Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 11 szer., 0:13 

Csatlakozott: 2009 márc. 06 pén., 18:43
Hozzászólások: 2
Üdv Harcosok.

Tudnátok segiteni? A H3 Might and Magic III-on játszom és elakadtam.
Az 5-ik küldetés első pályáján. Nme tudom befejezni pedig mindent felszedtem már. Egyszerűen nem tudom mit csináljak.
Az egyik szalmaházban maradt egy artifact. Meg az alvilágban maradt egy homokora amiket nem tudok felvenni.
Ezeket hogyan kell?
Köszi elöre is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Ötödik elem
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 31 kedd, 9:26 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Ez nem a hivatalos Heroes kampányok közé tartozik, a neve ötödik elem(mugger honlapjáról letölthető), és egyszerűen elkezdeni se tudom. Még könnyű föközaton is irreálisan erős a gép, de tényleg... Lehet, hogy én vagyok a béna, de van egy egyes szintű hősöm expert szintű gyorsítás varázslattal, és egy szem felfejlesztett tündérkével. De most mondja meg valaki: ezzel hogy kéne kinyírnom bandányi gnollt, bandányi csontvázat, vagy több griffet??? Van egy váram, de nem sokra megyek vele, mert a készítő volt olyan kedves, hogy minden kör elején nullázta a nyersanyagaimat...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 01 szer., 7:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

Ötödik elem: Érdemes odafigyelni a Beorn által írt szövegek tartalmára is. Mintha megemlítené, hogy "a levegő teremtményeiben bízhatsz" (vagy szárnyas teremtmények, már nem emlékszem)... Egyébként később se lesz könnyebb. :) Azt az induló várost pedig felejtsd el, csak arra való, hogy egy hét elteltével se elimináljanak a játékból. Egyik hősöd sem fogja soha látni belülről... :) Ja, és előbb-utóbb azért némi lóvé is csurran, ha ez vigasztal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 01 szer., 19:46 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
kivagyoq írta:
Üdv!

Ötödik elem: Érdemes odafigyelni a Beorn által írt szövegek tartalmára is. Mintha megemlítené, hogy "a levegő teremtményeiben bízhatsz" (vagy szárnyas teremtmények, már nem emlékszem)... Egyébként később se lesz könnyebb. :) Azt az induló várost pedig felejtsd el, csak arra való, hogy egy hét elteltével se elimináljanak a játékból. Egyik hősöd sem fogja soha látni belülről... :) Ja, és előbb-utóbb azért némi lóvé is csurran, ha ez vigasztal.


Köszi, hogy szóltál.
Ha nem szólsz, az életben nem jövök rá, hogy a "levegő teremtményei" a griffek, na mindegy, de mivel már marha sok kör eltelt, a csatlakozó griffek száma 259 :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 01 szer., 20:32 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Azóta rájöttem, hogy a 259 griffel nem sokra megyek :lol:
A 710 tűzmadár meg a 214 aranysárkány valahogy jobban tetszik :lol:
Ui.: van egy rampart váram, szinte minden le van tiltva benne, 2 épülete van: tanya, és községháza
Ja, és hol vannak a piros és kék kulcsár sátrak???
Ha valaki megmondja, hogy lehet megnyitni map editorral, az is segítene(a campaign editorral megnyitottam, de abból pont csak a térképeket nem tudtam kiszedni :roll: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 02 csüt., 6:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

A kampányszerkesztőben van egy olyan opció valahol, hogy map exportálása/importálása. Használd azt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 02 csüt., 14:57 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
kivagyoq írta:
Üdv!

A kampányszerkesztőben van egy olyan opció valahol, hogy map exportálása/importálása. Használd azt...


Kösz a segítséget, megtaláltam
Ui.: Na már 3 kulcsár sátra megvan, de a többit nem találom(a térképen megvan, csak azt nem tudom, hogy hogy juthatok oda), és az normális, hogy az egyik hősömnek van 19 minotaurusza, 7 skorpiója és 45 magma elementálja, amiből hetente még jön 12, és be van szorulva légió vámpír és légió ilyen nem tudom mi a neve, stronghold 5-ös szintű madárka(asszem angolul roc, a thunderbird fejletlen változata) mögé?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 15 szer., 14:50 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
A Heroes 5 alapjáték 5. hadjáratának 5. küldetését(Erdőlakó - A vámpírúr) küldetését csinálom, és azt szeretném tudni, hogy ha összegyűjtöm a tárgyakat, és megszerzem a főnixeket, akkor a tárgyak megmaradnak-e(bár nem ez a fő baj, ha mentek előtte, akkor kiderül, és ha nem tetszik, akkor visszatöltöm), és az a másik, ha megvannak a főnixeim és kinyírtam mind a 6 sárkányt, és az utolsó csatában meghalnak az összes főnixem, akkor megnyerem, vagy nem?
Ui1.: már megcsináltam a küldetést, szóval már mindegy
Ui2.: saját hozzászólást tényleg nem lehet törölni, vagy csak én vagyok a béna?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 17 pén., 2:23 

Csatlakozott: 2009 márc. 31 kedd, 2:34
Hozzászólások: 1
Meglett a megoldas.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 17 pén., 13:12 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
A főnixeket hagytam a francba, mert volt már elég seregem, és azért a törpe királyi tárgyak elég jók


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 17 pén., 19:57 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
A H5 alapjáték legvégén mindegyik hőssel leromboltam a mágikus falat, aztán legyőztem sovereign-t, és nem lett vége a pályának, hanem jött egy videó, aztán visszarakott oda, hogy megint romboljam le a mágikus falat, ez miért van?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 19 vas., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Az,hogy jön a videó a végén az oké de,hogy így megszívasson az már gáz!Próbálkozz még egy párszor!Az utolsó pálya nekem kihívás volt elég rendesen!A mágikus fal lerombolása előtt a démon seregeket kell leverni na nekem ott folyamatosan kilépett a játék és kezdhettem az elejéről!Nagyon nem volt mindegy hogy mondjuk az impet ütőm előbb vagy a rémparipát!Ki kellett tapasztalnom,hogy melyik démoni lényt ölöm meg előbb mind a 4hősnél ha rosszat öltem meg jött is a kilépés!Ez akkor volt idegesítő amikor az utolsó hősnél jártam és kezdhettem az elejéről!De a mágikus falnál már nem volt semmi gondom!Így csak azt tudom javasolni,hogy próbálkozz türelemmel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 21 kedd, 16:50 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Az lehet, hogy az a baj, hogy crack-elve van? Mert az könnyen megoldható mert ma visszakapom az eredeti DVD-ket, mert kölcsönadtam valakinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 21 kedd, 23:11 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Nem hinném.Felraktad a javításokat?Mert 1-2 okozhat meglepetéseket!
Ha újrakezded a pályát akkor is visszatesz a végén a mágikus falhoz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 22 szer., 16:22 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Még nem kezdtem újra a pályát, fenn van az összes patch(1.6-ig), de a játékban csak 1.5-öt ír


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 22 szer., 17:17 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Lehet, hogy semmi köze a crack-hez, de eredeti játékkal újra megcsináltam a küldetést, és akkor működött


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 22 szer., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
nemarci írta:
Lehet, hogy semmi köze a crack-hez, de eredeti játékkal újra megcsináltam a küldetést, és akkor működött


Pont hogy a crack miatt csinálta ezt, mivel csak 1.5ig van No-DVD patch, vagy crack. Ezért írt a játék neked 1.5-s verziószámot. Viszont van egy jó hírem. Az 1.6-os patch-el kivették a lemezellenőrzést, és már nem kell a meghajtóban lennie a lemeznek, hogy játszhass. Ezért is nincs ehhez a verzióhoz No-DVD patch.

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 22 szer., 22:00 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Coradiel írta:
nemarci írta:
Lehet, hogy semmi köze a crack-hez, de eredeti játékkal újra megcsináltam a küldetést, és akkor működött


Pont hogy a crack miatt csinálta ezt, mivel csak 1.5ig van No-DVD patch, vagy crack. Ezért írt a játék neked 1.5-s verziószámot. Viszont van egy jó hírem. Az 1.6-os patch-el kivették a lemezellenőrzést, és már nem kell a meghajtóban lennie a lemeznek, hogy játszhass. Ezért is nincs ehhez a verzióhoz No-DVD patch.

Üdv! Coradiel

Hát ezt jó tudni, köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 27 szer., 12:56 

Csatlakozott: 2009 máj. 26 kedd, 17:39
Hozzászólások: 7
üdv
én ott akadtam el h az uccsó küldetés uccsó pályáján a harcokból állandóan kivág az asztalra és ki is lép a játékból
erre tudtok valami megoldást mondani?
1.6-ig fel van peccselve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 28 csüt., 23:06 

Csatlakozott: 2009 máj. 28 csüt., 22:12
Hozzászólások: 3
Sziasztok!Az a problémám hogy a Nekromanta 4. küldetésben cyrus is nagyon erős és út közben nagyon meggyengítenek!A leírásban az olvastam hogy könnyű pálya!Mi lehet a baj?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség