Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 02 kedd, 14:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

:idea: Rengeteget morfondíroztam, hogy ennek a topicnak van-e létjogosultsága, illetve lenne-e egyáltalán érdeklődő e témában! :roll:
Végül úgy döntöttem néhány lelkes Heroes fun biztatásával a hátam mögött, hogy létrehozok egy olyan témát, ahol mindenki saját magáról írhat és bemutathatja életét, vagy életének azon részeit amit közkinccsé kíván (mer) tenni. És ezzel egyetemben úgy gondolom, hogy esetleg olyan döntések meghozásában, amit nem tudunk kinek elmondani, vagy egyedül meghozni itt megkérdezhetjük az élettapasztaltabb barátainkat, kérhetjük segítségüket!
Tudom, hogy több topic is fut, ami kissé hasonló dolgokat elemez, mint pl. Mi a kedvenc játékod, állatod, mozifilmed, stb. Ezek eléggé sekélyes dolgok, és azt akik a játék mögött vagytok így nem lehet megismerni. Biztos vagytok többen, akik innen-onnan ismeritek egymást, de nektek is van olyan akit még biztos nem ismertek! És valószínűleg akad olyan ember akit ti is érdekeltek! :wink:
Persze ez kicsit kényes téma, mert vannak akik nem szívesen árulnak el magukról dolgokat. Az ilyen emberek akkor nem írnak ide, akit viszont ez nem zavar az hogy megismerik, az írjon bátran! Én egy kíváncsi természetű ember vagyok, és szívesen megismernék mindenkit aki ide "jár" billentyűt koptatni, úgyhogy hajrá! :P

Laca, a kíváncsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 02 kedd, 15:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Az illem azt diktálja, hogy én nyissam a sort:

Szóval: 26 éves egyszerű srác vagyok. Eredetileg Ózdon lakom, de keveset vagyok otthon, mert a munkám Budapestre köt. Aki megnézte már a "profilom"-at láthatta, hogy mérnök vagyok, azt viszont senki sem tudja, hogy egy építőipari cégnél dolgozom, eredetileg előkészítő mérnökként, de soxor építésvezetőként funkcionálva. 2002-ben diplomáztam az Ybl Miklós Főiskolán, de azóta is tanulok. Szakmérnök képzésen veszek részt, kettőn egyszerre. Az egyik Környezetgazdálkodási szakmérnöki, a másik Közműfenntartási szakmérnöki oklevelet jelent majd. Ha minden igaz februárban államvizsgázok, a másik szakon meg júniusban. (nagyon izgulok...)
Az első gépemet még Ózdon vettem 1997-ben. (szakközepes évek...) :mrgreen: És az egyik haveromtól kaptam egy-két szoftvert, köztük H2! Azóta jáccom Heroest, és még mindig nem untam meg!!! :D
Jelenleg Bp-en egy albérletben lakom a menyaszonyommal. Nagggyon tuti hely, nyugodt, csendes környék sok szúnyog stb. :wink:
Életem nagy mérfölköve volt idén áprilisban, amikor is sikerült megvennem életem első autóját...
Eccerűen imádok vezetni. A nyáron Hollandiába mentünk nyaralni (először voltam életemben külföldön, ha nem tekintjük a régi "cseszkós" alacsony-tátrás kirándulásokat az általánosból...) Szóval autóval mentünk, és végig én vezettem. Nagyon fárasztó volt, de a vezetést még ez sem untatta meg velem!
Kb két hónapja keveredtem ide hozzátok, és nagyon jól érzem magam!
Köszi ha végigolvastad!

Laca

Ui: akit még érdeklek cseveghetünk rólam! Nehogy azt gondoljátok, hogy magamról akarok itt irkálni! Írjatok ti is magatokról! Engem mindenki érdekel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 02 kedd, 20:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Én 18 éves vagyok! Kalocsán születtem és jelenleg is ott élek. Idén érettségiztem közgazdasági szakon. Most egy 2 éves pénzügyi szakintéző szakon vagyok. De ezen kívül nagyon szeretem az informatikát. Ebből is idén tettem le OKJ-s vizsgát. Szeretném megpróbálni a Műszaki Főiskolát.
Én 2000-ben kaptam meg az első számítógépet. Addig csak haveroknál játszottam keveset. Nem érdekelt még akkor. Ugyanez volt a focival is. A 98-as VB-től kezdve kedveltem meg e sportot. Szeretem az autós, sportos (foci, gördeszkás, kosárlabdás...), star wars-os és háborús(II. világháború, Vietnám, tehát valós, megtörtént dolgokat megjelenítő) játékokat.
A heroes-zal 2002 tavaszán ismerkedtem meg a suliban. Két ismerősöm játszott vele és azon a héten én is belevetettem magam a játékba - ők sokat segítettek nekem. Aztán már játszottunk multiba. 2003 óta ismerem a kiegészítőit az AB-t és a SoD-ot. Majd a WoG-ot is megismertem. Az h2-vel is egy éve ismerkedtem meg. A h4-gyel idén játszottam először. Na meg a pályaszerkesztés. Nagyon szeretek pályákat készíteni. Eddig nem sokat készítettem. Ha lehetne vizsgázni pályaszerkesztésből én jelentkeznék. :D
Ezen kívül szeretem a háborús, kaland, történelmi filmeket, a természetfilmeket, "csillagászos" ismeretterjesztőfilmeket és mindent, ami a történelemmel foglalkozik (ókori Egyiptom, lovagok kora, felfedezések, világháborúk...).
Háziállatok közül nagyon szeretem a macskákat és kutyákat. Van is 1-1 belőle.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha még vmi eszembe jut még írok.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 03 szer., 9:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Látom már érdemes volt megnyitni a topicot! :)
A hosszútávú utakról még annyit írnék,hogy nem a holland út volt sz első "hasonló" jellegű utam. Bár kinek mi a hosszú?
1999 nyarán először Ózd - Bp., majd kb. két hét elteltével Bp. - Siófok úton kerekeztem kedvenc bringámmal... Mentem napfogyatkozást nézni. :) Sajna utamon senki sem kisért, így egy kicsit unalmas volt... Mostanában pedig egyre kevesebbet bringázom. 2002-2003-ban jártam bringával dolgozni: Zugló-Csepel. És hogy feszíthessek: hamarabb odaértem, mint BKV-val! Mióta van kocsi, meg Csepelen lakom, ennek már nincs jelentősége. Ellustulok és pocakot eresztek... :wink:

Laca, a pocakos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 03 szer., 9:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Ja. Még egy dolog az eszembe jutott: Senkit sem akarok minősíteni az itt leírtak alapján, lehet az a valaki egy szakmunkás, vagy háromdiplomás öt nyelvet beszélő bankelnök. Csak szeretnélek titeket megismerni!
A Heroes összeköt! Írjatok bátran!

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 03 szer., 11:58 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Na én egy 18 éves Komáromi srác vok,elég kicsi komárom magyarországi fele,szinte egy falu :lol:
Na én Kultsár István Közgazdasági Szakközép Iskolába járok.
Még nem tom pontosan h mi leszek ha nagy leszek :lol:
Én Heroessal bő 3 éve ismerkedtem meg,még a H2 Demojával,amit egy haver adott kölcsön a tudta nélkül :lol:
Mert 3 éve kaptam az első gépem és akkor a havertól kölcsön kértem minden féle cd-t amin rajta volt egy H2 demo is,öcsémmel rengeteget jáccotunk vele :D
Kb 1 évvel később ugyan annak a havernak meg lett a H3,asse tutta h miféle játék az,csak aszonta vmi nehéz game ahol lovagokat kell venni :lol:
Én megirattam vele és persze hamar megtanultam vele jáccani.
A H3 kiegekkel nagyábból más féléve ismerkedtem meg (Hála Damagepynek),akárcsak a h4-el (Hála Fizbannak).
A H4 kiegekell lassan már 1 éve hogy meg ismerkedtem (Hála Muggernek).
A WoG-ról azóta tudok mióta regelve vok a fórumra,és nagyon szeretem,sztek scriptelni,stb :D

Na naggyából lennyi :D

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cseho 2006 feb. 12 vas., 4:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 03 szer., 13:35 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én egy három diplomás öt nyelven beszélő bankelnök vagyok... :lol: :lol: :lol: Inkább szeretnék csak lenni. :lol:

Komolyra fordítva a szót. Lassan 23 éve szívom e bolygó levegőjét, igaz más bolygóét sem szívtam, de szertném. :) Persze csak akkor, ha az összetétele hasonlít e bolygóéhoz. :D
Pécsett laktam 17 éves koromig, azóta Budapesten lakom, de csak akkor, ha nem vagyok Veszprémben... :D
Negyedéves főiskolai hallgató vagyok a Veszprémi Egyetemen idegenforgalmi és szálloda szakon (melynek gúnyneve: büfé és ruhatár szak :mrgreen:)
Barátnőmmel lakom albérletben Veszprémben, ő is ott tanul.
Szeretem a rockzenét az alter rocktól a kemény rockig, és a dallamos metálzenét (pölö: Metallica).
Szeretem a gyomromat, bár ez nem látszik meg rajtam. :)
Szeretem a sört és a bort. A pezsgőt nem, csak szilveszterkor, de akkor nagyon. :mrgreen:
Heroes-zal jó régen ismerkedtem meg, még apám 486-os gépére valahogy rákerült egy H2. Aztán haveromnak meglett a H3 és én izibe átirattam vele. :)
Kedvenc filmem a Gyalog galopp, kedvenc színem a kék. JA NEM, a barna!! :)
Ja, és még valami amit nagyon szeretek: a humor minden fajtája.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 03 szer., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Shan vagyok, de nem a Darren Shan -író, hanem Virth Norbert (fórumetikett), Szulokból, azaz somogy megye, déli határterület, Dráva vidék -ahol bizony még nem sok halat fogtam, nem úgy mint Merenyén...-. Mint már tudhatjátok, ha olvassátok a topikaimat -bár ezeket nem mind ajánlom a figyelmetekbe, de ha láttok egy idegen nyelven: németül íródott topikcímet és a szerző én vagyok, akkor már tudjátok miről beszélek- most leszek majd elsőéves gimnazista hallgató :), a Janus Pannonius-ban vagy a Zipernowsky Károly-ban. Kedvelem a rock zenét (csak azt), a stratégiai játékokat, de nem a Warcraft3 jellegűeket, a 2 még jó volt, csak nem adott újat. Kedvenc színem a fekete és zöld. A nevemhez fűződik a szuloki képújdág szerkesztése (sok elutasított heroesötlet, és néhány elismert), és hogy ígéreteimhez híven hamarosan tényleg -de nem ma- frissítem a game-készleteim, de új hsz nélkül, és ezentúl privi-ben intézem so dolgaim/mail-ban. Valamilyen gépésznek készülök, hogy milyennek, azt nem tudom, amúgy szívesen lennék pl. milliomos vagy vendég :). Aki velem akar találkozni, az kapjon az alkalmon, ha netán egy hülye című topikomba írnék.

Eccerre enyi. U.i.: Többnyire helyesen írok, ezért ezt mondom:

Egyszerre ennyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 04 csüt., 0:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Hogy én se maradjak ki a sorból, írok ide.
El kell mondjam, hogy én nem szeretek ilyesmiket írni. Aki kíváncsi rám, az úgyis rákérdez az emberre, aki nem, az meg ugye hallgat...

Ennek ellenére most kivételt teszek.
Szokták mondani itt-ott, hogy csak az igazat, ezért én sem írok mást, mert azzal mire mennétek? :lol:

Szóval. Én a balaton egyik legszebb helyén élek, Tihanyban. 24 éves korom ellenére még mindig szeretek játszani. (nemcsak géppel, hanem amúgy is pl. társasjátékokkal, vagy focizni -ma is voltam, bár ez nem tartozik ide-)
Iskolába is járok, ha kell, ugyanis végzős vagyok székesfehérváron a Kodolányi János Főiskola Német nyelvtanári szakán.
Azért írtam, hogy járok, ha kell, mert bizony kicsit ráhúztam a témára (egy évet), mert nagyon szeretek odajárni :lol: (ez nem teljesen igaz, mert maga a suli jó, barátok is vannak, de azért jó lett volna időben befejezni...). Most csak eligazításra és vizsgázni kell bemennem, így valamivel több szabadidőm van, aminek jó részét tanulással töltök.
Amikor nem tanulok, akkor vagy sportolok, vagy elmegyünk valahová, vagy internet, vagy Heroes 3 vagy valami más... :D
A Heroes játékkal még 96-97 körül ismerkedtem meg, már nem tudom pontosan. Unokatesóm kölcsönadta a 2-őt és én nem is adtam vissza, míg fel nem másoltam a gépemre. Sajnos 99-ben elszállt a winyóm és unokatesóm is törölte addigra a játékot, így három évet ki kellett hagynom. 2002-ben megszereztem a 3-at utána a kiegészítőit is és azóta ismét vonz a Heroes. Szeretek pályákat készíteni. Még a 2-ben kezdtem. Volt sok 10-15 pályám is, sajnos mind odalettek az elszállt winyóval együtt, mert nem mentettem le őket máshová. Ezt azóta is bánom.

Szeretek én is humorzizálni. Imádom a vicceket. Főleg a Jean viccek tetszenek. :lol:

Ahhoz képest, hogy én nem szeretek magamról írni, eléggé elszállt a kezem a billentyűzeten, nem? :lol: Remélem ezt megbocsájtjátok nekem. Ennek ellenére még biztos van valami, amit kihagytam. Mindegy, ha még valami eszembejut, majd leírom.
További jó szórakozást a Heroes-zal és a fórummal!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 04 csüt., 0:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 14 csüt., 22:30
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
én már le se merem írni magamat

_________________
Írhatnék sok mindent ide, csak valószínű, hogy nem férne ki. Az egyik kedvencem talán, hogy:
"Az Isteneket tisztelni kell, az asszonyainkat szeretni, és védeni a hazát!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 05 pén., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Freemy: Ha elvégezted a sulit mit szeretnél kezdeni? Szakmába vágóan nyelvtanár leszel?
Ez a kérdés mindenkire vonatkozik!!! Mondjátok el plíz, hogy a suli után mit szeretnétek kezdeni! (megint suli, meló, külföldi valami, vagy amit szeretnétek)

Egyetlen: Írj te is nyugodtan!
Idézet:
én már le se merem írni magamat


:arrow: Ne hagyd, hogy mások írjanak le... :lol: :lol: :lol:

Engem mindenki érdekel! Kíváncsiságom végtelen!

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 05 pén., 22:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Laca írta:
Freemy: Ha elvégezted a sulit mit szeretnél kezdeni? Szakmába vágóan nyelvtanár leszel?


Nem biztos, hogy az leszek. Szeretnék kimenni Németországba vagy Ausztriába valamit dolgozni, és ugye nyelvet használni, aztán visszatérni és inkább valami olyan szakmában dolgozni, ahol a nyelv kell. Tanár nem nagyon szeretnék lenni, bár ha nem lesz más azt is csinálom.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 08 hétf., 17:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 08 vas., 20:53
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Hehehe: Bugyi
Idvez mindenki!

Akkor most én jövök, mert tudjátok: "Mindennek vége lesz. Nem vagyunk többek, mint egy történet szereplői, életünknek könnyen vet véget egy nyil vagy egy szikla", hogy a H4 intrószövegét idézzem.

Szóval bennem egy 18 éves himnemű egyént tisztelhettek vagy vethettek meg.
Bugyirú' gyüttem, nem vagyaok paraoszt csak nájha kigyün raajtam a taajszólaas... :) Aki nem tudná, ez egy - a tehereautóforgalom miatt csendesnek éppen nem mondható - falu a Kunság északi szélén, Pest-megyében, a fővárostól 30 km-re. Szóval ott nőttem fel, 14 évig ez a település jelentette számomra a nagyvilágot.
Utána felkerültem Pestre szakközépbe, minden nap bejárás volánbusszal, mocskos BKV, miegymás... Szóval belecsöppentem a nagyvilágba, és sokak nagy csodálatára számitástechnikai szakközepet válsztottam, amivel együtt jött a kockózis :) a fejem immár annyira szögletes, hogy azzal mérik az épitészek a derékszöget a BME-n. Ugyanis elsőéves villanykaros infós hallgató vagyok, és élvezem :twisted: Persze csak amig ki nem vágnak, de ahhoz nekem is lesz egy-két szavam :D
No de nem is ez itt az érdekes, vagy mégis?
Szóval érdekel szinte minden, még ha nem is lehet 110001100101010001 jellegű dolgokkal leirni. Kedvelem a fantasyt, bár Tolkiennél messzebbre idő hiányában még nem jutottam :(
A Heroesos-szüzességes részt már aszem egy másik topicban leirtam, nem tom ki nyitotta...

Néhány "bölcsesség", amit levontam 18 év hivatalosan nem minősitett élet után:
1 Mert Murphy bácsi megmondta...
2 A világon 2 fajta ember él: a lúzerek és a mázlisták. Mármost, az emberiség 99.99999999999999%-a nem tartozik egyikbe sem...
3. Einstein: "Két dolog van ami végtelen: a viágegyetem, és az emberi hülyeség; az utóbbiban biztos vagyok."
4. "Ha tudtad volna, hogy a gyertya lánja tűz, már régen készen lenne az étel." (Ez Csillagkapu. asszem egy tibeti Zem-Kuan forditása, aki érti, az bölcs ember :) )
4+1 A bölcsességben az a legjobb, hogy mindenki okosabbnak hiszi magát tőle.

Szóval dióhéjban ez lennék én, már ha bele tudtok tuszkolni :)

A hosszú ibetűkért bocs, az most nincs...

Ja, és nagy zöld Béke (:J-~ ezek után nehéz elhinni, de nem is szivok!) veletek!

TeoZ

_________________
"To all things comes an end...
We are no more than a character in a story, our lives easily extinguished by an arrow or a stone..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 09 kedd, 11:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 14 csüt., 22:30
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
ígéretemhez híven, most írok egy kicsit

16 éves vagyo Nyíregyházi szakácstanuló!Az ofő engem nem bíír, mert sakkozom!? Amúgy imádok sakkozni, jó filmeket nézni, főzni...stb.
Eddig utáltama a zöldborsót, igaz most se szeretem, de a pikáns csirkeraguba, szerintem nagyon jó! Szeretném miharaabb befejezni a kér hátramaradt Winds of Waros hadjáratot(Erutan Revol, Báró Von Tarkin).
(aki esetleg tud benne segíteni, légyszíves tegye meg!. Köszönöm)
Utánna nagy valószínűséggel megpróbálom túlélni az iskolát :lol: :lol:
Azután pedig könyvet szeretnék írni.Ezen kívül nagyon szeretem a művesltségi vetélkedőket, és az idegen szavakat. ( évig angolt tanultam, most a 3. éve, hogy oroszt tanulok.Bocsánat tanítanak!!! :D
A heroessel úgy ismerkedtem meg, hogy egy cimbia 2-t felrakta.Egész éjjeleken át játszottam vele.
Utánna jött a 4, ésa a kiegészítői.Az asztalon virít a heroes 3(RoE, SoD, AB). Megmondom őszintén félek felrakni, mert em tudom, hogy megéri-e?
De amit eddig olvastam róla, az bíztató!!! Igaz a magyarosítást, hogy kell majd felrakni rá???? Eddig Sajna, vagy nem sajna nehézkes életem volt egy két dolog miatt.
Legutóbb lehugyozott az oroszlán... Ki tudta, hogy hátrafelé hugyozik???
Apropó Laca egész jó ez a topic :D :D
viszont kíváncsi lennék a aT. Heroes Team önéletrajzára is!
Ti nem?

_________________
Írhatnék sok mindent ide, csak valószínű, hogy nem férne ki. Az egyik kedvencem talán, hogy:
"Az Isteneket tisztelni kell, az asszonyainkat szeretni, és védeni a hazát!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 09 kedd, 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 14 csüt., 22:30
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
AMúgy tudok mér néhány szót japánul, lengyelül, németülolaszul, latinul, franciul, kínaiul, románul, horvátul.

_________________
Írhatnék sok mindent ide, csak valószínű, hogy nem férne ki. Az egyik kedvencem talán, hogy:
"Az Isteneket tisztelni kell, az asszonyainkat szeretni, és védeni a hazát!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 12 pén., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 13 kedd, 14:07
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: Gyál City
Sziasztok !


Én egy 1976-os évjáratú, átlagos termetű, egyre nagyobb (étel) fogyasztással rendelkező egyed lennék.
Papír és cellulóz gyártó szakmunkást végeztem, majd munka mellett érettségiztem le, ezután következett a katonaság , ahol a kevés pozitív élmény között kiemelkedik a Heroes-os "megfertőződésem".
Ezután egy rendszerinformatikusi iskolát végztem el (2 év) és jelenleg is informatikusként dolgozom.
Távlati terveim között szerepel a középfokú angol nyelvvizsga bizonyítvány megszerzése .
Jelenleg Linuxos tudásomat fejlesztem egy 1 éves tanfolyam keretein bellűl.
A számítástechnikával 1999-óta vagyok közelebbi ismeretségben, azóta része az életemnek.
Jelenleg párommal lakom együtt Budapesten.
Augusztusban vételeztem első autómat (a jogsim sem sokkal régebbi) és bár szükséges rossznak véltem, de azóta nagyon megszerettem a kis benzinpusztítómat.
Imádom a filmeket, a mozit, amióta a nagymám elösször lecipelt a moziba, azóta tart a szerelem a filmek iránt.
Legszívesebben az ELTE vagy a SOTE fillmtörténti vagy filmkritikusi szakára mennék továbbtanulni, de mivel ezek mind nappalis oktatások, ezért ezen terveim sajnos anyagi okok miatt nem igazén fognak megvalósulni.
A legnagyobb álmom egy film leforgatása , pl : Heroes megfilmesítése .
Csodálom, hogy a Gyűrűk ura sikere óta, a játék és képregény megfilmesítések korában még senki nem nyúlt ehhez az igencsak akciódús alphoz.
Milyen látványos filmet lehetne forgatni a Heros-ból, nem ??

A következő idézet nem tőlem származik, de nagyon bejön :

Linux is like a wigwam : no windows, no gates and apache is inside.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 12 pén., 14:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 14 csüt., 22:30
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kedves Olly!
Akármilyenlátványos lehet, a Hereos film, ha nincs benne az az egy, ami elengedhetelen-szerintem-, nem?

_________________
Írhatnék sok mindent ide, csak valószínű, hogy nem férne ki. Az egyik kedvencem talán, hogy:
"Az Isteneket tisztelni kell, az asszonyainkat szeretni, és védeni a hazát!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 14 vas., 16:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Egy valamit hiányolok csak: Szívesen olvasnék egy pár sort a Heroes Team tagjairól is... :)

Szóval: tárt karokkal várok minden szíves Heroes Team tagot ide!

Kezdhetné pl. Manticore! :wink: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Laca, a kíváncsi kiselefánt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 26 pén., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Elolvastam nagyreszt az itt levok hozzaszolasat es azt kell mondjam: Sziasztok! En egy kovulet vagyok. Eletkorom 27 ev :roll: :roll: :cry: . Sajna ugy latm nincs siros smiley.

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 28 vas., 5:33 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Kmettil írta:
Sziasztok!

Elolvastam nagyreszt az itt levok hozzaszolasat es azt kell mondjam: Sziasztok! En egy kovulet vagyok. Eletkorom 27 ev :roll: :roll: :cry: . Sajna ugy latm nincs siros smiley.


Kövület :?: Fater még 40 éves fejjel is szokott gamelni :mrgreen:

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség