Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 28 szer., 23:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
Hello!
Az egynek csak a demoját próbáltam ki de nem tetszett, számomra túl kevés lehetőség volt a sok bonyolításhoz képest.
De hamarosan megszerzem a 2-őt és haverom azt mondta, hogy: amilyen sz@r az egy olyan jó a 2. Tehát érdeklődnék, hogy melyik nép milyen egységeket tartalmaz (Balee nem olyan részletesen már belevezetett de az számomra nem volt kielégítő). Tehát melyik nép a legváltozatosabb? És milyen egységeket lehet a játékban alkalmazni?

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 29 csüt., 8:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
Hello!
Kipróbáltam a 2 demóját tetszett :D De mint az 1 népet használhattam egység fejlesztés és fejlettebb épületek szóba sem jöhettek.
A kipróbálható nép a hegyi klán volt. Bevallom hiányoltam a zenét helyette voltak szél és légy zümmőgés hangefektek. Pár egységet próbálhattam ki:
- Baltás harcos- Ő neki nagyon skótos alkata van de nem baj nekem bejött
- Hill Giant- Mindenképen a legjobb egység volt.
- Tomboló vagy mi a jó ég- Hát őt nem tudtam kivinni a birodalmamból szóval róla csak annyit tudok, hogy van és ez szomorú.
- Hobbit varázslócsaj- Bocsi de a nevekkel nem vagyok tisztában (a demo egyszer használhatos volt. Franc enné meg!) Nos egyetlen haszna, hogy tud egy varázslatot amitől a többiek többet sebeznek. Ez igen praktikus ha a megfelelő egységekkel kombináljuk.
- Törpe harcos- sajnos őt sem próbáltam ki a demo folyamán pedig nagyon szimpatikus volt.

A hősöm eg varázsló volt. Úgy gondoltam egy harcos vagy egy pénzeszsák hamar feldobja a misztikus bakancsot. Nagyon jópofa volt, hogy az őszhajú szemüveges törp egy kürt segítségével nyomta a varázslatokat. Fantörpikus. És a támadássa olyan mint a sárkányoké a H-ban, egyszerre több embert is tud sebezni! Nagyon jó lett. Később azonban rájöttem, hogy a harcossal töbre mentem volna mivel neki több a HP-ja elvileg, tehát folyton gyógyítgatni meg feltámasztani kellett csórit.

Grafika: Hát a H2,H3 és H5 grafikáját nem veri kenderbe de a 4-et maximálisan túlszárnyalja hangulatos és ötletes.
Hangok/zenék: A hangok jól sikerültek zenét pedig nem sűrün találtam :(

Többet nem tudok mondani mivel a demo egyszerhasználatos volt és többet nem is mutatott meg. Most pedig megyek és játszok valami körökreosztott játékkal. :lol:

Szerk: Bocsi azóta találtam még két demot és egység leírásokat. Engem zavar, hogy a tolvaj mindenüt simán tolvaj míg a többieknek van rendes nevük. nam indegy.
Jut eszemben: Itt nincsenek is elfek. Vagy ők a kiegészítőben vannak?

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 29 csüt., 9:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Vannak elfek de csak semlegesként találkozhatsz velük. Saját várat csak a Rise of the elves nevű kiegben kaptak, de szerintem elég csapnivalóra sikeredtek. Az életerejük kevéske, a közelharcosaik pedig lassúak... :?
Egyébként talán messze a legjobb nép a törpöké, ott vannak a legtáposabb varázslatok.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 29 csüt., 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Szerintem a démonok, az élőholtak és az emberek a legjobbak.
Démonok: az egyetlen faj, ahol érdemes tápolni a dupla helyet foglaló lényeket is. emellet Több egységük is van, ami kővédermeszt ill. imppé változtat. Sajnos a varázslataik gagyik, és egyetlen egységük sincs ami gyógyítani, vagy akár valami csekély bónuszt is adna(bár helyette vannak a már említett átalakító lények,de...)
Élőholtak: A weapon immunity nagyon tápos pár lénynél, csak azok nem is bírnak sokat, tehát egy birodalmi varázsló, esetleg a démonok modeusa, vagy a törpök óriása(amit abszolút nem éri meg fejleszteni, mert ugyan golyófogónak jó, meg egy egységnek számít, tehát több az xp csatánként, de akkor már jobban megéri egy harcost meg egy nyilast/varázslót/boostoló gyereket venni a helyére)Ha valakinek nem jön be ez a vonal, akkor mehet arra, hogy ugyan nem lesz immunis a fegyverekre, nem lop szintet(azért ez ijesztően táp, csak ugye az a 100 körüli hp...), de max szinten mindenkit gyógyít,, vagy 90es sebzést(ha jól emlékszem) oszt ki mindekinek az archlich, ami több, mint a törp óriás villámos(mindekit sebző)vonala, sőt majdnem übereli a démonok egyik főlényét, aki mindenkit támad, de az baromi lassú, ráadásul az élőholtak ellen nem jól használható, ha van a csapatban weapon immune lény. Az egyik legtápabb lény a paralizáló, csak mérlegelnünk kell, hogy engedjük-e 3as szintűre fejleszteni, mert ugyankb 50el többet bír, mindekit paralizál, de csak 50% esélye van rá, míg az elődjének 75, bár ő csak egyet tud bénítani. A sárkányt nem érdemes fejleszteni, mert béna. A vérfarkassal is az a baj, noha immunis a fegyverre, egy táposabb egység, ami nem fegyverrel osztja népet egy támadásból kicsinálja(pl. Marble Gargoyle[démonok])
Az emberek gyengék, de legalább gyorsan fejlődnek a többiekhez képest, és-az elfekhez hasonlóan- vannak olyan varázslataik amik nélkül nehezen boldogulnak(nywertem meg olyan csatát törpök ellen, amit varázslatok nélkül újrajátszottnk, és bizony kikaptam).
A törpökkel az a bajom, hogy viszonylag lassúak, bár sokat bírnak, de nekem valahogy nem jön be. Akkor már inkább az elfek.(Annak ellenére, hogy az elfek a leggyengébbek között vannak, győztem le velük törpöket, bár nagy mázlival és éppenhogycsak(ez egy szó?)
Tehát ez a vélemyényem. Lehet, hogy kitérek majd a töpékre meg az elfekre is. Talán.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BHappy 2005 szept. 30 pén., 18:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 29 csüt., 18:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
Hűha ez egy részletes beszámoló volt :)
Szereztem egy trial verziót, úgyhogy lenne pár kérdésem: a lények is csak harc alatt fejlődnek mint a hősök? Tehát nem lehet őket máshogy fejleszteni?
Vannak épületek amiket ha megépítek akkor elvileg lenne következő generáció. Na ezeket az épületeket hogyan húzhatom fől?
Szerintetek is jobb a Pegazus Knith az Angelnál? Mert szerintem nagyban fölülmúlja.

Engem az zavar, hogy minden lényből elvileg 1-2 van egy csapatban, tehát nem 20 emberkével vándorlunk. De mi határozza meg, hogy egy emberemnek hány segítője lehet? mert 3-nál nagyobb létszámú csapatot nem igen enged a gép. Vagy ez a normális?
Elfekről nem találtam leírást a jobb egységekről tudnátok adni leírást?

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 29 csüt., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Látom egy új fanatikust tisztelhetünk Tomcsics személyében. :D

1. Igen, a lények csata alatt fejlődnek, ha elérik a megadott XP szintet - feltéve, ha felépítetted a szükséges épületet.

2. Rányomsz a fűrész és kalapács gombra, majd ott felépíted az adott épületet.

3. A Pegasus Knight az Angel-nál? Attól függ, hogy hányas szintű, de egy alap Knight sokkal gyengébb nála, mivel az Angel 4-es szintű.

4. Amikor a hős szintet lép, képességeket választhatsz neki, minden 3. szintlépésnél választható a Leadership, ami azt jelenti, hogy 1-gyel növelheted az egységeid számát (összesen max. 5 lehet)

5. Nézd meg a hivatalos oldalt, ott találsz leírást. ;)

Balee

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 8:24 
Mindenki szóba hozta már (én is) az elfeket. Hűűm :roll: Szerintem nem oly rosszak. Most álltam neki nemrég az elf vezérem kifejlesztéséhez. Harcost fejlesztek. Ennek több oka is van.
1: A harcos vezér már nem olyan lassú és sok a HP-je.
2: Szeretem a vegyes csapatokat, azaz íjász, varázsló, support (elfeknél gyógyító) . Ezeket így meg tudtam valósítani. 6 leadershipnél már két harcos is van mellette. Az elfeknél az íjász fejleszthető legjobban.
Szerintem egyébként a törpök harcosai is elég lassúak. Ami érdekes, belőlük lehet mágus is pl.: hermit. A Son of Ymir az, ami brutkó és gyors (Ini50).
Na. Körkérdés!!!! Aki ismeri a Rise of the Elvest, annak mi a véleménye a Critical Hitről. Ha jól tudom csak a Centaur Sevega tudja, mint ahogy a Shattert csak a Theurgist. Shatterrel kapcsolatban is várok véleményeket.
Critical Hit: Eddig csak a védekezésnél láttam értelmét. Pl. védekezik az egység. A Centaur üt 100/2+10-t. Ha 110-es Damageja lenne nem pedig 100+10,akkor csak 110/2-t ütne. 1. eset 60 sebzés a másodikban csak 55 lenne.
Shatterről most csak annyit, miért nem csökkenti a városvédő egységek pajzsát, amit a várostól kapnak? Egy Vízköpő pajzsát 0-ig leviszi városban is, míg a Pl. mágus, akinek alapból nincs pajzsa nem tudja összetörni semennyire sem. Ezzel a pajzsos egység városban hátrányban van a Theurgisttal szemben, míg az alapból pajzstalan nincs.
Óh és még valami. Tud valaki más egységet, ami Critical Hittel vagy Shatterrel bír?[/quote]


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 9:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
Balee írta:
Látom egy új fanatikust tisztelhetünk Tomcsics személyében. :D

1. Igen, a lények csata alatt fejlődnek, ha elérik a megadott XP szintet - feltéve, ha felépítetted a szükséges épületet.

2. Rányomsz a fűrész és kalapács gombra, majd ott felépíted az adott épületet.

3. A Pegasus Knight az Angel-nál? Attól függ, hogy hányas szintű, de egy alap Knight sokkal gyengébb nála, mivel az Angel 4-es szintű.

4. Amikor a hős szintet lép, képességeket választhatsz neki, minden 3. szintlépésnél választható a Leadership, ami azt jelenti, hogy 1-gyel növelheted az egységeid számát (összesen max. 5 lehet)

5. Nézd meg a hivatalos oldalt, ott találsz leírást. ;)

Balee


Hűha köszönöm de a gond nem itt kezdődik( épületes kérdéssemmel kapcsolatban). Ott kezdődik, hogy megépítem az alapépületet de a következő szintet már nem engedi megépíteni pedig más feltétel nem kell neki, csak az adot épület. Sőt nem is mutatja be a képét :cry:

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 12:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Critical hit-el ha jól tudom csak a hősök szerelhetőek fel elég magas szinten, lénynél még nem találkoztam vele. Más értelmét nem látom csak azt, hogy ez páncéltól függetlenül sebez, viszont szinte nullát. Igaz, ez a max 400 sebzésű közelharcos hős és a mágiával támadók(és minden egyéb nem hős lény) max 300 sebzése fölött még +bónusznak számít.
Tomcsics lehet nem arra az angelra gondolt mint te Balee? :D
Hát hősben mindenképpen jobb a Pegazus Knight, uganis az (Arc)Angel arra van kitalálva, hogy területet fogaljon neked. Van egy speciális képzettsége, a plant rood, az az terültet foglalás. Letesz egy klán zászlót a mannaforrás/aranybánya mellé és az onnantól neked termel. Harcban biztosan sokkal gyengébb, mert ugye neki alapban csak egy fős kísértete lehet.
Törpös téma: hát igen náluk harcos mágusra érdemes gyúrni-(50% intiative 30%eséllyel), meg a Soon of Yrim-re. Akkor viszont brutálisak.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 15:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Tomcsics írta:
Hűha köszönöm de a gond nem itt kezdődik( épületes kérdéssemmel kapcsolatban). Ott kezdődik, hogy megépítem az alapépületet de a következő szintet már nem engedi megépíteni pedig más feltétel nem kell neki, csak az adot épület. Sőt nem is mutatja be a képét :cry:


A kampány pályákon nem elérhető az összes szint, valószínűleg a demóba se akarták belepakolni mindet :P, ez van :(. Boltban nem olyan drága egyébként, az alapjátékot már 1990 Ft-ért már meg tudod venni ;).

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 16:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
Köszi de itt a trial verzió amivel úgy kb. 2 óráig még játszhatok :D
AZ is igaz, hogy idáig csak Saga (kampány gondolom) menüben próbáltam ki a játékot :lol:

van más angyal is? Mert én csak az Arcangyalról tudok. De ő meg csak gyógyítani tud szóval mások nélkül esélye sincs.

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Tomcsics írta:
Köszi de itt a trial verzió amivel úgy kb. 2 óráig még játszhatok :D
AZ is igaz, hogy idáig csak Saga (kampány gondolom) menüben próbáltam ki a játékot :lol:

van más angyal is? Mert én csak az Arcangyalról tudok. De ő meg csak gyógyítani tud szóval mások nélkül esélye sincs.


Van lehetőség rá, hogy a Squire-ből 4. szinten angyalt fejlessz, ami azért elég brutálisakat sebez. (én mondjuk egyszer nem fejlesztettem még angyalt :lol: nálam a Defenfer of Faith és a Grand Inquisitor a nyerő :D).

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 30 pén., 18:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Egy előbbi hozzászoláshoz; HOL vetted meg az alapot?
Egyébként van más angyal is, a neve egyszerűen csak: Angel. Vannak tápos lények, ezek a fajoknál megtalálható legerősebb lények általában, de például ott vannak a sárkányok is... Apropó, ugye van a játkban fekete sárkány, ami szerintem gagyi, élőholt tápolásra kiválóan alkalmas, mert van egy pálya, talán a Power to Corrupt az, ahol egy tornyban az élőholt vártól nem messze vanegy sárkány, és ez nem a tűz alapú, hanem a halál alapú cuccokra immunis. Tehát egy Fightert(alap verőlegény halottéknál) felfejlesztve Zombivá(2es szintű gyerek, már immunis a halál alapú támadásokra)berakunk a Lich(mágus hős) csapatába, és simán(kb 5 perc alatt...) agyonverjük a sárkányt, mert ő is halállal támad, a Lich meg a Zombi tűzzel-vassal(hehe :D ), tehát tűz ill. fegyver alapú támadást nyomat, és immunis a sárkány támadására, tehát az csak védekezni fog. Ezért írtam, hogy egy Zombit is rakjunk be, mert úgy gyorsabb. Csak a hős is le tudja verni a blökit, úgy több Xp jár.
Tehát szerintem a legjobb lények közé tartozik a Red Dragon és a White Dragon, valamint a szintlopó, bénító, mérgező, kővédermesztő lények, ezeket most nem írom le, mert megint kisregényt írok, és az előző hsz.-emben is elírtam amit szerettem volna(99es sebzést írtam a 90es helyett, amikor az Archlich-et taglaltam, mint szupertápos lényt). Na, néhányat megemlítek, hamár ennyit írtam válaszoljak is valamire:a nekem leginkább tetsző lények:
Marble Gargoyle(démon távolra támadó[ijász] egység, neki van alapból a legnagyobb armorja a játékban.
Devil maxra fejlesztett ágai: ezek közül az egyik kegyetlen lassú(initative 20) és a sebzése 100, fegyver alapú, tehát nemigen lehet ellene mit, tenni, izomból kell varázsolni a ward-okat, persze ha van erre keret. A másik kettő ütős krapek, az egyik nagyobbat üt, de kevesebb az élete, és blistert nyom még az alap támadása mellé, ez is sebez még kb 30at.
A harmadik kisebbet üt, viszont kővédermeszt, és 600( :!: ) Hpja van, ami NAGYON sok, ha azt vesszük, hogy egy fekete sárkánynak van 800...
Aztán ott van még az Incubus-succubbus páros, mindenki döntse el, neki melyik jön be inkább. Az első szerintem jobb, viszont a második előbb elérhető, viszont mind alapú, amire kettő(vagy több) lény immunis, míg az Incubus föld alapú támadására asszem csak a föld elementál nevű idézett lény(vagy az sem).
Embereknél talán a Grand Inquizitor tudnám kiemelni, ami hasznos az élőholt paralizálók ellen, mert mind immune. A gyógyító alap, nem szabad kihagyni egy csaptból sem.
Elfeknél a nyilas tápos tud lenni, ha elég nagy szintet érünk el vele, itt is fontos a gyógyítót választani.
Törpöknél a törp harcost mágussá nevelni, boostoló hapsit venni alap. Ezek bagyon jól használható egységek. Szerintem a Son of Ymir nem annyira használható egység, mint amennyi HP-ja van.
Élőholtaknál mindegyik egység erős, valamilyen módon, az előző hsz.-emben már említettem a szerintem jó csoportosítást.
Na, abbahagyom. Remélem Nem lett kegyetlenül unalmas. Már csak attól szemgörcsöt kapok, ha rápillantok :D A hibákért is bocs.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 01 szomb., 13:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Igazság szerint nem vettem, hanem cseréltem, de úgytudom, hogy a Cd Galaxisban kapható az alapjáték.

Ha már szóba került a Devil - bár ezt egyszer már leírtam - szerintem érdemes belőle Tiamathot nevelni (100-at üt mindenkinek), ennek a lénynek az egyetlen hátránya, hogy lassú. Ha mégse őt, akkor inkább Abyssal Devilt szoktam (az a nagy lila bénítós - na ezt jó megaszontam :lol:), az előbb említett sok Hp és a bénítás miatt. Ez a blister valami újkeletű dolog lehet, mert (asszem) az alapjátékban nem volt benne, ezért nem fejlesztettem Overlordot, de így már érdemes azon elgondolkodni, hogy ő, vagy a lila színű bénítós kollegája...

A törpékhez lenne egy kérdésem, miért jobb varázslót fejleszteni, mint pl. Rune Lordot (én mindig őt fejlesztem ki), a varázslót ugyanis nem tudod már hova hátratenni... :?

Balee

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 01 szomb., 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Ismertek magyar Disciples fórumot? (CSAKIS Disciplesest) Mert én egyet se. Ha nincs egy se, akkor hamarosan (remélem) elkészül az első magyar Disciples fórum. (ha van, akkor eggyel több lesz :lol:).

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy valamelyik rajongónak (aki sokszor látogatja ezt a topicot - aki nem ír ide, az is jöhet :wink:) nem lenne-e kedve besegíteni csinálgatni? (nem kell tudnia weboldalt szerkeszteni, csak jöjjön!!!!!!)

Remélem van itt ilyen ember. Akit érdekel, küldjön privi üzenetet, vagy írjon a zsbalee@freemail.hu címre!

Előre is köszönöm.

Balee

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 01 szomb., 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Balee írta:

A törpékhez lenne egy kérdésem, miért jobb varázslót fejleszteni, mint pl. Rune Lordot (én mindig őt fejlesztem ki), a varázslót ugyanis nem tudod már hova hátratenni... :?

Balee


Hogy miért? Egyszerű, de már írtam: a Hermit sebez mindenkit+ 33% eséllyel -50%intiative(gyorsaság) az ellenféltől. Hátra tenni meg nem kell, minek hisz van elég hp-je... 8) Ha mégis féltjük, akkor ott a Soon of Yrim 500 hp-vel, nem verik le könnyen. Szóval az aránylag alacsony sebzése elsőre riasztó lehet, na de ugye van damage booster lény is a várban, úgy már mindjárt elég jó :)

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 01 szomb., 21:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Hatalmas igazságra jöttem rá a minap; a legütősebb egységek közé tartozik a SPEARMAN, egyszerűen fantasztikus, hogy a játék, harmadánál felbérelem, és a végére eléri a 10-es szintet(minden szintlépéshez csak 450 XP kell neki), 230 HP-val és 100 körüli sebzéssel. Ha módunkban áll-föleg multiban-, akkor feltétlenül inkább ezt vegyük(persze csak ha a birodalom oldalán játszunk), mintsem a harcost(hacsak nem élőholt ellen kell nyomulni, mert akkor Inkvizítor kell), mert ez egy nagyon jó mód a rusholásra, ami ebben a játékban nem egy megszokott jelenség.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 01 szomb., 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Hát én a semlegesek közül egy egységet szoktam preferálni de azt nagyon. A neve Master Thug. Hát ugye eleve az egyik leggyorsabb lény a játékban pár speciális, leginkább ellenfélként előforduló szuperhőst leszámítva. Alap szinten is esélyesként indul akár egy lovaggal/spearman-al szemben is, a sebzése 35/20 erre jön szintenként ugye 4/4 :P.
10-es szinten csak összehasonlításként kb: Spearman: 95dmg, 275(?)hp, még nem próbáltam. Master Thug: 71/56(!) 200 hp és az ütésfór. Egy árnyalattal talán jobb a Spearman. :?:
De ne így számuljunk! Matekozzunk így egy kicsit: Spearman-nak 450xp egy szint tehát lv 10 =9x450 azaz 4050 xp. Master thug: 250 xp egy szintlépés tehát 4050:250=16.2 (tehát ennyi szintet lép 4050 xp-ből). 10-es szint felett már az eredeti bónuszoknak csak a fele jár, de így is: 230hp és 83/68dmg a végeredmény! Ekkora sebzése ennyi xp-ből meg a játékban nem sok lénynek van! :D :D :D

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 03 hétf., 14:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Balee írta:
Ismertek magyar Disciples fórumot? (CSAKIS Disciplesest) Mert én egyet se. Ha nincs egy se, akkor hamarosan (remélem) elkészül az első magyar Disciples fórum. (ha van, akkor eggyel több lesz :lol:).

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy valamelyik rajongónak (aki sokszor látogatja ezt a topicot - aki nem ír ide, az is jöhet :wink:) nem lenne-e kedve besegíteni csinálgatni? (nem kell tudnia weboldalt szerkeszteni, csak jöjjön!!!!!!)

Remélem van itt ilyen ember. Akit érdekel, küldjön privi üzenetet, vagy írjon a zsbalee@freemail.hu címre!

Előre is köszönöm.

Balee


Szia!

Weboldalt tudok szerkeszteni, de fórummal még nem próbálkoztam.
Hogy gondoltad? Nem kell hozzá szerver?

Szia

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 03 hétf., 14:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Suddenlaunchos fórum, úgyhogy szerver nem kell hozzá, a címét elküldetm priviben (elvileg) már elment.

Balee

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség