Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 12:17 
r.crusoe írta:

Szia

Pont tegnap csináltam ezt a küldetést, egyszerre végig is vittem, elég egyszerű. Bár kérdezték már ezt több helyen, itt a válasz: mindkét hősöddel menj át a pálya bal alsó sarkában található helyőrségen.



Köszi!
Mivel alapból külön mozogtam a hősökkel, erre valahogy nem gondoltam... :)

Larzz


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Sárkánylovag single map
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 13:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 22 csüt., 22:49
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Szeged
Kiskoko írta:
Hy!

Elakadtam az utolsó előtti 1személyes pályán, név szerint a Sárkánylovag(Dragon Knight) lenne.
Van ez a találós kérdéses izé hogy hány imp,paraszt,gremlin és elf kell h kijussak ebből a völgyből. Már összevissza számolgattam meg próbálkoztam de nem tudok rájönni. Valaki megcsinálta már egyáltalán?
Ha tudtok segítsetek! Köszi


Időközben rájöttem :lol:

Megosztom veletek is 8)
Az első kulcshoz ezek a lények kellenek:

1 Gremlin
6 Vadász
10 Imp
20 Paraszt

A másodikhoz:

16 Lich
20 Vámpír
25 Zombi

A harmadikhoz:

1 Kolosszus
2 Ördög
2 Csontsárkány
5 Angyal


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 14:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 7:20
Hozzászólások: 10
ha nézzük az oldalt nem akadhatnak el a profi heroes-osok:)
én annak vallom magam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 16:35 

Csatlakozott: 2006 jún. 10 szomb., 18:20
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Dunaújváros
üdv mindenkinek!

Nekem is nagy a gondom,hosszú órákat töltöttem már a pályán,ja nem is írtam H-5 ről van szó,egyszerüen nem tudom megcsinálni már mindent bejártam mindent felderítettem megtaláltam mind a 3 obeliszk-et és bocs,hogy így fogalmazok de az istennek sem tudom hol kezdjek el ásni,hogy megtaláljam /Asha Könnyét/.
Nagy örömömre meláttam,hogy itt a fórumon is valakinek ugyan ez a gondja és azt is láttam,hogy volt aki írt vissza és tudja,hogy hol kel ásni.Csak sajnos mint láttam a hozzászólásában nem árulta el,arra hivatkozva,hogy akkor már nem olyan érdekes.De azonban annyit segített,hogy leírta azt amit már idáig is tudtunk,hogy meg kel keresni a 3 obeliszket.
Szóval ha valaki tudja,kérem árulja már el,hogy hol ássak,mert már nem sokáig fogom bírni,közben az ellenség is egyre erősebb és egyre töbször támadja a váramat.

Kérlek segítsetek,előre is köszönöm.

További kellemes napot,üdv mindenkinek. :x :x :x

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
Vidámpark az élet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 16:45 

Csatlakozott: 2006 jún. 10 szomb., 18:20
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Dunaújváros
larzz írta:
Kobe_SW írta:
Sziasztok! elakadtam a dungeon rész második pályájánál! Megöltem már mindenkit csak egyszerűen nem találom azt amit ki kell ásni! Nem tudna vki segíteni? előre is köszi


Keresd az obeliszkeket, szép lassan kirakja hol találod. El nem árulom mert úgy már nem izgi. Ha közel jó helyen ásol, mindig megmondja merre áss pontosan és előbb utóbb megleled.




Hali!

kérlek áruld el,hol kell ásni.
Végül is ez az oldal épp azért üzemel,ha jól tudom.Vagy nem???
Mind a három obeliszket megtaláltam,a teljes pályát bejártam beleértve a földalatti járatokat is,de ennek ellenére nem tudom hol ássak.

Már több órát eltöltöttem ezen az egy pályán és kezd elfogyni a türelmem,már alig tudom a váramat is tartani,egyre sűrübben és egyre nagyobb sereggel ostromolnak.

Még 1* kérlek SEGÍTS!!!!!!!!!!!!!

További szép napot.

Üdv.

_________________
Vidámpark az élet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Spoiler
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 18:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
SPOILER

Itt egy tipp Asha könnyéhez:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060815/ ... es.hu_.jpg

nekem itt volt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 20:00 
Igen, ott van ahogy crusoe kolléga mondja!
Azt tudom mondani egyébként, ha már az obeliszkek megvannak, mentsd el a képet vagy rajzold le a környéket. Én az utóbbi módszert követtem, 2 perc alatt megvolt a hely. Úgy emlékszem, hogy a jobb oldali kerítés adta a legjellemzőbb támpontot. Még a tökök is stimmeltek a kerítésen belül. :) Ha már közel ásol hozzá /monitor képe szerint 1-2 centire/ mindig megmondja merre áss :)
Sok sikert!

larzz


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 15 kedd, 21:14 

Csatlakozott: 2006 jún. 10 szomb., 18:20
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Köszönöm szépen mindkettőtöknek.
Sikerült!!!!!!!!!!!!!!!

Rengeteget kinlódtam ezzel a küldetéssel de végeztem,most állok neki a következő hadjáratnak.

Szerintem nehéz a játék,mert nem igazság,hogy míg én alig haladok egy körön bellül,addig az ellenfelem szemmel láthatóan sokkal nagyobb utat tesz meg.

Na mindegy még 1* köszönöm.

További szép estét.

Üdv:L&Z

:D :lol: :D

_________________
Vidámpark az élet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Jó tanács
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 6:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hi maki1

Agraellel (és minden kampányhőssel) vedd fel a Logisztikát, vidd fel expertre, és te is sokat fogsz tudni haladni egy kör alatt. Nekem is idegesítő volt Isabellel hogy keveset tudtam menni vele. A H5 letöltések rovatból letöltheted a Skillwheel nevű képzettségeket leíró programot, hogy előrelátóan tudd fejleszteni a hősödet!

Sok sikert a következő kampányokban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 14:52 

Csatlakozott: 2006 jún. 10 szomb., 18:20
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Dunaújváros
r.crusoe

Köszönöm a segítséget,élni fogok vele.

Kellemes szép napot.

Üdv.

_________________
Vidámpark az élet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 20:09 

Csatlakozott: 2006 aug. 16 szer., 20:04
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu
sziasztok elakadtam az első kampány 5. pályályán. Megvan mind a három oszlop ami a Tears of asha megépítéséhez kell de nem tudom hogy kell őket a várba vinni vagy, felépíteni velük az építményt.
kérem segítsen aki tud.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 20:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
sandybell8 írta:
sziasztok elakadtam az első kampány 5. pályályán. Megvan mind a három oszlop ami a Tears of asha megépítéséhez kell de nem tudom hogy kell őket a várba vinni vagy, felépíteni velük az építményt.
kérem segítsen aki tud.


A 3 obeliszk (oszlop) megmutatja azt a helyet, ahol ásni kell, hogy ráakadj a grálra, ami itt a Tears of Asha névre hallgat. Csak annyit kell tenned, hogy a puzzle map alapján belövöd, hogy kb. hol lehet az arti, odamész egy hőssel, kiásod, majd, ha sikerült megtalálni, beviszed a várba, rákattintassz az építkezés menüre, és vagy felajánlja automatikusan, hogy felépítsd a bizonyos épületet (a H3-ban így volt, de nem vagyok benne biztos, hogy a H5-ben is így van), vagy pedig neked kell kiválasztani az építkezés menüben (vhol a lista alján van).

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 20:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
sandybell8 írta:
sziasztok elakadtam az első kampány 5. pályályán. Megvan mind a három oszlop ami a Tears of asha megépítéséhez kell de nem tudom hogy kell őket a várba vinni vagy, felépíteni velük az építményt.
kérem segítsen aki tud.


Lehet félreértem de ásd is ki majd menj be vele a várba.Keresd meg az épületek közt és épitsd fel.Ráadásul ingyé! :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 21:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni:
A Sylvan kampány első pályáján már az ötödik hónapnál tartok, de nem történik semmi. A világoskék elvan, Biara meg nem jön. Mit tudok tenni? 1.0s verzióm van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 22:28 

Csatlakozott: 2006 ápr. 08 szomb., 14:25
Hozzászólások: 11
heló!

kis gondom lenne a mágus kampány 3. pályájával (a triumvirátus): ha lemegyek Godricért a börtönbe és kiszabadítom akkor utánam jön az ellen 3 hőse és természetesen erősebbek nálam, ha sikerül meglógni (mondom HA) és visszajutok az első helyőrséghez akkor sem csatlakoznak a védők (pedig azt olvastam h fognak)
ha pedig nem Gordicért indulok először, hanem elfoglalom az első várat a helyőrség után akkor van időm megerősödni, nem jön rám senki, idővel lemegyek Godricért, (olyan is volt h az ellen szabadította ki, Godric meg ellenem jött (????)), legyőzök mindent és mindenkit, de Findan sehol sincs és nem tudom befejezni a pályát...
onnan (is) gondolom hogy valamit rosszul csinálok, mert ha Godric véletlenül meghal akkor nem írja ki h vesztettem, továbbá akármilyen esemény történik (kiszabadítom Godricot vagy legyőzök mindenkit) akkor semmilyen átvezető videó nincsen

előre is köszönöm a segítséget, itt vagyok a játék végén ráadásul a mágusok a kedvenceim, márcsak ezért is nagyon szívügyem a dolog
köszönöm mégegyszer

ja, nekem is 1.0 verzió van (ha ez számít)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 17 csüt., 7:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 11:14
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Becsehely (Zalaegerszeg)
Sziasztok!

Ennek a kampánynak is megvan már a végigjátszása az oldalon, ott meg tudjátok nézni hogy, mi a helyzet mit kell pontosan csinálni.

_________________
Üdv:Simon Endre
(Duzsuki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 17 csüt., 8:33 

Csatlakozott: 2006 ápr. 08 szomb., 14:25
Hozzászólások: 11
hahó! pont ezt mondom h nem működik, ha lemegyek Godricért utánam jönnek egy raklap sereggel és nem lehet kikerülni őket...

csak addig részletezze valaki legyen szíves, amíg az első várat el nem foglalom, onnan (ha Findan is előkerül, mert eddig egyszer sem találkoztam vele) már talán menni fog...

köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 17 csüt., 10:07 
maki1 írta:
larzz írta:
Kobe_SW írta:
Sziasztok! elakadtam a dungeon rész második pályájánál! Megöltem már mindenkit csak egyszerűen nem találom azt amit ki kell ásni! Nem tudna vki segíteni? előre is köszi


Keresd az obeliszkeket, szép lassan kirakja hol találod. El nem árulom mert úgy már nem izgi. Ha közel jó helyen ásol, mindig megmondja merre áss pontosan és előbb utóbb megleled.




Hali!

kérlek áruld el,hol kell ásni.
Végül is ez az oldal épp azért üzemel,ha jól tudom.Vagy nem???
Mind a három obeliszket megtaláltam,a teljes pályát bejártam beleértve a földalatti járatokat is,de ennek ellenére nem tudom hol ássak.

Már több órát eltöltöttem ezen az egy pályán és kezd elfogyni a türelmem,már alig tudom a váramat is tartani,egyre sűrübben és egyre nagyobb sereggel ostromolnak.

Még 1* kérlek SEGÍTS!!!!!!!!!!!!!

További szép napot.

Üdv.



Nem értem a kérdéseket. Ahol a feladatokat kijelőli és megoldás után pipálja ott van egy un. "mozaiktérkép". Ha minden obeliszket megtaláltál
egyértelműen megmutatja, hogy hol kell ásni. Természetesen oda-vissza kell lépkedni.


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 17 csüt., 11:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 11:14
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Becsehely (Zalaegerszeg)
peacefroggg írta:
hahó! pont ezt mondom h nem működik, ha lemegyek Godricért utánam jönnek egy raklap sereggel és nem lehet kikerülni őket...

csak addig részletezze valaki legyen szíves, amíg az első várat el nem foglalom, onnan (ha Findan is előkerül, mert eddig egyszer sem találkoztam vele) már talán menni fog...

köszönöm


Rakd fel a legujabb javítást és talán akkor, nem lesz semmi gondod.

_________________
Üdv:Simon Endre
(Duzsuki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 9:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
r.crusoe írta:
Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni:
A Sylvan kampány első pályáján már az ötödik hónapnál tartok, de nem történik semmi. A világoskék elvan, Biara meg nem jön. Mit tudok tenni? 1.0s verzióm van.


Hekem is ez volt, és már 9. hónapban jártam, megfigyeléseim szerint a Piros akkor jelenik meg, ha a pávakék legalább 3 védőrségedet elfoglalta, ezért én normál fokozat helyett átraktam nehéz-be, akkor már a 3. hónap elejére lefoglalt 3 helyőrséget a pávakék, és jött Briara.
(Természetesen vissza kell őket foglalni.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség