Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Minden ami foci
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 13 kedd, 23:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Mivel az EB végetért, és lassan kezdődik a BL-selejtező sorozat eszembe jutott, hogy lehetne egy topicot szentelni a focinak. Ebben a topicban lehet írni a BL, UEFA kupa, bajnokságok, VB-selejtezők, VB-kről érkező érdekes hírekről, meglepetés eredményekről, magyar csapatok szerepléséről. Továbbá átigazolási meglepetések, visszavonulások, edzőváltások és persze kedvenc csapatokról.
=============================================

Kezdem a sort.
A fradi kikapott Ausztriában az első osztályú Pasching ellen 1-0-ra. A BL-selejtezős szereplése az átigazolásoktól is függhet, de azért csak tovább jut szerintem az első ellenfelén. Utána jöhet a MU, Real Madrid....

A Copa America már túl van a felén. Brazília, a címvédő Kolumbia és Peru már a negyeddöntőben van. A brazilok még tartalékosan is jól szerepelnek. Talán a Copa Americán már nem lesznek olyan "zúzós" meglepetések, mint az EB-n?!

Volna-e értelme magyar csapatnak bejutni a BL-csoportkörbe? Ha megtörténne ez a baleset. Jót tenne-e neki? Teszem fel ezt a kérdést.

Kedvenc csapataim: általában a kisebb csapatokkal szimpatizálok. Még Magyarországon is van kedvenc csapatom. A VASAS.
Külföldön: Angliában az Arsenal, Spanyolországban a Deportivo, Olaszországban az Inter és a Chievo, Franciaországban a Lille és a St. Étienne, Németországban a Bréma és idén kedveltem meg a Stuttgartot. Régen kedveltem a Galatasaray-t, a Dinamo Kijevet, a Sparta Prahát és a Panathinaikost. Bár már nem szerepelnek annyira jól.

A VB-n és az EB-n is egyaránt Horvátországnak szurkoltam. Őket 98 óta szeretem. De még Brazíliát, Írországot, Portugáliát, Perut, Kanadát és Olaszországot kedvelem. Tudom nem mind a fociban jó. :D

Kedvenc focistáim: Ronaldo, Roberto Carlos, Davor Suker, Kabát Péter, Thomas Sowunmi (utóbbi kettő régen a Vasasban játszott), Raul, Shevchenko.....

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 14 szer., 13:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hy!

Bár nem vagyok nagy focirajongó, yobban szeretem játszani, mint nézni... :lol:

Válogatott: Hollandok, csehek, görögök

Csapatok: Real Madrid, Arsenal

Játékos: Baross, Ricardo, Nikopulos (asszem ez a neve)

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 15 csüt., 19:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

MIKA-Honvéd 0-1. Gomel-Tirana 0-2. Úgy látszik, hogy Tirana jön az üllői útra.

Mit gondoltok melyik magyar csapat jut tovább?
Egyáltalán tovább jutnak-e?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 18 vas., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Az EB űrt hagyott maga után a focirajongók lelkében. A nyári -mondhatni- holtszezon idején a foci háttérbe szorul. Európában kisebb felkészülési tornák, egyes edzőmeccsek vannak. Dél-Amerikában zajlik a Copa Amerika. Ami kissé távol esik az európai labdarúgástól, még akkor is, ha sok játékos játszik Európában. A Copa számomra mindíg is más világ volt és nem is nézem. A hazai focirajongókat jelenleg az tartja lázban, hogy hány csapatos lesz az 1. osztály, megleszenek-e a csapatoknak a licensek. Ezek sajnos szomorú dolgok. Legutóbbi értesüléseim alapján a kedvenc csapatomnál a Videotonnál sincs minden rendben.
Én a magam részéről bízom abban, hogy a csapatok tudják teljesíteni a feltételeket és nem áll elő paradox helyzet. Nem tenne jót, az amúgy is nyűglődő labdarúgásunknak.

Én is felsorolnám kedvenceimet:

Hazai: Videoton
Angol: Newcastle
Német: Bayern
Spanyol: Barca

Jó fociidényt kívánok! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 18 vas., 23:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hát igen. Talán még korai a csapatok létszámának növelése. Azért remélem, hogy nem lesz az idei idánnyel semmi gond. Amúgy sajnáltam a DVSC-t, amikor úgy esett ki, hogy idegenben lőtt góllal. De talán csak bízni kellene a csapatokban, a játékosoknak is hinniük kell magukban és nem kellene visszatekinteni a múltba, hanem előretekinteni. (Pl. 2000 Magyar-Olasz 2-2, 2002 Svéd-Magyar 1-1, Német-Magyar 0-2 /mégha csak szerncsével, vagy késői bajnokságkezdéssel is magyarázható, de bármi megtörténhet./)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 27 kedd, 9:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 23 pén., 10:16
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Kisvárda
Sziasztok !

M.U. az isten nálam és az angol foci, sajnos az EB nagyon gyengén szerepeltek.
David Békön leírta magát, nálam leszerepelt.
A csehek viszont hatalmasat nőttek a szememben, megérdemelték volna a EB címmet. :lol:
Hát ennyit erről....
Ja a magyar focit nem nézzem semmibe, ez nem foci ami itt megy, csak a pénzért játszanak, pedig ezt a játékot szívvel kell nyomatni.
Valamint nem hiszem el, hogy egy magyar focista 90 percet nem bír végig játszani, pedig minden napos edzésben van, szóval ez röhej. :D

Na szép napot továbbra is !

_________________
Hello mindenki !

Hipp-hipp H3 !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 27 kedd, 22:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Janus írta:
Sziasztok !

M.U. az isten nálam és az angol foci, sajnos az EB nagyon gyengén szerepeltek.
David Békön leírta magát, nálam leszerepelt.
A csehek viszont hatalmasat nőttek a szememben, megérdemelték volna a EB címmet. :lol:
Hát ennyit erről....
Ja a magyar focit nem nézzem semmibe, ez nem foci ami itt megy, csak a pénzért játszanak, pedig ezt a játékot szívvel kell nyomatni.
Valamint nem hiszem el, hogy egy magyar focista 90 percet nem bír végig játszani, pedig minden napos edzésben van, szóval ez röhej. :D

Na szép napot továbbra is !


Nagyon igazad van! Mármint, hogy szívvel kéne játszaniuk a focit.
De most legalább a fradi megcáfolta azt, hogy kibírja a 90 percet. A végén sikerült 1-2-ről 3-2-re fordítania. Talán itthon könnyebb lesz.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 30 pén., 18:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hát nem tudom még meddig tart a fradi szerencséje, ha ilyen korán elhasználják. Ennél könnyeb sorsolást nem kaphatott a fradi. A könnyebbek már le voltak foglalva a nagyoknak.
Persze még tovább kell jutniuk. Kíváncsi vagyok ti mit szóltatok a hírhez.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 30 pén., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

A játékhoz szerencse is kell. Reméljük minél tovább kitart a szerencséjük és bejutnak az első csoportkörbe. Pintér anno ezt tervezte, úgy is kalkulált, de a vezetőség nem úgy gondolta :) Ronda ügy volt az is. Mindenesetre szurkolok, hogy sikerüljön. Ja, hogy ne szaladjak ennyire előre? :) Azért bízom benne, hogy a Tiranán tovább mennek. Éppen tegnap néztem a zuhanyhíradót a Sport1-en, abban beszélgettek róla, meg a magyar viszonyokról (is). Ami most az Nb1 és az NB1-B körül folyik, az tragikomikus. :( :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 08 vas., 12:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Elkezdődött a bajnokság. Csak sikerült 16 csapatot összehozni. Bízzunk benne, hogy kibírják anyagilag az idény végéig. Éppen most szépített az ETO a Fradi ellen, egy szép fejessel. Tetszik a meccs, a Fradi ma nem úgy jáccik, mint a Tirana elleni visszavágón. A Sparta ellen is hasonló játék kellene.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 12 csüt., 12:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Tegnap lezajlott a Ferencváros-Sparta Praha BL selejtező 1. meccse. Remek taktikával és hatalmas akarattal nyertek 1:0-ra. A Sparta -szerencsére- elmaradt attól a játéktól, amelyet hírneve alapján várhattunk volna. A Fradi kézben tartotta a meccset és a 2. félidő végén kis szerencsével növelhette volna az előnyét. Igazi csapatként hatalmas akarattal és tűzzel jáccottak, amit eddig hiányoltunk a magyar csapatoktól nemzetközi meccseken. Kiváncsian várom a mai két meccset. A Tőzsér nevű fiatal srácnak meg van lövőereje!!! Jó szabadrúgáslövő és ennél még csak jobb lehet. Végre látunk valakit, aki tud lőni. Kár, hogy 2 hét múlva lesz a visszavágó, mert a csehek addigra jobban fel tudnak készülni. Ha a jövő héten lenne biztosra venném a továbbjutást. Így sem lehetetlen, sőt! Nagy előnyt szereztek a srácok, reméljük bejutnak a csoportkörbe, ami az anyagiak mellett a magyar labdarúgás presztizsét is növelheti, amire nagy szükségünk van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 13 pén., 6:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hát igen jó kis meccs volt. De remélem, hogy több esélyünk lesz, mint annak idején a MU ellen.
Nyere az UTE is. A honvéd pedig 1 gólos vereséget szenvedett idengenben. Ez még bíztató. Már 13 pontot szerztek hárman a nemzetközi kupákon (csak UEFA és BL számít). Ezen pedig az is múlhat, hogy hány csapat indúlhat a BL-ben, UEFA kupában és az is, hogy mikor indul Pl.: a 1. selejtezőben, vagy a 3-ban. Mert ugye ez nem mindegy! Jó lenne ha minnél több csapat megmutathatná tudását.

Az olimpián elkezdődött a football!!!
Az argentínok legyalulták Szerbiát. Olasz-Ghána 2-2 (őket tartják a legesélyesebbeknek az argentínok mellett.) Meglepetés Irak-Portugália 4-2 pedig voltak ott az EB-ről is (Ronaldo)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 19 csüt., 5:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hi!

Skócia-Magyarország 0-3

Hát igen. Ez az eredmény már ráfért a magyar focira és a szurkolókra. Végre egy meccs, amit többnyire a magyarok irányítottak. Ráadásul egy nem is rossz csapat ellen.
Szép volt a második gól. Huszti rálőtte messziről. Az öngól sem volt kutya.

Tudom, hogy csak barátságos meccsek, de történtek meglepetések ott is.
Izland-Olaszország 2-0
Franciaország-Bosznia 1-1

Csak így folytassák a magyarok!!!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 19 csüt., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Én is láttam (hellyel-közzel) a meccset. Meggyőző teljesítményt nyújtottak a srácok. Azon gondolkodtam közben, hogy vajon a Matthaeus ennyire jó edző, vagy csak annak köszönhetjük a z utóbbi időben a jó szerepléseket, mert fiatal, tettrekész és ügyes focisták alkotják a nemzeti 11-et és nem a régi őskövületek, akiket mindíg megtartottak a válogatottba. Bár szerintem mindkettő igaz lehet. Fel lehetett fedezni a fiúk játékában a gyors rövidpasszos játékot és a stabil védekezési formát, amelyek Matthaeust dícsérik. A srácok meg türelmesen, taktikusan és megfelelő elszántsággal és akaraterővel jáccottak. Ha a tendencia folytatódik, talán még esélyünk is lehet a VB selejtezőkön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 19 csüt., 20:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nem szabad messzemenő következtetést levonni ezekből a meccsekből, de azért látszik valami változás. Matthaus csak jót tudott tenni ezzel a válogatottal! Ugyanis kivette az átlagos teljesítményt nyújtó "öregeket" és a fiatalok pedig megtesznek mindent, amire a kapitány kéri őket.
Való igaz, ha ilyen ütemben fejlődik a válogatott, és ez a két meccs nem a szerencse műve, akkor bizony van keresnivalónk a selejtezőkön.

A mostani meccsről annyit: Ha nincs az (jogos) a 11-es, akkor bizony nehezebb lett volna. Huszti nagyon magabiztos lett attól, hogy belőtte. Látszik ez az egész meccsen mutatott játékából, pláne a gyönyörű góljából. Az utolsó gólról meg csak annyit, hogy engem a korábbi Finn - Magyar meccs utosó percben esett találatára emlékeztetett. Bár nagyot nevettem rajta, azért az is a szerencse műve.
Legalább mondhatjuk, hogy a németeket kettővel, a skótokat meg hárommal vertük! :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 08 szer., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Sajnos a szombati VB-selejtezőn a korai kiállítás megpecsételte a csapat sorsát, így kikaptunk. Szerencsénk se volt, de ezen már kár aggódni. Épp most kezdődött az Izlandok elleni meccs. Magyar szabadrúgás van--->volt. Felejthető. Na azért online nem közvetítek! :) Nézzétek ti is! :) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 09 csüt., 0:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Néztem a meccset. Alig hittem, hogy a nehéz fordítás utáni bekapott gól után még nyerni tudunk, de láttuk, sikerült!
Minden dícséret megilleti a magyar csapatot már csak a küzdelem és akarás miatt is. Bár volt néhány gyenge teljesítmény, de az eredmény kárpótol mindenért. A végére alig maradt körmöm, de azért csak nyertünk! :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 09 csüt., 9:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Izgalmas meccs volt. Igaz az első félidei teljesítmény erősen tartott a 0 felé, de a második félidőben eredményesebbek voltunk. Kifejezetten jó volt. Ahogy a padról tüzelték a játékosokat, ami átérződött a játékra is, szóval tetszett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 09 csüt., 11:17 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Én csak annyit mondok: Köszi Gera!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 9:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Hm, hm.... alkul a púpos. Hátha lessz még ebből a válogatottból valami, csatáraink már vannak, mostmár csak középpályásokat és védelmet kéne beszerezni valahonnan. Szóval volt olyan rész, ahol a fejemet fogtam. Szerintem kezdjük el Gerát és Torghellet klónozni :roll: :roll: :roll: :roll: :!:

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség