Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Minden, ami Gothic
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 05 vas., 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Kár volt törölni ezt a témát...
Mindegy megnyitom újra, ugyanis alkottam valami fontosat, illetve még fogok valami még durvábbat alkotni ebben a témában! :wink:

Aki ismeri, és szereti a Gothicot, annak nem kell bemutatni a játékot. Aki nem ismeri, annak ajánlom, hogy ismerje meg!
3 része jelent meg eddig, ebből az első kettőt már végigjátszottam, a harmadikra viszont még nem volt időm, bár már megvan...

Mindegy, nem ezért nyitottam meg újra a témát, hanem azért, hogy valami olyat mutassak nektek a témában, ami eddig talán ismeretlen volt előttetek, vagy mivel a Gothic ugye eredetileg német nyelvű, nem értettétek.

Van a játék első részében egy mellékszereplő, akit csak azért raktak be, hogy eleinte szórakoztasson, aztán pedig egy idő után fárasszon...
Nos, ő lenne Mud. Vele kapcsolatos a következő mozi is, amit szeretnék figyelmetekbe ajánlani, ugyanis elkészítettem a feliratot a rövid filmhez!

Tehát a filmet innen tudjátok letölteni:
Mud álma
A feliratot hozzá szedjétek le innen:
Mud álma: felirat
Aki ismeri a Gothic sztoriját, mosolyogni fog a képsorokon! :)

Tehát ez még csak a kezdet!

Hogy mi jön még? Egy érdeklődést felkeltő Gothic film, majd egy Gothic kvíz, amit én magam fordítok jelenleg is németről magyarra. A fordítás ebben a pillanatban kb. 50%-os, de ez lesz életem műve, ugyanis nem egy 5 perces dologról van szó, hanem akár egy órát vagy többet is eltölthetsz majd vele, ha végighaladsz a kvízen! A kérdéssor a Gothic első részét dolgozza fel, vesézi ki. Annyira tetszik, annyira jó volt, mikor megláttam, hogy elhatároztam, ha törik, ha szakad, ezt lefordítom magyarra. Ugyanis a kérdéseken kívül jótanácsok, tippek és olyan információk is vannak benne, amik a játék során elkerülték figyelmemet. Csak a kvíz miatt a játékot újra elővettem és mindent kipróbáltam. Tényleg egy remekműről van szó. Minden Gothic fannak ajánlom! Kb. egy-két hét és ti is kezeitek közé fogjátok kapni, ezt most itt megígérem!!!

Újabb jó hír:
Ebben a pillanatban került a kezembe a második Gothic kvíz, ami majd szintén következik valamikor, de az még sokára lesz. Talán karácsonyi ajándéknak lesz jó... Ez a Gothic második részét dolgozza fel, ahogy az előző az elsőt. Mivel a második rész sokkal hosszabb és információdúsabb volt, mint az első, ezért lehet, hogy nem is az első kvíz, hanem a második lesz életem eddigi legnagyobb alkotása.

De ne kapkodjunk, várjatok türelemmel, nem szeretném elkapkodni a fordítást, hiszen ezek a remek dolgok megérdemlik a tisztességes munkát!

Arra azért kíváncsi lennék, kiket érdekel majd mindez itt a fórumban!
Jó szórakozást!
Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség