Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 14 csüt., 21:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Pár LEG az original Doom-al kapcsolatban szerintem:
A LEG útálatosabb ellenfél a heavy gun dude(gépkuskás human): sok van belőle és baromi gyorsan le tud kapni.
A LEG nehezebb pályák egyike a Doom II második fejezetének nyitó pályája: sok Mancubblus vagy mi a fene körülöttünk aztán ha mindet kinyítjuk, desszertnek jönnek a pókok :D :shock: :!:
Írjátok meg ti is véleményeteket, de ne írjatok olyan hogy ebben meg abban a MOD-ban ilyen pálya meg amolyan ellenfél van ami messze keményebb, maradjatok szigorúan az eredeti játéknál :!:

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 20:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 26 szomb., 8:31
Hozzászólások: 11
Az igaz,hogy doom1/2 a téma,de a doom körébe beletartoznak a modok,új portok meg mindenféle ilyesmi.Szal az azért nem baj ha ilyen körben "offolunk" egy kicsit.Jómagam nem vagyok OldSchooler,de szeretem a régi doom 1-et és 2-t,remek emlékek törnek fel,ha rágondolok :D hiszitek vagy sem,én is a 320x200-as doom-mal indítottam a pentium I-es gépemen 8 megás videókártyával :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
gezsa írta:
Pár LEG az original Doom-al kapcsolatban szerintem:
A LEG útálatosabb ellenfél a heavy gun dude(gépkuskás human): sok van belőle és baromi gyorsan le tud kapni.
A LEG nehezebb pályák egyike a Doom II második fejezetének nyitó pályája: sok Mancubblus vagy mi a fene körülöttünk aztán ha mindet kinyítjuk, desszertnek jönnek a pókok :D :shock: :!:
Írjátok meg ti is véleményeteket, de ne írjatok olyan hogy ebben meg abban a MOD-ban ilyen pálya meg amolyan ellenfél van ami messze keményebb, maradjatok szigorúan az eredeti játéknál :!:

A heavy weapon dude-t én is utálom,de amit a legjobban utálok az a pain elemental.Köpködi a Lost soulokat(égőhajú g.c.ket :lol: ),aztán ha kinyírtuk,bonus-nak jön még ki belőle 2-3.Aztán ott van a shotgunnal lövöldöző csávó,a doom1-ben egy csomó van,nagyot bírnak sebezni a puskájukkal.NIGHTMAREN a mancubusos(mancubblus,hogy gezsa is megértse)pályán amint lengedjük azt a micsodát,ami előttünk van,már rögtön áblúáblúúá,lövöldöznek.De szerintem a LEGNEHEZEBB pálya a 28-as,egy helyen egyszercsak előjön 2 tüzes genyó,oszt élesztgetik az egész bandát,amit már megöltünk,aztán most kezdhetjük elölről.A játék legbambább ellensége a Spider Mastermind.Mastermind?A francokat Master ez,shotgunnal is szétlövöldözöma fejét a mindjével együtt. :lol: .A legnyomorékabb ellenfél meg a Demon.Pipaszár lába van,ellentétben akkora pofája,mint egy hordó.De kell is,mer' hova fér be az a sok kaja :lol: :lol: :lol: ?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 17:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
gezsa írta:
A LEG nehezebb pályák egyike a Doom II második fejezetének nyitó pályája: sok Mancubblus vagy mi a fene körülöttünk aztán ha mindet kinyítjuk, desszertnek jönnek a pókok :D :shock: :!:

Azért én nem desszertnek nevezném azokat a pókokat :!: Nekem inkább velük gyűlik meg a bajom,mint a mancubusokkal :!: De már ultra-violence fokozaton simán legyűrtem őket is :wink: .

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 29 pén., 18:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Mentem egyet a doom2 15.pályáján,és eltelt majdnem egy óra :!: Höhh :!: :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 03 szer., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Valaki végigvitte már ultra-violence fokozaton a Doom2-t?Én egyszer próbáltam,de csak a 13.pályáig bírtam... :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 16 kedd, 19:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
kisdacide írta:
Valaki végigvitte már ultra-violence fokozaton a Doom2-t?Én egyszer próbáltam,de csak a 13.pályáig bírtam... :lol:

Csak majdnem... :) Jó sok mentésellel és behalással közben eljutottam az utolsó pályáig, de azt szerintem lehetetlen csalás nélkül teljesíteni :roll:

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 16 kedd, 22:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
gezsa írta:
kisdacide írta:
Valaki végigvitte már ultra-violence fokozaton a Doom2-t?Én egyszer próbáltam,de csak a 13.pályáig bírtam... :lol:

Csak majdnem... :) Jó sok mentésellel és behalással közben eljutottam az utolsó pályáig, de azt szerintem lehetetlen csalás nélkül teljesíteni :roll:

Én tudom hogy kell!Mikor visz felfelé a lift,be kell lőni rakétával(!)a lyukba.Ha már felért,nem tudunk belőni.Egyébként én is végig tudnám vinni,ha akarnám. :roll: :wink: De nem tudom egyes pályákat hogy vinnék végig,de biztos lenne egy jó taktika...Például nehéz nagyon a 28.pálya,a 14,a 15.,a 29.,a 16.,no meg persze a 30..Közepes fokozaton pedig elvittem a 28.pályáig,ott meguntam.De szerintem már azt a három pályát végigvittem volna.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 26 pén., 19:46 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 24 szer., 16:35
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Varsánysziti
Nagyonnagy játék a Doom 1/2/3! Mindegyiket 2-szer toltam végig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 11 kedd, 22:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Ki tud jó meghajtó progit widows alá doom-hoz? Én most doomsday enginevel nyomom.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 09 pén., 19:50 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
emlekszem par eve az unokaocsemmel fogtuk magunkat es letoltunk 4-5 hivatalos Doom wadot split screenben, copperative-ban vegignyomni Doom Legacy segitsegevel. meg a split screen Deathmatcheket sem tudom elfelejteni, szegenyt mindig lealaztam :D amugy kiprobaltam a ZDoomot tavaly, csak nem tetszett az, h. egyetlen jatekba tudtam csak belepni, es azon is csak szornyek voltak, de szivesen tolnek Veletek azert meg egy-ket cooperative es Deathet ;) egyeztethetunk!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség