Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 21 szomb., 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Még nem találtam ilyet,hát megnyitom.Az egézségről írok most.(Megjegyzés,hogy ez a k.r.a gép nem hozta be a topicom,így ez a második :evil: :evil: :evil: )Ha egézségtelenek vagyunk súlyosan,simán bele lehet halni.Tehát vigyázzunk az egézségünkre,mert ha nem vigyázunk,a végén vagy annyi,vagy örökre semmit se ér az életünk.Olyan ez,mint a Forma1,ha rosszul kapjuk el a rajtot,annyi,azaz ha születési rendellenességgel születünk,akkor hát...Attól függ milyen a rendellenesség...Ha vakság,akkor elég rossz.Habár a vakoknak nem sokkal rosszabb az életük,mert azok éreznek,és hallanak.Az elegendő(!)alvás,evés,ivás,rossz szokások elkerülése,ha rászoktunk,leszokása,jó szokások megtartása(ami egézséggel kapcsolatos persze),(ha kihagytam valamit/valamiket,egészítsetek ki)elegendő ahhoz,hogy egézségünk ne a béka s.gge alatt legyen 20 km-el...Az egézség fontos.Az egézség az élet szíve(hú,de költői :lol: ).Most egyelőre ennyi.Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődést. :wink: :? Szóval akit érdekel,írjon bátran,ne kíméljen!Szeretnék érdekességeket kihozni ebből a topicból,de ha nem megy,nem tudom,mit csináljak... :? Szerintem semmit,úgyis a kukába landol akkor ez is,mint mindegyik szennyezésem,a fórum szennyezése :oops: :( ...Na ezt abba is hagyom,írjatok fórumozók!Üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség