Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 133 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 26 hétf., 13:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hali!

Honnan tudok pecset szerezni ingyé?
Asszem a Battleneten fizetni kell.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 26 hétf., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Google?

Beírni: Diablo2 1.11 patch? :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 28 szer., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Most töltöm. 1,1 kval jön. Még fél óra és az enyém. :D


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Hosszabb szünet után pár napja újra Diablozom. Most már az 1.11-essel. Hát nehezebb mint az 1.07-es. Tegnap történt, hogy mentem a 40-es barbárommal ACT2-n, s a viper templomban az íjász követőm valami miatt nem látszódott, pedig mellettem volt, mert a lövései látszottak. aztán arrébb megjelent képileg is. Ez miért van? Hiba? Ilyenkor agyon tudják verni?


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 16:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Hellblood, ha neten játszol, gyakorlatilag bármi megtörténhet, sajnos negatív értelemben is.
Én is játszok néha, bár az 1.11 kiadása óta szinte semmit(csak egy 3X szintű druidára futotta). Megadnád az accountodat(én is megadom, ha kéred)? Felvennélek a barátok listára. A segítség mindig jól jön. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 02 pén., 11:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Mivel otthon nem rendelkezem nettel, csak single megy. Tegnap mentem a nekrommal, nagyon tuti volt, Act 2-n voltam, s a Maggot lairben egymás után 2 unique tárgy hullott. Igaz csak normálok, de az egyik a legjobb normal mellvért. Victoros.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 03 szomb., 11:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Értem. Most már egyébként is 0-ra redukálódott annak az esélye, hogy Diablózzak, mert egy másik játéknak álltam neki(MU, nem tudom, ismeritek-e, de úgyis off...)
Anno, 1.07-ben maggot lair végén több. mint fél órán keresztül irtottam a szörnyeket, mert verekedős assassinnal voltam... Aztán felraktam az 1.10-et és arcane-ben egy fire ball-tól elhaltam...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 05 hétf., 16:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Sza!

Én pedig észrevettem, hogy a kedvenc helyemen, Act5 barlangjai vannak lények más Actről is, és túl erősek. Gondoltam felrakom akkor inkább az 1.10-et. Abban is ez van. 1.09ben nem. De a legjobb rúnás cuccok 1.10ben vannak, meg van egy progi 1.10 alá, ami két Diablo 2 futtatását teszi lehetővé, így hálózat nélkül tudok cserélgetni a karaktereim között.
Emiatt felrakom, mert van mit cserélgetni, kb. 4-5 komplett set, összesen kb. 50 set tárgy, kb. 20 unique, köztük az eddigi legjobb amit kaptam: Titan's revenge (ezt az 56os nekrom kapta, miután könnyebben leverte Nightmare Diablot, mint a Normalt, ahol még a bérenc is meghalt.).
Így el tudom érni, hogy a karaktereim rendelkezzenek annyi erővel, hogy ne haljanak meg azonnal néhány Burning Soultól. Meg jobban potyogjanak a cuccok. Bár a nekrónál most elég jól jönnek, 3 unique/Act.



Ui: nem cheateltem, nem is szándékozom. Az elveszi a játék igazi vonzerejét, a tárgyak gyűjtögetését. Mert ugye szerkesztővel legyőzhetetlen leszek, s akkor minek a legjobb tárgyat keresni?

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 05 hétf., 21:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 13 vas., 16:10
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem az a véleményem a Diabloról, hogy ha az embernek van nete, bűn nem megvenni. A single playert én csak csites karikkal nyomom, de nem a játék élményéért, hanem infogyűjtés miatt. Így tapasztalom ki, hiogy milyen karit érdemes csinálni, hogy érdemes fejleszteni, milyen cuccokat szerezzek neki. Az igazi game az a closed bneten van. Ott a cuccoknak tényleg van értékük, sok emberrel lehet tradelni, emg csalni se (nagyon) lehet. Összvissza scammelésre kell nagyon figyelni.
Reklám: Ha szereted a Diablo 2-t, akkor 4K-ért akárhol meg lehet venni, kieggel együtt! Hajrá! (Remélem a Blizzard küldi az életreszóló WoW előfizetést:P)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 06 kedd, 10:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Kezdtem egy paladint, 15ös szintű, s eddig csak két skill pontot, s kb. 15-20 stat pontot használtam el. Kíváncsi vagyok, meddig bírja ki erősítés nélkül. Tárgyakkal persze erősödik. Most egy junik fabunkóst használ. Összesen egyszer halt meg eddig, egy holy freezes íjász ellen, akinek volt 4-5 társa is. Akkor még nem volt bérencem se. Nem tudtam ütni a folyamatos nyílzápor miatt. Szóval nem könyveltem el igazi vereségnek. :D Csaltak! :D


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 12 hétf., 17:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Ketten rászoktak miattam a Diablora. Haarosan multizunk is. Kafa. Én leszek a vezetőjük. :D

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 13:55 

Csatlakozott: 2005 dec. 06 kedd, 12:18
Hozzászólások: 5
Hali!
Az a pindleskin az hol terem? Mert én ilyen fő monstára nem emlékszem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 14:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hali!

Valaki nem tudná megmondani, hogy a három kulcsot melyik monszták dobálják el a legutolsó patch-ben? Azokat, amivel azt a térkaput lehet megnyitni, ahol a három főgonosz (Diabló és társai) hipererős verzióban, egyszerre vannak jelen.

Havernek kell, én már nem nyomom rég óta e remek kis progit.

Thx előre is!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 14:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Pindleskin a Diablo 2 Act5 egyik uniqueja, akkor találkozhatsz vele, ha az Anya nevű NPC megnyitja a Nihlatak templomához vezető vörös portált.
Hellen érdemes többször legyakni, mert hamar megvan (csak átmész a portálon, s levered az álmukból felkelő hordát, majd jön ő is), és Hellen bármelyik tárgyat dobhatja. A legjobbakat is. Persze kis eséllyel. De ha párezerszer, vagy mégtöbbször levered, nagyobb esélyed van kapni valami finomat.

Szia

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 14:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Sza!

Ez melyik pecs? 1.11? Ez nem valami mod? Én még nem láttam Diablot, Mefit, Baalt együtt. :( És azok a kulcsok milyenek?


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 14:14 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hát ha az 1.11-es az utolsó, akkor igen. Ez valami olyan titkos labirintus-geg :?: , mint a tehenes pálya. Csak kicsit :twisted: keményebb.

Olyan tápállapotban leledzik ott a 3 főgonosz, mint amikor néha Diablo kijön multiban a felszínre. Azaz SOKKAL erősebb, sokkal nehezebb leverni, viszont sokkal több cuccost dob. Ráadásul 3-an vannak egy helyen... :twisted: :twisted:

A haverom nagyon táposnak érzi a paladinját, azért kéne neki. Két kulcsot már megtalált (egyet az 5., egyet a 4. világban), már csak a harmadik kellene...

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 14:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Nem nagyon értjük a mellettem ülő Diablo2re rászoktatott kezdővel, hogy mi ez, de engem érdekel, szerintem őt még nem.
Hogy néznek ki a kulcsok? Hol találhatóak pontosan? Hol jön elő a 3 Diablo? Hány cuccot dobnak kb? Milyen esély van a táposokra?

Köszi

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 20 kedd, 10:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Bocsi Hell!

Azért nem válaszoltam, mert én is csak a haveromtól hallottam, egy vonatút során, és reméltem, hogy az itteni hozzáértők megfejtik a rejtélyt, amivel meglephetem a haveromat. Összefoglalva, amit tudok:

- az új 1.11-es patch-csel bekerül a játékba három kulcs (nem tudom hogy néznek ki: gondolom mint egy kulcs)
- mind a hármat külön világokban, nevesített szörnyek dobják, de nem automatikusan, hanem többször meg kell őket érte ölni (nem tudom, melyik szörnyek, de nem a főszörnyek az tuti)
- ha megvan a három kulcs (azt hiszem mindegyikből 3 db kell), azokat a "varázsdobozban" egy teleport könyvvel össze kell mixelni, mint amikor a falábat teszi be az ember a tehenes pályára való eljutáshoz
- ekkor megnyílik egy térkapu, ami egy titkos helyre vezet
- ezen a titkos helyen található három főszörny (Diablo, Mephisto, Baal, ha jól tudom), csak éppen sokkal-sokkal erősebb formájukban, mint ahogy a hell fokozatú játékban szerepel
- ha levered mind a hármat (egy helyen vannak, úgyhogy vidám móka lehet), állítólag igen-igen fain tárgyakat dobnak

Diablo ilyen turbó alakjával néha lehet találkozni multiban, amikor kijön a felszínre, többnyire az első világban.

Ennyit tudok az ügyről.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 20 kedd, 11:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Köszi. Én már játszottam 1.11ben, de unintsalláltam, s felraktam az 1.10et, mert ahhoz van egy progi, amivel egy gépen tudok multizni, s ezáltal cserélgetni a karaktereim között. És volt mit. Ezért megyek 1.10ben. De ha már mindent tudok erről a titkos helyről, meg az amazonom is keményebb lesz, megnézem.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 20:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Ha jól emléxem, a tehenes pályán a tehenek felrobbantják egymást ha közelkerülnek.. Gólemteremtés, pihi, és egyet ki kell nyírni. :)
+ ismételd a fenti lépéseket, amíg van tehén :lol:
Vonatkozó irodalom: Mátrix- harc a tehénnel :lol: :lol:
UPDATE: A sima LoD-dal játszom, patch nélkül, és csak néha... Nincs rá időm WoGozás mellett.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doom3d 2006 feb. 28 kedd, 22:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 133 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség