Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 259 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 09 kedd, 11:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Érdemeik elismeréseként (a versenyek kifogástalan vezetéséért) új Heroes Team tagokká nevezem ki KIKI-t, REFLEN-t és BAKOS ZSOLT-ot 2008.09.09-ei hatállyal! Munkájához további sok sikert kívánok! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 09 kedd, 12:43 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
doom3d írta:
cat írta:
Mélyen tisztelt adminok!

Állítsátok már a fórum dátumát, korai még az október 1. :?


Nem vagyok admin, de legyen neked gyereknap. :D
A dátum jó volt, csak a magyar fordítás lett eltolva. Angol területi beállítás, vagy numerikus hónap kijelzés (pl. Y.m.d D, H:i:s) esetén eddig is mindenki láthatta, hogy szeptember van.
És tényleg egy php fileban volt a hónapnév lista.

Konkrétan a html//forum/language/lang_hungarian/lang_main.php file-ban szerepelt kétszer az "okt".
@Vologya: Nem Menyus, hanem
* Hungarian translation : (C) 2002 Gergely EGERVARY
* Email : mauzi@expertlan.hu

Üdv!

Doom3d


Köszi, Doom! Nagy vagy!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Jelentem Bozso az ob topikjában egy smile-s üzenetet írt, ezzel szabálytalanságot elkövetve. Kéretik intézkedni!
:twisted:


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:28 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Micsoda??? :) :) :)
Azonnal megfenyítem, 2 hétig kukoricán fog térdepelni!!! :) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hi!

Pont azért szóltam, hogy kellene neki valami bünti. Úgy látszik nem olvasta el az etikettet.

Ott le van írva, hogy mi az alapkövetelmény egy hsz-szel kapcsolatban.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:40 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Hell:
Szerintem ez akkora szabályszegés, hogy a büntetésnek iszonytatónak kell lennie, okulásul eljövendő koroknak - én vagy alkarvesztést vagy félszemkitolást találnék nagyjából megfelelőnek - nehogy véletlen valaki megismételje eme szörnyűséget, úgyhogy szóban többször is egymásután figyelmeztettem vétke emberfeletti súlyára, talán elég lesz... :lol: :lol: :lol:

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hi!

Ezért ússza meg mindenki, mert olyan jószívű vagy. Ezt használják ki.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Te Hell, mit úszott meg szegény??? :) :) :)
Egy szem szmájliért, meg kellene skalpolni, vagy mi??? :) :) :)

Ennél sokkal bántóbb trágárságokért/értelmetlenségekért SEM szólok,
amíg nem válik krónikussá vagy bántóvá a dolog...

Ráadásul Bozsóról még azt se lehet mondani, hogy az 1 szem szmájlijával
szétfloodolta volna a fórumot! :) :) :)

Szóval a "büntetés" bőven arányban volt az elkövetett "bűnnel", bár
a magánvéleményem, hogy ez legyen az itt elkövetett legnagyobb
szabályszegés... :) :) :)


Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 19:58 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Hát ez valami elképesztő, ismét felkavarta a kedélyeket Bozso szabályszegése. Én nem is értem mit keres a fórumon egy ilyen alak, Mugger pedig megint nem viselkedik moderátorhoz méltóan, messze nem :D
a hülyeséget félretéve nincs abban semmi rossz ha csak egy smile az üzenet tartalma
Más:
Máskor Paul is így reagált egy "értelmes" hozzászólásom után, így utólag épp elég volt 1 :D ilyennel kifejezni gondolatait :P

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 12 pén., 20:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én is nemegy egy smile-s üzenetet láttam már,főleg a Csevegő topicban de máshol is. :roll:

Szerk.:Igazából ha belenéztek a bizonyos két perc topicba ott is rengeteg van. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re: kisdacide
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 13 szomb., 14:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
:lol:

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 25 csüt., 16:06 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Süni írta:
Nem egyszer fordult elő hogy egyes moderátorok minősíthetetlen (a mostani törölt hozzászólásokhoz képest) jelzőket használtak, aztán hopp, abbamaradt a néhány perces
dühroham és törölte a társ, vagy pont ő maga.


Süni, a moderátoroknak saját maguk ill. moderátortársuk hszét is moderálni kell, ha szükseges. A felhasználók is szabadon módosíthatják - akár többször is - hozzászólásukat, nem értem, ezt egy moderátor miért nem tehetné? Te érted???

Süni írta:
Vagy akár arról is idézhetnék, hogy a keményebb kritikát nem bírja a szeme a modoknak, sőt a politikáról meg sem lehet mukkanni. Kell ellenpélda, vagy a Gestapó szó már jó útmutatás? Azok a hsz-ek sem lettek törölve, milyen érdekes, pedig bárki megnézheti őket a fórumon.


Attól függ mit értesz kemény kritika alatt. A legutolsó sorod meg is adja a választ a problémádra. A moderátoroknak NEM szokásuk az üzeneteik utólagos eltüntetése, épp ezért most is olvashatod őket, amit nem minden "felhasználóról" lehet elmondani... Ugye? :)

Egy teljes topik szól a moderátorokkal kapcsolatos problémákról, ezek után abszolut nem értem miért gondolod, hogy "a keményebb kritikát nem bírja a szeme a modoknak"...
Az pedig ha a kritikával nem értenek egyet, azt ki is olvashatod nevezett topikból.
Én általában NEM szoktam a kritikákkal egyetérteni, s ezt nem is szoktam véka alá rejteni...

Nem egyértelmű, hogy te a "Gestapó" szót politikai véleménnyilvánításnak értelmezed -e, vagy csupán az akkor kialakult konfliktusra akarsz utalni. Amennyiben az első, akkor nincs
mit mondanom, ha valaki nem érzi az irónia és a politika közti különbséget, legyen az ő baja.
Amennyiben a második verzió, azt érteni értem (bár annak a vitának a még fellelhető hszei alapján bárki eldöntheti kinek a véleményével ért egyet) ,csak az általánosítást nem!
Lehet, elfogadom, hogy X, Y moderátor hibázik(zott) - én magam is volt, hogy mélységes egyet nem értésemet fejeztem ki más moderátornak, sőt olyan is, hogy engem hívtak fel e miatt - DE nem a MODERÁTOROKKAL mint csoporttal, hanem a konkrétan megnevezett moderátorral. Aki minden bizonnyal - ha igényled - kimerítő választ fog adni minden feltett kérdéseidre/problémádra.

Süni írta:
GJodie:
Nem értem, miért ne fejthetném miről mit gondolok


Bár nem nekem címezted, azért válaszolok.
Azért nem fejtheted ki, hogy miről mit gondolsz, mert ez nem a Hyde park, hanem egy körökre osztott stratégiai játék fóruma, ahol igenis vannak szabályok. Fórumetikettnek hívják. A moderátorok dolga pedig az lenne, hogy érvényt szerezzenek neki, több-kevesebb sikerrel, magánvélemény - te biztosan nem így gondolod -, de szerintem többel...

Üdv. Mugger


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2008 szept. 25 csüt., 17:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 25 csüt., 17:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

A fórum etikettjéhez még annyit hozzátennék, hogy egészen kivételes csend és nyugalom uralkodik ezen az oldalon, és én szvsz büszke vagyok rá, hogy ez a fórum egy igen jó közösség. Hagy ne kelljen megmutatnom más oldalakat, ahol a moderátorok nehezen tudnak rendet tartani. Örüljünk neki, hogy a fórumetikettben leírtak elkerülik ezt az oldalt (politika pl.) és hogy ez egy olyan hely ami egy nyugodt része a világnak, hogy a mindennapi ember kissé felejtse a körülötte zajló dolgokat (ismét politika), és a játékra, illetve egy jó társasággal való elbeszélgetésre jusson ideje.

Uff megszólaltam... :roll:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 25 csüt., 19:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Süni: Egy kicsit már túlzásba viszed a moderátorokkal szembeni lázadozást. Nem őket akarom védeni (senkit sem védek, maximum magamat), csak lásd be ŐK vannak feletted a fórumlétrán, szóval hiába is próbálkozol... Felesleges energia, és ujjak hámsejtjeinek pazarlása az egész.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 27 szomb., 10:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Nekem az a véleményem a moderátori tevékenységgel kapcsolatban, hogy nagyon fárasztó és időigényes lehet.
A fórumetikett módosításával kapcsolatban pedig lehetne népszavazási kezdeményezést indítani, és szavazást kiírni, ha a fórumozók több mint 1%-a (20 fő) támogatja.
Etikett módosítás az erre érvényes szavazatot leadók minősített többsége esetén.

A moderátor köteles a fórumetikett szerint eljárni, akkor is, ha nem ért egyet vele. Olyan ez, mint a rendőröknél a szolgálati szabályzat. Ha oszlatási parancs van, akkor lövi a gázgránátot. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 27 szomb., 10:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Első elküldés után "could not connect to /var/run/.. sql database".
Frissítés után sem írta ki a hsz-em. 2. elküldés után meg mindkettőt.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 27 szomb., 12:22 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Valami adatbázis probléma lehetett, engem be se akart engedni.

Én még véletlenül SEM támogatok semmiféle "népszavazást" a fórumetikett ügyében. Az etikett olyan általános szabályokat fogalmaz meg, amiket szerintem nem helyes 10 percenként kiírt "népszavazással" megváltoztatgatni...
De majd a fórum adminisztrátora(i) eldöntik, helyénvalónak tartják -e az ötletet bevezetését?

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 16:29 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Mugger:
Tehát egy moderátor nyugodtan leírhatja "csúnya" kifejezésekkel teletüzdelve véleményét bármiről, a felhasználó pedig ezzel szemben örüljön hogy megszólalhat?

Ha a fórumetikettel gond van, akkor módosítani kell. Mivel ez nem lehetséges, mert ezt értelmetlennek találjátok, igazából nincs miről beszélni. Lassan több lesz a moderátor mint az aktív felhasználó, egyre kevesebbn vannak fent a fórumon...Biztos én vagyok az oka az "ellenséges" hangulatnak, de talán el kéne határolódni a "heroes fórum a béke szigete" szintű hozzászólásoktól, mert ez nekem sok.Egyébként rájöttem teljesen feleslegesen pattogok, mert akármit írok, vagy törlésre kerül, vagy semmi értelme, mivel vitázni úgy nem lehet, hogy mindent tagadunk.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hi!

Tetszett a "Heroes fórum a béke szigete".
Mi a pláne ebben? Hogy nem igaz!!! Mivel a Heroesban is vannak gyilkosságok, olyan dolgok, amik nem tesznek jót a gyermekek lelki világának. Cat pedig felelősséget vállal értük. Ebből következik, hogy a legjobb védelem számukra, ha nem is jönnek ide. Mert aki itt van, az Heroesoz(ik)ott. Jó a vér nem tocsog benne, de mégiscsak meghalnak benne emberek, állatok, meg egyéb kreatúrák. Amúgy némely időszakokban tényleg csak modok vannak fent. Azt nevezzük modding time-nak. Másik. Ezerakárhány user van. Nagy részük már évek óta nem aktív. Igaz akkor nagyon sokat szólt hozzá témákhoz, de évek óta nem mutatkozott. Nem kellene őket törölni? Vagy valami hasonló? Ráadásul a taglista tele van a 0 hszes emberekkel, akik szintúgy rég nem tiszteltek meg minket jelenlétükkel. Lehet ám tisztogatni ott is...


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 19:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Süni: Már miért írhatná le... Mondtam én bármikor is ilyesmit??? A moderátor üzenete ugyanúgy moderálható, mint a felhasználóé...Jelzem eddig SEM szorultak rá a moderátorok, hogy a fórumon
káromkodjanak, nyugodj bele, szinte bármelyikük válogatott cizelláltsággal le tudja
írni a nem túl hízelgő véleményét is... A Fórumetikett a moderátorokra is ugyanúgy
vonatkozik, nem hinném, hogy az általad felemlegetett EGYETLEN alkalmon kívül
bármikor is komoly szükség lett volna a moderátorok hszeinek mazsolázására.
Ez pedig a fórum keletkezése óta eltelt időt tekintve nem tűnik rossz aránynak...

NINCS GOND a fórumetikettel...ergo módosítani sem kell. Szerintem!
Eddig se volt, ezután se lesznek olyan pontok benne, ami ne lehetne nyugodt szívvel
vállalható.

Azzal sajnos egyet kell, hogy értsek, hogy kevesebb az ide látogató heroes rajongó,
az oka viszont nem az általad gondolt!
Az egész heroes úgy ahogy van kopik kifelé...

A H3 elavult, Vologya puskával kergeti az embereket a BB -re, pedig nem is oly rég a 32 -be sem fért be a létszám, most meg....
Az offline versenyek szintúgy régóta alig működnek, némelyiken több
a befektetett játékszervezői munka, mint a játékosok erre fordított ideje... :(

A H4 ugye halva született, a H5 pedig szerintem messze nem az a játék, ami tömegeket
mozgatna. Ezért csökken a fórum és ezzel együtt az összes verseny -offline is!!!-
létszáma, NEM pontozásváltozás/gonosz moderátor/klímaváltozás az oka!!! Ezen pedig
az SEM segít ha holnaptól a kurucinfó vagy a népszabadság társoldalává válna, mert
ez az egyetlen működő magyar Heroesoldal. Egyenlőre...

Hell: Ajánlom figyelmedbe a Fórumetikett 18. -as pontját. Vologya szokta is törölgetni
az 1 évnél régebbi usereket. Miért kellene a korábbiakat? A fórum működését nem
zavarja.

Üdv. Mugger


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2008 szept. 28 vas., 19:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 259 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség