Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 02 szer., 19:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
ha már a Heart of Darkness pályánál tartunk: a piroska csak akkor hagyja abba az "özönlést" azaz hogy időnkét 2 hőst átküld a kapun, ha már megnyertem a pályát? Ahogy számolom, mindig adótt hónap elején jelennek meg, így legközelebb nem kell majd utánuk loholni, hanem ott várom őket a kijáratnál :) jól gondolom, hogy havonta jönnek? (gondolom, egyre komolyabb sereggel jönnek, de nekem is egyre táposabb a seregem, szóval kettépisilem őket, mint a hóembert. eddig mindenkit feltámasztottam, akit kinyírtak, a pit spawn-okat meg mindig puppet masterrel kínálom meg :) gondolom, a dragon utópiában meg ott lesz majd a dragon power vagy mi artifact szett többi 4 darabja, nem?

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 18 hétf., 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Taiy írta:
SziasztoK!

Elakadtam a Haeven utolsó kampányában.
Valaki megmondaná, hogy hol van a könyv? Mert nagyon nem találom.

Kösz

Én gy db obelixet nem kerestem meg:D Elkezdtem ásogatni és egyszercsak meglett. Egyépként a vártól keletre lévő menedékk elött találtam meg, de miután újra végig akartam vinni nem ott volt ezért elkezdtem újra és miután megkaptam a küldetést egyböl induram érte. Próbáld meg!
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Monkfan
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 20:03 

Csatlakozott: 2007 dec. 23 vas., 15:41
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Pécs
Hellosztok!!Lenne egy kérdésem!!!A heresh ura nevű pályát nem tom átvinni!!A börtönhöz h eljussok le kell győznöm egy csoport Ráksasszás, de 40-nél kezdődnek az értékeik.És mire elfoglalnám a várat nincs csapatom, de gyüjtögetni se tudok mert jön egy időlimit és meg kell támadnom a várat vagy vesztek!!!Please Help!!!!!!!!!! :( :( :( :( :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 23:50 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Nekem a felerősített főnix segített végig vinni a pályát. A rákszaszákat lelehet győzni az örjöngéssel és a bábjátékosal veszeteségek nélkül. Az anagyalokat már elg nehéz, de főnixel ezis megoldhato. Bár vigyázz, hogy ne fejleszd túl Markalt, mert majd ellene is harcolnod kell ezért inkább arra ügyelj, hogy kevesebb manája legyen jó varázslatai. Kevés manával letudod bonyolítani a csatákat vele. ellened már nemlesz neki egyszerű.:D
Üdv!

Ui.: Ha nincsenek meg a varázslatok akkor a következőt javaslom:
Öld meg a feléd tartó narancs sárgát és gyűjtögesd össze mindkét váradbol az egységeid. A Heven várban csinálj egy lovagat és támad meg Godricok. Majd Markallal támadadd meg miután a lovagod elesik és sikerül azért meg gyengíteni. én nem próbáltam, de logikai utún neked két várbol több egységed lesz, mint neki 1-böl. aztis megcsinálhatod ha van hadvezésrséged, hogy a Haven vár erőseb egységeid berakod valami gyengébb élőholtak helyett marakal seregébe. Hosszú volt az utóirat:D
Nah tényleg baráti Üdv! :wink: és sok sikert


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 14 pén., 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 14 pén., 16:56
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok,
most kezdtem a Heroes V alapjáték küldetéseit, s megakadtam a Menedék utolsó 5. pályájánál.
A démonvár előtti helyőrség olyan hatalmas (kb. 500-1000 tagú egységek) hogy esélyem sincs ellene menni.
Igaz a a 3. obelixet nem találom így az A. könnyét sem tudom kiásni, de lényegében lenyomtam a démoni sereget, csak pontot kéne tenni az egész végére - de ezzel a helyőrséggel nem boldogulok.
Gondoltam hogy átteleportálok a helyőrség túloldalára, azt sem lehet, az átképzés is lassú a váramban, hogy az 500 főördöggel szembeállíthassak 500 arkangyalt...
Emlékszik még valaki a megoldásra?
Köszi,
ZsZs.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 14 pén., 17:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
ZsZs írta:
Sziasztok,
most kezdtem a Heroes V alapjáték küldetéseit, s megakadtam a Menedék utolsó 5. pályájánál.
A démonvár előtti helyőrség olyan hatalmas (kb. 500-1000 tagú egységek) hogy esélyem sincs ellene menni.
Igaz a a 3. obelixet nem találom így az A. könnyét sem tudom kiásni, de lényegében lenyomtam a démoni sereget, csak pontot kéne tenni az egész végére - de ezzel a helyőrséggel nem boldogulok.
Gondoltam hogy átteleportálok a helyőrség túloldalára, azt sem lehet, az átképzés is lassú a váramban, hogy az 500 főördöggel szembeállíthassak 500 arkangyalt...
Emlékszik még valaki a megoldásra?
Köszi,
ZsZs.


A megoldás az hogy megtalálod a 3ik obelixet. Utána kiásod Asha könnyét. Aztán még le kell nyomni egy ördögsereget miután Godricot átküldted térkép alján lévű hídon. Azt a várat nem is kell lenyomni.

Sok sikert!

Üdv Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 14 pén., 19:58 

Csatlakozott: 2007 dec. 23 vas., 15:41
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Pécs
Andreaz írta:
Nekem a felerősített főnix segített végig vinni a pályát. A rákszaszákat lelehet győzni az örjöngéssel és a bábjátékosal veszeteségek nélkül. Az anagyalokat már elg nehéz, de főnixel ezis megoldhato. Bár vigyázz, hogy ne fejleszd túl Markalt, mert majd ellene is harcolnod kell ezért inkább arra ügyelj, hogy kevesebb manája legyen jó varázslatai. Kevés manával letudod bonyolítani a csatákat vele. ellened már nemlesz neki egyszerű.:D
Üdv!

Ui.: Ha nincsenek meg a varázslatok akkor a következőt javaslom:
Öld meg a feléd tartó narancs sárgát és gyűjtögesd össze mindkét váradbol az egységeid. A Heven várban csinálj egy lovagat és támad meg Godricok. Majd Markallal támadadd meg miután a lovagod elesik és sikerül azért meg gyengíteni. én nem próbáltam, de logikai utún neked két várbol több egységed lesz, mint neki 1-böl. aztis megcsinálhatod ha van hadvezésrséged, hogy a Haven vár erőseb egységeid berakod valami gyengébb élőholtak helyett marakal seregébe. Hosszú volt az utóirat:D
Nah tényleg baráti Üdv! :wink: és sok sikert





Kössz de lenne egy kérdésem honnan vannak főnixeid????


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 16 vas., 9:27 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 14 pén., 16:56
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Coradiel írta:
A megoldás az hogy megtalálod a 3ik obelixet. Utána kiásod Asha könnyét. Aztán még le kell nyomni egy ördögsereget miután Godricot átküldted térkép alján lévű hídon. Azt a várat nem is kell lenyomni.

Sok sikert!

Üdv Coradiel


Köszi!
Üdv.:
ZsZs.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 17 hétf., 13:09 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
ZsZs írta:
Sziasztok,
most kezdtem a Heroes V alapjáték küldetéseit, s megakadtam a Menedék utolsó 5. pályájánál.
A démonvár előtti helyőrség olyan hatalmas (kb. 500-1000 tagú egységek) hogy esélyem sincs ellene menni.
Igaz a a 3. obelixet nem találom így az A. könnyét sem tudom kiásni, de lényegében lenyomtam a démoni sereget, csak pontot kéne tenni az egész végére - de ezzel a helyőrséggel nem boldogulok.
Gondoltam hogy átteleportálok a helyőrség túloldalára, azt sem lehet, az átképzés is lassú a váramban, hogy az 500 főördöggel szembeállíthassak 500 arkangyalt...
Emlékszik még valaki a megoldásra?
Köszi,
ZsZs.




Szia Heroes harcos!

Nos azzal a hatalmas sereggel, amelyet említettél, nem kell foglalkoznod egyáltalán. A feladat megtalálni Asha könnyét. A küldetés befejeztével meg fog érkezni Nikolai és...(meglátod) - további sok sikert és ne add fel, nem nehéz megtalálni;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 6:34 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 14 pén., 16:56
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
liok írta:
Szia Heroes harcos!

Nos azzal a hatalmas sereggel, amelyet említettél, nem kell foglalkoznod egyáltalán. A feladat megtalálni Asha könnyét. A küldetés befejeztével meg fog érkezni Nikolai és...(meglátod) - további sok sikert és ne add fel, nem nehéz megtalálni;)


Köszi, így is lett... megtaláltam a könnyet, felépítettem, legyőztem egy démont, elküldtem Godricot, megjött Nyikolaj, a lement a záróvideó, majd kiirta, hogy a küldetést teljesítettem, megnyomtam a Bezárás gombot, fekete képernyő, töltögetés, majd pedig lefagyott... :-(
(1.6-os patch fenn van.)

A következő küldtést még nem engedélyezi. Mit lehet ilyenkor tenni?

ZsZs.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 9:16 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Eredeti? :shock:

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 14:47 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 14 pén., 16:56
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
saul írta:
Eredeti? :shock:


Igen.
Igaz, valamikor a küldetés közepén tettem fel a patch-eket...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 19 szer., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
ZsZs írta:
saul írta:
Eredeti? :shock:


Igen.
Igaz, valamikor a küldetés közepén tettem fel a patch-eket...


Akkor sajnos a küldetés választó menüből újra kell kezdened :( Sajnos nekem is csinált ilyeneket ha küldetés közben patcheltem :(

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 20 csüt., 8:29 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 14 pén., 16:56
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Coradiel írta:
Akkor sajnos a küldetés választó menüből újra kell kezdened :( Sajnos nekem is csinált ilyeneket ha küldetés közben patcheltem :(

Üdv! Coradiel


Köszi!
Ugyanazt kétszer... ez amire sosem vagyok képes. Túl sok idő... ráadásul a következő Inferno sem igazán vonz, inkább játszok pályákkal.
(Esetleg szétnézek nincs-e valami cheat, amivel "átteleportálhatom magam" egy másik küldetésre... :-) )

Üdv.:
ZsZs.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 21 pén., 8:15 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Kössz de lenne egy kérdésem honnan vannak főnixeid????[/quote]
Amikor fejlesztgeted Markalt megkell tanulni vele a gyakorlott izdéző mágiát és az idézés mestertét se árt. Ha ez megvan húzd ki az egyik nekromata várban a máguscéht 5-re és jó is. Ahoz h ezt megcsináld előröl kell kezdened a kampányt, de ha van gyakorlott sötét mágiád és hozzá örjöngés meg bábjátékos még úgyis megoldható.[/quote]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 23 vas., 11:20 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Bocsesz. Az idézét kicsit elrontottam :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 30 vas., 10:20 

Csatlakozott: 2008 márc. 30 vas., 9:55
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Sziasztok! Tudnátok segíteni? A H5 Tribes o the East kieg. CD-jén, az Atyáink dicsőségére 2.játékában nem tudok odajutni a 3. várhoz! Már elfoglaltam mindent, körbehajóztam a tengeren, eljutottam a szintkorláthoz, de mindenhoz szikla van, és bénaságom miatt nem jutok el a várhoz! A lila seregen már túlverekedtem magam, a szigetre is eljutottam, és rábeszéltem a klánvezetőt, hogy csatlakozzon, de a 3.-hoz nem tudok eljutni, órák óta küszködök, valamit nem vettem észre! HELP PLEASE!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 30 vas., 10:24 

Csatlakozott: 2008 márc. 30 vas., 9:55
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Sziasztok, segítsetek légyszi! A H5 Tribes of the East, Atyáink dicsőségére 2. játékában nem tudok eljutni a 3. várhoz! Pedig ott van az orrom előtt, és elzárja egy nagy sziklafal, körbejártam, és valamit mindig elbénázok! Körbehajóztam a tengert is, de egy zátony miatt nem tudok továbbjutni! Már szétzúztam a lilákat, akik betolakodtak, eljutottam a szintkorlátra, és körbe-körbe megyek csak... tudom, hogy valamit elbénázok, de nem tuok rájönni, mit.. Tudna valaki tanácsot adni? :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 30 vas., 21:27 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Ha jól emlékszem egy kalóz királyt (lila) kell leverni a parton. Utána megszerzel egy varázstárgyat a várban amivel hajót tudsz idézni ;majd a vár mögötti részhez mész közel a tengerhez (vagy bele a tengerbe?) ,és ott megidézed a hajót. Onnantól szabad az út lefelé.

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 01 kedd, 17:14 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
nolane írta:
Sziasztok, segítsetek légyszi! A H5 Tribes of the East, Atyáink dicsőségére 2. játékában nem tudok eljutni a 3. várhoz! Pedig ott van az orrom előtt, és elzárja egy nagy sziklafal, körbejártam, és valamit mindig elbénázok! Körbehajóztam a tengert is, de egy zátony miatt nem tudok továbbjutni! Már szétzúztam a lilákat, akik betolakodtak, eljutottam a szintkorlátra, és körbe-körbe megyek csak... tudom, hogy valamit elbénázok, de nem tuok rájönni, mit.. Tudna valaki tanácsot adni? :oops:


Hali!

sztem Saul elég jól leírta, mi a megoldás. A zöld szigetéről írta, hogy bele kell állni a vízbe a parton, vagyis amit utoljára "foglaltál" el. talizmánt amúgy még korábban érdemes volt venned a Town Portal miatt, de legkésőbb itt meg kell tenni (ehhez fel kell építeni a walker's hut-ot vagyis vándorok céhét a váradban), ami elég sokba fog kerülni, de eddigre van elég zsé rá... Innentől az adventure spell-eket, vagyis a kaland varázslatokat: csónak idézése, lények megidézése várból, dimenziós ugrás ill. ugrás a várba varázslatok tudja Kujin. Készülj fel egy komolyabb ellenfélre! Sok hajókázás után ki tudsz kötni az utolsó ellenfél partján, én ott sereget idéztem erősítésnek. Sok sikert!


Ja, viszont én meg az ásás / dig gombot ill. opciót nem lelem. Eszembe jutott, hogy a HoF-ban ástam utoljára, és a TotE-ben semmi ilyesmit nem tudok vmiért. Hol találom a megfelelő kezelőgombot? PLS help!

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség