Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 14:14 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 14 kedd, 16:15
Hozzászólások: 33
Hi!! Elakadtam a H5-ben azon a kampányban amelyikben ki kell szabadítani Godricot, és ki kell nyírni 3x Markalt :( . Egyszerűen nem bírom kinyírni!!!!!! Túl erős!!!!!!!!! Úgy csináltam meg ahogy ezen a honlapon le van írva (végigjátszások) :( . Nem megy ideges vok :( . Harmadszorra játszom végig de nem!!!!!!!! Lécci vki küldjön el nekem e-mailba (krizsuli@freemail.hu) a mentését, mert látni szeretném az intrót a végén :cry: :cry: :cry: :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Help
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 18:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 15 pén., 15:34
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Nyírmártonfalva
Nam tudja valaki hogy hogyan lehet a necromantákkal
holtakat idézni a csatában?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Help
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 20:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
rak666 írta:
Nam tudja valaki hogy hogyan lehet a necromantákkal
holtakat idézni a csatában?


Szia!
Először is kell a Raise dead idéző varázslat. Ezzel a csatában megsérült, elhullott egységeidet tudod gyógyítani, feltámasztani. Ám ezt bármelyik hős tudja, nem csak a nekromanták. Annyi a külömbség, hogy ezek a feltámasztott egységek csak akkor maradnak meg a csata után, ha az adott egység élőhalott. Külön holtakat nem lehet idézni. A nekromanta specialitása az, hogy a csaták után a legyőzött ellenséges egységekből csontváz(íjászokat) kap.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 23 szomb., 15:54 

Csatlakozott: 2006 szept. 23 szomb., 15:44
Hozzászólások: 2
Halihó!
Lenne egy kis problámám. Mégpedig, hogy az order küldetés 4. pályáján egy piros sátorban kell +szerezni a key word-ot, hogy át tudjak menni egy piros kapun és elfoglalhassam az ellenség utolsó várát vagyis megnyerhessem a scenariot. Na most az a gond, hogy maga a sátor fizikailag úgy körbe van véve fallal, hogy egyszerűen lehetetlen odamenni, ha odaviszem az egret el tűnik a lovacska stb..
Ha létezik bárki akinek ennek ellenére sikerült megcsinálnia ezt a pályát plz segítsen!!!!!!!!!!!
Nagyon köszi szépen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Help!
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 24 vas., 14:30 

Csatlakozott: 2006 szept. 18 hétf., 23:26
Hozzászólások: 3
Lécci segítsetek!!
Az academy kampányban a triumvirátus (3.pálya) nem sikerül, mert Findan nem jelenik meg!! Már minden várat legyőztem, a két hős él és virul. A Redwood observatorynál egyszerűen nem történt semmi, pedig a leírás szerint ekkor kellene jönnie Findannak!
Valaki találkozott már ezzel a hibával?
Mit tegyek??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: helphelphelp
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 24 vas., 18:36 

Csatlakozott: 2006 szept. 23 szomb., 15:44
Hozzászólások: 2
vieri32 írta:
Halihó!
Lenne egy kis problámám. Mégpedig, hogy az order küldetés 4. pályáján egy piros sátorban kell +szerezni a key word-ot, hogy át tudjak menni egy piros kapun és elfoglalhassam az ellenség utolsó várát vagyis megnyerhessem a scenariot. Na most az a gond, hogy maga a sátor fizikailag úgy körbe van véve fallal, hogy egyszerűen lehetetlen odamenni, ha odaviszem az egret el tűnik a lovacska stb..
Ha létezik bárki akinek ennek ellenére sikerült megcsinálnia ezt a pályát plz segítsen!!!!!!!!!!!
Nagyon köszi szépen.


Ja és persze h4-ről van szó természetesen ha ez nem derült volna ki, ugyanis látom h mostanában csak az 5 a sláger. Szóval h4 és plz help!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: helphelphelp
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 24 vas., 18:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
vieri32 írta:
vieri32 írta:
Halihó!
Lenne egy kis problámám. Mégpedig, hogy az order küldetés 4. pályáján egy piros sátorban kell +szerezni a key word-ot, hogy át tudjak menni egy piros kapun és elfoglalhassam az ellenség utolsó várát vagyis megnyerhessem a scenariot. Na most az a gond, hogy maga a sátor fizikailag úgy körbe van véve fallal, hogy egyszerűen lehetetlen odamenni, ha odaviszem az egret el tűnik a lovacska stb..
Ha létezik bárki akinek ennek ellenére sikerült megcsinálnia ezt a pályát plz segítsen!!!!!!!!!!!
Nagyon köszi szépen.


Ja és persze h4-ről van szó természetesen ha ez nem derült volna ki, ugyanis látom h mostanában csak az 5 a sláger. Szóval h4 és plz help!


Ott van hogy Order küldetés.Egy kis logika kell csak hozzá.Amúgy én nem tudom a megoldást, nem játszottam a 4-el "túl sokat".

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 11 szer., 17:52 

Csatlakozott: 2006 okt. 11 szer., 17:00
Hozzászólások: 2
sziasztok, H5-el játszom és nem enged a pálya tovább. Sylvan hadjárat, amikor a várba 50 mester Druidát, 30 ezüst Unikornist és 10 zöld sárkányt kell hagyni helyörségnek, 2 Hírót ki kell szabadítani.
Az a gond, hogy a magyar faq-ban olvastam, hogy a hőst (Findant) és a sárkányokat ki lehet onnan venni és azzal harcolni. Gondolom ez lehet a hiba, mert a pálya végének egyszerűen nincs vége. Hiába tömöm tele a többszöröse fent írt lényekkel, hiába viszem oda a kiszabadított hősöket a várhoz - nincs vége a kampánynak. Tud vki segíteni? mert nekem már nincs semmi ötletem, befejeztem már vagy 5 féle módon, 1.2-es, 1.3-as peccsel, a Necro várban stb és nincs vége... Esetleg van vkinek valami ötlete, vagy esetleg 1 mentése a Sylvan 4. pálya sartjárol, megköszönném ha elküldené valaki. De ha van rá mód, hogy valahogy tovább léphessek, megköszönnék minden ötletet. Ja az emil címem: tibor16 kukac freemail pont hu
Már beírtam a segítség ömlesztve fórumba, de már tűkön ülök, ezért ide is...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 30 hétf., 23:09 

Csatlakozott: 2006 szept. 11 hétf., 14:32
Hozzászólások: 7
Sziasztok Kellene egy kis segítség. A mágus kampány 4. pálya itt akadtam el. A leírással ellentétben engem mindig lenyomnak a végén. Már megpróbáltam könnyű szinten is újra 3 hét alatt elértem a fővárhoz, már akkor 38 arkangyal és 183 palladin volt. vártam egy hetet akkor már 44 angyal és 290 lovag volt. Mi lehet a gebasz a leírás szerint könnyű lenne. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 31 kedd, 10:04 

Csatlakozott: 2006 júl. 24 hétf., 16:39
Hozzászólások: 11
patch-eket feltetted?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 31 kedd, 10:11 

Csatlakozott: 2006 júl. 24 hétf., 16:39
Hozzászólások: 11
tibor16 írta:
sziasztok, H5-el játszom és nem enged a pálya tovább. Sylvan hadjárat, amikor a várba 50 mester Druidát, 30 ezüst Unikornist és 10 zöld sárkányt kell hagyni helyörségnek, 2 Hírót ki kell szabadítani.
Az a gond, hogy a magyar faq-ban olvastam, hogy a hőst (Findant) és a sárkányokat ki lehet onnan venni és azzal harcolni. Gondolom ez lehet a hiba, mert a pálya végének egyszerűen nincs vége. Hiába tömöm tele a többszöröse fent írt lényekkel, hiába viszem oda a kiszabadított hősöket a várhoz - nincs vége a kampánynak. Tud vki segíteni? mert nekem már nincs semmi ötletem, befejeztem már vagy 5 féle módon, 1.2-es, 1.3-as peccsel, a Necro várban stb és nincs vége... Esetleg van vkinek valami ötlete, vagy esetleg 1 mentése a Sylvan 4. pálya sartjárol, megköszönném ha elküldené valaki. De ha van rá mód, hogy valahogy tovább léphessek, megköszönnék minden ötletet. Ja az emil címem: tibor16 kukac freemail pont hu
Már beírtam a segítség ömlesztve fórumba, de már tűkön ülök, ezért ide is...


Hogy őszimnte legyek ezt a pályát én is másodjára csináltam meg.
Először betettem a főhöst vártam egy napot és a feladat teljesítve. Egy hétig még ott időztem. Amíg a várba felépítettem a lénytermelőket.
Valamint megosztottam a z íjászokat és a druidákat. Valamint a teljes sárkány létszámot benn hagytam a várba. Utánna indultam el dél felé.
Először balra aztán jobbra. Tény és való hogy jött egy jóval erősebb sereg, ekkor egérjátékot játszottam fel meg le menmtem a pályán, közben amit elfoglalt bányákat visszafoglaltam. Ezt csináltam egy hétig azt utánna elhajozótt. Ezután vár elfoglal a bal oldalon kb középen. Sereg feltankol és így már leverhető.
Utánna spuri jobbra. Át a kapun és délnek tovább, közben simán verhető mindegyik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 31 kedd, 10:50 

Csatlakozott: 2006 szept. 11 hétf., 14:32
Hozzászólások: 7
djrob írta:
patch-eket feltetted?

Szia nem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 31 kedd, 16:30 

Csatlakozott: 2006 okt. 31 kedd, 15:56
Hozzászólások: 3
Üdv mindenkinek! Elakadtam a necro kampány 3. pályáján... A kezdő szigeten begyűjtöm az undeadeket a seregbe, utána a szigeteken is összeszedem őket, majd a staffos vár körül is, elfoglalom simán a várat, utána jönnek az elfek, és mellé egy narancssárga hős, egy akkora sereggel, ami bőven nagyobb az enyémnél... na, ezekkel mit csináljak, elfoglalom a várat, a kettő egyszerre kapásból rámjön... még külön-külön sem tudnám legyőzni őket, nemhogy együtt, és ha bemegyek a várba, ott már nem támadnak meg. plz segítsen valaki!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 01 szer., 17:53 

Csatlakozott: 2006 júl. 24 hétf., 16:39
Hozzászólások: 11
bandide, ha megvannak letöltve a patchek akkor tedd fel, csak azt tudom tanácsolni. Az 1.1 nélkül már a 2.kampány elején a leszedtem volna a játékot a gépről. Feltettem, s utánna már valamivel könnyebb volt. Patchek nélkül nagyon nehéz, olvastam valahol a neten nomeg tapasztaltam is. Volt egy pálya, de erről már egy másik topikban is irtam, ahol ha sokat időztem az alvilágba az elején akkor a felszynen olyan sregek fogadtak, hogy ....
Szal tedd fel őket, ha gondolod.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 02 csüt., 18:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Én 1.0-ban vittem végig az összes kampányt, meg lehetett csinálni, igaz könnyűben. Én még vártam vagy lét hetet a vár megtámadásával, mivel a te három Heaven várad elvileg hetente több egységet termel ki mint az övé egyedül. Így végül Isabellnek 286 lovagja és 51 angyala lett, de sikerült Zehirrel legyőznöm.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 06 hétf., 13:12 

Csatlakozott: 2006 szept. 11 hétf., 14:32
Hozzászólások: 7
djrob írta:
bandide, ha megvannak letöltve a patchek akkor tedd fel, csak azt tudom tanácsolni. Az 1.1 nélkül már a 2.kampány elején a leszedtem volna a játékot a gépről. Feltettem, s utánna már valamivel könnyebb volt. Patchek nélkül nagyon nehéz, olvastam valahol a neten nomeg tapasztaltam is. Volt egy pálya, de erről már egy másik topikban is irtam, ahol ha sokat időztem az alvilágba az elején akkor a felszynen olyan sregek fogadtak, hogy ....
Szal tedd fel őket, ha gondolod.


Szia az a gáz hogy nekem nem echte a verzió és nem nagyon akarja a patch-t. :D megpróbáltam előről mert szerintem egy puppet master varázslattal le tudnám nyomni. Megcsináltam az első pályát Zehirrel újra úgy hogy tudja a dark magic-et. Utánna átrak a gép a 3. pályára 10 level szinten. No comment. Megpróbáltam úgy is hogy Zehírrel a 4. pályá megszereztem a misztikus mindentudást, na mondom most már jó biztos. Odamegyek Raelaghoz jön a skip majd kiírja hogy vesztettél. Kész vagyok
:shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 16 csüt., 22:15 
Sziasztok!
Necro kampány, 5. Heresh ura:
Már a kezdésnél gondom van, konkrétan ha a leirást követem akkor még a kóbor lovagokat leverem (bár veszteséggel) de a ráksaszák áthatolhatatlannak tűnnek, kivégzik markal-t. (10-11-es ráksaszák - esélyem sincs). Még ha a lovagoknak nem megyek neki, akkor se tudom még felüket se legyilkolni. Az őrjöngés varázslat alig sebzi öket, nem sokara megyek vele. Viszont (ami sztem a gondomat okozza) nincs bábjátékos varázslatom sajna. Ezért visszatöltöttem a 3. Invázióig a játékot és felhuztam a várakban 5ös szintig minden varázslatot, és lám az egyikben lett is bábjátékos varázslat. De hiába megyek be markal-lal, nem tanulja meg, nem látom a varázskönyvében. Mit kell ahhoz tennem hogy tudja ezt a varzslatot? Mert úgy néz ki, enélkül nem fogom tudni folytatni a játékot... Ha valaki tud légyszi segitsen! Köszi!!!


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 0:43 

Csatlakozott: 2006 nov. 17 pén., 0:19
Hozzászólások: 1
Helló!

Kéne egy kis segítség! a Heroes 3 Dungeons & Devils kampányában az utolsó pályán akadtam el. Steadwicket kéne bevenni 3 hónap alatt. A baj csak az, hogy mire bejutk a kapukkal őrzött területre, a vár környékére, az idő is jócskán szalad s a seregem is megcsappan. Végre eljutottom az ostromhoz s majdnem szívinfarktust kaptam, mikor a gaz ellen 200 ijásszal, 200 griffel, 50 crusader-rel, 30 cavalier-rel, s jópár monkkal jelent meg. Van valakinek vmi nyerő taktikája ehez a pályához?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 8:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Régebben volt, de ma már nem túlzottan sokat tudok belőle! A lényeg talán az volt, hogy Town Portal legyen földmágiával, meg a dungeotnt gőzerővel kell húzni, s mindent az ujtolsó szálig ki kell használni, az utolsó trottyosig mindent kiszedni kívül is! Na meg táp hőst faragni minél előbb, s a várba szorítani az ellent bizonyos okok miatt! :shock: :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 10:19 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

elakadtam, ha valaki tud, kerem segitsen.
h2 roland kampany: az utolso elotti palyarol at lehet vinni lenyeket az utolso kuldetesre (mint az archibaldenal)? az utolso palyan roland rettento erosen var, nincs idom annyi lenyt kitermelni...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség