Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 259 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 8:53 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Mivel a napokban egy-két ember komoly fenntartásokat fogalmazott meg a moderátori munkával kapcsolatban, gondoltam nem felesleges a máshol "off" -nak számító véleményeket kigyűjteni s itt egyben közzétenni. Kieditáltam a más topikokban elhangzott véleményeket, remélem sikerült mindet áttenni ide. Amennyiben valaki más áthozható, nem az adott témaba vágó (ide mégis!) hsz -el találkozik kérem jelezze, igyekszem áthozni ide.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 8:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
ArchConan

Belépett: 2005 Ápr 22
Hozzászólások: 514

Elküldve: 2007 Aug 06 H, 21:36 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Ebben a topikban talán megtűri a Gestapo a különböző véleményeket. (bár ki tudja). Bízom benne,

hogy nem sértek vele konkrét anyagi érdeket, ezért írom ide:

Szánalmas ez az egész törlősdi, amikor a saját személyét érintő (vagy legalábbis egy szabállyal

kapcsolatos észrevételeket személyes támadásként tekintő!) hsz-eket törli, máskor pedig (és

most is!) a haverokkal olyan elnéző és nagyvonalú tud lenni ez a moderátor társaság.

És még a 'furcsán' összeálltíott H5 árlistára épített két 'szupercsapat' kérdése elő sem jött!

Nyilván Petrus példájából okulva félévés kizárást kockáztatna valaki, ha ezt felhozná! Pedig

annak is szép története van...

Mindegy, akkor legyen a jelszavunk: munka és béke, valamint csak az dolgozzon ezentúl, aki nem

hibázik! Haza és haladás! Áldás Béksesség! és minden amiket ilyenkor szokás még mondani! Jaj,

csak nehogy valami nézeltérésre, csúnya vitára kerüljön sor! Isten ments,hogy rosszul aludjon

valaki emiatt!

Utoljára szerkesztette ArchConan, 2007 Aug 07 K, 7:34, összesen 1 alkalommal

Vologya
Heroes Team


Belépett: 2003 Ápr 10
Hozzászólások: 1083
Város: Budapest
Elküldve: 2007 Aug 06 H, 21:45 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Üdv Bátor Harcosok!

ArchConan: Kösz, hogy a Gestapohoz hasonlítasz, mikor nem is ismersz! Én 1-2 év múlva, mikor a

tábori topicot olvasom, nem szeretnék acsarkodást visszaolvasni, ezért is töröltem mindenki

hozzászólását!!! És nem válogattam a törölgetés közben... Ezt biztosan eddig nem vetted

észre...

A H5 támadás csapatomra és Muggeréra gondolsz??? Miért nem mered nyíltan kiírni, ha vádolni

akarsz valamivel? Nem zárok én ki senkit emiatt, sőt más miatt sem, látszik, hogy nem

ismersz... Úgy látszik itt már mindenki mindent tud, csak én, mint az érintett nem... Tessék,

tessék... Lehet írni a vádiratot és előadni a vádbeszédet!!! Bár ezt inkább a tábori

topicban tedd meg, mert ez nem online beszámoló, ha jól tudom... Baráti üdv!
_________________
Vologya Mester



ArchConan

Belépett: 2005 Ápr 22
Hozzászólások: 514

Elküldve: 2007 Aug 06 H, 21:55 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Nincs ennek értelme, mert a végős érv úgyis a te kezedben van: a Delete gomb... Így nem lehet

vitatkozni, ha holnap már csak az Általad összeállított hsz-eket olvashatják a fórumozók.

(Csak azért, hogy igazad legyen... )

A másik fő érv, hogy mit ugatok én itt, amikor sem a táborhoz, sem a H5 támadáshoz nem értek,

úgyis mindent visz. Végső esetben ez jön, amikor nem lehet racionális választ adni egy egyszerű

kérdésre: miért.

A nagy tanulságot, Petrushoz hasonlóan én is leszűrtem: legjobb ha az ember befogja a pofáját

és meghúzza magát. Szerintem a mai terror után mások is 2x megfontolják majd, hogy beírjanak-e

bármilyen kritikus hsz-t.

Maradnak majd a 'hasznos idióták', a 'bólogató jánosok', akiknek jó minden ahogy van, sőt

örülnek neki, ha megmondják nekik mit gondoljanak és csináljanak. Lám, az ő hozzászólásaik meg

is maradtak! Így aztán egy nagy happy heroestársadalom éli majd vidám hétköznapjait a fórumon.

Értelmes cél, hajrá!

Vologya
Heroes Team


Belépett: 2003 Ápr 10
Hozzászólások: 1083
Város: Budapest
Elküldve: 2007 Aug 06 H, 22:07 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Üdv Bátor Harcosok!

Kedves ArchConan!

Most bebizonyítottad, hogy tényleg nem ismersz... Ha nagyon akartalak volna, már rég nem

lennél a fórumon, de én még senkivel sem csináltam ilyet... Mellesleg fogalmam nincs miről

beszélsz, de már nem is érdekel mit gondolsz illetve mondasz... Úgy gondolom, hogy minden

kérdésedre adtam már választ... Ha nem, akkor én kérek elnézést... De tégy úgy, ahogyan jónak

látod! Ennek a párbeszédnek semmi értelme!!! Baráti üdv!
_________________
Vologya Mester


petrus


Belépett: 2003 Ápr 05
Hozzászólások: 135
Város: Melbourne
Elküldve: 2007 Aug 07 K, 6:53 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Kedves ArchConan!

Ha nagyon akartalak volna, már rég nem lennél a fórumon, de én még senkivel sem csináltam

ilyet... !


Majd annak is eljon az ideje. Elobb vagy utobb, de inkabb elobb ugy tunik

udv,

Outsider
_________________
Get out of the closet V. Everyone knows you are a married latent gay.

Vissza a tetejére



Adler



Belépett: 2004 Ápr 12
Hozzászólások: 1611

Elküldve: 2007 Aug 07 K, 11:52 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

off
nem hiszem, hogy bárkit is törölnének, aki csak kicsit másképpen gondolkodik
sem Conan, sem Petrus nem anyázik vagy hasolnló
pont a kritika viszi előre a dolgot, mégha személyre szabott is
mondjuk a H5 támadásos dolgot én nem értettem, hogy Conan mit szeretett volna mondani, s kik a

forrásai:)
De miután én sem értek hozzá, nem is érdekel.
Nem hinném, hogy bologató kutyákból áll itt a sereg, de azt sem tartom jó ötlet, hogy

radirozunk, csak hogy unokáink majd azt mondhassák, milyen fasza csávó volt a nagyfater.

_________________
- Tudsz úszni?
- Nem.
- És,ha megfizetem?


- Tudod mi a korrupció?
- Na, mi az?
- A korrupció az az, amikor kimaradsz belőle!!


ArchConan

Belépett: 2005 Ápr 22
Hozzászólások: 514

Elküldve: 2007 Aug 08 Sze, 8:17 Hozzászólás tárgya:


P.S: A Gestapo leitiltotta az aláírásomat! Milyen fasiszta szemétség telik még itt ki

egyeseketől?

1 napja hangzott el: ha akarnám már rég nem lennél tagja a fórumnak sem, de én nem csinálok

ilyet, ebből is látszik, hogy nem ismersz! Most vagy akkor nem mondott igazat valaki és most ez

a lépés következik vagy 1 nap alatt teljesen megváltozott az illető!



Mugger_
Heroes Team


Belépett: 2005 Jún 19
Hozzászólások: 799
Város: Budapest-Soroksár
Elküldve: 2007 Aug 08 Sze, 10:25 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Azt a Gestapo, Gestanyó és a kis Gest mindenit neki, itt a gonosz admin törölgeti a szegény

userek aláírásait! Mecsoda világ!!! Ide jutottunk, az ellenvéleményeket törlik, ez a szabad

véleménnyilvánítás halála.
Esetleg el lehet gondolkozni azon, hátha az aláírás a Vologya által délelőtt törölt

többoldalnyi hszből volt idézve s mint ilyen automatikusan megszűnt. De az is lehet, hogy ez a

Vologya Gestapó Lajos önszorgalomból csonkítgatja az aláírásokat!!! Nekem többször is mondta a

H5 csapatösszeállításunkkor, hogy erre készül, de nem gondoltam volna, hogy meg is teszi!

Üdv. Mugger
_________________
http://heroes.hardwired.hu/mugger


ArchConan


Belépett: 2005 Ápr 22
Hozzászólások: 514

Elküldve: 2007 Aug 08 Sze, 10:35 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Nem ilyen volt, de te mint moderátor nyilván meg tudnád nézni és akkor esetleg a fórumozók

félrevezetése és az én hülyének történő beállításom helyett néha írhatnál igazat is.

Ez volt a vérlázító aláírás: Vologya vagyok a delete gomb ura! Vagy egyetértesz vagy takarodj

a topikomból! (Tulajdonképpen ezt ő maga is leírta pár órája...)

Persze ez egy olyan hsz után került fel, miután Vlagyimir elvtárs 'szánalmas, elmeorvosra

szoruló' stb jelzőket aggatott rám. Ezután közöltem vele, hogy ezt majd a következő

konfliktusnál beidézem a felek okulására hogy kell kezelni az ilyen helyzeteket, gyorsan le is

törölte a 'bátor harcos' a gusztustalanságát, nehogy még 3 emberen kívül más is meglássa.

Asszem nem rossz az az ötlet, amit épp ő maga vetett fel, hogy a moderátori funkciót kevésbé

paranolyás, valamennyire obejktív és saját magát már nem lejáratott embernek kellene

átadnia(otok). Az elmúlt napokban látottak alapján eljött az ideje!

Utoljára szerkesztette ArchConan, 2007 Aug 09 Cs, 1:46, összesen 4 alkalommal

Vissza a tetejére


petrus

Belépett: 2003 Ápr 05
Hozzászólások: 135
Város: Melbourne
Elküldve: 2007 Aug 08 Sze, 10:40 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Mugger_ írta:
Sziasztok!

Azt a Gestapo, Gestanyó és a kis Gest mindenit neki, itt a gonosz admin törölgeti a szegény

userek aláírásait! Mecsoda világ!!! Ide jutottunk, az ellenvéleményeket törlik, ez a szabad

véleménnyilvánítás halála.
Esetleg el lehet gondolkozni azon, hátha az aláírás a Vologya által délelőtt törölt

többoldalnyi hszből volt idézve s mint ilyen automatikusan megszűnt. De az is lehet, hogy ez a

Vologya Gestapó Lajos önszorgalomból csonkítgatja az aláírásokat!!! Nekem többször is mondta a

H5 csapatösszeállításunkkor, hogy erre készül, de nem gondoltam volna, hogy meg is teszi!

Üdv. Mugger



Onnek szerintem valami orszagos komedia versenyre kene jelentkeznie, biztos hatalmas sikere

lenne. sok sikert a jovoben!

Vissza a tetejére


Mugger_
Heroes Team


Belépett: 2005 Jún 19
Hozzászólások: 799
Város: Budapest-Soroksár
Elküldve: 2007 Aug 08 Sze, 10:41 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Sajnos a rendszer nem őrzi meg a régi aláírásokat - én pedig sajna még a Tieidet sem jegyzem

meg! - , én is a kollektív emlékezetre voltam kénytelen hagyatkozni a lehetséges

problémamegoldáskor.
Felhívnám a figyelmet a "hátha" és a "esetleg" szavakra.

Igazat sajna már nem is tudok írni, annyira elgonoszodtam itt a
Gestapónál!
De aláírásokat egész jól törlök!!! Hozzászólásokrol nem is beszélve.

Von Schmollhausen
_________________
http://heroes.hardwired.hu/mugger

Tier


Belépett: 2003 Ápr 01
Hozzászólások: 4

Elküldve: 2007 Aug 09 Cs, 1:12 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

T. Érintettek!

Minden közösségnek vannak szabályai, írottak, vagy íratlanok. Egy fórum esetében a Fórum

Etikett tartalmazza a legfontosabbakat. A moderátor pedig betartatja azokat.

Az utolsó sorban írt kellemes légkör visszaállítása érdekében javaslom, hogy az érintettek

(mindenki!) gondolkodjanak, gondolkodjon el a leírtakon...

Üdvözlettel:
Tier

Ui: elnézést, hogy a 3. és 6. pontokon most átlépek, de jelen helyzetben ez szükségesnek

tűnik... Igény esetén meg lehet fontolni pl. az Etikett módosítását, de egy külön topicban...

Szomorú, hogy eljutottunk eddig, én ezek után például a 19. pontba betenném a 11. és 13.

pontokat is (a vitát csak kulturált hangnemben folytass és a kerüld a sértő kifejezések

használatát pontokat).


Idézetek a Fórum Etikettből:
_______________________
"3. ... Hozzászólást csak az odaillő témakörbe írj....
6. Ne használj offtopic bejegyzéseket. A nem témába illő megjegyzés zavarhatja a többi

felhasználót....
8. Ne használd a fórumot magánbeszélgetésekre. Inkább írj e-mailt vagy használd a Privát

Postafiókot.
9. Fogalmazz érthetően és lehetőleg tartsd be a magyar helyesírás szabályait. Ha vitatkozol,

indokolj; ha hivatkozol, add meg a forrást....
11. Vitát csak kultúrált hangnemben folytass.
12. Ne használj trágár kifejezéseket.
13. Kerüld a sértő kifejezések használatát. Minden fórumozó létező személy, ne ítéld meg

látatlanban és fogadd el Veled egyenrangúnak....
19. A 12., ... pontba leírtakat a moderátorok törölni fogják és a bejegyzést író felhasználót

figyelmeztetik. Ismételt vagy kirívó szabályszegés esetén a felhasználót is törlik.

Amennyiben a fentieket figyelembe veszed és betartod, akkor nagyban hozzájárulsz ahhoz, hogy a

Fórumon kellemes légkör uralkodjon. ...."

ArchConan



Belépett: 2005 Ápr 22
Hozzászólások: 514

Elküldve: 2007 Aug 09 Cs, 1:44 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

A moderátor a saját szabályait nem tartja be az a gond. Mivel te nem láttad milyen hangnemű

volt a reggeli hsz és erre milyen válasz érkezett, így nem is tudod miről van szó, de azért jó

hogy így látatlanba elmondod a véleményed. Az utóbbi két napban törölt hsz-ek nagy része

semmilyen fórumetikai szabályt nem sértett, de nyilván te azokat is mind olvastad, azért vagy

ennyire képben... Egyébként a fórumetikai szabályokra akkor lehetne hivatkozni, ha ezt máshol

is következetesen betartanák és számonkérnék, de elég csak beleolvasni a Dougal-os topikokba és

meglátod, hogy ennek nyoma sincs.

Olyan hsz-eket törölnek, amelyekben egyetlen trágár kifejezés nem szerepel, ellenben ők

megengedhetik maguknak a 'tahó, primitív, szánalmas' stb. jelzőket másokkal szemben, hogy csak

a legutóbbiakból idézzek. Aztán amikor elmúlik az ötperces elmezavar ezeket törli is valaki

gyorsan, nehogy később nyoma maradjon. De olyan is előfordul, amikor úgy manipulálják a

hsz-eket, hogy ott már csak egy korábbi, de azóta törölt trágár hsz-re adott hasonló durva

hangnemű válaszreakció szerepel. Az én szememben teljesen hiteltelenné vált ez a társaság, most

már akármit is írnak, egy szót sem hiszek el belőle és a múltbéli események is más

megvilágításba kerülnek.

Méghogy a rendszer törölte . Persze. Ez a kirekesztő, cenzúrázó, diktatórikus rendszer ami itt

van, az törölte.


Mugger_
Heroes Team


Belépett: 2005 Jún 19
Hozzászólások: 799
Város: Budapest-Soroksár
Elküldve: 2007 Aug 09 Cs, 6:06 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Tier: Köszi az építő jellegű hozzászólást. Az Etikett tényleg
felülvizsgálatra szorulhat, az admin bizonyára meg is teszi a
szükségesnek látszó változtatásokat.

Néhány szóban mindenképp reagálnom kell a moderátorok kollektív bírálatára,
amit én természetesen visszautasítok. Bár felelősséget csak a saját
tetteimért vállalhatok, nyugodt szívvel állíthatom, hogy az előző hsz-ban
leírtak közül kizárólag a nem trágár " de természetesen nem az adott topikba
illő, nyilvánosan figyelmeztetés ellenére is szándékosan semmitmondó,
kizárólag provokatív szándékkal íródott" üzenetek törlése terheli
lelkiismeretemet. Valószinűleg ez még többször fogja is.
Biztos vagyok azonban abban is, hogy egyetlen más moderátor vagy admin SEM tett olyat, ami az

előző hsz vádbeszéd részében szerepel, el sem tudom képzelni pl. mi értelme lenne egy aláírás

megváltozatásának, ami bármelyik pillanatban reprodukálható!!! Ugyanígy egy hsz szövege is
- jelen pill is notepadon irkálok s menteni is fogok! - megőrizhető,
mi a fenének moderálna bele, írna át, bárki is a egy hozzászólást?????
Az ötperces elmezavar elég idő ahhoz, hogy le lehessen menteni egy
screenshot -ot. Gondolom...

Engedjetek meg még egy magánvéleményt, - jelen esetben a Fórum kellemes légköre úgyis

folyamatos támadásnak van kitéve, ráadásul nem járja, hogy csak Vádbeszéd hangozhasson, védő

nem! - orvosi esetekkel sajnos egyetlen moderátor vagy admin SEM tud mit kezdeni. Ide NEM

ragasztja senki sem az embereket, mégis szinte folyamatosan látok azonnal reagáló rejtett

usert, némi élccel gondolom lehet mondani, hogy aki a Gestapónál leselkedik, elviszi a fekete

autó s lehet, hogy nem a pszichiátriára. Pedig oda kellene...

Maradok tisztelettel

Üdv. Mugger
_________________
http://heroes.hardwired.hu/mugger

Vissza a tetejére

petrus


Belépett: 2003 Ápr 05
Hozzászólások: 135
Város: Melbourne
Elküldve: 2007 Aug 09 Cs, 6:48 Hozzászólás tárgya:

--------------------------------------------------------------------------------


Szerintem ki lehetne hagyni a "pszichiatria fazist" "par" moderator eseteben is, most mar

belatom , ablakon kidobott penz lenne
_________________
Get out of the closet V. Everyone knows you are a married latent gay.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 9:17 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Ennyit sikerült összeeditálni, sajnos szebben nem tudtam megoldani,
igyekeztem az egyes hozzászólásokban a témába vágó lényeget meghagyni amennyiben esetleg mégis kifogás merülne fel, szívesen kijavítom.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 10:29 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 21:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 10:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Conan:

Bizonyára te érted amiket irkálsz, én sajnos nem.

A Karesz féle afférról pedig nyugodtan kérdezd Nimbust, Ő kimerítő és valszeg számodra is elfogadható választ tud arról adni, hogy ki tudta bebizonyítani is azt, ami csak vádaskodás és tagadás szintjéig jutott.
És azt is mi volt az eredménye. A hszed többi része számomra értelmezhetetlen, de legalább rágalmazó. Istenem, ennyi telik.

Én a legutolsó hszemben leírtam a véleményem rólad, nagyon nem kell a sorok közt olvasnia annak,akit esetleg érdekel. Viszont legalább nem gyanúsítgatlak. :)

Én a magam részéről befejeztem a téma kivesézését, igyekszem nem reagálni a provokációidra s egyúttal tartani magam Nimbus és Adler csillapító üzijeihez. Remélem sikerrel. :) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 10:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

ArchConan: Nem tudom észrevetted e, de rajtad és Petruson kívül senki sem kötözködik itt a fórumon... Nem volt kedvem külön hsz-t írni (úgyis csak olaj lett volna a tűzre NEKED ÉS PETRUSNAK), ezért a véleményem beleeditáltam az egyik hozzászólásodba (idézem: Én ilyet sohasem mondtam illetve írtam!!!), látom észrevetted... :shock: Sűrűn olvasgatod ezek szerint mesteri irományaid... :P Az aláírásod eltűntetéséhez hidd el nincs közöm, semmi értelme nem lenne törölgetni, hiszen egy mozdulattal visszaírhatod... :shock: Tehát ördögi kör lenne és tök felesleges... :shock: Itt eddig minden jól működött, ameddig nem kezdtétek szítani a hangulatot... Ráadásul olyan témában, amiben nem vagytok érdekeltek... :shock: Máskor is voltak viták, jogosak és nem, mégis mindig békésen meg lehetett beszélni mindent... Te itt különböző szavakkal dobálózol, Gestapó, fasiszta, KGB, nem hiszem, hogy egy Heroes fórumra való dolgok ezek... :roll: Biztosan mondtam és cselekedtem (ld. pl. lustaság miatti editálás) én is olyan dolgokat, ami nem ide való (sőt helytelen!), ezért most én kérek elnézést MINDENKITŐL!!! :shock: Főleg olyan emberektől, mint Te nem tűröm el, hogy ilyen szavakkal illessenek, mikor nem is ismersz egyáltalán! (Bár ez fordítva is igaz szerencsére...) Azt sem nagyon értem, hogy miért kell neked rejtőzködve felosonkodnod mindig a fórumra... :shock: Bár ez nem az én dolgom... :oops: (Most már értem, köszi a felvilágosítást!) Szóval jó szórakozást az oldalon és a fórumon, azonban ha máshogy döntesz, nem fogok könnyeket hullatni utánad... :oops: Téma részemről lezárva! :shock: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2007 aug. 09 csüt., 12:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 11:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

ArchConan: Nem tudom észrevetted e, de rajtad és Petruson kívül senki sem kötözködik itt a fórumon...


Senki? :lol: Dehogyisnem! Pl. én! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 11:19 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 21:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 11:36 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
ArchConan írta:
...te szintén csinált már hasonlókat (ld. Karesz-ügy), csak bízol benne hogy erre már senki sem emlékszik!

Tényleg Mugger te tudod ki volt a DNA nevű játékos? Vagy ez az idilli, csodálatos közönség már akkor is 'gyermekként' volt kezelve és nem érdemelte meg az igazságot? Igaz én a táborban sem voltam ott, a H5 árlista készítésénél sem és a Karesszal történő 'öszödi beszéd' megíratásánál sem így nyilván nekem ezekről fogalmam sem lehet, de kérdezni még talán szabad.


Conan: Nem értelek... milyen igazságot nem érdemelt meg a közönség? Karesz csalt, ezt senki nem próbálta leplezni, sőt... miután 2-jára is a képembe hazudott Karesz én kértem segítséget Muggertől, miszerint nézzen utánna egy bizonyos DNA "életútjának", aminek segítségével fény derült az igazságra és Karesz is visszatéríttetett (általam - "öszödi beszéd") a jobb útra. Nem tudom, hogyan és miért ferdültek el az információid, de ez esetben bizton állítom alaptalanok a vádaskodásaid, sőt Mugger volt aki a legsúlyosabb büntetést követelte, és rótt ki.

Egyszó mint száz... biztosan vannak/voltak moderátori hibák/túlkapások, DE ahelyett, hogy tovább vagdalkozunk inkább gondolkozzunk azon, miként tegyük a helyére a dolgokat, esetleg miként alakítsuk át a moderátori rendszert, hogy az a lehető legjobban szolgálhassa a forumozok érdekeit...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 11:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Köszönöm Nimbus!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 11:42 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Conan, DNA kilétének elhallgatása egyáltalán nem volt cél, számomra csak bizonyítékként szolgált a csalásra...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 11:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Conan:
Lelepleződött??? Én folyamatos (nagyon igaznak tűnő) gyanusítgatásokat
s Karesz részéről folyamatos tagadást olvastam, Nimbus -szal beszélgetve jutott eszembe, hogy esetleg a sok közvetett bizonyítékot, hogyan is lehetne közvetlenre cserélni, s megnéztem a felhsználók IP címeit, ahogy egyértelműen kiderült, hogy ugyanarról az IP -ről kommunikáltak Karesz és DNA. Az, hogy csalt EGYÉRTELMŰEN bebizonyosodott, nem volt a "mi kis titkunk". Még igen sok neheztelő kritikát, is kaptam amiért egyáltalán szankciókat alkalmaztam az esetben, amit én magam éreztem kötelességemnek, sajna Karesz meg sem próbált lefizetni, elhallgattatni! :) :) :)
Én magam tájékoztattam erről a köv. BB teljes résztvevő mezőnyét, aki
másképp emlékszik, jelezze. :)

Ember:
Mi értelme lett volna BÁRMIT is titkolni??? MINDEN bebizonyosodott, Karesz mindent el is ismert, MIT tagadtunk, titkoltunk??? Komolyan gondolod, amiket irkálsz???

Ki mondta, hogy itt mindent a rendszer töröl??? Könyörgöm csak egy kicsit próbálj meg elszadni az előítéleteidtől. Én magam többszáz, de lehet, hogy többezer (a fórumpucováláskor mindenképp) üzit is töröltem már - szerintem nincs olyan user, akiét legalább egyszer ne - , én biztosan NEM töröltem semmiféle perdöntő/bizonyító üzit, de azért azt elárulom mint hadititkot, törölni bármikor-bármit tud egy moderátor, VISSZAÁLLÍTANI semmit!!! Ha bármi ki lett törölve, akkor azt UTÓLAG nem lehetett visszaállítani.

Üdv. Mugger

U.i: Sajnos a válaszom begépelése UTÁN olvastam, hogy Nimbus már korrektül megválaszolta a témát, ezért okafogyott is a szösszenetem, de kitörölni nem akarnám.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 12:34 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 21:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 12:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Conan: Egyes hozzászólások visszakerülése csupán a Te víziód lehet, ugyanis admin joggal is csak törölni lehet, hozzászólást visszahozni egyáltalán nem!!! :shock: Editálni viszont bármikor tudod a saját hozzászólásod, ez az idő jelenik meg az editálás dátumakor a hozzászólásod alján... A moderátorok nem tudnak senki hozzászólásába beleírni, csak az admin, ugyanakkor annak is nyoma van! És más nevében nem lehet írni a fórumra, ez egy NAGY TÉVEDÉS!!! Szóval az általad leírtak ezen a fórumon NEM KIVITELEZHETŐEK!!! Szóval az admin sem egy korlátlan "atyaúristen" itt a fórumon... :shock: Az aláírásod még most sem tudom hogyan tűnt el, de lehet a hozzászólások törlésekor, más ötletem nincs! Én ennyit tudok kíváncsiságod kielégítése végett írni... :wink: Remélem tudtam segíteni... A fórumetikett módosítása elől nem zárkózom el, lehet írni JAVASLATOKAT! :shock: A moderátorok személyének változása folyamatban van, de hogy fog e Neked személy szerint tetszeni a változás, azt sajnos előre nem tudom megmondani! :roll: Üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 13:23 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 21:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 13:38 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 06 szomb., 21:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 15:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Már jó pár napja olvasgatom a versenyek topikot...
Teljesen semmi közöm a táborhoz viszont ahoz SZERINTEM van jogom hozzászólást írni hogy mi folyik a fórumon.Nem én tartozom a legrégebbi tagnak de már 2 vagy 3 éve itt vagyok aktívan a fórumon.
Legelőször sok probléma volt velem, tudom!De mindegy most nem erről akarok írni.
Voltak összeveszések és kibékülések, nagy viták és ennél is nagyobbak de mind lezajlott és a vége mindig hepi end lett.Szerintem itt is törekedjünk a hepi endre.A mostani moderátorokat én meghagynám szívem szerint de ha vmit törölnek azt indokolják meg.A múltat meg szerintem ne hozzuk fel mert ígyis vannak most a jelenben is gondok.Szóval én a multat "már tiszta víznek tartom a pohárban"!

Az emberek nem tökéletesek ezért meg esik mindenkivel hiba legyen az egy sima tag vagy admin...

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Helyes Fifi, jól gondolod, de engedd meg, hogy pótanyai jogomnál fogva ha valami hozzászólásod olyan " régi fifisre" sikerül, azt írhassam: Megtéplek Fifi! :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 16:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Conan: Én olyan állásponton vagyok jelenleg, hogy a látott hszeid alapján, ha úgy van, bárkibe beletucc kötni, és ha valaki az ún. "elég sok érzékeny pontom" ba beletlál, akkor simán sszetucc vele balhézni, ha te is úgy akarod! Mellesleg ha új moderátorok lesznek, akkor meg más fog velük kötekedni ilyen módon előbb-utóbb! Szóval 1 gépi moderátor kell, valami előre programozott robot ez esetben, vagy olyan, akinek ull ninics köze hozzá, hogy itt mi van, eccerűen csak értelmezi és elbírálja a dolgokat!

És amúgyis, Konfliktus van, volt lesz, ha nem te Conan vagy petrus VS Vologya és Mugger lesz, akkor majd lesz más!

Mellesleg 1 vélemény: Minig a nagyobb felelősséggel bíró embereket fogják megbüntetni/lefújtatni, legyen az bárki! Ha belédköt 1 roma kisebbségi banda, és nincs más párezer ember aki bizonyítsa hogy ők kezdték, akkor úgyis te szívod meg, mondhacc bármit, az ő hazugságait hamarabb elhiszik! (szomorú példa is van rá)!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 09 csüt., 17:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Jou írta:

Mellesleg 1 vélemény: Minig a nagyobb felelősséggel bíró embereket fogják megbüntetni/lefújtatni, legyen az bárki! Ha belédköt 1 roma kisebbségi banda, és nincs más párezer ember aki bizonyítsa hogy ők kezdték, akkor úgyis te szívod meg, mondhacc bármit, az ő hazugságait hamarabb elhiszik! (szomorú példa is van rá)!


Jou látom te is megkaptad azt a levelet :)

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 259 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség