Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 30 csüt., 1:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 04 csüt., 21:19
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Coronita
Ahhoz lehet hogy nem elegen hogy film is legyen belőle ^^ Ottvan pl a WoW... Az is ismeri aki életében nem játszott egy Warcraft résszel sem és amint kész a film tuti nyereséges lesz még akkor is ha elcseszik (és nem fogják)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 30 csüt., 4:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
HUNLorcs írta:
Azért azt ne mondd h egy immár 6 részes játéksorozatot nem ismernének sokan :D

Az relatív hogy sokan :)
Egy codhoz vagy wowhoz képest a heroes rajongótábora semmi...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 30 csüt., 12:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 04 csüt., 21:19
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Coronita
Dave írta:
HUNLorcs írta:
Azért azt ne mondd h egy immár 6 részes játéksorozatot nem ismernének sokan :D

Az relatív hogy sokan :)
Egy codhoz vagy wowhoz képest a heroes rajongótábora semmi...


This.Végre nem csak én mondom xd

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 23 szomb., 6:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
HoMM VI topicból kiemelt rész:

HUNLorcs írta:
hahakocka írta:
http://www.pcdome.hu/cikk/2913/might_magic_heroes_vi_pc
PCDOME-os bétabemutató írás.

Ja s ajánlom az utolsó Pottert aki még nem látta tényleg végre megint egy szuper rész. Szerintem a legjobb eddig. Kritikát írtam sok helyen róla. Jó hosszút egy lezárásnak. :)

Jó lenne ha a Heroes sorozatból is lenne film így a Gyűrűk Ura trilógia és Potter széria után simán megcsinálhatnák, pénz s CGI lehetőség adott ahogy a sok rajongó is aki befizetne rá. Az 5-6. részből lehetne szerintem jót csinálni.


Vagy a 3.-4.-ből. :wink: Ott legalább van sok hős, akik mindkettőben szerepelnek. :)



Áyron írta:
hahakocka ötletét támogatom miszerint az 5-ből vagy 6-ból legyen, akár sorozat akár film. Mert tényleg egy fantasztikus világ az egész Heroes univerzum. Csak hát azt ne felejtsük el hogy Gyűrűk ura és Harry Potter filmek a könyveket vették alapul , amelyek kiválóak voltak! Na már most tudtommal Heroes nincs könyvben. Tapasztalataim szerint a játék adaptációkból pocsék filmeket csinálnak



hahakocka írta:
Ez igaz de történetben látványban az 5-6-ban van nagy lehetőség és hát Ubisofté már egy jó ideje a Heroes jog licenc. Így az 5-6. rész jöhetne szóba.



Áyron írta:
Ubi most assassin's creed filmesíti meg. Minden esetre szerintem 4 évet rá kéne szánni a forgatókönyvre a heroesnál.



T-Rex írta:
Jó lenne, ha a vár kinézetét csinosítanák egy kicsit :wink:



HUNLorcs írta:
Rendben, nekem végülis az 5.-6.-ból is jó, csak legyen valamelyikből végre egy film. :) (Bár azért 3.-4.-ből lenne a legjobb, de így is tetszene :wink: )

Néha amúgy el szoktam gondolkozni ilyesmin, hogy mi lenne, ha mi fórumosok közösen írnánk meg egy ilyen filmtörténetet meg a jeleneteket, mindenki egy-egy részt, és aztán faszán összehangolnánk. :) Sztem tök jó lenne. 8)



Tspawn írta:
Nem rossz ötlet, DE...az 5. résznek a sztorija nem volt rossz, de az uccsó lezáró jeleneten, a második kiegben, na azon majdnem megütöttem valamit. Ilyen ötlettelenül lezárni a történetet... :evil: bár ebből a szempontból tényleg a 4. a legjobb, na annak van történetfolyama rendesen.



T-Rex írta:
Szerintem is :wink: A film kezdődhetne úgy, hogy Gelu és Kilgor harcol, a háttérban egymást csapják a lények :D



HUNLorcs írta:
Én a 3.-4. részre elsősorban azért is gondoltam, mert akkor nem feltétlenül csak a kampányokról szólhatna a történet, mert lássuk be, sok esetben nem valami fantáziadúsak. Viszont a H3-H4-es hősök sztorija összefüggően és érdekesen van leírva, és mivel sok közös hős is van, ebből lehetne kreálni egy jó filmet (pl. hogyan pusztulhatott el a Fortress?).

U.i: Ha ez OFF-nak minősül akkor elnézést kérek a harapós moderátoroktól. :lol:



Alvarezfan írta:
Jaja, filmet csakis a h4-ből. :D Össze lehetne dolgozni a rend/élet/halál kampány történeteit. A h5 története azért eléggé lapos.



Áyron írta:
Szerintem H5 egyáltalán nem lapos a története egyedül a vége egy kicsit .......... H4 a történetét én egyáltalán nem szerettem. Kinek a pap kinek a papné :)

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 10 hétf., 21:24 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Ebből a heroes-ból nem csinálnak filmet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Esetleg készíthetnének filmet a regényeim alapján. A Heroes világában játszódnak, és sok epikus csata van bennük. :) A filmesítés lehetne valódi szereplős, és számítógépes hozzásegítéssel, ahogy a LoTR filmekben is. Bár igaz, manapság rengeteg fantasy filmet csinálnak, nem tudom, mennyire állná meg a helyét köztük...

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 21:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Az a baj, hogy a Heroes-játékok világa annyira sokrétű és összetett, hogy nem lesz belőle sose film. Még a vázlatos kerettörténet (lásd. Ashan történelme) is olyan sok részre osztott, a sok háború és egyéb cselekmények miatt, hogy kivitelezhetetlenné tenné az egészet. Ha pedig kiragadnak egy bizonyos dolgot, túl sok nyitott kérdés marad meg.

Így szvsz maximum egy érthetetlen, alacsony költségvetésű Gyűrűk Ura lenne belőle...

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Film
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 28 pén., 22:04 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Egyszer csak kitalálnak más időszakot és akkor lezárulna ez az Ashan történelme.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség