Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 29 szomb., 10:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Október előtt biztos nem. A többi meg az orvosokon múlik.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 29 szomb., 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Csak azért mert csak utána kezdem figyelni a teszt eredményeket. Hogy mennyire "lassult" le a kihagyás miatt.

_________________
Játsz heroes-t a neten! Online! http://www.lordswm.com/reg.php

Üdv. Kiszse!
Sok szerencsét. és morált!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 04 pén., 20:44 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Fisichella fogja vezetni a Ferrari F60-ast Monzában!
De ki fogja a Force Indiát vezetni helyette?

_________________
Játsz heroes-t a neten! Online! http://www.lordswm.com/reg.php

Üdv. Kiszse!
Sok szerencsét. és morált!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 19 hétf., 17:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Sziasztok!

Egy rövid kérdés:

Jön valaki az idei Forma 1-re? Úgy néz ki, hogy én megyek! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 25 vas., 22:17 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Egy rövid válasz: én nem :lol:

A mai futam megint nem volt annyira izgalmas, előzés szempontjából.
Azonban ki számított Massa előretörésére? A ferrari megérdemelte a 100000 dolláros büntetést, ráadásul még letagadják a nyilvánvalót.
Ha több eszük lett volna, futam előtt megbeszélik, hogy Massának kötelessége elengedni Alonsot x-edik körben. Massa bukta az idei évet, de Alonso még nem. Bár ebben sem vagyok biztos, hiszen ezek után Massa dominanciájára számítok. Nem az a fajta, aki csak szimplán el fogja ezt viselni. Kicsit sajnáltam a ferkákat az előző 2 futam után, Alonsonak meg még drukkoltam is, de ezek után Massa vb címének örülnék nagyon. Ámbátor gondolom észrevettétek, a vb végefelé, akármekkora előnye volt előtte bármelyik pilótának/csapatnak, mindig jön egy csapat amelyik feltámad, és végül az utolsó futamon a legvégén dől el minden. Ez az egész cirkusz meg van rendezve, szvsz csak csepegtetnek nekünk némi infót... De én mégis megnézek minden futamot és várom Kimi visszatérését, illetve az elégtételt jelző mosolyát a ferrárival szemben :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 29 csüt., 20:15 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Bejött a tippem, Massa a győzelemért fog küzdeni :)
Mostanában mutogatták a 2002es Schumi Barichello esetet is, az tényleg durvább volt mint a mostani :)
Hajrá Massa :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 30 pén., 8:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Tegnap kint voltam a boxutca látogatáson.
Érdekes volt. Hatalmas tömeg, de a szervezés kiváló.

Sorban gurultak a kocsik a gépátvételre, így szép képeket készíthettem róluk. Sajnos mindet nem láttam, így Ferrari és McLaren képem se lett...

A pilóták sorban jöttek ki autogrammokat osztogatni.
Ebből se jutott nekem, mert kb. 10-15 percig voltak kint, ennyi idő alatt csak a legszerencsésebbek juthattak autogrammhoz.
Schumacher, Alonso, Kubica és Hamilton is kiment a tömegbe, amolyan bónusz ajándékként és olyan helyen is osztogatott aláírást, ahol amúgy nem osztottak volna. Láthatóan élvezték a felhajtást.

Közben a Toro Rossónál és a Renault csapatnál is kerékcsere gyakorlásokat végeztek. Érdekes volt ezt is végignézni.

16-19 között lehetett ott lenni. Szerintem mindenkinek maradandó élmény volt, amit ott átélt. :)

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 11 hétf., 11:26 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
A hétvégén,mint mindig néztem az f1-et, és Kobajasi gyerek miatt volt érdemes a tv előtt kuksolni másfél órát... 5 gyönyörű előzést vitt véghez, elől a szokásos taktikai csatán kívül nem volt vérre menő párharc.
A következő idényben figyelni kellene arra,hogy a versenyzők ennél sokkal többször kerülhessenek előzési pozícióba. A KERS talán egységes lesz a jövő évtől?

Azért vannak itt még F1 rajongók,tessék hozzászólni a témához:)
Én például régi kedvencemet, Kimi Raikkönen-t hiányomolom a legjobban a sorozatból...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 11 hétf., 17:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Bennem nem fogsz csalódni! Én is nagy F1 fan vagyok és már jó ideje nézem (pontosan 1986 óta, amikor az első Magyar Nagydíj volt) a futamokat.

Szóval Kobajasi. Hát igen, nagyon nagy volt, amit művelt!
Bár szerintem annyira sokszor volt már szerencséje, hogy lesz majd egy-két balszerencséje is ilyen vakmerő előzéseknél. Viszont amit művel, az tényleg látványos.

McLaren fan vagyok Senna és Prost kora óta, így most is. Mindegy, hogy ki vezeti az autót, én mindig nekik szurkolok.
Éppen ezért nagyon nem tetszik a mostani balszerencsés sorozat, ami Hamilton körül van. Ha nem esik ki, akkor műszaki hiba miatt nem tud rendes versenyt futni... Ezzel meg a végén bukta lesz a vb-n. Nem tudom, meg tudják-e menteni még magukat valahogy, vagy innen nincs visszaút.

Ez a Webber viszont nagyon nem szimpatikus nekem. Régen se volt az, most meg még kevésbé. Az, ahogy múltkor is nekiment Hamiltonnak, nagyon nem volt szép. Aztán még büntetést se kapott...
Ezért ha nem lehet bajnok a McLaren, akkor Vettelnek fogok szurkolni, mert a vörös Ferrarisok sincsenek a szívemben.

Azt írtad, hogy KERS.
Szerintem ez bizony fontos lenne, meg bár nehéz kimondani de a plusz súlyok elhelyezését is támogatnám azokba a kocsikba, akik az előző futamon előrébb végeztek. Az első kapja a legtöbbet és még a 12. is kapna egy keveset. Akkor bizony kiegyenlítődnének az erőviszonyok, viszont így se lenne több előzés.
Ami javaslat még tetszett:
Valaki év közben felvetette, hogy építsenek ki olyan pontokat a pályákon, ahol le lehet vágni egy picit a pályát. De minden versenyző egy versenyen csak mondjuk 3x vághatná le a pályát, amivel előnyhöz jutna és a feltartásokat el lehetne kerülni, azaz mindig az nyerne, aki a legjobb. Ezt jó ötletnek tartom, de kellenének még más javaslatok is.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 16 szomb., 1:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Látom, autó-motorsport terén az F1 uralkodik. :)
Akkor már én is hozzászólnék a témához, ugyanis szinte minden formában érdekelnek az autósportok. :)

F1-ben Fishicellának szurkoltam, amíg most át nem ment GT2-be, de szerencsére ott talán még jobban megy neki mint F1-ben ment.
Hamilton nekem már régóta nem szimpatikus, mert szerintem nagyon beképzelt alak, azt hiszi h ő a legjobb és mindenkinek el kell törpülnie mellette. Most Kobayashinak szurkolok, mert az ilyen kamikaze-japán figurák sok izgalmat és meglepetést visznek az F1-be, ami nagyon jó. :D

Más: Nem F1-re, de más neves autósportokra ki szoktam menni a Hungaroringre, idén nyáron például kétszer is voltam, nyár elején a World Series by Renault-n, ahol versenyzett egy tényleg tehetséges F1-bejutásra esélyes magyar srác is, elképesztően jól ment. Jó lenne, ha majd ismét lenne magyar versenyző az F1-ben, hogy nemzetileg is lehessen szurkolni valakinek ebben a neves sportágban.
Augusztusban pedig a LeMans Series Hungaroringi futamán voltam kint, ahol ugyanazok a brutális, F1-es erőt is meghaladó járgányok versenyeztek mint LeMansban. :wink: Több mint 6 órás volt a futam, nem volt semmi. :wink: Egy része már estére nyúlt át, mert 17:00 körül kezdődött. :)

Így aztán persze én is szeretem ezeket az élményeket - noha egészen kicsi szinten - átélni akár a volán mögött is, úgyhogy néha szoktam gokartozni. Kobayashi a példaképem, néha állat módjára vágódom be a kanyarokba, de van amikor eredménye is van ennek a módszernek. :D Közületek szokott valaki gokartozni?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 23 pén., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nah eljött ez is. Vettel most hétvégén akár be is zsebelheti a második bajnoki címét. Szerintetek sikerül neki?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 23 pén., 22:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát az most már szinte biztos... bár azért remélem nem lesz belőle egy Schumi 2., hogy mindig ő nyer... :?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 24 szomb., 9:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
De hozzá kell tenni hogy idén szinte hibátlanul autózott. A csapat pedig nagyon együtt van. És igen nagy nevek a Red Bull szakemberei is. Nagyon összerakták azt a csapatot. De tényleg jó lenne ha megint az utolsó futamokig lehetne izgulni a bajnoki címért. Viszont a versenyek nem olyan borzasztóak mint a pontverseny, mert azért volt jó pár nagyon jó futam idén. pl.: Montreál, Hungaroring, Monaco.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 24 szomb., 13:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Még szerencse h a Hungaroringi a jó versenyek közé tartozott. :wink: Az utóbbi években elég izgalmasra szokott sikeredni a Magyar Nagydíj. :) Reméljük ez így is marad a jövőben is! 8)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 24 szomb., 13:45 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát a pályának van egy olyan furcsa vonalvezetése ami ilyen nem tudom milyen :wink: . Úgy néz ki mint egy összemarcangolt kartondoboz, viszont nagyon jól ki lett találva. Van egy jó egyenes, gyors és lassú előzési pontok. Bár a 2. szektorban szinte lehetetlen előzni ( ahogy Alonso nyilatkozta pár éve, tiszta Monaco :D ) kaotikus helyzetekben erre is láttunk példát. Szóval minden megvan rajta ami egy izgalmas versenyhez kell.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 26 hétf., 21:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nézzük meg egy kicsit hogy ki hogyan lehet idén Forma-1es világbajnok:

S.Vettel : 1 pontot szerez a következő 5 futam akármelyikén.
J.Button : Megnyeri mind az öt futamot, Vettel mind az öt futamon kiesik.

Szóval innen a pontverseny nem lesz túl izgalmas
:? . De jó versenyek jönnek : Suzuka mindig is izgalmas volt. Jön az új pálya Indiában. Interlagosban remélhetőleg megint rengeteg előzést láthatunk. Abu - Dzhabi pedig fantasztikus látvány még tv-ből is és az eddigi 2 futam sem volt unalmas.
Egy futamot pedig kihagytam de nem jut eszembe
.
:(

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 26 hétf., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát igen ez már sajnos egy lefutott küzdelem. :( Remélhetőleg a jövő év izgalmasabb lesz.

Na igen, legalább jó pályák vannak hátra. :) Különösen Abu-Dzhabit várom. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 9:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nem véletlen az, hogy Button ott van még. Idén nagyon jó éve van és a McLaren se rossz most, csak Hamilton miatt picit peches. Alakulhatott volna elvezetésébbre is a pontverseny, most ez így sikerült. A 2. helyért még nagy csata lesz!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 15:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én úgy gondolom Button és Alonso el fog lépni egy 15-20 pontra már Indiában. Persze ha csak nem jön közbe valami műszaki baleset. Remélem izgalmas lesz azért a csata, akárkik is vívják. De szerintem Button és Alonso közt fog eldőlni, pár pontal :wink: .
Mert Alonso már nyiltkozta hogy megpróbál futamot/futamokat nyerni. Button-nek pedig szerintem szimpatikus az a 2. hely
:wink:

Következő futam :
Suzuka Circuit – Japán Nagydíj
Verseny: 2011. október 9. 08:00-10:00
Időmérő edzés: 2011. október 8. 07:00-08:00

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 16:16 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Számolgattam egy kicsit unalmamban, mi lett volna ha az első hatból mindenki befejezi a vesenyeit mint Vettel. A 0-zásokat az átlag helyezéseikkel helyettesítettem. És így bizony ám, Button mellett még Alonso, Webber és Hamilton is harcolhatna a VB címért.
Egy kis jelmagyarázat : Versenyző - átlagban szerzett pont ( a már behelyetesített pontok alapján ) - pontok száma ha befejezi a versenyeket ( eredeti pontszám ). Persze ez erősen csak körülbelül és persze csak "lett volna ha", de szerintem elég meglepő eredmény született.
S.Vettel - 22 - 309 ( 309 )
J.Button - 15.4 - 215 ( 185 )
F.Alonso - 14.1 - 199 ( 184 )
M.Webber - 14 - 197 ( 182 )
L.Hamilton - 14 - 198 ( 168 ) Erre gondoltam. mint meglepő adat.
F.Massa - 7.6 - 108 ( 84 )
Mivel ha valakinek minimum 185 pontja van, az még lehet világbajnok, ha a többiek se nulláznak akkor Vettel leghamarabb csak Indiában lehetne világbajnok. Vagyis 2 futammal később, mert ugye már Szingapúrban megszerezhette volna a címet.
És íme a konstruktőri bajnokság, ahol ismét a McLaren lesz meglepő :
Red Bull - 506 ( 491 )
McLaren - 413 ( 353 )
Ferrari - 305 ( 268 )
Persze ez az állás csak akkor következett volna be ha senki sem nullázik év közben. Persze plusz, mínusz 10 pontot még így is rá lehet számolni! De azért mindenképpen érdekes. Bár jelentősége akkor se lenne, csak 1-2 futammal késleltetné Vettel bajnoki címét
.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség