Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 23 szer., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Tőlem találkozhatunk, csak persze gondolom kevesen fognak ráérni, meg csak a Pestiek, igy ez inkabb csak átbeszélés jellegü lenne...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 23 szer., 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Online sem jobb a Gold mint a Titán... :?


Szia Nimbi!

Ezt pont Te mondod, aki a kukás+gold kombóval majdnem meglepetést okozott? :lol:

A Te véleményed is marhára érdekel, szerintem nagyon jól látod az egyes dolgok értékét. Ezek szerint a fórumot is olvasgatod. Hajrá, tessék véleményezni és javasolni is! :)

Ssth: Persze, mire gondoltál? Árazó nagykongresszust tartunk? :lol:

Levko: Megértem, hogy nem tudsz eljönni. Kár. :cry:

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 23 szer., 23:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos mostanában nagyon leköt a munkám (nemrég értem haza), ezért én már csak akkor véleményeznék, ha mindenki mindent belerakott, módosított... Remélem nem gond! Bocs srácok, de most ez van! :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 24 csüt., 13:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos mostanában nagyon leköt a munkám (nemrég értem haza), ezért én már csak akkor véleményeznék, ha mindenki mindent belerakott, módosított... Remélem nem gond! Bocs srácok, de most ez van! :? Baráti üdv!


Szia Vologya!

Két dolgot szeretnék Neked mondani:

1. Sajnálom, hogy többet gyengélkedsz a kelleténél, valamint hogy sokat dolgozol. Mégis, a véleményed nagyon fontos számomra, és szerintem másoknak is. Amit kérek, hogy próbálj meg mégis eljönni, mivel a listát ott véglegesíteni is tervezem. Bízz bennem, tényleg nem akarok egy napot ezen tanakodni én sem. És igyekezni fogok egy mindenkinek megfelelő időpontot találni.

2. Az, hogy Te majd mindenki által jóváhagyott dolgot véleményezd (átírd), kissé problémás. Alapvetően demokratikusan tervezem véghezvinni ezt az egészet, nem pedig szupervizorral. Mindenki aki hozzáért (vagy úgy véli) eljöhet és/vagy beleszólhat, de azt ne akarja lehetőleg senki, hogy ő majd a végén beszáll (beszól :lol: ), bármennyire tapasztalt is legyen (kétségtelenül az vagy). Ilyen erővel van pár ember, aki jogot tarthatna még tapasztalata alapján hasonló szerepre (pl. Ssth, Laca, Nimbus, MUgger) mégsem teszik. Természetesen rájuk is számítok.

Szóval kérlek, hogy gyere el, iszunk egy sört, és megbeszéljük együtt! :wink:

Take care,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 24 csüt., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
SenSei írta:
Vologya írta:
Szóval kérlek, hogy gyere el, iszunk egy sört, és megbeszéljük együtt! :wink:


Csak egyet? :shock: :? :( :cry: Akkor mégse jövök :twisted:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 24 csüt., 17:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziasztok!

Ha lesz pontos hely-időpont, szóljatok, megpróbálok elmenni!

Egyébként a Titán tényleg sokkal jobb mint a Gold… A lövő tudománya nagyon sokat nyom a latba, ami miatt a speed sem annyira fontos, és persze ne feledjük, hogy közelharcban sem adja olcsóbban a bőrét a kiscsávó, mint akármelyik dragon ( a vmivel kisebb A-D értéket abszolút kompenzálja a +10-es sebzés…).
A lényeg, hogy jobb a Titán mint a Gold, de nem majd 20%-al, mint ahogy azt a BB-s árak mutatták!! Javaslatom a fejlesztett lvl7 lényekre, ha gondolod használd fel…:


*AA *GoldD *T *AD *GhostD *BD *AB *CH
*850 *730 *800 *750 *650 *780 *770 *675

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 24 csüt., 21:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Nimbus!

Üdv a klubban! Nagyon köszi a szándékodat!

Alapvetően még az emberek jóváhagyását várom, mármint a részvételre. Mugger és Vologya nem jön első körben, bár szerintem Muggert még megfűzöm. :wink:

Aki jönne: Ssth, Laca, Nimbus és persze 2much (az időponttól tette eddig mindenki függővé).

Szóval, ha még Mugger, vagy Vologya eljönne, (vagy mind2-en), akkor egész happy lennék.

Mugger: Ezt vedd nyomásgyakorlásnak! :lol: Kérlek próbálj meg valamikor egy kis energiát erre szánni!

Vologya: Téged is ismételten kérlek, hogy segíts nekünk a jelenléteddel!

Bízzatok bennem, nem fog sok időt elvenni!

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 27 vas., 21:27 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Inne letölthető a legfrissebb árlista:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... a%20v5.zip

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 11:36 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Te 2much... figy kicsit átböngésztem az árlistát...Egy a Ghost Dragonhoz írt kommentet magyarázz már meg nekem lécci: "Szerintem kurvaerős a felező készség. Simán csinál vele 4-5k sebzést, aminek pl imploként megvalósítva az ára kb. 15000 lenne. Az egység ára viszont mehet le jócskán, mert elég harmatos a speckó nélkül." No de az a speckó ott van, nem?? :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 12:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Hali!

Te 2much... figy kicsit átböngésztem az árlistát...Egy a Ghost Dragonhoz írt kommentet magyarázz már meg nekem lécci: "Szerintem kurvaerős a felező készség. Simán csinál vele 4-5k sebzést, aminek pl imploként megvalósítva az ára kb. 15000 lenne. Az egység ára viszont mehet le jócskán, mert elég harmatos a speckó nélkül." No de az a speckó ott van, nem?? :lol: :lol:


Szia!

Úgy látom ez az extra felár dolog egy kis pontosításra szorul.

Vegyük sorra:

1. Van 10k hp-nyi sereged, és harcolsz egy ghostot is tartalmazó sereg ellen. A ghost megcsapja a főstackod, és lefelezi. Mi történt? Az, hogy 10k helyett már csak 5k-nyi hp-d van, ergó a másik 5k eltűnt, azaz ennyit effektíve "sebzett".

2. Ha az árlista alapján egy olyan sereget akarsz összetenni, ami imploval sebez ennyit, az kb 15ezer arany, egység nélkül, azaz még csak a varázslat és az artik vannak meg.

3. A ghost, ha nem vesszük a felezési képességét, egy nem túl táp egység, mondjuk ki, talán a legbénább 7-es fejlesztett. Ezért a harci készség alapján olcsóbb lehet a ghost.

4. De ugye - mint éles szemmel megállapítottad :lol: bocs :wink: - ott van neki a felező készsége is. Hogy ezt is belekalkuláljuk, ez kap egy extra felárat, amit pirossal jeleztem minden esetben. Ez ha jól emléxem 500. Ez azért fizetendő, hogy a ghostodat külön tehesd. Ha csak egy full ghost army-t akarsz, és egybe teszed őket, akkor csak egyszer kell befizetni, ha szét akarod szedni pl. 1-1-1-sok-1-1-1 alakba, akkor 6X, mert ugye ennyiszer alkalmaztad a nyomit mellékstackként.

5. Több egység is kapott felárat, pl M. Genie, Dragonfly, +amik vakítanak, fagyasztanak. EZeket a felárakat szintén pirossal jelöltem.

6. A mellékstackos felárról a szábályokat az utolsó fülön a "tudnivalók" részben találod meg, ha esetleg további pontosítás kell.

Várom az észrevételeket! Nimbus szerinted jó a dolog? mármint az egész egyben és egyenként :wink:


Levko: Nem tudom, hol nézted, hogy nem vettem figyelembe amiket mondtál. Gyanús volt, hogy bakker, én igenis figyelembe vettem, erre mégis lecsesznek, hogy nem. Szerintem az lehetett a gond, hogy a v3 Vologya listát nézted, nem pedig a v4-et, amibe már benne volt a javaslatod is.

Üdv,2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 12:50 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Kösz 2much... így már világos. Az ötlet nem rossz, de alapos tesztelésre szorul...

ui.: Az első három pont kicsit fölösleges volt...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 13:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Majdnem írtam valami baromságot, de inkább megkíméllek a fahumoromtól :wink:

Miért kell ezt tesztelni? A dolog hatása szerintem az, hogy nem választja mindenki ugyanazokat a töltelékegységeket (dragonfly, ghost, m. genie, stb.) illetve a speckóikkal nem lehet halálraszivatni a másikat fizetség nélkül.
További hatás, hogy ezeket az egységeket most már érdemes lehet főegységként alkalmazni, így változatosabb a játék.

Ha tudsz más hatást, ami túlmutat egy egyszerű árátalakításon, szólj!

Vologya egyébként gratulált az ötlethez. :wink:

Üdv, 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Nézek én minden árlistát!!!

Póriasan akkor az első ghost dragon 620 pénz, a második 1120, a harmadik is 1120 ha különveszem. Jól értem?

Medúza is 3 körre "kővé változtat" az nem speckó???

Arkangyal feltámaszt az nem speckó???

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 16:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
levko írta:
Nézek én minden árlistát!!!

Póriasan akkor az első ghost dragon 620 pénz, a második 1120, a harmadik is 1120 ha különveszem. Jól értem?

Medúza is 3 körre "kővé változtat" az nem speckó???

Arkangyal feltámaszt az nem speckó???


Nyugi:)

Ha megnézed, a v4-ben akkor sem annyi a hidra és a behemót ára, mint ahogy Te írtad.

A Ghostok akkor is 1120, ha az elsőt veszed, de különteszed. Amőgy igen.

Ha gondolod a Medusanak is betesszük ezt az extra felárat.

Az AA élesztése speckó, de nem olyan ami külön kellene árazni. Azért nem, mivel nem effektív, ha csak 1-1 AA van külön, (ellentétben a többivel, amik akkor is ugyanolyan ütősek, ha csak egy egység csinálja) így nem éri meg erre gyúrni. Másrészt, mivel csak egyszer alkalmazható per csata, ezért egy-az egyben bele lehet venni az egység árába. Ha akarod vihetjük viszont még feljebb az árát.

Üdv,2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 28 hétf., 20:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sensei=2much4me: Mikorra tervezed a találkát? Mostanában (jövő hét végéig) nem túl sok a szabadidőm, ide is ritkán tudok feljönni... Utána benne vagyok a találkozásban! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 29 kedd, 12:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Vologya: Ez a beszéd! Köszi a jóindulatod!

Akkor a többieket (Nimbus, Ssth, Laca, Mugger (Téged is várlak ám)) arra szeretném kérni, hogy mindenki mondjon egy (több :roll: ) számára jó időpontot a jövő hát utáni héten. Aki rugalmasabb, mint én, annak nem muszály, csak azt hogy neki többnyire megfelel.

Természetesen bárkit szívesen látunk!

A kérdéses hét tehát: dec. 12 - 16. Én előzetesen a keddet javaslom.

Addig is ide várom a kommenteket a listával kapcsolatban.

Üdv, 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 29 kedd, 12:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Nekem 14-e (szerda) egyenlőre szabadnak tűnik. Egyéb időpont esetén majd próbálom megoldani, hogy ott legyek...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 29 kedd, 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Szándékom - innen a távolból - továbbra is a jobbítás, ezért logikus lenne a medúzák speckóssá tétele, ha pl. az unikornok azok. Nálam a medúzák sokkal gyakrabban változtatnak kővé, mint ahányszor az unikorn vakít.

Sok sikert a megbeszélésre és szerintem az AA árát ott találjátok ki.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 29 kedd, 16:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Akkor ha Nimbus azt mondja - elsőként - hogy ő szerdán jönne, akkor legyen szerda!

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 29 kedd, 18:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Szerda jó lenne nekem is, meg utána is, csak annyi kikötés, hogy délután 4 után vmikor...

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség