Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Autó és motorsport rovat
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 20 hétf., 0:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Brno

Talmácsi nézőben voltunk...

Ahogy azt talán tudjátok, elvoltam a Cseh Nagydíjra, hogy életemben először megnézzek egy MotoGP versenytriót. Talmácsi miatt leginkább a 125 köbcentis géposztály küzdelme érdekelt.

Az időmérőn minden a legjobban alakult, hiszen több, mint fél másodperces előnnyel a pole-ból várhatta Gábor a Cseh Nagydíjat.
Kép

A pálya:
Egy erdőben található, kisebb-nagyobb emelkedők és lejtők vannak rajta. Nagyon szép a környék, a pályáról érkező hanghatások pedig már az első hallás utáni pillanatokban szívmelengetők voltak.
A 125 bemelegítéséről sajnos lemaradtunk, de a 250-eseket már láttuk. Láttam azt az esetet, ami miatt hosszasan állt a verseny, mikor elesett az egyik versenyző, majd az általa kevert por miatt nem látta a mögötte haladó, hogy a bukott versenyző motorja a pálya közepén állt meg, így majdnem 200 km/h sebességgel belehajtott és hatalmasat bukott. A motor az első keréken átfurdult, a versenyző pedig úgy repült le a nyeregből, mint egy megbokrosodott lóról a zsoké. Az aszfalton hatamasat csattant, majd mentőhelikopterrel kórházba szállították. Állapotáról többet nem tudtunk meg, hatalmasat esett.

A verseny.
A 250-es edzésen történt bukás miatt a MotoGP királyainak az edzése is és a 125-ös futam is késve indult.
Az operatőrök ez idő alatt többször is mutatták a magyar szektort és magunkat is megtaláltuk az óriáskivetítőn, aminek nagyon örültünk.

A verseny aztán 10-15 perces késéssel (az előzetesen megadott időponthoz képest) elrajtolt.
A Nemzetisport.hu nagyszerűen leírta az összefoglalót a futamról, következzen most ez:


Talmácsi mindent egy lapra tett föl, de most ő húzta a rövidebbet

A spanyol Hector Faubel nyerte a Cseh Nagydíjat a gyorsasági motorkerékpáros vb-sorozat Cseh Nagydíján, Brnóban, a 125 kcm-es kategóriában. Talmácsi Gábor hatalmas küzdelemben negyedik lett, az utolsó körben veszítette el a csatát Faubellel, Mattia Pasinivel és Lukas Pesekkel szemben. Faubelnek ez volt az idei harmadik futamgyőzelme, és mivel 12 ponttal többet szerzett a magyar fiúnál, visszavette az első helyet a vb-pontversenyben. A szezonból még hat futam van hátra.

http://www.nemzetisport.hu/db/0A/D4/i00035AD487a986ba9188.jpg
Férfias, kemény küzdelemben Talmácsi Gábor (jobbra) ezúttal alulmaradt Hector Faubellel szemben (jobbra)

A rajtnál az egyes kockából induló Talmácsi Gábor megőrizte a vezető helyet, mögé az első kanyarban Mattia Pasini és Hector Faubel sorolt be.

A három Aprilia-pilóta - mindhárman két-két futamot nyertek meg eddig ebben az esztendőben - pillanatok alatt el tudott lépni a többiektől, és úgy tűnt, hogy közöttük dől majd el a győzelem sorsa.

Bár majdnem így is volt, a következő 17-18 körben rengeteg minden történt, ezért érdemes sorjában menni az eseményekkel.

Először is Hector Faubel a második kör elején kissé besokallt a nagy 180 fokos kanyarban, és valamelyest leszakadt Talmácsiról, illetve Pesekről.

A spanyolt hamarosan utolérte csapat- és honfitársa, Sergio Gadea, majd a nagyon ambiciózus hazai versenyző, Lukas Pesek is.

Pesek hamarosan megelőzte mindkettőjüket, miközben az élen Pasini átvette a vezetést a magyar fiútól.

Talmácsi a 4. körben visszaelőzte az olaszt, és megprróbált elszakadni tőle, de ez csak rövid időre sikerült.

A harmadik-negyedik helyen Gadea és Pesek viaskodott egymással, Faubelt mindketten lehagyták. A 7. körben Pasini ismét megelőzte Talmácsi Gábort, így azt a forgatókönyvet, amely szerint a 26 éves budapesti pilóta a saját tempójában haladva elhúz és megnyeri a Cseh Nagydíjat, ki lehetett dobni a kukába.

Mi több, Gadea és Pesek is utolérte az éllovas duót, majd kilenc körrel a leintés előtt felzárkózott Faubel is. Kialakult egy ötfős élboly, amelyben még mindig Pasini és Talmácsi diktálta a tempót.

Nyolc körrel a leintés előtt Talma ismét az élre vágott, de Pasini két kanyarral később jött az ellencsapással, sőt Gadea is bebújt, és átvette a második helyet a magyar klasszistól. Gyorsan változott a sorrend, hamarosan már Gadea vezetett Talmácsi előtt, Pasini visszacsúszott a harmadik pozcióba, Pesek és Faubel elé.

Elkezdődött a "húzd meg-ereszd meg" játék, annyi változott, hogy öt körrel a vége előtt Pasini kissé meglépett a többi négy versenyzőtől.

Gadea három körrel a vége előtt, Talmácsi előtt haladva a célegyenes utáni nagy kanyarban kicsúszott, Talmácsi éppen hogy elkerülte az ütközést. Kis is esett a ritmusból, és visszacsúszott a negyedik helyre.

Pasini profitált a legtöbbet ebből, mert megint sikerült több mint hét tizedmásodperces előnyt szereznie. Az utolsó előtti körben viszont ő is hibázott, s nem sokkal később Faubel meg is előzte. A spanyol először vezetett.

Az utolsó kört Faubel, Pasini, Talmácsi, Pesek sorrendben kezdték, elképesztő volt a küzdelem. Talma előzte Pasinit, majd Faubelt is, de a spanyol visszavágott, és kizökkentette Talmácsit.

Ezek után Pasini is visszavette a pozíciót, sőt később Pesek is, így Talmácsi Gábor negyedik lett.

A versenyt Hector Faubel nyerte Mattia Pasini és Lukas Pesek előtt, a balszerencsés Talmácsi sajnos lemaradt a dobogoról. Faubel a spanyol színek 300. elsőségét szerezte a gyorsasági vb történetében.

http://www.nemzetisport.hu/db/0A/D8/i00035AD8c67a3ffbba28.jpg
Talmácsi Gábort (jobbra) Lukas Pesek is megelőzte, így lemaradt a dobogóról

Talmácsi Gábor csak azt sajnálta, hogy nem sikerült dobogóra állnia
"Nagyszerű lett volna, ha sikerül a pódiumra kerülnöm, de ez ma nem jött össze. A verseny maga fantasztikus volt" - nyilatkozta a verseny után Talmácsi, aki a levezető körben egy pillanatra megállt a C-szektorban ülő magyar szurkolók előtt, meghajolt, majd átdobta a kerítésen a cseh GP-re készült cirádás csizmáját.
"Sajnos nem úgy ment a motor, mint pénteken és szombaton, talán a karburáció nem volt olyan."
"A hajrában pont előttem bukott Gadea, majdnem át is mentem rajta. A végén mindent egy lapra tettem fel, de az egyenesben a két RSA gyorsabb volt nálam. Az utolsó métereken már nem tudtam gyorsítani, és végül Pesek is megelőzött."
"Így is értékes vb-pontokat szereztem. Érdekes: Spanyolországban megvertem a hazai versenyzőket, itt Brnóban pedig, ami nekem számít hazai pályának, a spanyol riválisom győzött le."

A nagyobb kategóriák igazából izgalommentes versenyt hoztak. Az izgalmakról egy-egy bukás gondoskodott, de a versenyeken nem sok előzés volt. Lorenzo és Stoner mondhatni simán nyert.

Szurkolók:
Voltak érdekességek a szurkolótáborban is. Most erről.
Egy teljes magyar szektorban ültem, 45-50000 magyar ember jött ide össze, de nem csak itt voltak magyarok!
Sajnos pólót már nem kaptunk, viszont kaptunk zöld színű négyzet alakú kartonpapírt (mások pirosat, illetve fehéret is kaptak, ki hol ült), amit akárhányszor eljött előttünk Talma felemeltünk, lengettük a zászlókat és megtettünk mindent azért, hogy Gábornak segíthessünk.
Voltak különlegességek.
Pl. a hadseregben használatos tekerős légvédelmi sziréna, vagy a vonatkürt, illetve nem semmi látvány volt egy Stil fűrészből szerkesztett hangmasina is. Ezt a tulajdonosa úgy oldotta meg, hogy leszedte a fűrész részét, csak a motor maradt. A kipufogóra rádugott egy trombitát, ami így szólt, hangos volt és még füstöt is okádott.
Általában egyszerre szólt mindhárom különlegesség, de minkor egyesével megszóláltak, nem kis feltűnést keltettek a tömegben. :D
Aki nem számított rájuk, nem kicsi volt az ijedtsége abban a pillanatban, amikor először szólaltak meg ezek...

Íme a Stiles fickó a sárga ruhájában (Én csináltam a képet):
http://freemy.tvn.hu/Kepek/BrnoStihl.jpg

Remek ötlet volt a GO TALMA felirat, amitnek a betűit egy-egy ember tartotta maga elé, őket sűrűn mutogatta a kamera. Mi közvetenül a táblás fickók mögött helyezkedtünk el.

Tetszett, hogy akárhányszor eljött Talmácsi a szektor előtt, mindenki talpra ugrott és buzdította. Verseny előtt, a felvezető kör végén elénekeltük a magyar himnuszt.

Pár kép még, amelyeket én csináltam:
http://freemy.tvn.hu/Kepek/Brno1.jpg
A pályarész, amit láttunk.

http://freemy.tvn.hu/Kepek/Brno2.jpg
A szurkolók (90%-uk magyar!)
http://freemy.tvn.hu/Kepek/Brno3.jpg

Van még valami!
Hogy senki se maradjon ki az élményből, egy apró szeletet beteszek még ide. Készítettem videót is! Nem túl jó minőségű, de valamit visszaad a hangulatból. Kattintsatok ide a Brno-i videómhoz!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 04 csüt., 12:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Talmácsi vajon világbajnok lesz idén? 3 futam van még vissza, jelenleg 9 pont az előnye csapattársa előtt.
Ugye nem csak én nézem közülünk ezt a sorozatot?

Majdnem olyan a helyzet, mint a Forma 1-ben, ahol Hamilton és Alonso vív egymással élet-halál harcot és előbbi 12 pont előnyben van jelenleg két futammal a vége előtt.

Azért van pár különbség a két széria között...
1. Két- vagy négykeréken versenyeznek
2. Egyikben van, a másikban volt magyar versenyző
3. A motorosoknál 3, az autósoknál 2 futam van hátra
4. Talán a legfontosabb: a motorosoknál a győztes 25 pontot szerez és még a 15. is kap pontot, míg az autósoknál a győztes jutalma 10 pont és csak 8 versenyző kaphat pontot. Emiatt valószínű, hogy Hamilton ha nem hibázik, nyer, míg Talma egy futam után akár a második helyre is visszacsúszhat... De ne legyen így!

Ki nézi még rajtam kívül itt rendszeresen vagy akár rendszertelenül is a futamokat?
Majdnem extazisba lehet jutni, ha egy hazai pilótának szurkolhatunk, ez pedig fantasztikus dolog.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 21 vas., 20:06 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Örömmel kommentelem a 2007-es Forma1-es Brazil Nagydíjon Kimi Raikkönen világbajnok lett!

A vb végeredménye:
Raikkönen 110 pont
Hamilton 109
Alonso 109

Éljen Kimi! Éljen a Ferrari! Szép munka volt! 8)

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 21 vas., 20:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Bár én Hamiltonnak drukkoltam, mégis örülök Kimi sikerének. Annyira kiélezett volt a bajnokság, hogy bárki nyerte volna meg, megérdemelte volna. Talán Alonso legkevésbé, de azért ő is ott volt amikor kellett, így ő is megérdemelte volna.
Majd kíváncsi leszek, hogy mi volt Hamilton problémája. Nem mindennapi dolog ez a hiba...

Remélem, a következő év is ugyanilyen izgalmas végkifejletet hoz, álljon bárki is a végén győzelemre.


MotoGp:

Talmácsi Gábor ma reggel újra nyert Malajziában, így 10 pontos előnnyel várja a szezonzáró Valenciai versenyt!
Mindez érthetőbb formába fogalmazva azt jelenti, hogy abban az esetben, ha Valenciában felállhat a dobogóra, mások eredményétől függetlenül világbajnokká koronázzák!

Szép nap volt ez a motorsport híveinek.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 04 vas., 14:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Azt vki megtudja magyarázni nekem hogy hogy van az hogy akanyaroknál úgy lefelküdnek és nem tanyáznak el?

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 04 vas., 16:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Simán.
A gumin múlik minden. Úgy gyorsabban be lehet venni a kanyart. Az egész alapja a fizika. Picit tanulmányozd! :wink:

TALMÁCSI GÁBOR VILÁGBAJNOK!!!

Ez a mai nap az év egyik legszebb napja! Jövőre is elmegyek és megnézem Brno-ban, de talán még máshol is. Megérdemli!

Köszönjük Talma!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 04 vas., 22:09 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Csodás! Élvezetes! Adrenalin dús!
Ezzel tudnám leírni a mai futamot! Bár meg kell mondjam ez volt az első MotoGp futam amit végig néztem. (inkább forma1-ben utaztam eddig)
Ilyen kellemes élmények után viszont jövőre biztos betervezzük a ,,cola f1 sült krumpli" hétvégékre.

Egyetlen negatívumként talán azt írhatnám ,hogy tovább erősödött bennem a spanyolok iránti gyűlőlettem (utálatom finomabban szólva). Látszik ,hogy nem csak Alonso beképzelt majom hanem a többi is. Lehet ,hogy csak én látom így ,de ez legyen az én bajom.

U.i.: Szép volt Gabi! Büszkék vagyunk rád!

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 26 vas., 22:13 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Egyszerűen nem találtam aktuálisabb topikot...
Hamilton visszatért, öröm volt nézni hogy milyen könnyedén nyerte meg a mostani futamot.
Én már régóta nem értem, Kovalainen-t miért szerződtették? Talán mert másodhegedűst kerestek...?
Felreppentek olyan hírek, hogy Schumi indul a Valenciai nagydíjon, de rögtön cáfolták, mondván Gené és Badoer elég tapasztalt , a hétszeres világbajnokra nincs szükség...
Komment?

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 28 kedd, 12:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Tetszett nekem is a futam.
Érdekes volt látni, hogy újra az úgynevezett top csapatok voltak nyerő helyzetben.

Schumi nem fog jönni. Tényleg ott van Badoer és Gene. Kettejük közül én inkább Badoert indítanám, hiszen már nagyon régóta ott van a Ferrarinál és ennyit megérdemel.
Persze a csapat lehet, hogy Gene mellett dönt. Majd kiderül. Az biztos, hogy érdekes nagydíjunk volt idén. Történt itt jó és rossz is egyaránt. Pont ezért szeretem nézőként a Hungaroringet. Soha sem az történik, mint amire előzetesen számítani lehet.

___________________________________

Talmácsi Gábor felment a MotoGP-be. Erről kinek mi a véleménye?
Szerintem jó döntés, de az egyik (ha nem a) legrosszabb csapathoz került. Innen nem sok esélye van nyerni, de még pontot szerezni is kevés. Most szerencséje is volt és óvatos is volt, ez hozott pontokat a konyhára. Vajon mi lehet idén a legjobb eredménye? Mert én úgy érzem, hogy bár lehet jó pilóta, mégsem kerülhet be a legjobb tízbe egy versenyen sem.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 29 szer., 19:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
F1
Végülis csak visszatér a Legenda... :D

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 29 szer., 20:11 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Méltó befejezése lesz a tábornak a valenciai nagydíj, 4 világbajnokkal a mezőnyben :)
Bár mire elkezdődik, lehet már otthon vagyunk

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 30 csüt., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Ki az a 4 világbajnok?
Ugyanis a jelenlegi állás szerint csak 3!!!

Alonso el van tiltva, ahogy az egész Renault csapat is egy versenyre.
Fellebeztek a döntés ellen, de majd meglátjuk mi lesz.
Érdekes lenne Valencia Alonso nélkül...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 30 csüt., 11:23 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Fogadni mernék, hogy Alonso is elindul a következő nagydíjon...
Az a helyzet, hogy 4 hét szünet van, és kell pár aktuális "botrány", vagy "kacsa" ami foglalkoztatja a nézőket, szurkolókat.
Schumi visszatérése mellett fogunk még hallani arról, hogy a Renault pénzbüntetéssel, vagy enyhébb szankcióval mint a mostani, megússza az emlékezetes hibát :)
Nekem nagyon tetszene, ha a hétszeres világbajnok a hátralévő futamokon indulna, még izgalmasabb lehetne a végjáték :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 júl. 30 csüt., 19:57 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ti milyen oldalakon szoktatok f1-es videókat nézni?
Én itt: http://videa.hu
Samic és Bg Joe töltötte fel a legjobb futamrészleteket, az egyik kedvencem:
http://videa.hu/videok/jarmuvek/2005-im ... fKOvzs6PyT
és persze a következő 2 rész :)

Talmához pedig annyit, elindult egy úton, nyilván egy elit csapatnak nincs annyi ideje, amíg ő "beletanul" ebbe a motorba... Jövőre viszont már nagyobb céljai is lehetnek, várjuk ki a végét :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 03 hétf., 16:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nem szoktam F1-es videókat nézni.
Élőben jobb.

Amúgy a youtube-ra megyek videózni, de nagyon ritkán.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 03 hétf., 16:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Freemy írta:
Nem szoktam F1-es videókat nézni.
Élőben jobb.

Amúgy a youtube-ra megyek videózni, de nagyon ritkán.


Kicsit irigyellek, hogy élőben tudod nézni az F1-es futamokat. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 04 kedd, 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Élőben, de a tv elől. Így a legpontosabb, mielőtt még valaki félreértené... :lol: :lol: :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 12 szer., 14:26 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Schumaher nem tér vissza!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 16 vas., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Ez van.
Mondjuk én annyira nem bánom. Soha se voltam oda érte.

Badoer megérdemli a lehetőséget.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 29 szomb., 10:09 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Ha valaki bármit is tud arról hogy Massa mikor ülhet vissza az autóba (a kár teszten ) az szóljon! Előre is kösz!

_________________
Játsz heroes-t a neten! Online! http://www.lordswm.com/reg.php

Üdv. Kiszse!
Sok szerencsét. és morált!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség