Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 09 pén., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
2much: Nem értem miért lenne az én döntésem, csak 3-an leszünk v. mi? :? Figy Vogyival nem akarok kicseszni, én valsz megtom oldani az 5 órát is...


Na látod. Máris döntöttél. Akkor 5 óra. Inkább Te dönts, minth én döntsek, akinek úgyis mind1. De megoldottuk, ez a lényeg.

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 13 kedd, 23:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hali Srácok!

Akkor holnap 5-kor a Lurdynál. Viszek mindent.

Addig is üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 17 szomb., 13:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Itt a szerdai megbeszélés eredménye:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... a%20v6.zip

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 17 szomb., 14:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
A lényeken kivül minden végleges. A lényeket elvileg már Vologya nélkül kissé fáradtan beszéltük át Nimbussal és 2much-csal

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 17 szomb., 19:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Köszönöm minden megjelentnek, hogy időt szántak az ügyre. Nézze át mindenki az árlistát, ha van valami akkor szóljatok!

Elvileg ez már a végleges. Megnéztem amúgy, a Gnoll olcsó lett, a többi cucc kb jó.

Mindenki nézze át a speckós lények extra felárait! Ha valami nem világos, szóljatok!

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 17 szomb., 21:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hi!

Az egyfordulós lebonyolítási szisztémát elvetettétek? Elfelejtettétek? Érdeklődnék ez ügyben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 17 szomb., 23:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
bogpista írta:
Hi!

Az egyfordulós lebonyolítási szisztémát elvetettétek? Elfelejtettétek? Érdeklődnék ez ügyben.


Az ötletet jó kipirítottuk olajban, de sajnos nem mindenkinek ízlett, így elvetettük. Viszont mindenki vár téged a következő versenyre!

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 17 szomb., 23:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
SenSei írta:
bogpista írta:
Hi!

Az egyfordulós lebonyolítási szisztémát elvetettétek? Elfelejtettétek? Érdeklődnék ez ügyben.


Az ötletet jó kipirítottuk olajban, de sajnos nem mindenkinek ízlett, így elvetettük. Viszont mindenki vár téged a következő versenyre!

Üdv,
2much4me


Ezek után hiába :o :(
Mi nem tetszett az ötletben? Vagy csak a túlzott konzervatívizmus? Mert az egyfordulóval izgalmasabb a játék, a felére csökken a lebonyolítási idő, csapatok összeállításánál kell 1 kicsit gondolkodni is. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 18 vas., 16:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
-A felére csökken a lebonyolítási idő. Eddig is kibírtuk....
-Kicsit kell gondolkozni a csapatösszeállításban: Eddig is kellett. Ha jobban átgondolod, jobb ha csak egy meccset veszel alapul, mert akkor valóban jobban kell gondolkozni, de ha azt nézed, hogy itt kettő meccset játcassz, akkor már arra is fel kell készülnöd, hogy ő is támad meg te is. Azaz így már szerintem jobban meggondolkodtatja az embert milyen csapatot válasszon, mintha csak egy meccs lenne. Meg tegyük föl, hogy valaki morált kap az első ütésnél és emiatt nyer...Jobb ha az ellenfél kap még egy esélyt és legalább egy pontot megtarthat magának...

Szóval én ezért szavaztam az öteleted ellen Bogpista...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 18 vas., 18:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
ssth írta:
-A felére csökken a lebonyolítási idő. Eddig is kibírtuk

:? Eddig arról volt szó, hogy alig volt idő támadni, sokan le se játszották, döntetlenre adták meg ilyen szövegek voltak.

ssth írta:
-Kicsit kell gondolkozni a csapatösszeállításban: Eddig is kellett.

:) Igen, rengeteget :)

ssth írta:
Ha jobban átgondolod, jobb ha csak egy meccset veszel alapul, mert akkor valóban jobban kell gondolkozni, de ha azt nézed, hogy itt kettő meccset játcassz, akkor már arra is fel kell készülnöd, hogy ő is támad meg te is. Azaz így már szerintem jobban meggondolkodtatja az embert milyen csapatot válasszon, mintha csak egy meccs lenne.

Mert?
ssth írta:
Meg tegyük föl, hogy valaki morált kap az első ütésnél és emiatt nyer...Jobb ha az ellenfél kap még egy esélyt és legalább egy pontot megtarthat magának...

Igen a morál valóban döntő tényező lehetne, éppen ezért lenne érdekes.

Dehát ti tudjátok, ti játszátok. Ha nektek nem tetszik akkor én nem erőltetem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 18 vas., 19:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
bogpista írta:
:? Eddig arról volt szó, hogy alig volt idő támadni, sokan le se játszották, döntetlenre adták meg ilyen szövegek voltak.

Általában azok adták döntetlenre, akik mellette még 1vs1ben is játszottak. Miattuk nem kéne lerövidíteni. Vagy azok adták fel, akik úgy ítélték meg esélytelenek valami jó helyezés elérésére. Ezeket az embereket meg nehogymá segítsük...

bogpista írta:
:) Igen, rengeteget :)

Természetesen csinálhatsz ész nélkül is csapatot, mint ahogy a te verzióddal is. Most direkt kötekedni akarsz ezzel? Ha valami jó eredményt akarsz eléreni, akkor gondolkozni kell. Nem tudod például Laca mennyit szokott tesztelni egy-egy online támadásra és lám-lám jól is megy neki.

bogpista írta:
Mert?

Mert így nem csak egy fajta taktikára készülsz, hanem kettőre. Egy védő és egy támadó taktika. Külön választjuk amit te egybe tennél. Illetve ebben a verzióban is csak egy sereged van, amihez különböző felállásokat kell kigondolnod védekezésre és támadásra. Nem csak egyet...

bogpista írta:
Igen a morál valóban döntő tényező lehetne, éppen ezért lenne érdekes.

A morál nem függ attól, hogy valaki az imént kapott-e. A következő csatában ugyanolyan eséllyel kaphatsz. Így statisztikailag mindegy, hogy egy, két vagy több csata van... Ezáltal mindegyik érdekes, ha egy is az.

bogpista írta:
Dehát ti tudjátok, ti játszátok. Ha nektek nem tetszik akkor én nem erőltetem. :)


Az ötlet tetszik, csak a másikkal érdekesebb...

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 19 hétf., 12:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Szerintem meg pont azért lenne érdekesebb az egyfordulós, mert nem állítgathatnád a seregedet látva, hogy a másik miként rendezte az övét. Hanem mint 1 jó hadvezér kitalálod a formációt. Kell 1 kicsit gondolkodni az ellenfél fejével is, hogy ő milyen felállást gondolhat ki, a serege milyen akciókra képes, stb. Abban semmi kunszt nincs, hogy látom a másik sereg felállását és arra állítom be az enyémet. Itt nincs lehetőség hibázni nem úgy mint a másikba. Lehetnek ravasz húzások amikkel meg lehet lepni az ellenfelet stb. Itt ki kell találnod hogy védő vagy támadó lesz-e a taktikád. Itt az egy több mint ott a kettő szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 19 hétf., 12:33 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Bogpityu: Ha ez jelent valamit, én az ötleted mellett voksoltam... egyedül. Az ötletedet így 2 nem, 1 igen és 1 tartózkodás mellett elvetettük. :? Legközelebb gyere el, ketten hátha többre megyünk, arról már nem is beszélve, h ideje lenne valamelyik online bajnokságon is megmutatnod magad! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 19 hétf., 12:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ha lesz BB4 megpróbálok ott lenni, bár én már nemigazán szeretem ezt a fajta játékot, A random mapok jobbak és a szabályok is kiegyenlítettebbé teszik a játékot. De kiváncsi lennék milyen eredmények születnének, ha Jebus templatén lenne az összes game lejátszva. Az jó pörgős template. Igaz sok ész nem kell hozzá, de ott ha lassú vagy véged van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 19 hétf., 21:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me: Hamarosan elküldöm a lényekre a v6 árlistában szereplő néhány apró módosítási javaslatom... Remélem még belefér az árlista finomításába... :wink: Én ugyanis kimaradtam belőle... :wink:

Bogpista: Szívesen látnánk végre a BB4-en! Tudjuk, hogy random template mappokon nyomulsz, ezért elég lenne, ha csak a H3 támadás tornán indulnál, az 1vs1-ben nem kellene és végre megmutatnád magad! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 20 kedd, 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Nekem egy pár kérdésem van:
-az armageddon miért tiltott? tome of fire-rel használható vagy úgy se?
(ha nem akkor nem értem miért kerül 9000-be)
-ha veszek mondjuk 400 dragon fly-t akkor ha 394-1-1-1-1-1-1 felosztásba akarom szerepeltetni a csapatom, ki kell fizetni 6*400 aranyat, vagy nem?
-az efreet sultant nem kéne megcsillagozni (azaz csak a várbeli lényekhez lehet használni) ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 20 kedd, 21:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Küldtem mailt néhány lény árának módostásával... No nem kell megijedni, csupán 14 db lény végső árát módosítanám... :wink: Ez az összes lény alig 10%-a! :shock: Visszafogtam magam nagyon! :wink:

Titi: Mivel nagyon lementek a varázstárgyak és a varázslatok árai is általában, ezért nem tudtuk eldönteni, hogy az Armageddont mennyiért kellene reálisan adni... Nehéz belőni a jó árat, ezért inkább kizártuk és varázskönyvből sem lehet használni, ugyanúgy, mint a Force Fieldet. Ha a 394-1-1-1-1-1-1 felosztást alkalmazod, akkor a 6 db 1-es lény után ki kell fizetned 6*400 aranyat, jól értelmezted a dolgokat! :wink: Az efreet sultan nincs megcsillagozva... Remélem mindenre tudtam válaszolni!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 21 szer., 0:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Vogyi javaslatai:

Archangel 875 (Minden 7. szintű csökkent a BB3 árlistához képest, ez legalább maradjon a BB3 szintjén Így is messze a legdrágább!)
War Unicorn 235
Demon 55
Horned Demon 67
Zombie 26
Black Knight 240
Orc Chieftain 34
Ogre Mage 100
Basilisk 55
Greater Basilisk 67
Gorgon 135
Hydra 400
Chaos Hydra 650
Ghost Dragon 600

Vogyi: Én megnéztem az én értékelőm szerint, hogy melyik lény milyen jó a v6-os lista szerint... : Az általad módosításra javasoltak közül a Basilisk a legjobb, a maga 27-ik helyével. Az összes többi még ettől is szarabb. Szerintem semmi értelme tovább drágítani őket, amikor amúgy is a béka segge alatt vannak.

Az aktuális top: Gnoll, Trotyi, Centaur, Gnoll M.; A Gnoll ráadásul elég sok listát vezet (korrigált attack, HP, stb.), viszont az általad módosításra javasoltak sehol sincsenek. Inkább ezeket kellene drágítani.

Remélem meggyőztelek, Üdv
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 21 szer., 9:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Nem győztél meg... :shock: Ki tudja, hogy Te milyen listát, értékelőt használsz? :roll: Én továbbra is tartom, hogy ezek a módosítások szükségesek, mert az a lista, amit én használok és ami alapján a módosításokat javaslom, ebben az évben bevált, izgalmas, kiegyensúlyozott H3 támadás versenyeket hozott... :wink: Kell ennél jobb érv az általam szükségesnek tartott módosítások bevezetésére? :shock: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 21 szer., 10:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Nem győztél meg... :shock: Ki tudja, hogy Te milyen listát, értékelőt használsz? :roll: Én továbbra is tartom, hogy ezek a módosítások szükségesek, mert az a lista, amit én használok és ami alapján a módosításokat javaslom, ebben az évben bevált, izgalmas, kiegyensúlyozott H3 támadás versenyeket hozott... :wink: Kell ennél jobb érv az általam szükségesnek tartott módosítások bevezetésére? :shock: Baráti üdv!


Jól van. Minden elfogadva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség