Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 1:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Mindenkinek idő kell, mattheusnak is, lehet az edzői kvalitásai nem kiemelkedőek, nem egy Lippi vagy Capello, de a szemlélete igen..............

egyébként meg szegény ember vizzel főz...........lothar 2004 ben vette át a csapatot, sokáig kereste a megfelelő keretet, kb. 2 évbe tellett neki még sikerült összehoznia a jelenlegi brigádot........még 1 év, s talaán sikerül valamit beléjük nevelni, s talán lesz némi esélyünk az EB re

DE
a playereket nem a szövetségi kapitányok edzik, fejlesztik, hanem a klubbok, ahol játszanak, és itt véget ér a történet.

Legnagyobb "sztárunk" Gera, aki a Premier League - ben játszik, de hol, a WBA állandó ingázó az First League és a PL között.
A többiek ugyanúgy a sport1 ből ismerik az európai élfocit mint mi.

Az egész honi futball átkéne alakitani, hogy legyen valami fejlődés.........

piszok mód irigylem az olaszokat, angolokat, spanyolokat, franciákat, de még a németek is, mert van lehetőségük hétről hétre szinvonalas meccsekre járni.............

utoljára Détárit láttam focizni élőben, ez mindent megmagyaráz, pedig bérletes is voltam a Volán FC nél :shock:

maradjon csak mattheus...........

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 16:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 01 szomb., 23:02
Hozzászólások: 5
Na jó tegnap nagyon ideges voltam a Népsportos Mattheus dolgokkal kapcsolatban. Kicsit sok a cirkusz... (mondjuk ez nem csak az ő hibája)

Egyébként ugy érzem meggyőztetek, méghozzá egyetlen dologgal: ha az emberek szeretik Lothart, akkor maradjon, mert akkor sokan kijönnek a meccsre! Ennyi és nem több...

Az tétmeccsek eredményei: azt akartam mondani, hogy nem értünk el olyan jó eredményt aminek annyira örülni kéne, persze hozzátéve hogy nem is buktunk nagyot. Előzetesen a 4. helyre vártam a csapatot, végülis csalódás nem ért.

Barátságos meccsek: nem hiszem hogy sokat változtatna a lényegen, hogy kivel játszunk tét nélküli meccset. Ugyanis tanulni nem nagyon lehet belőle (az argentin, madridi, stb. sztárok nem motiváltak-> ha nyerünk is, élesben más lenne az eredmény), látványosságnak se válnak be.

Nehogy azt mondjátok mindenen csak fanyalgok, a Loki BL helytállása nagyon megdobogtatta a szívem! Csak nehogy megint 3 évet kelljen várni egy ilyen Hajduk szintű meccsre! (most így hírtelen egy másik Loki meccs elevenedik fel, aszem 2000ből, amikor a Bourdeaux nagy mákkal ment tovább ellenük..)

Galu

_________________
A sör olyan, mint a karének: a lelkeket felemeli és balzsamot fakaszt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 17:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
az UEFA Kupa 40 csapata között egy magyar sincs, ez mindent elmond a hazai állapotokról.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 18:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Na végre vki felhozta a témát... :P 8)
Én azon a véleményen vok, h MENJEN Lothar...Sőt, én már hónapokkal ezelőtt is ezt a véleményt osztottam. Egész eccerűen nincs taktikai érzéke. Csak 1 példa: Svéd meccs, csak a győzelem ad reményt (...) :arrow: csere a 88. perben, grat. Jaj, meg a mostani nyilatkozata: "...nem lehet, hetek, hónapok alatt 1 csapatot összerakni :lol: :roll: Jó, nem 1 világverő csapatot vártunk, de legalább lássuk a fejlődést, erre.. :roll: A behívott játékosok mennyisége magáért beszél... mi az, h probálkozik? :o Éveken keresztül (jaj, bocsánat, hetek, hónapok...) :? Én az 5-10%-ban voltam...na ez a másik. :? :) Svéd meccs után, jaj de jó, Lothar milyen jó munkát végzett, eltelt 1 meccs (:!:) :arrow: Sokan elpártoltak töle, most akkor mi van? :? De mindörökké:
HAJRÁ MAGYAR FOCI! 8)
UI: Gyerünk U-21, mutassátok meg (vagyis már megmutatták, de mégis :)), h igenis van jövője a magyar focinak. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 18:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
s ki jöjjön helyette, mezey gyuri bácsi vagy a sleppje?
ugyan

ez van, ebből kb. ezt lehet kihozni
én már azt is fejlődésnek látom, hogy a szélső védők feljönnek a támadáskor, pl. Málta ellen.

pedig a totális futball már vagy 20 éve ki lett találva.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
SZÉP VOLT FIÚK!!! 8)
Magyarország - Horvátország: 2-2 8)
Svédország - Izland: 0-3 :shock: :shock: 8)
MEGVAN A 2. HELY. 8) 8) 8)
Adler írta:
s ki jöjjön helyette, mezey gyuri bácsi vagy a sleppje?

Csank v. Verebes. :P :oops:
Most komolyan, nem léptünk előrébb, (sőt sztem hátrébb...) akkor már inkább egy MAGYAR edző üljön a kispadon... :roll:
Edit: a svéd meccs vége: 1-4 lett. :o :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 12 szer., 1:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
a ködös Albionban sem angol a szövetségi kapitány

Csank vagy Verebes, jézusom

pont nem ilyen emberek kellenek, milyen eredményeket tudnak felmutatni, semmit, sőt mondok jobbat, itt még azt sem képesek megcsinálni a csapatok, hogy amelyik jó formában, szép játékkal megyneri a bajnokságot, a köv. idényben ugyanezt produkálja, soroljam?
ZTE, FTC, DVSC

vicc ez az egész
vissza amatőrbe az egész bagázst, aztán majd onnan lehet fejlődni

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 12 szer., 11:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Szerintem jó lenne, ha maradna. Amit elkezdett, azt fejezze is be. Épp ez a baj, hogy sűrűn váltogatják az edzőket. Külföldön azért nem váltják le az edzőt egyből, mert kikaptak egy meccsen. Szerintem maradjon, mert valami már elkezdődött és ha elküldenék, csak rosszabb lenne a helyzet. Új csapat lenne megint, aztán csak újra kavarodás lenne a válogatottban.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 12 szer., 17:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Szerintem ennek a dolognak úgy kéne működni, mint bármi másnak: az ember először tanuljon, szerezzen tapasztalatokat aztán vállaljon az adott szakmában olyan feladatokat, amik a világ előtt zajlanak és egy egész ország hangulatát meghatározzák.

Adler: "csank, verebes milyen eredményeket tud felmutatni"
Mindössze több tíz éve edzősködnek és szinte semmi csapatokkal lettek bajnokok. Mellesleg Csank elvitt minket a pótselejtezőkig.

Visszakérdezek: Hát Lothar? Ja, hogy jól focizott. Hát igen. Akkor legyen rögtön szövetségi kapitány. Mert az edzői múltja zéró, de az is inkább a mínusz oldalról megközelítve (a Partizan-nál is csak a szája járt, az eredményeket nem szállította, aztán mikor kezdték ezt rajta számonkérni, rá jellemző módon megsértődött és elhúzott a búsba) Itt ugyanezt csinálja. Ellentéteket szít, dumál-dumál-dumál és közben semmit nem csinál, mert nem ért hozzá. Nem is érthet, hiszen komolyan sosem próbálta.

Pl. mostani bolgár meccs: az egyik legjobb magyar játékost, Huszti-t, aki ráadásul ballábas (nagy hiány a magyar fociban) berakja jobb oldalra és amikor ezen röhög-háborog (ki-ki vérmérséklete szerint) az összes edző, sportújságíró, stb., a mi Lothar-unk kikéri magának, hogy mit szólnak bele. Nem értenek hozzá!
Mellesleg Huszti élete egyik legrosszabb meccsét játszotta, ugyanis nem találta helyét a pályán...

Szerintem most Csertői Aurél a legjobb magyar edző: fiatal, de már van rutinja és koldus csapatokkal, 0 játékosállománnyal folyamatosan elől van (lásd mostani vidi). Még Détári lenne jó választás. Bár a mostaninál szinte csak jobb lehet...

ubul

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 12 szer., 17:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Csertőivel egyetértek. 8) A másik kettőt meg nem gondoltam komolyan... :roll: :oops: Bár az igaz, h Csankkal eljutottunk a pótselejtezőig. :roll: (Arról mondjuk már ne beszéljünk, h ott mi volt, de az esély megvolt. :oops: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 16 szer., 9:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sajnos kikaptak a magyarok u-21-ben az olaszoktól. Kár volt olyan nagy reményeket fűzni hozzájuk. Majd ha bekerülnek a nagy válogatottba mire lesznek képesek. Bár már egyesek játszottak ott is közülük. Na meg ma lesz a görög-magyar meccs is. Tét nélküli meccs.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 16 szer., 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sajnos ez tény, hogy a magyar foci csak akkor megy jól, ha a meccs tét nélküli... :(

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 16 szer., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Mi az, h kár volt? :shock: :shock: :shock: :shock: Ezt most úgy írod mintha kaptunk volna 1 hatost...ráadásul a körülmények sem voltak megfelelők... :?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 11:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Ezek a fiatalok mar most jobbak voltak, mint a jelenlegi "nagyok"!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A nagy csapat nem elenyésző részét is ezek a fiatalok adják, tehát nem kell elkeseredni. Juhász, Huszti stb. A Matthaeus által kialakított keret javarészt fiatalokból áll, ezért is lenne jó, ha ő maradna a kapitány és tovább tudná vinni a vonalat a fiatalokkal és lehetne belőlük valami 2-3 év múlva. Bár amíg ilyen széthúzás van a honi fociba és ennyi mocsok, addig nem lesz semmi kiugró változás. Kiugró változtatások kellenek, mert eltelik megint 10 év azt semmi nem történik, csak a pofázás marad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 14:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Igen, egyetertek veled.
Meglatjuk, milyen eredmennyel fog zarulni a mostani tura.
Lehet, hogy ettol is fugg Matthaus sorsa.
Erdekes...
En is marasztalnam, mert az anyagi vagyain kivul semmi rosszat nem hallottam meg rola! Latszik rajta, hogy profi. Jobban banja, ha vereseg van, mint egyket jatekos!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 15:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Freemy írta:
Latszik rajta, hogy profi. Jobban banja, ha vereseg van, mint egyket jatekos!

Igen, a magyarokon meglátszik az "edzettség" ilyen téren! :lol: vagy inkább :cry: :cry: :cry:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 21:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Lagalabb mutatja az utat. Van kit kovetni!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 22:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
bogpista írta:
A nagy csapat nem elenyésző részét is ezek a fiatalok adják, tehát nem kell elkeseredni. Juhász, Huszti stb. A Matthaeus által kialakított keret javarészt fiatalokból áll, ezért is lenne jó, ha ő maradna a kapitány és tovább tudná vinni a vonalat a fiatalokkal és lehetne belőlük valami 2-3 év múlva. Bár amíg ilyen széthúzás van a honi fociba és ennyi mocsok, addig nem lesz semmi kiugró változás. Kiugró változtatások kellenek, mert eltelik megint 10 év azt semmi nem történik, csak a pofázás marad.

Sztem kiugró változás lehetne, ha megfelelő bírók vezetnék a meccseket. Mert akárki, akárhogy is szidja a magyar bajnokságot, igenis egyre több az izgalmas meccs. Csak sajnos a bírói tévedések eléggé aggasztóak. :? Hihetetlen számomra, mikor egy jó iramú meccset - tévesen - szétfúj egy spori... :( Az U-21 bízonyított, h igenis van jövője a magyar labdarúgásnak, lehet rájuk számítani... :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 23:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Hat nem tudom. Azert mindent a birokra sem lehet kenni. Nemzetkozi meccseken kellene helytallni, ott pedig az egyre alacsonyabban rangsorolt csapatok ellen is megszenvedunk... De miért? Mert valami nincs rendben és szerintem meg 5-10 evig igy is marad... :(

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség