Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 714 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Mozi!
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 30 hétf., 21:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 29 hétf., 16:34
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Budapest
Ajánlások kritikák, bakik, és FILMEK!
Ide írjatok! :wink:

_________________
"Always look on the bright side of life!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 31 kedd, 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
Garfieldot nézzétek meg :wink: nagyon jó :roll: !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 31 kedd, 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 29 hétf., 16:34
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Budapest
Owen írta:
Garfieldot nézzétek meg :wink: nagyon jó :roll: !


Én láttam! Nagyon jó!!!!!!!
Bár én nagyon szeretem a Garfield-ot (rajongói szinten) és kissé hamiskásnak találtam, de nagyon jót szórakoztam rajta! :lol: :lol: :lol:

_________________
"Always look on the bright side of life!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 25 hétf., 10:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hamar kihalt ez a fórum...
Pedig én szívesen beszélgetnék bárkivel moziról, vagy mozival kapcsolatos témákról, filmekről! Ha van valaki aki érdeklődik hasonló dolgok iránt jelezze bátran!

Laca, a mozirajongó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 8:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Nem hiszem el, hogy rajtam kívül egy fórumozó sem érdeklődik a filmek után!!!! :cry: :cry: :cry:
Ha esetleg amiatt nem írnátok ide, mert "kinek mi a kedvenc filme" téma már van, akkor megnyugtatlak benneteket, hogy nem csak erről lehet beszélni :!: :!: :!: Meg nem csak arról, hogy a Garfiled milyen volt... (bocs agent.007 és Owen)
Na azért én sem vagyok egy kitudjamilyennagy filmszakértő vagy mozikritikus, csak érdekel(ne) a téma!

Laca, a NEM "kitudjamilyennagy filmszakértő vagy mozikritikus"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 9:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Én nem láttam a Garfieldot :) :( De a filmeket szeretem. Igazából ez a topic így sivár és nem tud az ember igazából mit hozzátenni. Ez legfőképpen azért van, mert a topic megalkotója nem kezdett bele semmibe, csak feldobott 1 labdát, ami túl messzire repült :lol: vagy inkább nem repült elég magasra :? Legjobban a 90-es évek filmjeit szeretem és ismerem, de más korú filmekhez is hozzá tudok szólni. Ha más nem lesz Laca, akkor ketten eldumálunk a filmekről :) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 13:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Öööö...

Hol is kezdjem :?: Talán ott kéne, hogy én sem láttam a Garfield-ot. :mrgreen: És őszinte leszek: nem fogom megnézni, mert szerintem papíron jobb...
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy időben nagy mozis voltam. Abban az időben még a sz.r filmeket is többször megnéztem! kb. 1999-2003. Tudod főiskola, meg minden. Semmi dolgom nem volt a rengeteg ösztöndíjat meg nem tudtam hová tenni. :wink:
Így visszagondolva egy gyökér voltam, mert rengeteg pénzt elvertem a mozira. De ez már én vagyok és nem a filmek, igaz?
Csak hogy tájékozódjak: van kedvenc mozid, vagy tékád, ilyesmi? (csak azért sem azt kérdeztem meg, hogy milyen filmek jönnek be!) Ahol mindig benn van a kedvenc sorozatod.
Én sokat koptattam a HMPLX-ek és a Corvin székeit, elsősorban hatásvadász filmekre éhesen.
Imádom, ha egy film látványos! Ami még nagyon fontos véleményem szerint az a zene! Imádom a filmzenéket! Van egy kisebb gyűjteményem otthon. Az egyik haverom meg tiszta "őrült" csak filmzene kb. 500 cd-nyi van neki!!! (és elenyésző kisebb hányad a betétdalos zene cd)
Erre varjál gombot!

Most ennyi mert egy kis dolgom van, ha érdekel úgy is folytatom...

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 14:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Üdv!

Igazából moziba ritán megyek már. Nálunk eddig meg volt szűnve, most nyílt meg pár hete megint. Csak azért, hogy moziba lássam a filmeket nem utazok fel Pestre. Anno mikor elkezdtem dolgozni 98-ban, akkor fizettem elő a HBO-ra, azt ott láttam a rengeteg filmet. Meg régen a nagymami moziban dolgozott :) :P Azt akkor még a korhatáros filmekre nem engedték be a gyerekeket! De volt 1-2 film amire becsempészett :)
De ez régi történet :) A fiatalabb korosztály erre már nem emlékezhet.
A filmzenéket én is csipázom. Az 500 Cd az tetemes mennyiség, a cimbid tényleg nagy fan. Kedvenc filmem rengeteg van, majd mindjárt bemásolom 1 részét a "mi a kedvenc filmetek topicból"
Íme:
"Nekem Bud Spencer-Terence Hill RULEZ 4EVER!!!
De egy régi jó westenfilmet is mindíg szívesen nézek meg.
Ezen kívül Crimson Tide(Utolsó esély)= eléggé odab***-s film.
Piszkos tizenkettő, Halálsoron,Kelly Hősei, Forrest Gump, Das Boot, Vadászat a Vörös Októberre, Predator, Pengeélen, A Szakasz,Terminator 1-2, Alien sorozat, Die Hard 1.2.3. , Halálos fegyver sorozat." and many many more.
Gondoltam 1 olyan ötletre, hogy filmidézeteket nyomnánk itt a fórumon, amibe persze többen bekapcsolódnának. Azt természetesen ki kellene találni, vagy a megfelelő szöveggel folytatni. Mit gondolsz(tok) erről?
A fórum se haldokolna annyira :) :D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 14:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Idézet:
Gondoltam 1 olyan ötletre, hogy filmidézeteket nyomnánk itt a fórumon, amibe persze többen bekapcsolódnának. Azt természetesen ki kellene találni, vagy a megfelelő szöveggel folytatni.


Ez király! :P

Pl. "Visszatérek!" - ez lehetne a fórum szlogenje is... :mrgreen:

Bud Spencer - Terence Hill rengeteg filmjüket láttam (mindet?) soxor! És a mai napig végig tudom röhögni bármelyiket!
A Crimson Tide-ot nem láttam, de király zenéje van! (meg van eredetiben meg tudtam venni olcsón egy cd-turkálóban :lol: ) Egyébként is Hans Zimmer a kedvenc filmzene-szerzőm! Nagy jó zenéket komponál (Gladiátor, Szikla, Peacemaker, M:I-2, Oroszlánkirály, Days of Thunder, stb)
A legtöbb film amit írtál szerintem is yo. Kiegészíteném a következőkkel: A Ravasz, az agy és..., Blöff, Harcosok Klubja, Visszavágó, Mátrix 1-3, Star Wars, Gyűrűk Ura 1-3. (azon kevesek(?) egyike vagyok, akinek a film jobban bejött mint a könyv) Twister, Shrek, Jégkorszak, Szörny Rt. és még sok animációs film(elképesztő, hogy mire nem képes a technika :o ), Jim Carrey vígjátékok, meg minden más, stb

Zenei kedvencek: Gyűrűk Ura 1-3. (Howard Shore), Armageddon, 6. napon, (Trevor Rabin), Bad Boys, Con air (Mark Manchina), stb. (még sok van)

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ja igen, jópár film kimaradt a listából, mert azokta előttem írták, azt nem akartam anno én is leírni. Hans Zimmer nekem is az egyik kedvencem (J. Williams + Morricone mellett)

Bud+ Terence filmjeit mind láttam (legalábbis ami az imdb felsorol azokat igen :))

I'll be back :) :P


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogpista 2004 okt. 28 csüt., 17:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 16:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Sziasztok!
Hogy ne csak ketten legyetek, bekapcsolódok én is. De csak ezért! :lol:
Nekem is sok-sok film tetszik. Az előbb említett Bud Spencer Terence Hill sorozatok szinte mindegyikét ismerem, mi több egy részük (a legjava) meg is van videókazettán. Ráadásul a Bud Spencer - Terence Hill Soundtrack is megvan, ami nagyon tetszik.
Szeretem a vígjátékokat, az akciófilmeket, vannak kedvenc színészeim is nem sorolom fel őket, mert túl hosszú lenne a lista. Inkább azt mondom, akit nem szeretek: Nicole Kidman
Majd folytatom, de most sürgősen mennem kell.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 28 csüt., 17:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Vissza is tértem.
Ott tartottam, hogy kiket nem szeretek. A többiek neve nem ugrik be, de nem szeretem még a Télaput játszó színészt, a Beethoven filmek apukáját, ja és még három név: Steve Martin, Jackie Chan és (bár van pár jó filmje, alakítása) Jim Carrey.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 29 pén., 8:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Idézet:
Hans Zimmer nekem is az egyik kedvencem (J. Williams + Morricone mellett)

Jah! El is felejtettem, John Williams, ő is király zenéket szerez, hiszen gondoljunk csak a Star Wars-ra... :D
Még egy most így hirtelen eszembe jutott a Múmia zenéje is király, csak nem ugrik be, hogy ki a zeneszerző... Talán pont John Williams. (majd utánanézek) :shock:

Idézet:
Ráadásul a Bud Spencer - Terence Hill Soundtrack is megvan, ami nagyon tetszik.

Wow! :o Én még nem is halottam róla, milyen zenék vannak rajta? A "Különben dühbe jövünk"-nek van meg csak az a bizonyos betétdala.

Nekem is vannak olyanok, akik egyszerűen nem jönnek be... Majd megpróbálom összegyűjteni! Jackie Chan-t én kifejezetten bírom, teccik, hogy mindent kaszkadőr nélkül csinál :shock: és szerintem nagyon ügyes! (vagy éppen ezért...)
Jim Carrey a másik, akit nagyon bírok! Nem normális, az tény, de annyira külön stílust képvisel a vígjátékban, hogy vannak filmek amit sztem csak ő tud eljátszani!
És gondoljunk az olyan - mindenféle értelmes story, vagy történeti szál nélküli - agyatlan vígjátékokra, amit sírva röhögünk végig, mint pl. a Dumb és Dumber :!: :!: :!:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 29 pén., 18:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Laca írta:
Freemy írta:
Ráadásul a Bud Spencer - Terence Hill Soundtrack is megvan, ami nagyon tetszik.

Wow! :o Én még nem is halottam róla, milyen zenék vannak rajta? A "Különben dühbe jövünk"-nek van meg csak az a bizonyos betétdala.

A cd-n szerepel szinte minden nagy filmjük betétdala. A Kincs ami nincs dala talán a legjobb, de rajta van a Buggi-s film dala, a papos film dala, aztán az, amikor Bud Spencer a kórusban énekel :lol: , stb... Sorolhatnám még, de nem teszem, mert a filmcímekkel gondban vagyok :lol: . A cd viszont nagyon jó! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 29 pén., 21:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Freemy írta:
A cd-n szerepel szinte minden nagy filmjük betétdala. A Kincs ami nincs dala talán a legjobb, de rajta van a Buggi-s film dala, a papos film dala, aztán az, amikor Bud Spencer a kórusban énekel :lol: , stb... Sorolhatnám még, de nem teszem, mert a filmcímekkel gondban vagyok :lol: . A cd viszont nagyon jó! :D


Nekem csak pár zene van meg. Így complete még nem találkoztam vele, de majd keresni fogom, hátha meglelem valahol :)

Amit pár üzenettel feljebb említettem a filmidézetek kitalálása. Hát nem tudom hogy tudna ez 1 fórumon működni. De nem tudjuk meg amíg ki nem próbáltuk :)
Most felteszek párat, lássuk mi sül ki belőle:
1."5 perc alatt csináltad ezt a gödröt?"
2."Mivan, mivan! Mér ótottad el?"
3."Bunkó, ő már a 43.!"

Egyenlőre ennyi. A lényeg, hogy meg kell mondani milyen filmbem voltak.
Más is feltehet kérdéseket, de az legyen a lényeg, hogy 10-nél több kérdés ne legyen egyszerre (összesen) mert akkor a jóisten se tudja kigobozni :) :D
Azt lehet kiderül, hogy nem jó ötlet ez így fórumon majd meglássuk. A puding próbája az evés... 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 30 szomb., 19:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Olvastam a kérdéseket, de sajnos egyikre sem tudom a választ.
Amúgy az ötlet tényleg jó, csak meg tudnám fejteni valamelyiket... Azuért majd csak lesz olyan, amivel nekem lesz szerencsém. :)

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 31 vas., 17:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Idézet:
Most felteszek párat, lássuk mi sül ki belőle:
1."5 perc alatt csináltad ezt a gödröt?"
2."Mivan, mivan! Mér ótottad el?"
3."Bunkó, ő már a 43.!"


:idea: Rájöttem! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Legalábbis az elsőre! :arrow: Kincs ami nincs!

Igaz?

Laca, az okos (és szerény) :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 31 vas., 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Laca írta:
:idea: Rájöttem! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Legalábbis az elsőre! :arrow: Kincs ami nincs!


Ó jessz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 01 hétf., 0:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Most, hogy mondod, már én is emlékszem, hogy a Kincs, ami nincs-ben volt az a szöveg. Pedig ezt tudtam.
Segíthetnél annyit még, hogy a többi is Bud Spencer-es filmből van?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 01 hétf., 0:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Szia Freemy!

Nem, a másik kettő nem bud+terence. De ti is írhattok párat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 714 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség