Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 08 szomb., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 10 vas., 12:41
Hozzászólások: 26
Mer' amennyit olvastam, abból tul. képp az derül ki, hogy én még kis taknyosnak számítok a 13 és feles életkorommal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 08 szomb., 22:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Nem ilyen durván fogalmazunk :lol: Az a Heroes-ovis korosztály.

Tulajdonképpen az ismert életkorúak közül Havoc közelít meg, a többiek MIND 89 előttiek.
Korrigálás: 89 előtt 88 van ....és így tovább. Utána van 90 és a fiatalabb korosztály.

Üdvözlünk közöttünk.

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cat 2006 júl. 09 vas., 3:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 08 szomb., 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 15 pén., 19:40
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
cat írta:
Tulajdonképpen az ismert életkorúak közül Havoc közelít meg, a többiek MIND 89 előttiek.

Csakhogy szegény Havoc ne maradjon egyedül '89 előtti :D
Mikula Gergő a becsületes nevem és '91.V.15-én láttam meg kis hazán napvilágát (húúú de költői... :twisted: ). Azóta is Nyíregyházán lakom, bár a város gyakorlatilag minden szegletében éltem már hosszabb-rövidebb ideig. A Kazinczy Ferenc Ált. suliba jártam (akkor még 17es volt...), jelenleg a Krúdy padjait koptatom mostmár 2 éve (gyk: most kezdődik majd a 3.). Szabadidőmben netezek, kosarazok, gitározok, zenét hallgatok ésCSAJOZOK 8) :P . Tudom, hogy a Heroest nem említettem, hisz az alap :lol: :lol: :lol: Először a H3-al találkoztam, majd futólag az AB-vel. Később jött a 4, nemrégiben pedig az 5. Pályát még nem nagyon szerkesztettem, csak próbálkozásaim voltak. Majd az 5el talán. Versenyen nem indultam, de táborba jövőre mennék :P Ennek függvényében Heroes-os tapasztalataim főleg gép elleni játékra korlátozódnak, de igyekszem! Zenében leginkább a rockos/metálos dolgkat kedvelem, úgy mint:
    Red Hot Chili Peppers
    System of a Down
    Metallica
    Slipknot
    Stone Sour
    Apocalyptica
    [és KTibszának köszönhetően most Asatru és Necrodemon :P]
    ilyesmi

_________________
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 09 vas., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 10 vas., 12:41
Hozzászólások: 26
Ovis ? Jóvan. Nekem mindegy. Bővebb leírást is adok akkr már magamról:
(többé-kevésbé :))Becsületes nevem Kereskényi Ádám Gergő, születtem Debrecenben (Hajrá LOKI !!!), 92 kora telén (v. késő ősz, lehet választani) pontosan november másodikán. Most Szegeden lakom, azaz Tiszaszigeten (határmenti falu, úgy 14 km Szegedtől). A Madách Imre Ált. Isk.-be járok, és nem szeretem. DE! Jövőre már ballagok és mehetek másik iskolát nemszeretni. Szeretek focizni, azt nézni is, természetesen minden mennyiségben gépezni (nemcsak PC, PS2 is), zenét hallgatni meg stb. Zenét tul.képpen mindent meghallgatok amiben hangszer van, most leginkább metal(KORN) és Jazz.

Hmmm... Ennyi.
Nna píszendlov mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Vannak-e 89 előttiek..
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 12 szer., 19:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A 89 még előttem van.. sőt! Még a 40 is. (1976)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 30 szomb., 15:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
cat írta:
...a többiek MIND 89 előttiek.

Nem :!: :lol: Tehát:
10 éves vagyok jelenleg,Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében Nyírkátán lakom.Nem vagyok koránkelős típus,viszont szeretek későig fenn maradni.Sértődékenység jellemző rám.Utálom,ha szidnak.Szeretek magamban lenni,de néha nagyon nem.A számcsim pentium2,elég lassú,és ugyanolyan idős,mint én,tehát 10 éves(vagy 9 :?: ).Van rossz szokásom is,ezekből egyet árulok el:rágom az ujjamon a bőrt.Régebben a körmömet rágtam,végül rászoktam erre.Kedvenc tantárgyaim:
matek,nyelvtan,tesi,informatika,viszont érdekes módon nem szeretem a rajzot.Sokan szeretik,én nem.Kivétel vagyok itt.Ha még nem derült volna ki,ötödikes vagyok(b.osztály).Folyik a focibajnokság,eddig csak döntetelenek és egy veszteség volt.És ki a kapus :?: Hát én :!: Utálom,ha beállítanak a kapuba :!: Legközelebb az összes gólt beengedem,+beadok 5 öngólt :D !Egyelőre ennyi.Üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 30 szomb., 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
kisdacide írta:
cat írta:
...a többiek MIND 89 előttiek.

Nem :!: :lol: Tehát:
10 éves vagyok jelenleg,Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében Nyírkátán lakom.Nem vagyok koránkelős típus,viszont szeretek későig fenn maradni.Sértődékenység jellemző rám.Utálom,ha szidnak.Szeretek magamban lenni,de néha nagyon nem.A számcsim pentium2,elég lassú,és ugyanolyan idős,mint én,tehát 10 éves(vagy 9 :?: ).Van rossz szokásom is,ezekből egyet árulok el:rágom az ujjamon a bőrt.Régebben a körmömet rágtam,végül rászoktam erre.Kedvenc tantárgyaim:
matek,nyelvtan,tesi,informatika,viszont érdekes módon nem szeretem a rajzot.Sokan szeretik,én nem.Kivétel vagyok itt.Ha még nem derült volna ki,ötödikes vagyok(b.osztály).Folyik a focibajnokság,eddig csak döntetelenek és egy veszteség volt.És ki a kapus :?: Hát én :!: Utálom,ha beállítanak a kapuba :!: Legközelebb az összes gólt beengedem,+beadok 5 öngólt :D !Egyelőre ennyi.Üdv,

Kihagytam valamit :!: Kiss Dávid a nevem,nickem innen származik.kis=Kiss,Dávid=dacide(ez úgy jött össze,hogy először davide volt,aztán átváltottam erre).

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 9:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
fiona írta:
1974-ben születtem, tehát már a vén szatyor kategóriába tartozom a fórumlátogatók között.

Ezt most így szeretném kikérni magamnak! :lol: Épp valamelyik topicban csevegtünk az érett nők előnyeiről. És különben is, mit szóljak én, őszülő üstökömmel, és 36 évemmel. :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 10:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
És hány évig leszel 36? :roll: :roll: :roll:

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 12:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ha így folytatódik, már nem sokáig... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 12:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Ezzel mindenki így jár! Azok a fránya hónapok úgy rohannak! És aki tavaly 36 volt, az idén mennyi is? :lol: :lol: :lol:

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 15:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Az már majdnem 37... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 15:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Tragédia lehet! :lol: :lol: :lol:

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 16:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Annyira azért nem. :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 16:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Khmm...Ilyet nem a csevegőben kéne írni(vagy maillal,privivel elintézni esetleg)?Igaz,hogy a témához illő,de eddig szép hosszú szövegek voltak,nem egyszerre egy mondat(sor)...Javítsatok ki,ha tévedek :!: Bár kezdő vagyok,tapasztaltam már ilyet. 8) Kicsit nem tetszett,ahogy így hirtelen félsoros(vagy még annyi se) mondatokat kezdtetek írni...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 17:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
kisdacide írta:
Khmm...Ilyet nem a csevegőben kéne írni(vagy maillal,privivel elintézni esetleg)?Igaz,hogy a témához illő,de eddig szép hosszú szövegek voltak,nem egyszerre egy mondat(sor)...Javítsatok ki,ha tévedek :!: Bár kezdő vagyok,tapasztaltam már ilyet. 8) Kicsit nem tetszett,ahogy így hirtelen félsoros(vagy még annyi se) mondatokat kezdtetek írni...


De ők megtehetik, mint látod a számokat a képek alatt, eléggé szép számú hozzászólást produkáltak, s lassan nincs olyan aktív téma, amibe ne brummogott/fujtatott volna bele valamelyikük! :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
fiona írta:
1974-ben születtem, tehát már a vén szatyor kategóriába tartozom a fórumlátogatók között.

1476-ben születtem a Lengyel felföldön.. khöm.. de még nem érzem magam vénnek ehe.. ehe.. Hol is tartottam?

Erről eszembe jut egy Whitney Houston szám kezdete:
Idézet:
So Old, how can you be:?:
:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 19:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Jou írta:
kisdacide írta:
Khmm...Ilyet nem a csevegőben kéne írni(vagy maillal,privivel elintézni esetleg)?Igaz,hogy a témához illő,de eddig szép hosszú szövegek voltak,nem egyszerre egy mondat(sor)...Javítsatok ki,ha tévedek :!: Bár kezdő vagyok,tapasztaltam már ilyet. 8) Kicsit nem tetszett,ahogy így hirtelen félsoros(vagy még annyi se) mondatokat kezdtetek írni...


De ők megtehetik, mint látod a számokat a képek alatt, eléggé szép számú hozzászólást produkáltak, s lassan nincs olyan aktív téma, amibe ne brummogott/fujtatott volna bele valamelyikük! :lol:

Akkor én is megtehetem :lol: :!: De azért mégis:nem szokott hozzá kicsit(vagy inkább nagyon :lol:) Medvénk a csevegéshez :?: Mert ott is sokat írt(brummogott :) ).

Más:Jou,egy másik topicban kérdeztem tőled,hogy kell emoticont berakni :?: Persze nem az itteniekre gondolok,hanem az ún."idegenekre".
Doom3d:Öregapám :lol: ...Te tényleg öreg vagy(annyira azért nem,csak hozzám képest vagy ilyen) :!:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 21:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Jou ezzel nem arra akart célozni, hogy kezdj el mégjobban telefloodolni mindent... :lol: - Vagy legalábbis, remélem hogy nem. :)

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 03 kedd, 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Balee írta:
Jou ezzel nem arra akart célozni, hogy kezdj el mégjobban telefloodolni mindent... :lol: - Vagy legalábbis, remélem hogy nem. :)
Tudom,hogy nem ez volt a szándéka,és mostmár vissza akarom inkább fogni magam,mivel már majdnem 4 az átlaghsz-em naponta.(Lásd profil :) .)És én nem floodolok,legalábbis ritkán fordul elő.

Megj.:Az az igazi dumakirály,aki minden topicba ír mindennap 10 hsz-t :lol: :lol: :lol: .(Az már kb.3500 hsz naponta.Nem tudom még megsaccolni se,hogy hány topic van,csak hülyéskedni akartam ezzel,remélem,senkinek nem rontom el a kedvét vele.)Üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség