Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 283 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Hihetetlen (UFO-k, Tudomány, Ezoterika)
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 26 kedd, 18:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 16:30
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Csirkevár
Sziasztok!
Ilyen topicot még nem találtam.
Alapkérdések, amiket jó lenne megtárgyalni:
Ki az, aki hisz a földönkívüliekben? Szerintetek létezik értelmes élet a Földön kívül?
Milyen tudományos találmány jöhet hamarosan? Mit kellene feltalálni?
Mikor lesz a világvége?
A szellemek létezhetnek?
Mit szóltok ehhez a képhez? Kép

_________________
Hajrá az aranyér!
D.H.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 26 kedd, 18:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 16:30
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Csirkevár
Nagyon jó ezoterikával kapcsolatos oldal:
http://www.centralnet.hu/ezoterika
Itt mindent megtudhatsz, olyat is, amire eddig nem is gondoltál!

_________________
Hajrá az aranyér!
D.H.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 14:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
A képet már én is láttam.
Egy e-mail-ben kaptam és 13 embernek kellett továbbküldenem. Szerintem kamu volt, de ha nem küldtem volna tovább, állítólag valami baj ért volna.
Így semmi gáz, de lehet, hogy nem is lett volna, de azért továbbküldtem.
A kép valódinak tűnik, de ettől még lehet hamis is...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 14:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
UFÓ-k biztos vannak! Erről a témáról tudnék beszélni.
Mutattak már jelet is nekem és beszéltek is hozzám a fejemben!!!
Állítólag több faj is "vigyáz" ránk míg mások ártó szándékkal érkeznek.
Vannak a szürkék, akiknek olyan hosszú fekete szemük van, ők egy hüllőszerű értelmes lények "rabszolgái" és ők végzik a csonkításokat, elrablásokat. Mindezt azért, mert félnek tőlünk. Az emberiség fejlődése már-már veszélyessé válik számukra és valószínűleg mi vagyunk az egyetlen háborús, elégedetlen faj a galaxisban. Ők érkeznek a csészealjakkal.
Léteznek a magas szőkék, akik állítólag szivar alakú űrhajókkal közlekednek. Ők békések és képesek az utcán elvegyülni köztünk. Nagyon hasonlítanak ránk, vagy képesek felvenni emberi külsőt.

Sok földi UFÓ-bázis is létezik. A tengerekben van javuk. Hozzánk legközelebb a Fekete-tengerben, de az USÁ-ban vannak a legtöbben. Állítólag már jó ideje felvették velünk a kapcsolatot, de a NASA mindent tagad. Már láttam képeket, titkos videófelvételeket 6! ujjú idegenekről, illetve lezuhant űrhajókról.
A légierő pilótáinak is titoktartási kötelezettségük van. Hallottam egy olyan esetről, amikor az egyik pilóta meghalt, mert túl közel ment egy UFÓ-hoz, a hivatalos jelentésben pedig délibábos valami szerepelt a lezuhanás és halál okaként, pedig a pilóta előtte ezeket a szavakat mondta: "...itt van előttem, megpróbálok közelebb menni és megnézni, hogy mi az..."
Szóval manapság bárki láthat UFÓ-t az éjszakai égen, aki kitartó és képes megkülönböztetni azt az emberi járművektől és a csillagoktól.

A szellemvilág is létezik! Az ember tudósok szerint fénylényektől született, akiket köznyelven szellemeknek nevezünk. Ezek a fénylények az angyalok is.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 16:30
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Csirkevár
Ezek nagyon érdekes dolgok. Sokról már hallottam én is, de sokról még nem.
Ezen az oldalon mindent megtaláltok, ami UFÓ:
http://ufo.lap.hu/

Egyébként a Holdon és a Marson is vannak idegen bázisok. A Marson a felszín alatt, a Holdon pedig nem a Föld felé néző oldalon, hanem a világűr felé néző oldalán!
Állítólag Ufonauták is végignézték a Holdraszállást. Mások szerint az egész kamu. Az ember már akkor UFÓ-val ment oda és nézte, hogy szerencsétlenkednek barátaik... Nem tudom, mi az igazság, de elgondolkodtató dolgok ezek...
Sok UFÓ észleléskor is emberi kéz által készített azonosítatlan repülő járművet észlelnek, fotóznak le. Persze a NASA és az ESA is mindent titkol!

_________________
Hajrá az aranyér!
D.H.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 27 vas., 15:18
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Párkány city
érdekes téma, de én nem hiszek benne, vagyis... nemtom.
Nem foglalkoztam ezzel, de akik foglalkznak, mind állítják, hogy valószínű, hogy vannak, eccerűen nemtom mit higgyek :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Freemy írta:
A képet már én is láttam.
Egy e-mail-ben kaptam és 13 embernek kellett továbbküldenem. Szerintem kamu volt, de ha nem küldtem volna tovább, állítólag valami baj ért volna.
Így semmi gáz, de lehet, hogy nem is lett volna, de azért továbbküldtem.
A kép valódinak tűnik, de ettől még lehet hamis is...

Ezt én is megkaptam, nekem annyira valódinak tűnt a kép, h egyből tovább küldtem :oops: .
Az UFO-król meg annyit: szerintem biztos, h léteznek. Amiket meg írtál, elgondolkodtató. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 19:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Én nem tudom, hogy mit higgyek. De azt tudom, hogy óriási a világegyetem. Túl nagy ahhoz, hogy az élet csak egy helyen létezzen. Mert valahogy a Földön is kialakult az élet. Amire több magyarázat is van, hogy történt. Én érdekesnek tartom azt, mely szerint egy meteor hozta be a Földre az élet csíráját.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 21:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
Szrintem a kép hamis, a bal oldalán a szellemnek olyan mintha ki lenne vágva. Ha valakinek van Adobe Photoshop-ja megcsinálhatná lézerkardos kiadásban! (szerintem azzal készülhetett) :) :lol: :D :wink:

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 28 csüt., 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
DanIX írta:
Szrintem a kép hamis, a bal oldalán a szellemnek olyan mintha ki lenne vágva. Ha valakinek van Adobe Photoshop-ja megcsinálhatná lézerkardos kiadásban! (szerintem azzal készülhetett) :) :lol: :D :wink:

Lehet, hogy hamisítvány, de az biztos, hogy egész valósághű akkor.
Ha meg nem hamisítvány, akkor elgondolkodtató.

Nektek nem voltak még UFÓ-s élnényeitek?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 28 csüt., 16:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Freemy írta:
DanIX írta:
Szrintem a kép hamis, a bal oldalán a szellemnek olyan mintha ki lenne vágva. Ha valakinek van Adobe Photoshop-ja megcsinálhatná lézerkardos kiadásban! (szerintem azzal készülhetett) :) :lol: :D :wink:

Lehet, hogy hamisítvány, de az biztos, hogy egész valósághű akkor.
Ha meg nem hamisítvány, akkor elgondolkodtató.

Nektek nem voltak még UFÓ-s élnényeitek?

Nekem visszatérő álmom, h egy strandon vagyok, és az égből lángoló űrhajók csapódnak a földbe, és idegenek szállnak ki belőle. :shock: :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 28 csüt., 19:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Poetice írta:
Nekem visszatérő álmom, h egy strandon vagyok, és az égből lángoló űrhajók csapódnak a földbe, és idegenek szállnak ki belőle. :shock: :oops:

Van előzménye és folytatása is az álomnak, vagy csak ennyi?
Hogy néznek ki az idegenek álmodban?
Ha ez komoly, még az is lehet, hogy a jövőt mutatták meg neked, még ha nem is értetted meg!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 28 csüt., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Freemy írta:
Poetice írta:
Nekem visszatérő álmom, h egy strandon vagyok, és az égből lángoló űrhajók csapódnak a földbe, és idegenek szállnak ki belőle. :shock: :oops:

Van előzménye és folytatása is az álomnak, vagy csak ennyi?
Hogy néznek ki az idegenek álmodban?
Ha ez komoly, még az is lehet, hogy a jövőt mutatták meg neked, még ha nem is értetted meg!

Akár hiszed, akár nem én is ettől félek... :shock: . Amugy előzmény csak annyi, h családommal+haverokkal megyek. A legdurvább az, h más-más medencéknél vagyunk stb., de amikor jönnek, akkor mindig egy nagy, kör alakú medencében vagyok, és becsapódás sorrendje is azonos (távoli :arrow: közelebbi, ami egy toronyba csapódik, az utolsó meg nagyon közeli) :shock: Amugy az idegenek elkezdenek lövöldözni, amire rendszerint felébredek (időpontól függetlenül).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 29 pén., 8:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 27 vas., 15:18
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Párkány city
a photoshop szakavatott kezekben bármire képes, higgyétek el 8) nekem még nem volt ufós élményem, de már gondolkodtam...
nem biztos, hogy más bolygókon esetleg létező értelmes lényeg biológiailag élnek! lélegeznek, isznak, esznek, stb. életfeltételei teljesen mások is lehetnek, mint amit akár el tudunk képzeni, hát még testük kémiai felépítése :P a lézerkardot hova tegyem? majd megpróbálom 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 29 pén., 18:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Az a baj, hogy túl sok filmet készítettek. Ufókról, meg egyéb ilyen földönkívüliekről. Én nem hinném, hogy pont úgy nézhetnek ki, mint a filmekben. Sőt az is meglehet, hogy egészen máshogy. Még az is elképzelhető, hogy nem értelmesek. De ezek nem egyszerű kérdések. Régen még kinevették azt az embert, aki azt mondta, hogy a Föld lapos, vagy nem a Föld körül keringenek a bolygók.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 30 szomb., 0:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Loori írta:
nem biztos, hogy más bolygókon esetleg létező értelmes lényeg biológiailag élnek! lélegeznek, isznak, esznek, stb. életfeltételei teljesen mások is lehetnek, mint amit akár el tudunk képzeni, hát még testük kémiai felépítése :P a lézerkardot hova tegyem? majd megpróbálom 8)

Én úgy tudom, hogy bár sokféle életforma előfordul az univerzumban, de a humanoid (emberszerű) hordozza magában az intelligenciát. Nem véletlen, hogy ilyenek látogatnak közénk.
Azt te sem gondolhatod komolyan, hogy nem esznek vagy nem táplálkoznak! Csak úgy a semmiből nem lesznek ők sem okosak, sem képesek olyan repülőjárműveket és technikát megcsinálni, amivel rendelkezek.
A világban a kutatók is a víz nyomát keresik, mert az élet alkotóeleme az oxigén és a víz. A NASA is ebben az irányban "nyomoz", és ha valakik tudnak valamit az idegenekről, akkor ők azok! Amit írtál, az nem több egy hirtelen jött ötletnél, ami nem igazán állja meg a helyét.
Lézerkard meg nem is létezhet a valóságban...
Nem lehet, hogy túl sok sci-fit nézel? :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: UFO
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 01 vas., 1:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 22 kedd, 23:12
Hozzászólások: 27
Üdv!

Az UFO jelentése ugye azonosítatlan repülő objektum.
Valószínűleg , szerintem nagy eséllyel mondhatjuk, hogy néha-néha elrepdes felettünk egy-egy. Az már kérdéses, hogy valóban távoli idegen civilizáció küldötte -e.
A különböző típusú találkozások valóságalapja ismét nagy kérdéseket generál.

Csak maradjunk kis hazánkban
Magyarországon rengeteg amatőr csillagász pásztázza a távcsöveivel az éjszakai eget. Sajnos kevés hivatásos,technikai, és pénzügyi okokból, de ez most nem téma.
Szóval az amatőrök száma sok. Ezek az emberek elég szakképzettek a-hoz, hogy ilyen dolgokat észlelhesennek,de sajnos vagy nem sajnos soha nem találkoztak az idegenekre utaló űrjárműre. Láttak viszont robbanó tüzgömböket, nemszokványos üstököst, sarki fényt, műholdakat, repülőket, egyéb érdekes vizsgálni való, csillagászati jelenségeket, amit ők már szakértelmükkel azonosítani tudnak, tehát nem ufók!
A nem hozzáértő lát valami szokatlant amit ufónak nevez, ez jó is hisz nem tudta azonosítani.
Bár ő jobban szeretné , ha idegen űrhajó lenne.
Ezzel azt szeretném mondani ,hogy az amatőrök nem titkolnák el az ilyen észleléseket, ha lenne! De idáig nem volt.

Alex


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 02 hétf., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Freemy írta:
....A kép valódinak tűnik, de ettől még lehet hamis is...


Szia!

Tudom kicsit regebben irtad ezt a hozzaszolast, de en meg csak most olvastam. Szerintem hamis a kep. Egy jo kis progival (pl: Photoshop) barmikor keszithetsz hasonlot (mar ha ertesz a progi kezelesehez). Ha igazi lenne a kep negyobb nyilvanossagot kapott volna szerintem.

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 02 hétf., 17:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Freemy írta:
A világban a kutatók is a víz nyomát keresik, mert az élet alkotóeleme az oxigén és a víz. A NASA is ebben az irányban "nyomoz", és ha valakik tudnak valamit az idegenekről, akkor ők azok!


Én úgy tudom, hogy a víz alapú életen kívül szilícium alapon is létrejöhet életforma! Legalábbis a tudósok szerint! Egyébként az ember olyan pici az univerzumban, rengeteg féle-fajta dolog lehet amit mi még csak elképzelni sem tudunk!!!

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 02 hétf., 17:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
Mi szén (C) alapúak vagyunk... :?

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 283 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség