Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Fanfiction
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 22 pén., 15:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 03 csüt., 20:12
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Castle Ironfist
Azért hoztam létre ezt a témát, mert elkezdtem írni egy fanfictiont (aki esetleg nem tudná, ez azt jelenti hogy egy adott művet (film, könyv, képregény, játék stb.) átdolgozol más műfajra vagy kidolgozol előzményt, folytatást, de úgy hogy pénzt nem szabad keresned vele) a régi Might and Magic világ (Heroes 1-3 és Might and Magic 6-8 ) alapján. Bár leginkább a Might and Magic 6 cselekményét dolgozza fel, de a szereplők nagyrésze népszerű Heroes-es hősök (pl. Gem, Crag Hack, Sandro, Yog, Lord Haart), és gondoltam esetleg titeket is érdekelne.
Egyébként a következőről szól: Enroth földjén az Örökösödési Háború a vége felé tart (Archibald és Roland Ironfist harca a trónért, Heroes 2 sztorija). Archibald hadai lerohanják a békés Sweet Water faluját, ami látszólag már teljesen értelmetlen, hisz a falunak stratégiai szerepe nincs, és Archibald már vesztésre áll. Három tábornok vezeti a falura rontó hadakat, egy fiatal és egy idős lovag, és egy élőhalott mágus. Sweet Watert porig rombolják, megölnek mindenkit, kivéve a gyerekeket, akiket a goblinok nyugatra visznek magukkal rabszolgának. A gyerekek között van Tarnum is (ő a Heroes Chronicles főhőse ugyebár, őt tettem meg főszereplőnek), aki egyedüliként éli túl a hosszú menetelést, ám mégse lesz rabszolga, mert egy valaha Archibald oldalán állt varázsló, Falagar megmenti őt a goblinoktól. Falagar még nyugatabbra viszi a gyermeket, New Sorpigal mellett neveli fel minden tudását átadva neki. Amikor Falagar tizenöt év múlva meghal, Tarnum nekiindul a nagyvilágnak. Célja, hogy beálljon katonának, ám Ironfist kastélyában nem fogadják, ugyanis a herceg, Nicolai Ironfist eltűnt. Egyébként is anarchia uralkodik Enrothban, amióta Roland király elment Erathiába háborúzni a felesége, Catherine Gryphonheart oldalán. Mindenütt útonállók és szörnyek kószálnak szabadon, a kormányzó, Wilbur Humphrey próbálja fenntartani a rendet. Ráadásul egy titokzatos új szekta, Baa követői is felbukkantak, és számuk egyre jobban gyarapszik. Tarnum nemsokára felfedezi, hogy Sweet Water pusztulása, Nicolai herceg eltűnése, Roland király legújabb háborúja és Baa kultusza között is összefüggés van...

Ha sikerült felkeltenem az érdeklődést, akkor szívesen megosztanám ami eddig készen van belőle, kiváncsi lennék kinek mi a véleménye...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 25 hétf., 15:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Petro Mester: Küldd el nekem (vologya@heroes.hardwired.hu) és közzétesszük az oldalon. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 26 kedd, 22:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 03 csüt., 20:12
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Castle Ironfist
Vologya: Rendben, köszi, nemsokára készen leszek vele. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 11 szomb., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Petro Mester kérlek másold be ide a Fanfiction szerintem többen is kíváncsiak rá!!!Amúgy én is gondolkozom egy Fanfiction novella írásán de nem heroes-os témában mozogna!

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 15 pén., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Hoi!

Ráfér talán 1 kis újjáélesztés a topikra.
Volna nekem is 1, post-Kingdoms sztori, 1. fejezete van kész. A baj az, hogy angolul :oops: :) Ha valaki nagyon keresgél Heroescommunityn, az megtalálja ott is, de nem hiszem, hogy túl sokan olvasták volna :roll:
Mindenesetre, ha valakit érdekel, jelezze, akár privátban, akár itt.

Üdv mindenkinek,
FP

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség