Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 14 csüt., 4:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
kiesett a merda, megérdemelték

FORZA ROMA!

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 14 csüt., 7:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Bizony meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 14 csüt., 15:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nekem mindegy volt, melyik megy tovább, viszont a PSV továbbjutásának örülök! A Milan ellen már nem fogják bírni, de azért nagyon szép, hogy a négy között vannak.
Az is eldőlt, hogy a Juve búcsújával egy angol csapat lesz a döntőben. De vajon melyik? Liverpool-Chelsea? Szerintem utóbbi az esélyesebb, de nem lesz egyszerű meccs...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 15 pén., 9:04 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
:cry::cry::cry::cry::cry:

Kiesett a Juve.

Már most mondom, hogy Chelsea - Milan döntő lesz, ahol remélem a Chelsea nyer... gyerekkorom másik nagy kedvenc csapata. Előbb voltam Chelsea drukker, mint Abramovics arra gondolt volna, hogy megveszi.

Akkor is: Forza Juve! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 15 pén., 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Mostmár én is egy Milan-Chelsea döntőt várok.
Hogy melyik fog nyerni? Győzzön a jobbik!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 15 pén., 14:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Én a Lyont sajnálom :( meg Juvét is :( Remélem PSV jut tovább, és chelsea-PSV lesz a vége :D ott pedig a PSV biztos nem fogja bírni sajna, és a chelsea berámol neki vagy 8 gólt... de legalább gólgazdagabb meccs lenne mint a milan-chelsea. a milant meg nem tudom hogy vagytok vele, de szinte a 2 évvel ezelőtti BL-hez képest semmit se változott (kivéve Stam meg Kaká) nekem meg már unalmas is kicsit a játékuk, meg sose kedveltem őket


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 01 szer., 18:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Hát végetért a BL döntő már egy hete és tegnap a francia-magyar meccs. A BL-döntő izgalmas és fordulatos volt. Nektek hogy tetszett.

A magyar meccsről meg annyit, hogy az első félidőben csak álltak a magyarok, míg a cserék felfrissítették a csapatot. Jóbb második félidőt játszottak.

Remélem nem kell majd szégyenkezniük az izlandi meccs után.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 05 vas., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Tegnap az eredménnyel elégedettek lehettünk, a mutatott játékkal kevésbé. Legalább a remény él még...

A BL döntő nekem is tetszett. Nem semmi volt, ahogy a Liverpool feljött. Soha rosszabb BL döntőt! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 23 szomb., 20:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Már lassan kezdődik a bajnokság. Sok barátságos meccset játszottak a magyarok. Ezek közül egy érdekes talán az UTE - Ipswich Town (Angol 1. 3.helyezettje) 3-2 (1-2). Kíváncsi leszek majd a DVSC-re és a Sopronra. Főleg, hogy a Fradi csúnya vereséget szenvedett itthon a Minszktől 0-2.
Na meg, hogy a Loki szerződtette Signori-t. Hát kíváncsi leszek az "öregre".
Szerintetek mi jó sűlhet ki ebből?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 24 vas., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
KTibsza írta:
Na meg, hogy a Loki szerződtette Signori-t. Hát kíváncsi leszek az "öregre". Szerintetek mi jó sűlhet ki ebből?

Még nem szerződtette. A mai nap érkezik Signori Debrecenbe. Természetesen átesik majd 1 tüzetes orvosi vizsgálaton és kondícionális felmérésen. Tegnap még úgy volt, hogy játszik is a Debrecen mai felkészülőmeccsén, de a menedzsere ezt cáfolta a nemzetisport online-n. Én örülnék, ha Signori Debrecenbe fejezné be a pályafutását, és hathatós közreműködésével a Loki bejutna a BL 1. csoportkörébe...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 24 vas., 18:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
bogpista írta:
KTibsza írta:
Na meg, hogy a Loki szerződtette Signori-t. Hát kíváncsi leszek az "öregre". Szerintetek mi jó sűlhet ki ebből?

Még nem szerződtette. A mai nap érkezik Signori Debrecenbe. Természetesen átesik majd 1 tüzetes orvosi vizsgálaton és kondícionális felmérésen. Tegnap még úgy volt, hogy játszik is a Debrecen mai felkészülőmeccsén, de a menedzsere ezt cáfolta a nemzetisport online-n. Én örülnék, ha Signori Debrecenbe fejezné be a pályafutását, és hathatós közreműködésével a Loki bejutna a BL 1. csoportkörébe...


Elnézést kérek, hogy kissé előreszaladtam, de biztos valamit félreértettem. Én is örülnék, ha itt fejezné be pályafutását. Ja meg ma van a Diósgyőr-Ipswich. Kár hogy nincs Sport2 nekünk, de az 1 is mutatja.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 29 pén., 8:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Nem tudom, hogy követitek-e a BL-t ilyen korán is, de azért akad ott is meglepetés és "fura" meccsek. Pl. egy csapat az első meccsen kikap és utána a visszavágón jobban nyer. Ilyen példa a MÁLTAI, akik először jutottak túl az első körön. első meccsen otthon kaptak ki 1-0-ra, majd a visszavágón hosszabbítás után 4-0-ra visszavágtak. Vagy a Petrzalka, aki épphogy továbblépett a kazah Kairaton. Most meg 5-0-ra lemosta a Celticet. Hát ez nagyon különös szerintem. A Celtic valami meglepetést akar csinálni. A visszavágon biztos sokan arra tippelnek, hogy a Celtic otthon nyer 6-0-ra, akkor ez bunda lesz. :) Vagy ott van a ciprusi csapat, aki kiejtette fehéroroszország legjobbját. Míg a fradi sajnos nem tudta ledolgozni a kevésbé jó fehérorosz csapat ellen. Ez kicsit, nagyon érdekes. Na meg most a török csapatot simábban verte az Anorthosis, mint a Minszket. De több csapat se rugott annyit, hogy nyugodtan menjenek idegenbe, esetleg haza. De ami a legfontosabb, hogy a DVSC 3-0-ra győzött a Split ellen. Ez jó hír, már a magyaroknak. :)

Ismét Magyarországra jöhet a MU!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 04 csüt., 8:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Hát alaposan meglepett engem a DVSC. De addig örüljünk ennek, amíg lehet, mert ez nem sokáig fog tartani. Hát azért ez az 5-0 idegenben ez nem semmi. Az utóbbi években, mióta követem az eredményeket, nem emléxem ekkora győzelemre, még otthon sem magyar csapattól a BL-selejtezőkben. Remélem kiejtjük a MU-t. :D Neki csak az Uefa való! :wink:

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 05 pén., 8:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 16 szer., 12:10
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Budapest
De végülis 8:0 lett összesen, nem? Az meg már milyen jó?
Mondjuk az idegenbeli szereplésük így persze mérföldekkel jobb...

Kérdés: A Debrecentől idegenben ez zseniális, de a hazai 3:0 az várható volt vagy nem?

_________________
Sajna nem vagyok jó HoMM-os... Magasabb fokozaton köbö annyi esélyem van, mint Zalatnaynak a bankhitelre...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 05 pén., 10:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Felháborító, hogy a Loki megtesz mindent, sikereket ér el, és ez a jutalom, hogy a MU meccset Pesten kell játszani.
üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 05 pén., 19:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Big Joe írta:
Felháborító, hogy a Loki megtesz mindent, sikereket ér el, és ez a jutalom, hogy a MU meccset Pesten kell játszani.
üdv: Joe


Sziasztok! Még jóhogy ki nem zárták a Debrecent, azért mert a stadion szerintük nem megfelelő. Amúgy pár éve a DVSC az UEFA kupában szerepelt jól. A 3. körben esett ki úgy, hogy idegenben 1-0-ra kapott ki Bruges ellen Belgiumban, míg itthon 0-0 lett. És utána svájci csapatot kapott volna.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 05 pén., 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hát igen . Sajnálom a debrecenieket. Ez egy visszatérő probléma. Annak idején a Dunaffer meccseit sem játszhatták Dunaújvárosban. És felviszik a meccset abban a sz@r Puskás stadionba, ami már rég szét kellett volna bombázni a picsába, és helyette 1 normális, modern nemzeti stadiont építeni. A stadionépítési program ami pár éve indult 1 nagy hugy volt. Ennyi idő alat egyedül felépítek 2 stadiont. Tipikus magyar hozzáállás megint. Na jól kidühöngtem magam, akit esetleg sértett, attól elnézést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 05 pén., 21:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Ha esetleg megnyernénk a 2012-es EB rendezési jobát, hát nem tudom, hogy mi lenne velünk. Még a végén elvennék tőlünk a rendezési jogot, mert a stadionépítés sehol sincs. Mondjuk talán a jelentkezők közül az olaszok és a lengyel-ukrán páros lenne az akivel versenyezni kellene nekünk. Bár az olaszok már rendeztek EB-t és VB-t is.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 10 hétf., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 01 szomb., 23:02
Hozzászólások: 5
Heló mindenki!

Most hogy a hétvégén kikaptunk a bolgároktól, érdekelne hogy kinek mi a véleménye: maradjon-e az isteni lotár mateusz, avagy sem?

Az én véleményem: Ha végignézzük 2 éves ténykedését, szerintem nem kellene olyan hurráhangulatnak lennie az egész fociszerető társadalomban, mint amilyet tapasztalok.

Ugyanis ha a tétmeccsek eredményét nézzük, elég elkeserítő a kép. Megvertük izlandot és máltát, de a horvát-bolgár-svéd hármastól eddig mindössze 1 pontot sikerült szerezni... Bár nem vagyok elájulva a magyar edzőktől azért ennyi velük is sikerült volna.

"a svédek ellen milyen jól játszottunk"- ezt gyakran hallom. Végigizgultam a meccset, és tényleg nem érdemeltünk vereséget. De ez egy meccs! Egy-két jó meccsünk minden selejtezősorozatban volt. (pl. nemrég kétszer ikszeltünk az olaszokkal, magyar edzővel)

"jó csapatok jönnek", ja pénzért... ráadásul nem vagyok oda a barátságos meccsekért. Az hogy kiadjak vagy 10 ropit hogy lássam Raúl-t alibizni, meg se fordult a fejemben.

Az hogy Lothar tekintélye mennyit számít a mai labdarugásban, nagyon jól példázza a bolgár meccs. Ha számítana kaptunk volna 2 büntetőt.

Tehát szerintem mennie kell. Nem ér ennyit az egész. (Múlt hónapban végig hisztizett, hogy nem becsülik meg.) Ennyit egy magyar edző is tud, jóval kevesebb pénzért!

Galu

_________________
A sör olyan, mint a karének: a lelkeket felemeli és balzsamot fakaszt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 10 hétf., 21:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
galu22 írta:
Ugyanis ha a tétmeccsek eredményét nézzük, elég elkeserítő a kép. Megvertük izlandot és máltát, de a horvát-bolgár-svéd hármastól eddig mindössze 1 pontot sikerült szerezni... Bár nem vagyok elájulva a magyar edzőktől azért ennyi velük is sikerült volna.

Ebben azért nem vagyok biztos. Ma már senki ellen nem mehet senki biztosra. Izland hasonló erősségű csapat a miénkkel, Málta valóban nem túl erős, mégis leikszelt a Horvátokkal. Szóval csak óvatosan az ilyen Izlandot megvertük volna bárkivel kijelentésekkel.

galu22 írta:
"Jó csapatok jönnek", ja pénzért... ráadásul nem vagyok oda a barátságos meccsekért. Az hogy kiadjak vagy 10 ropit hogy lássam Raúl-t alibizni, meg se fordult a fejemben.

Azért mégiscsak jobb Brazilok meg Argentinok ellen játszani, mint Bosznia vagy Fehéroroszország ellen.

galu22 írta:
Tehát szerintem mennie kell. Nem ér ennyit az egész. (Múlt hónapban végig hisztizett, hogy nem becsülik meg.) Ennyit egy magyar edző is tud, jóval kevesebb pénzért!


Miért kell nekünk mindig a másik pénztárcájában turkálni? Egyébként ha most elküldik, akkor jön 1másik szöv. kap. Az is elkezdi felmérni a viszonyokat, kipróbál majd 5 tucat játékost és mire nála is beérne valami elúszott az EB selejtező sorozat is. Ezek után azt is leváltják és megy tovább az ördögi kör.
Azért jó lenne reálisan nézni egyszer a dolgokat. A magyar labdarúgás gyenge. A honi bajnokság a béka segge alatt van - ezt bizonyítjáka kupameccsek - Mi fanatikus szurkolók mindig reménykedünk és fogunk is sztem nagyon sokáig. Nagyon régen volt ilyen támogatottsága 1 magyar szöv. kap. nak, mint Matthaeusnak. Szerintem maradjon és vele vágjunk neki a következő EB selejtezőnek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség