Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 23 pén., 18:16 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 24 szer., 16:35
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Varsánysziti
Én is leírom életem történetét.
15 éves vagyok, és Nagyvarsányban élek. Jó hely, friss levegő, stb... Az általánost itt végeztem, Aztán most Kisvárdába a Bessenyei Ggyörgy Gimnázium 9/e.-s tanulója vagyok (kémia és biológia órák emelt számban). Eddig ennyi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 21 kedd, 2:50 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 21 kedd, 2:12
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Veresegyház
sziasztok!

én egy 19 éves lány vagyok és a heroes 3 miatt folyamatosan fáradt.elég fanatikus vagyok nagyon régóta játszom ezzel a játékkal és csak azért regeltem fel az oldalra hogy a map -ekröl véleményt nyílvánítsak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 21 kedd, 8:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hali!

Én 23 éves arkördögöcske vagyok... Cégek online megjelenését biztosítom, két hónapja. Amúgy Heroesozom ezerrel, illetve csinálok mást is.

Csá

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 21 kedd, 23:19 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 08 vas., 19:46
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: dunakeszi
15 éves heroes és diablo mániás gyerek vagyok.Szemptemberbe megyek középiskolába informatika szakra amikor tok haverokkal lógok és gépezem. :)

_________________
by Mukilo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 10 szomb., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 10 szomb., 12:23
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: vholé
huh én is mesélek xP 15 éves vagyok, Hatvanban lakom. mikellmég? ha megakarsz ismerni msnem: kiss.diana@windowslive.com

_________________
gfds


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 10 szomb., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Ha már ide vetődtem akkor miért ne
22 éves autóiparban dolgozó srác, szabadidőmben elmélkedek(többek közt a vécécsészékről), és ha időm jut emellett heroes-ozom is közbe, nem vagyok vmi nagy játékos, de néha jó kikapcsolódást nyújt a játék.
Úgyhiszem ezzel elmondtam életem történetét:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 10 szomb., 22:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Kai_Hiwatari írta:
...elmélkedek(többek közt a vécécsészékről)...


:D Hát igen. Ezzel nem vagy egyedül. :D Bud Spencerrel együtt mi is ezt tesszük. Vajon van-e élet a vécécsészén túl??? :D Na ez már kicsit fáradt volt.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 10 szomb., 22:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
KTibsza írta:
Kai_Hiwatari írta:
...elmélkedek(többek közt a vécécsészékről)...


:D Hát igen. Ezzel nem vagy egyedül. :D Bud Spencerrel együtt mi is ezt tesszük. Vajon van-e élet a vécécsészén túl??? :D Na ez már kicsit fáradt volt.


Belefér.Főleg egy kemény szombati nap végén :)

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 10 szomb., 22:37 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 02 hétf., 17:09
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Tata
Én jövök:
10 éves fiatal emberszeűség(vagy mi vagyok :D ).
Tatán lakok.A kőkuti Ált. iskolába járok,foglalkozásom:rohadás az iskolapadban.Van 3 barátom,a többiek meg hülyék.Úgy rajrolok,mint egy 17 éves( :D ).És ennyi.

_________________
Egy Windowsnál jobb oprendszer? INGYEN? Az Ubuntu linux, amely félórás, egyszerű, 10 klikkes telepítést igényel, teljesen ingyenes. Menj föl az
ubuntu.hu weboldalra, majd töltsd le, és írd ki egy üres cd-re a fáljt! Telepítsd még ma!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 23 szer., 22:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Nemrég olvastam át a topicot és úgy gondolom mostmár én is leteszem itt a névjegyem! :)

1992-es születésű Orbán Dávid Patrik nevű emberi lény vagyok, nevemből a Patrikot használom legtöbbet (egyedi a jelentése, meg elég sok Dávid van itt Kállóban...). Fontos tudni, hogy allergiás vagyok arra, ha a nevem k-val írják, PatriCK-ot használok, szeretem a régies neveket! :) Jelenleg Nagykállóban élek, ez egy kisváros az ország keleti részén. Ezen évben a Gimnáziumi 2. évemet járom az 5-ből, német-magyar kéttanitási tagozaton tanulok, meglehetősen nehéz, állítólag mi vagyunk a suli elitjei és ezért meg is kell szenvednünk! :) Ha nagy leszek valamit majd kezdek a nyelvvel, de jelen pillanatban játékokkal szeretnék foglalkozni, mint ahogy azt most is igen szívesen teszem! :wink:
Sportok közül kosarazni szeretek, de nem versenyszerűen, évek óta palánkra dobálgatok nem túl magas termetem miatt, de legalább jól célzok! :lol: Szeretem a pontosságot igénylő sportokat, így az íjjászat a kedvencem, sose hagyok ki egy alkalmat sem, sajnos itthoni gyakorlásra nincs lehetőségem eszközök híjján! :( De majd egyszer... :wink:

Nicknevem a Heroesban történő felbukkanásommal egyenlő időben jött, egy furcsa szókifordítás végén Dragon jött ki, meg ez kicsit passzolt a Dávidhoz, meg amúgyis szeretem a sárkányokat! :) Másik ismert álnevem (az első is egyben) a The Cold Empire, azaz a Hideg Birodalom, ezt a Hódító nevű internetes játékra találtam ki, és rámragadt! :lol: A Heroest 2002-ben ismertem meg, véletlenszerűen keveredett hozzám a 4. része, időközben beszereztem a 3-at is, de az NEM jött be, és 2 évig még H4-eztem is tovább... A fordulópont 2005-ben, egy év kihagyása után jött el, amikor is a neten való keresgélés közben rátaláltam az oldalra, ekkor nagyon megtetszett a H3 és azóta is rabja vagyok! :lol:

Hát nagyjából ennyi lenne, már ígyis túl sokat regéltem magamról, további jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 09 csüt., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Barangoltam kicsit és mit ad Isten, rátaláltam erre a vegetáló kis topikra.

Nos, Farkas Péter vagyok, 22 éves. Egyik énem a Budapesti Corvinus Egyetem Logisztikai menedzsment szakának hallgatója, a másik levezetésképp egy amerikai cégnél (igen, vaze, multinál) dolgozik beszerzési asszisztensként. Ennek keretében sokat ül számítógép előtt, és tanulja az Excel-zsonglőrködés bonyolult művészetét.

A Heroes-zal először még a múlt évezredben találkoztam, egy mérsékelten újgazdag haveromnál játszottam először a 3. résszel, a görög mapon nyomtuk, ami nem tetszett annyira, mert kevés fajta vár volt rajta :) de azért 1-2 évvel később, amikor új osztályba kerültem és egy infos srác lett az padtársam, mégis csak ezt kértem el tőle és vittem be anyám munkahelyére játszani (otthon csak elég későn lett gépünk). Onnantól folyamatosan a kedvencek között volt, más játékokkal váltásban (csak rövid lista: NHL sorozat, NBA Live sorozat, CIV 3, később 4, Wolverine Studios kosaras játékai) A 4-et sokáig kihagytam, nem hallottam jókat róla, az 5 után kipróbáltam változatosságként, és rájöttem, hogy nagy játék, csak túlságosan szakít a hagyományokkal. Azonban a látványosabb (szerintem a helyenkénti marhaságok ellenére legjobban kimunkált) történet és a rengeteg lehetőséget felvonultató képzettségrendszer miatt az 5. rész a kedvencem.

Szabadidőmet elsősorban párommal töltöm (főleg most, hogy fél év németországi szakmai gyakorlat után 1 hónapja ismét Magyarországon van), akivel egyébiránt egy egyszerű kis honlapot szerkesztünk (fordítást, nyelvoktatást vállalunk), különböző fantasy történeteket és néha verseket írogatok (régen profilban volt a fanfiction.net-es profilom linkje, azóta ez kikerült), sportok közül pedig kosárlabda mindenek felett (sőt, mint arra pár hete sikerült rájönnöm, Titivel már jó pár parti erejéig játszottam a Közgázos tesiórákon :D )

Ennyit magamról, további szép napot mindenkinek!

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 07 pén., 13:55 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok! :) Engem rendes életemben is Edinának hívnak, jelenleg 18 éves leszek, és Pesten lakom. Foglakozásom tanuló, egy frenetikus gimnáziumban. ;) Magamról annyit, hogy imádom a Forma-1-et már kiskorom óta, mint ahogyan a Heroes-t is. Az egész a H3 Demójával kezdődött.. :) Ezenkívül minden ami fantasy, Gyűrűk Ura, a Hobbit, Eragon, valamint rendkívül érdekelnek a természetfeletti dolgok. Filmben is fantasy, történelmi jellegű, valamint Bud Spencer és Terence Hill. Röviden ennyi. :)

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 08 szomb., 2:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Mivel volt már olyan, aki azt mondta, hogy nem ösmer, itt a lehetőség :D

A becsületes nevem Norbert. 22 vagyok. Jelen pillanatban programozóként dolgozom. Ez mellett egészségügyet is tanultam és szeretnék is idővel. Továbbá, az egyik játéknak a magyar fórumánál szerkesztő vagyok.
Tanultam 3D-modellezést, animáció és film készítést is.
Van is elkészült filmünk, mely az "Ennél szarabb, már nem lehet" címre hallgat :D

A Heroes sorozattal 98 környékén találkoztam először. A h2 demoja volt az első és rögtön utána a H3, amit az akkor 4x cd-rom megevett :cry:
Heroes mellett sok más játékkal játszom. Különböző stratégiák (Starcraft, Age Of ..., Endless Space), rpg-k (Mass Effect, Baldur's gate, Icewind Dale, Neverwinter nigths) és fps-ek (Counter Strike Source), illetve MOBA játékok (League of legends) játszom.

Egy bizonyos fokig hiszek a természet feletti dolgokban, míg az UFOkban teljesen. A Jedi vallás híve vagyok, így nálam első a rend és utána a káosz és ez a játékokban is meglátszik, mert egy játékban sincs káosz hitű hősöm.

Honnan jött ez a név? :D
Még réges-régen egy messzi-messzi galaxisban én és az öcsém kitaláltunk egy saját világot, melyben szerepelt T-Rex. Ami jó volt, mert az én személyiségemet jobban meghatározta mindennél.
A Felső Juraiak (ahogy én hívtam őket) mind a rendet, az igazságot és a jót védelmezik és a karaktereim jellemzőit megkaptam tőlük, illetve ők is kaptak belőlem :D

Mi mást tudnék még le írni? Nem tudom, majd leírom :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 05 szer., 16:39 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a díszes Heroes társaságnak!

Elsősorban azért "ragadtattam magam" kommentelésre, mert lassan letelik az egy év a regisztrációm óta és nem szeretném, hogy töröljenek a rendszerből. Valamelyik topic-ban olvastam, hogy nem eszik olyan forrón a kását, de mindettől függetlenül ideje volt már "megejteni" az első hozzászólást. Ehhez pedig ezt a "szobát" találtam legmegfelelőbbnek, mert láttam, hogy mások is itt meséltek magukról részletesebben, így azt gondoltam talán bemutatkozásnak is megteszi ez a téma.

A valódi nevem Ricsi, de ezt a nick nevemből is gyanítani lehetett. A Heroes-zal úgy 2000 környékén találkoztam először. A HoMM 3 volt a széria első része amivel játszottam, de a Heroes 2-őt vittem végig előbb. Majd következett volna a H3, de megfontolatlanul kölcsönadtam a lemezt egy ismerősömnek akitől azóta sem kaptam vissza...nagyon nekikeseredtem és eltelt 10 év...Úgy 1,5-2 évvel ezelőtt "vettem elő" újra a játékot és nagyon "belelkesültem", végigvittem az összes küldetést és az összes pályát is ami a H3 Complete-en található, és pont ez a nagy hév vezetett el ide.
Elsősorban azzal a céllal regisztráltam, hogy a Heroes 3-ról olvasgassak taktikákat, lény leírásokat, sztorikat...stb. Valamint, hogy új (játszható) pályákhoz jussak, amiket már tesztelt valaki, és jónak minősített.

Tudom, hogy egy hozzászólás nem egészen egyenlő az elvárt aktivitás mennyiségével, ám még nem teljesen tiszta nekem sem, hogy milyen bajnokság vagy verseny lenne számomra az ideális. Ám, kacérkodom a gondolattal, hogy benevezek a most következő Budapest Bajnokságra, mert ott gyorstalpalót kaphatnék a két fő versenytípus az 1v1-ből és a Támadásból.

De erre még alszom egyet, addig is mindenkinek a legjobbakat kívánom!

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 05 szer., 17:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szia Ricsi!

Szerintem az általad keresett dolgokból mindent megtalálsz itt, ha jó helyen keresed.

H3 taktikákat a "Versenyek" menüpont alatt találsz, az online bajnokság meccseiről mindig születnek beszámolók, de akár a BB-s vagy Tábori meccsek leírásaiból is le lehet szűrni dolgokat. Persze a verseny mapok ismerete nem árt hozzájuk azért :wink:

Sztorikat is kb. a Versenyekben olvashatsz, pl. BB vagy Tábori élménybeszámolók, de poénos dolgokat találni itt-ott a csevelyfarmon is :)

Pályákat pedig... húú, valahol volt egy térképszerkesztő versenyes dolog, az első 6-8 helyezett pályát/kampányt nyugodtan tudom ajánlani. Nekem nagyon tetszettek, igényesek és nem kevés kihívást tartogatnak.

(Szerk.: Közben megtaláltam a Térképszerkesztő versenyt... Képek, videók --> Térkép- és Háttérképkészítő verseny (2011) --> Eredmények . A háttérképek alatt találod a térképeket, egy pack-ban az összeset le tudod tölteni)

Ha pedig időd és pénztárcád engedi és szereted a Heroes-t, mindenképp gyere el a BB-re :D Ha még elsőre csak ismerkedni és tapasztalatot gyűjteni jössz akkor is megéri kipróbálni magad. Ha pedig tetszik, akkor pláne megérte :wink: Ha pedig bármi kérdésed van az aktuális topik-ban mindig válaszolni fog valaki :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 05 hétf., 8:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Üdvözlet a csapatnak!
Új tag jelentkezett a társaságba, jedilovag. Ő az unokám, remélem, hogy jól fogja érezni magát köztetek.

cat

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 05 hétf., 9:01 
Avatar

Csatlakozott: 2015 okt. 05 hétf., 8:45
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szombathely,Vassurány
Sziasztok!

Engem Petinek hívnak.cat unokája vagyok.
Biztos hogy nagyon jó lesz majd itt a csapatban lenni.

Üdvözlettel: jedilovag :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 05 hétf., 9:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Cat Anyus: Jó újra olvasni a soraid... :)

Jedilovag: Isten hozott közöttünk! :mrgreen: Éljen a feltörekvő Heroes-os ifjúság! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 05 hétf., 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2015 okt. 05 hétf., 8:45
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szombathely,Vassurány
Köszönöm :D
Szia Vologya, örülök hogy köztetek lehetek :)

Cat nagyon sokat mesélt rólad





Üdv:jedilovag


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 05 hétf., 23:06 
Avatar

Csatlakozott: 2014 jan. 03 pén., 2:07
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Érd
Sziasztok!

Én már itt vagyok egy ideje de azért bemutatkozom :mrgreen: :mrgreen:

Ádám vagyok 17,2/12 éves és hatalmas heroes fan :twisted: :twisted:

_________________
Hungarian "The Terrible"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség