Essential verzióra készült, és más verziókon nem teljesen tökéletes, de azért élvezhető. Letöltések menüben megtalálható. Remélem tudtam segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 21:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
Morphose köszike!
Tűzfal van, de teljes hozzáférést engedéjeztem, a havernál meg nincs, de lehet, hogy ez a baj, majd meglocsoljuk egy kicsit, hogy aludon át egy-két próbálkozást! 8) Arra már rájöttem, hogy a SoD-hoz nem jó a crack mert 3.0-s, és nem is tudtam szerezni 3.2-t ami működött volna, pedig eltököltem vele :D, ha esetleg valaki segítene :lol: !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 22:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Két gondolat:
Bogpista írta:
Van magyarítás is, ami az Essential verzióra készült, és más verziókon nem teljesen tökéletes, de azért élvezhető.

Szerintem Essential helyett Complete-t akartál írni, ugye? A magyarítást ugyanis (tudtom szerint) a Complete-hez készítették!

Mojo írta:
Morphose köszike!
Tűzfal van, de teljes hozzáférést engedéjeztem, a havernál meg nincs, de lehet, hogy ez a baj, majd meglocsoljuk egy kicsit, hogy aludon át egy-két próbálkozást! Arra már rájöttem, hogy a SoD-hoz nem jó a crack mert 3.0-s, és nem is tudtam szerezni 3.2-t ami működött volna, pedig eltököltem vele , ha esetleg valaki segítene !

3.2 patch innen az oldalról a letöltések menüpontból szerezhető, és ha jól emlékszem van egy 3.2 fix is, ha a 3.2 nem igazán jól szuperál érdemes azt is feltenni!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 23:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
THX, Laca!
A fix-xel tényleg elindult, már csak a főpróba van hátra :) , de azt holnapra halasztom! Mégsgyszer köszönöm a segítségeteket, remélem így már sikerülni fog és találkozunk a neten! :lol:
UI: legközelebb jobban körbenézek, hiszen a patch is innel lett leszedve! :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 5:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
Sajna nem müXik. :cry:
A kérdést passzolom, több ötletem nincs. A tűzfalak kikapcsolva, a game elindul CD nélkül a fix segítségével, de az üzenet ugyanaz :evil:
Újabb pocsék év Heroes nélkül. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 11:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Mojo írta:
Sajna nem müXik. :cry:
A kérdést passzolom, több ötletem nincs. A tűzfalak kikapcsolva, a game elindul CD nélkül a fix segítségével, de az üzenet ugyanaz :evil:
Újabb pocsék év Heroes nélkül. :roll:


Szia!

Milyen Operációs rendszered van?

Laca írta:
Szerintem Essential helyett Complete-t akartál írni, ugye? A magyarítást ugyanis (tudtom szerint) a Complete-hez készítették!
Nájn. Essential. A complete csak nemrég jött ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
bogpista írta:
Laca írta:
Szerintem Essential helyett Complete-t akartál írni, ugye? A magyarítást ugyanis (tudtom szerint) a Complete-hez készítették!
Nájn. Essential. A complete csak nemrég jött ki.

Szerintem az Essential az ami nemrég jött ki. (nekem megvan :) ) és csak pályákat, meg hasznos progikat tartalmaz, ellenben a Complete-tel, ami - tudtom szerint - tartalmazza a RoE, AB és SoD részeket is! (bár ez nekem nincs meg... :( )
Ebből nekem az következik, hogy magyarításnak semmi értelme az Essentialhoz, mivel az nem játékprogi, csak ilyen kieg. lemez! Azaz a magyarítás a Complete-hez való!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 15:57 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Bogpista, nagy tévedésben vagy.
Az Essential nem egy heroes kiegészítő, ergo nem készülhetett
hozzá magyarosítás.
Mi adtuk ki és többek közt pályák, hasznos progik, zenék és
RoE illetve SoD magyarosítások vannak rajta!

Üdv:
Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 16:00 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Nofene! :)
Laca, versenyzünk ki válaszol előbb? :)
Ha igen, 1-0 a javadra! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 16:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 27 vas., 15:18
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Párkány city
Jó napot! Szeretném kérdezni, h alap h4-hez (angol) mi kell, hogy online tudjak játszani :?: a válaszokért előre köszi :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 16:56 

Csatlakozott: 2005 márc. 05 szomb., 16:51
Hozzászólások: 1
hogyan lehet neten heroesezni? /profikkal szeretnék játszani/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 18:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
Hali!
Ha valaki fenn lenne ma a Zone-on, akkor ott megtalál TsabyK2_hun néven, ha össze tudjuk hozni mehet a game, mert a fix-xel csak belépni tudok (ha tudok, még nem próbáltam ki), de kreálni nem! :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 21:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
manticore írta:
Bogpista, nagy tévedésben vagy.
Az Essential nem egy heroes kiegészítő, ergo nem készülhetett
hozzá magyarosítás.
Mi adtuk ki és többek közt pályák, hasznos progik, zenék és
RoE illetve SoD magyarosítások vannak rajta!


Beszélek itt össze-vissza. Nem az essential-ra gondoltam. Az EVM kiadású (mindegyik E betűs :)) RoE-ra volt adaptálva a magyarítás, ezért nem műkszik tökéletesen más kiadású verziókon. Erre gondoltam, mikor ezt a blődséget írtam. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 22:01 

Csatlakozott: 2005 márc. 05 szomb., 21:50
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: CSENGER
Üdv mindenkinek!!!!!!!!
Szeretnék valakivel Heroes 3 Shadow of Death ot játszani.
Ha van aki játszana velem irjon mailt vagy keressen fel msn-ben.
Köszi

MSN/e-mail címem: feca44@freemail.hu

_________________
Lehet, hogy kicsit nagy a szám de H3 Shadow of Death ban nincs ellenfelem. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 06 vas., 12:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
Kicsit körbeugráltam a problémát, és arra jukadtam ki, hogy valószínüleg a ki-/belépési portokkal van gond, de azoknál is minden engedélyezve van! :shock: AKKORILYENKORMEGMIVAN?! Nincs tűzfal , minden port engedélyezveés még mindig nem tudok játszani :cry:

6. When i tried to launch a game, a message occured which said something like "There was an error trying to connect this session...."

---> This message occures mostly because you have an enabled firewall and/or you are playing through a router.
First of all, you can try to disable your firewall (for this game....you can enable it after the game again).
For windows XP users, this works like this:
Click "start" then "networkconnections". Normaly you should see your LAN-connections as symbols on the right side of your monitor. You can rightclick on the symbols, properties, extended. On the top of the appearing window, you can disable and enable your firewall.
The second way of solving this problem has something to do with your open and closed ports.


Here is the way for XP-users to change port settings:
Click on your "network-connections", there u can find a symbol for your LAN-connection. Rightclick on it, "properties". In the appearing window u can see 3 symbols in a row, the 3rd one should be called "TCP/IP-protocol". Click on it ONE time, so it is marked. Then click on "properties", on the next window on "advanced". Next window has 4 tabs, click on "options", there u can see "TCP/IP-filtering". Click on "properties" again here. Now u are in the menue for editing your port settings.
These are the ports "heroes3" and the "zone" need:
2300 to 2400 TCP and UDP 6073 and 47624 TCP and UDP

There does exist a great helping site about Router problems and how to configure them.
Look here: How To Forward or Open Ports

A forrás:
http://heroescommunity.com/viewthread.p ... &TID=12141
Szóval a probléma megoldása elvben megvan, csak nekem a gykorlatban nem működik, vagy csak valamit rosszul értelmeztem, ill. allítottam be. :(
Bocsesz, hogy foglalom itt a helyet, de talán valakinek ugyailyen problémája van/volt, és épp ő is értetlenkeck, vagy megoldotta már!
Ha valakinek van ötlete pöttyencse már ide legyen olyan kedves :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 07 hétf., 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 04 pén., 19:00
Hozzászólások: 7
Hálás vagyok a segítségért. Különösen Bogpista-nak.
A magyarítások részt nem értettem. A ROE, és AB magyarítást megtaláltam. A SOD-nak is kell lennie?
Szereztem "innen-onnan" egy Comlete-t de nekem ez gyanús. Hány lemezen van a Complete?
És ha a Comletet teszem fell, akkor is kellenek a patch-ek, és külön külön a megyarítások?

_________________
Pretorian


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 07 hétf., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 04 pén., 19:00
Hozzászólások: 7
Bocs félrebeszélek. AB magyarítást nem találtam.

_________________
Pretorian


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 07 hétf., 23:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Pretorian írta:
Bocs félrebeszélek. AB magyarítást nem találtam.


Az sajnos tudomásom szerint nincsen. Ám ez csak az AB kampányoknál jelentkezik hiányosságként, mert a SoD magyarítás a többit átírja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 439 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség