Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 29 hétf., 9:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Kedves Kmettil!

1. Miért lennél kövület? Ha 27 éves vagy akkor még messze nem vagy kövület, olvasd át mégegyszer a topicot! Hasonló korban van veled pl. Freemy, Olly és én is. Egyébként van még egypár rendes arc itt a fórumon akik úgyszintén, csak ide még nem írtak! Egyébként írhatnál bővebben magadról... :wink:

2. Ezekután ugyan egyértelmű, hogy nem kell használnod, de van sírós smiley: :cry: (vagy nem láttad, hogy sír, mert már gyenge a szemed? :lol: :lol: )

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 29 hétf., 9:44 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Kmettil írta:
Sziasztok!

Elolvastam nagyreszt az itt levok hozzaszolasat es azt kell mondjam: Sziasztok! En egy kovulet vagyok. Eletkorom 27 ev :roll: :roll: :cry: . Sajna ugy latm nincs siros smiley.


Hali!

És akkor Mugger bátyánk micsoda? :D Sárkány? :lol: Kmettil-Kmettil... ejnye-ejnye...:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 29 hétf., 12:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

Én lennék a leginkább exhibicionista a Team-tagok közül? Lehet, nem bánom.
Dr. Kiss Krisztiánnak hívnak civilben, régen Bagoly, ma inkább Krityó becenévvel illetnek. Zalaszentgróton születtem, ott is jártam suliba, majd Kőszegre kerültem a Jurisich Miklós Kísérleti Gimnáziumba, onnan az Állatorvos-tudományi Egyetemre. 1998-ban végeztem, azóta itt maradtam Pesten, illetve tavaly nyár óta Budaörsön lakom. (Ja igen, 1975-ben születtem, tehát én is kövület lennék? :))
2 éve nősültem, de még csak ketten vagyunk.
Kosárlabdázom a Budapest-bajnokságban, Albatrosz nevű, saját alapítású csapatunkban! Erre büszke vagyok, mert a 9. szezont kezdtük idén! Sajnos, a bokasérülésem miatt idén még nem játszhattam és márciusig nem is játszhatok... :( (albatrosz.uw.hu)
Én az egyetemi koleszben találkoztam a Heros II.-vel, és majdnem ráment az államvizsgám... A H3-at már én vittem a koleszbe vissza! Gyakorlatilag a 3. résszel nálam befejeződött a Heroes, mert a 4. rész nem teszik, nem fogott meg semennyire. Megvan minden lemeze, de minek? :?: Engem egyébként kifejezetten a szuper pályák végigvitele érdekel csak, évek óta csak XL-esekkel játszom. A Bónusz CD-ken lévő pályák közül az XL-esek zöme tőlem (mármint a gyűjteményemből) származik... Ember ellen néha Muggerrel, Vologyával játszottam, meg pár haverrel, de nem fogott meg az sem.
A Teambe 2000 körül szálltam be, akkor még egységes pályatesztelői oldal elindításával, Muggerrel együtt. Sokat foglalkoztam az Editorral, ezért lehet mondani, hogy ebben vagyok a legprofibb (néha még Mugger is velem konzultál egy-egy trükkről :lol: ).
Nagy kedvencem a helyesírással való foglalkozás, néhányan megszenvedték már ezt a hobbimat, de én továbbra is úgy érzem, ez nagyon FONTOS dolog, nem szabad elhanyagolni még a neten sem!
Ismerem személyesen Muggert, Menyust, Vologyát, Manticore-t, Lzo-t, Gepyt, de igazából Muggerrel vagyok gyakori kapcsolatban (pl. a kutyáját kezelgeti a feleségem :lol: ).

Örülök ennek a témának, nem vagyok a teljes illegalitás híve. Én vállalom magamat névvel, véleménnyel együtt is. Tegyetek ti is így nyugodtan - szerintem!
Ja igen, a humort nagyon bírom szintén...

Sziasztok, Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 03 pén., 11:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Én csak röviden:
77-es évjáratú vagyok, nevem Gerván Peti, ebből jött a Gepy. A DaMa előtag a damage szóból ered, ,anno szerepjátszáskor vagy neten pl diablo2-ben ha harcos voltam akkor adtam magamnak a DaMaGepy nevet, ha mágus akkor MaGepy, ha barpár akkor Gepycsa, ha psziho akkor Gepylepsia, ha csaj akkor meg Gepyry voltam. Ezeket már nem használom, talán csak a Hamburgepy-t :)
Szakközépben Kohóipari technikumban Számítástechnika-Minőségbiztosítás szakra jártam, aztán volt 1 év szoftverüzemeltető, majd Egyetemen Gépészmérnökire jártam amig meg nem untam (meghúztak), utána átmentem Programozó Matematikára. Úgy 4-5 éve a miskolci Mobilker-nél dolgozok webszerkesztőként meg hírfordító/kereső/kirakóként (www.mobilkor.hu), meg ugy 1 éve elinditottunk egy ingyenes kétheti telekommunikációs ujságot a Mobilkor-t, azt csináljuk.
A heroes teamben nem is tudom mióta vagyok benne, az is 4-5 év lehet, először csak gagyi programokat irtam a team-nek aztán átvettem 1-2 versenyt, most meg csak a weboldal versenyek részének szerkesztésével foglalkozom, meg néha a támadásokkal. Online a táborokat leszámítva nemigen szoktam játszani, offline se, már csak dísznek van fent a heroes, mondjuk más játékokra se nagyon van időm mostanság. Épp a hl2-t nyomom, aztán ha kijön akkor majd a WoW (warcraft)-ot.
Szeretek programozni, anno C64-en kezdtem, aztán PC-n első programom egy dune2 szerkesztő volt, aztán jött 1-2 doom-os progy, meg sok-sok Doom és quake pálya, mert imádok pályákat szerkeszteni (heroes alá max 10-15-t csináltam), a HL2-t is azért vártam, hogy a páyaszerkesztőjével elkezdhessek alkotni... :) Egyik legérdekesebb programom az 1999-ben befejezett TweakFun#1 windows paródia (200K-s windowsos proggy), kicsit elavult már, de azóta már nagyon elterjedt, egyre több ember gépén látom.
ICQ-n szinte éjjel nappal vagyok, ha nem itthon akkor a munkahelyről, délutánonként a ChelloHub-on (DC) szoktam lógni és tölteni lefelé a sok filmet meg játékot.
Kedvenc Sorozataim: csillagkapu, transformers, dragonball, southpark, és szinte az összes anime, amiből már több száz gigát megnéztem a tesómmal, Werul-al (Gerván Róbert).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 03 pén., 16:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Gepy: Kipróbáltam a programod... Nem rossz... :lol:

Laca


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laca 2004 dec. 20 hétf., 9:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 07 kedd, 11:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Szintén 1977-ben születtem Debrecenben. Azt hiszem igazi nevem mindenki ki tudja találni: Nagy József így y-nal a családnév végén ami bizonyítja nemesi származásomat :-)
Technikum után főiskolán épületgépész mérnök diplomát szereztem, majd ráhúzva még 2 évet mérnöktanári diplomát is kaptam. Életem meghatározó korszaka volt ez az 5 év gondtalanság, egész nap a koliban ültünk, néztük a TV-t vagy játszottunk, az előadásokra meg a gyakorlatokra meg csak módjával mentünk be. Itt ismertem meg a Heroes-t, aminek hatására otthonra is vettem egy gépet.
Most az egészségügyben dolgozom, kicsit távol kerülve eredeti szakmámtól. Feleségemmel egy 47 m2-es lakásban élek, trabanttal járok dolgozni, és egyelőre szekrény sincs a lakásban, viszont van egy szép 200 literes akváriumom, ma már igazi ritkaságnak számító zenei bakelit és CD gyűjteményem, kb. 100 darabból álló DVD gyűjteményem, egy digitális fényképezőm, amivel mindent lefényképezek ami mozog, és azt is ami nem, és szinte az összes (2 db híján) Lőrincz L. László (Leslie L. Lawrence) könyvem.
Amióta rákaptam a weblapkészítésre ezeket próbálom másokkal is megosztani íme néhány link:
http://lorinczl.freeweb.hu/
http://metalcikkek.atw.hu/
http://debrecenikepek.fw.hu/
http://www.akvarium.wc.hu/
http://nemere.wc.hu/
http://anthonygrey.wc.hu/
A heroesra mindig szakítok időt, általában indulok a h2-3-4 versenyeken közepes eredménnyel, de igazi kedvencem a küldetések verseny. Néhány pályakészítő megkeresett teszteléssel kapcsolatban, nagyon tetszett a dolog, ezentúl is nyugodtan küldhettek pályákat, szívesen lejátszom őket, és összeírom a felfedezett hibákat :-)
Munkahelyemen van internet elérés, így néha 3-4-ig fellépek a chat-re.

üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 08 szer., 20:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
A tweakfun tényleg nem rossz. Vannak még ilyen jó kis programjaid?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Yipp cv
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 28 kedd, 11:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 01 hétf., 11:32
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Orosháza
Hali,

remek az ötlet, gondolta egy 29 éves nyelvtanárnak diplomázott, de időközben ker.ig.-nak avanzsált fiatalember, azaz én.

A topic kiagyalójával hasonló parákkal rendelkezem, asszonypajtás is eljegyezve, lagzi. Itt oroshazan ahol lakom. Fősulik: Eger, de onnan kivágtak mint a rongyot, de ettől függetlenül a kedvenc magyar városom.

Juszt is 5-ösre diplomáztam Szegeden a Jugyun, ahol szerintem az ország legjobb tanárai vannak (hála neked Trünci!), ott ismertem meg az életre szóló barátságot csajokkal és srác arcokkal. Szóval nagyon király volt, aki szeret sok lánnyal együtt lenni ("tanulni") annak csak a tanárképző főiskolát tudom javasolni. Sajnos ennek 2000. óta vége van, mivel egyszer csak eljött a diploma napja.

Szal irány volt a meló, ami nem rossz, ha úgy fogja fel az ember.

Ennyit a száraz tényekről.

Amit szeretek: pop, csajok, egyebek: könyv (Ábel trilógia), film (SW - Episode 4, ahogy most hívják, de akkor is az első!!!, Matrix 1., 3., Cruel intentions, meg minden ami celluloid, szinte. kivéve Woody Allen, na őt ki nem bírom állni! És ez a véleményem Koltai Robikáról is), sport (kosár, ex - skateboard, és a legutolsó sikoly: darts, na az megy sörözés közben is), zene (minden, főleg az RnB, de eskü, hogy a Hairtől a DJ zenéig szinte minden, kivéve Elton John, és Simply red - bocs Vik) és a SÖR (no comment - Kőbányaitól a Carlsbergig, ami valószínűleg a világ legjobb söre, bár még mindet én sem tudtam megkóstoln).

Szeretek zárójeleket használni, mert azok olyanok, mint Garfield hozzászólásai (csak annak szól, akit érdekel)

Álomautó: 1967 Shelby Mustang GT (örök hála Hollywoodnak, hogy megörökítette a Tolvajtempóban!!!)

Kedvenc kaja: zöldbableves

Horoszkóp: nyilas a nyúl évéből, 04-én.

Kedvenc illat: Davidoff cool water női (asszonpajtáson persze)

Kedvenc szín: kék

Amit nem szeretek: bunkó emberek (aki az azzal én is az vagyok, és akkor azt hiszik én is az vagyok, pedig ahogy Steven Tyler mondta: "Love is love reflected", és a bunkóságra is mondhatta volna).
giccs, és ez a nagyon felgyorsult világ. Ha lenne egy időgépem visszamennék az 50-60as évekbe, akkor még tudtak autókat gyártani.
A mostani autókat nem szeretem. Hopp, akkor gyorsan még beírom az álomautót felülre...

Hát úgy nagyjából ennyi elég is rólam. Olvasom tovább a többi arcot.

_________________
üdv: yipp

Az erőd legyen velem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 02 hétf., 10:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Petro Mester utólagos engedelmével a "Júzer infó" c. topicját beolvasztottam ide: :D

Laca

Petro Mester írta:
Ha már van képes topic, legyen ilyen is.
Kezdem én bíztatásképp:

Nick: legtöbb helyen Petro vagyok (régen mindenhová Petro Mesterként regeltem, egyedül ezen a fórumon voltam lusta újraregisztrálni )fakardos fórumon Peregrart
Valódi név: Szabó Péter
Születési év: 1988 július 26.
Lakóhely: Celldömölk
Magasság: 195 cm körül
Súly: 65 kg
Ahol jelenleg szenvedek: Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium 11. h osztálya (hatosztályos bazzeg)
Hobbi: szerepjáték, élő szerepjáték, olvasás, írás, költészet, dobolás, zenehallgatás, természetjárás, internet, számítógépes játékok (igaz, ez már egyre kevésbé számottevő)
Tévéműsorok: Scooby Doo, X-Akták, természetfilmek
Filmek: passz, sok van (főleg fantasy és sci-fi filmek)
Könyvek: Robert E. Howard összes Conan története, Leslie L. Lawrence könyvei (a legjobb a Vérfarkas éjszakája), Margaret Weistől és Tracy Hickmantől a Dragonlance könyvek, meg egyéb szórakoztató irodalom
Kedvenc zene: leginkább a metál/hardrock jön be, de nem vetem meg a jazzt meg más igényesebb zenét sem; ha előadót nézünk, akkor: Manowar, Black Sabbath (és Ozzy Osbourne), Iron Maiden, Nightwish, Ossian, Helloween, Uriah Heep, Hammerfall, Judas Priest, Demonlord, Alhana, Lord, Beatrice, Kárpátia, Egészséges Fejbőr, Nemzeti Front, Magozott Cseresznye, Romantikus Erőszak, Edda
Vágyam: sikeres író legyek, vagy sikeres rocksztár
Amit nem bírok: ha meg akarják mondani, hogy mit csináljak (én már csak ilyen lázadó típus vagyok)
Elérhetőség: itt, rpg.hu fórum, élő szerepjátékos (faakrdos) fórumok, e-mail (petromester@citromail.hu) ICQ (207-731-516), MSN (petormester@citromail.hu)

Na asszem mindent leírtam.
_________________
"Akik a pokolban sínylődnek, nem hisznek a mennyországban." (angol közmondás)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 02 hétf., 11:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hi Ssth vagyok!
Az életben egy Szabó Csaba vagyok a sok közül. (például általános iskolába 3 Szabó Csaba volt, Gimnáziumban csak egy rajtam kívül és itt egyetemen is már tudok kettőről... :roll: )
Pécsen lakom a jó öreg Kertvárosban. Az ANK-ba jártam majd a Leőweyben folytattam pályám ( nem a Pestiben :) )
Most Budára járok a BME-re, mint villamosmérnök.
Asszem 21 éves leszek, de ebben nem vagyok biztos...

A Heroes2 jó rég ismerem. Megismerkedésünk úgy zajlott, hogy tesóm elment egy ismerőséhez és találomra kiírt 20 játékot egy CDre és közte volt az is :) A H3at azóta ismerem mióta kiadták Magyarországon. Illetve barátom szólt, hogy megvan neki a H3.
Erre én: Igen? Mióta?
-Hát kéthete jelent meg Magyaországon, de már egy hete megvan.
Én: És csak most szóltál???? :evil: :x
Azóta rengeteg időt szántam rá... volt hogy nyáron szinte semmi mást nem csináltam, mint H3 még 17 éves koromban.
Online az első BB óta játszom, mikor is Karesz elmesélte, hogy van egy zone nevű helyiség, ahol lehet neten keresztül játszani... (ha tutda volna mit indít el :lol: )
Ennyit magamról.

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 02 hétf., 14:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Saját név alatt játszom, amit fontosnak tartok az internetes "névtelenség" világában. Igaz most már jobban szeretném, ha lenne egy fantázia nevem, de csak kifejezetten a játék hangulata miatt.

1966-ban születtem Székesfehérváron. Itt élek a családommal (15 éves fiamal, 11 éves lányom és a feleségemmel).
Mini életrajzomhoz tartotik, hogy 1989-ben szereztem diplomát az Ybl Miklós főiskolán (Bp).
10 évet vitorláztam versenyszerűen (magyar bajnoki 6. hely)
Most már kicsit öregurassabban sportolok- igaz most is verenyszerűen -tekézek.

Három éve ismertem meg a Heroes III-at és azóta is azzal játszom.
Nagy ugrást jelentett minden téren, amikor teljesen véletlenül felfedezetem ezt az oldalt és "rácsodálkoztam" a világra.
Ugrásszerűen javult a játékom és baromi jó volt bekapcsolódni különböző versenyekbe.

Mostanság elsősorban az érdekel, hogy valamilyen formában letegyem a névjegyem a "Heroes tásadalomba", ezért a küldetés versenyeken igyekszem az aktuális legjobb eredményt elérni.
Ezért a legnehezebb pályákat nemcsak végigviszem, hanem kidolgozom a tőlem telhető legjobb módon....
Egy szívfájdalmam, hogy multi meccset nem igen tudok játszani, pedig az lehet a csúcs.....

Üdv. Zsolt (az őrült)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 02 hétf., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Ha már ilyen sokan lehullajtották a leplet magukról, én is felfedek 1 keveset magamról. :) Bognár István a nevem ebből jött a bogpista, amit direkt az internetre találtam ki, a civil életben senki nem hív így.
1977-ben születtem Tatán, ahol a mai napig lakom. Több iskolát is végeztem, többek között állattenyésztő, geológus, és környezetvédelmi technikus is vagyok. Főiskolára is jártam környezetmérnök szakra, de még nem államvizsgáztam le, ezt idén nyárra tervezem. Jelenleg 1 mobiltelefongyártó cégnél dolgozom, ahol targoncát vezetek.

Először a H2-vel találkoztam, sokat játszottam vele. A H3-mal is játszogattam, de az igazi megfertőződés az internet bevezettetésével történt, miután ráakadtam erre az oldalra. Az akkori heroes tudásom hagyott némi kívánni valót maga után :) A mostani már 1 kicsit szerteágazóbb. A H3 szerteágazó világának szinte mindegyik része érdekel. Az online heroesozás egyik töretlen híve vagyok, sajnos mostanában kevesebbet játszom mint szeretnék. A H4-el is játszogattam, de a H3-al történő megfertőződés óta csak egyszer-kétszer installáltam fel a gépre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 03 kedd, 1:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 jan. 06 kedd, 12:03
Hozzászólások: 432
Tartózkodási hely: Debrecen
Látom elég sokan (persze csak viszonylag) letették már ide a kézjegyüket, most talán csatlakoznék ezen emberkék táborához

Kezdjük talán a nick-kemmel. Ez még valmikor a régmútból származik, mikor még kisebbek voltunk az öcséimmel, és nem ismertük a heroest. Egy saját "titkos" nyelvet kreáltunk, és ezen a "nyelven" lett ilyen a nevem. Azóta meg megszoktam és ezt használom mindefelé (esetleg még így: jitay81)
Na ezek után jöhet a valódi nevem: Gulácsy Gábor. Születtem 81-ben, mégpedig egy országgal arrébb, Ukrajnában. Az alapsulit meg a gimit is ott végeztem, utána felvételiztem Debrecenbe programtervező matematikus szakra, és még minidg azt nyűvöm (bár mostanra már kissé kezdem megunni)
Könyvek: Vavyan Fable és Rejtő Jenő a két örök kedvenc, de emellett még sok más is, mert nagyon szeretek olvasni
Zene: hát, mikor-mi. Úgy általában bejön a rock, de Enigma-tól kezdve Nightwish-en keresztül, Metallica-ig elég széles a paletta.
Film: sci-fi, fantasy, és rajzfilm minden mennyiségben (értve ezalatt a normálisan megrajzolt rajzfimeket, mert pár mostani rajzfilmfigurától az undor kerülget)
A Heroes-sal itt ismerkedtem össze, mikor az új szobatársam, folyton ezt a fura játékot (ma már tudom: ez volt a HOMM3) játszotta a gépemen, én meg épp meguntam az Ageofot, így hát összeismerkedtem a Heroes-sal. Ami nagyon megtetszett (legnagyobb bánatára a 3. szobatársunknak, mert nem igazán tudott aludni, ha mi hajnalig játszottunk). Miután a hármast már úgy nagyjából megismertem, a neten barangolva találtam képeket a H1-ről, így hát megkezdődött a vadászat a H1-re és a H2-re. A H1 a mai napig elbűvöl a "mesefiguráival" (hiába ilyen aranyos lila sárkányt az ember nem minden nap lát). Majd jött a H4, amit nagy lelkesedéssel vártunk, aztán ahhoz képest egy nagyot csalódtunk, bár azért néha még most is előveszem.
Végül egy napon, a haverom mutatott pár furcsa heroes képet, amit a neten talált. Ez volt a WoG. Azóta a heroesnak ezt a változatát favorizálom a leginkább (mondjuk ezt lehetett sejteni rólam :D )
És amire büszke vagyok, hogy a heroes szeretét azőta már több emberbe is beléoltottam (olyanokba is akik azt mondták, hogy stratégiával márpedig ők nem játszanak mert az unalmas), sőt még édesanyámat is rászoktattam a heroesra.
Hát nagyjából ennyi lenne.

_________________
WoG leírások, útmutatók +menü magyarítás, linkek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 03 kedd, 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Mivel látom hogy sokan írtak magukról, így én is "tollat ragadok" és írok egy- két sort magamról.
A valódi életben Tóth Kim Móric a nevem. A furcsa név onnan jön hogy édesanyám vietnámi édesapám meg magyar. A nickname pedig nem is lehetett más mivel engem mindenki így szólít, már kiskoromtól fogva.
18 éves vagyok, a Fazekas Mihály Gimnáziumba járok. (általánosba is idejártam) Idén vagyok végzős, de a jövőre nézve csak homályos terveim vannak :oops:
5 éve találkoztam a Heroes3-mal ami azonnal megfogott s azonnal a kedvencem lett. A multi fogalmát az első BB-ig nem is ismertem, de ott megismerkedhettem szerintem a játék legjobb részével! Azóta ha tudok minden alkalmat megragadok egy jó game-hez!
Sportok: kosárlabda,tenisz-ez a kettő elég komoly, sakk-ez annyira nem pedig imádom csak nincs elég időm rá
Hobbi: foci,bűvészet,zene,meg szórakozás :D

Üdv,Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 pén., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Öztürk Kemalnak hívnak. Szolnokon születtem. Az általános iskola nagy részét Törökországban jártam, 2003. óta itt élek. Van egy húgom, 11 éves.
Kedvenc sportom a kosárlabda, versenyszerűen játszottam odakinn.
Másik kedvencem az írás, 10 éves koromban kezdtem az első regényembe, török nyelven.
A HoMM- mal 1999-ben ismerkedtem meg, és az tetszik benne, hogy gondolkodtató játék mint a sakk.
_________________

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fifi 2007 feb. 25 vas., 3:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 pén., 21:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Miután Fifit sikerült megismerni, illő. hogy bemutatkozzam én is.

Tamás Miklósnénak hívnak, Szegeden élek. A Budapesti Műszaki Egyetemen végeztem gépészmérnökként, majd az Ybl Miklós Mélyépítő Karán szereztem a következő diplomámat. A Környezetvédelmi Felügyelőségen dolgoztam hosszú időn át, most környezetvédelmi szakértőként dolgozom egy szakértő irodában.
Két lányom van.
Amióta számítógépünk van játszom, a C64-gyel kezdve. Kedvencem a M&M és a HoMM, bármelyik, kivéve az M&MIX-t.
Hobbim a kertészkedés, a virágok.
Nevemet a Felügyelőségről hoztam, ahol az osztályon két Kati lévén, valahogy meg kellett különböztetni bennünket.
Cat

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cat 2006 márc. 08 szer., 23:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 pén., 22:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Na mivel az idáig leghomályosabb ember is felfedte magát, én is összehozok magamról valamit! A való életben Illés Viktornak hívnak, 1986-ban születtem Miskolcon,jelenleg a Miskolci Egyetemen tanulok mint Programozó Matematikus. A Heroes fogalmával kb. 8 éve ismerkedtem meg, a nagybátyám és haverjai révén. Akkoriban még nagyon kínai volt még minden, nem igazán foglalkoztam vele. Majd úgy 4 éve nagybátyám megszerezte a 3. részt is, s onnantól kezdve tart a varázs, mióta én is megkaptam 3 éve az első komolyabb gépemet. A nick nevem még áltsuliból való, az angol You szó félreértéséből, nyelvtudásom fejlettségéből adódott, majd a Heroeses játékok során rámragadt, s ezért regisztráltam így a honlapra is! Egyébként még a Blue Death nevet használom, de nem stratégiai alapú játékoknál! Mikor több mint egy éve véletlenül ráleltem az oldal pályaletöltő részére, nagy meglepetéssel töltött el hogy létezik magyar rajongói oldal is, majd szép lassan felfedeztem az egészet. A multis játék lan részével a 2005-ös táborban találkoztam, s onnantól kezdve ha úgy van, megpróbálok megragadni minden alkalmat, hogy élő ellenféllel játszak. Az online résszel sajna pedig az internetem alkalmatlansága miatt nem lesz egyenlőre megismerkedni, de lehet hogy sokkal inkább abban a módban játszanék!
Egyéb hobbym még a könyvolvasás, főként II. V.H.-s történetek, íjászattal is szivesen foglalkoznék, csak még egy ilyen testületet, vagy klubbot nem fedeztem még fel a környéken (pedig biztos hogy van). Érdeklődöm a történelem és a környezetvédelem iránt is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 pén., 22:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Én 1974-ben születtem Budapesten. Azonban nem itt élek, hanem Kunszetmiklóson, Bács-kiskun megyében.
Paíripari szamunkás-képzőt végeztem és bár a vizsgám jó lett, éreztem hogy ez nem az a szakma, ahol maradni fogok. A döntést a rendszerváltás hozta helyettem: lapátra kerültem és több év munkanélküliség után a MÁV-nál kötöttem ki, immár 10 éve.
Az első számítógép amin játszottam még 10 évesen egy Commodore Vic20 volt, akkori szemmel maga a csoda :lol: Aztán 16 évesen jött az első saját gép: a C16, majd rövid időn belül a Plus4, hát igen, eszméletlen sok analóg joystickot bánta az én és 4 testvérem játékkedvét :) Aztán jött az Amiga, majd Budapest és játéktermek, mostanában sokat nosztalgiázom MAME emulátorral :) A PC-s korszakom 1996-ban kezdődött egy 486dx60-al, mostanában egy 2800-as AMD64-en nyomom. Kedvenc játékaim:
1. Pirates!(C64) :lol:
2. Heroes 3(naná! :D )
3. Might&Magic sorozat
4. Diablo 1
5. Doom 1-2
6. KKND2
...És minden, ami stratégia
A heroessal az első Windows95 képes gépemen ismerkedem meg, egy újság cd-n volt a H3 demó, azt hiszem 1 hónapig nem is nyúltam más játékhoz :)
Hobbik:fantasy novella írás(inkább önkritikusan csak firkálás :D ), horgászat, motorozás, második világháborús fegyverzetek, elsősorban páncélosok és a MAGYAR VÁRAK
Kedvenc író: Moldova György
Kedvenc zenéimről már írtam egy másik topic-ban, ami ott kimarad:
Irigy Hónaljmirigy---sajna esik a színvonal :?
Piramis
LGT
Korál
Bikini
Kárpátia
Lord: A Vándor (dalszöveg itt, a legkedvesebb magyar számaim egyike)


Élete valahol véget ér, a szíve már nem dobog,
Fekete föld mélyén örökre megnyugodott
Nem siratja senki őt, nem könnyeznek sírja előtt
Csavargó volt, bolyongott, magányosan kóborolt
Senkije se volt, semmije se volt, csak az élete!
Vén szemét lehunyva élete megszakad,
Nem indul új útra, pihen a föld alatt

Elmondom nektek az ő történetét, arról mesélek, hogyan élt:
Megszületett, kapott nevet, csak egyet nem, szeretetet!
Szülei eldobták, nem törődtek vele,
Nem maradt semmije, csak az élete!
Magas falak, rácsok mögött, zsiványok, tolvajok között
telt a gyermekkora, ott volt az otthona

És mégis vidáman élt, szívébe zárta a nagy reményt,
Hogy egyszer majd innen elmegy, várják erdők, völgyek, hegyek,
Szabad lesz, mint a madár, északtól délig, kelettől nyugatig
Mindet földet bejár

Az idő eljött, ő szabad lett, útra kelhet a végtelenbe,
Ezt álmodta, erre ébredt, évek óta csak ezt remélte!
Amerre járt, megszerették, és ha néha megkérdezték,
Hogy honnan indult, s mi a célja, ő vidáman csak ezt dalolta:

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek,
Városok, országút pora
Napfényben, zord télben, minden nap, minden éjjel
Vándorlok, nem állok meg soha

Éhét, szomját elfeledte, csak a világ érdekelte,
Hosszú haját fújja a szél, ereiben lüktet a vér
Forró nyár jön hideg télre, hosszú út áll már mögötte,
De nem néz hátra, megy előre jókedvűen énekelve:

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek,
Városok, országút pora
Napfényben, zord télben, minden nap, minden éjjel
Vándorlok, nem állok meg soha

Nem kell a csillogás, nem kell a ragyogás,
Nem kell a vakító pénz!
Nem kell sok hamis vágy, nem kell a céltalan cél!

Nem kell a csillogás, nem kell a ragyogás,
Nem kell a vakító pénz!
Nem kell sok hamis vágy, nem kell a céltalan cél!

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek,
Városok, országút pora
Napfényben, zord télben, minden nap, minden éjjel
Vándorlok, nem állok meg soha

Évek túl hamar szállnak el, csavargó haja hófehér
Szíve dobban még, szeme tűzben ég, de hívja már az örök pihenés

(Szóló)

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek,
Városok, országút pora
Napfényben, zord télben, minden nap, minden éjjel
Vándorlok, nem állok meg soha

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek,
Városok, országút pora
Napfényben, zord télben, minden nap, minden éjjel
Vándorlok, nem állok meg soha


Bocs, ha tőlem szokatlan módon szószátyár lettem volna :)

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 10 pén., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Jou!

Gogle: Íjászklub Miskolc

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség