Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 18 szomb., 17:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
ubul írta:
Sziasztok!

Szerintem a Fradi nem érdemelt továbbjutást. Nem tudom a Hearts ellen mi volt, mert nem láttam a meccset ( Debrecenben voltam megnézni a kézis csajokat és még utánna irány vissza Barcikára ), de az előtte lejátszott 3 meccset megnéztem.

Kérdés: Hány akciógólt rúgott a Fradi az első 3 meccsen ? ( amiből 2 itthon volt a nagyképű hollandok, meg a nem rossz, de verhető svájciak ellen )

Válasz: Zéró. Igen, egy nagy nullát. Mert a Babos által benyelt 30 m-es szabadrugást, vagy a 11-es utáni kavarodást nem nevezném kidolgozott szituációknak.

László hiába emlegeti a támadójáték fontosságát, meg rúgjunk minél több gólt stb. vagy ő nem tudja normálisan elmagyarázni mi is akar, vagy a játékosai képtelenek megvalósítani az elképzeléseit.

Szerintem itthon egy igazán jó, támadó-felfogású edző van, mégpedig Szentes Lázár. El is küldték...

ubul


Hát azt a gólt is nagy nehezen tudta begyötörni Rósa. Pontosan harmadikra, mert az első két lövébe belenyult a kapus, míg a harmadiknál már fekve volt a kapus. De Sowunmi is kihagyott nagy helyzeteket. Sajnos nem tudják belőni a 100 %-os ziccereket.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 18 szomb., 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
KTibsza írta:
Owen várod már a terembajnokságot? Az Artmedia Bratislava már biztos és még egy horvát és ukrán csapat lesz meghívva külföldről.

Naná :) !Egyébként mikor lesz a rajt??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 19 vas., 12:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Owen írta:
KTibsza írta:
Owen várod már a terembajnokságot? Az Artmedia Bratislava már biztos és még egy horvát és ukrán csapat lesz meghívva külföldről.

Naná :) !Egyébként mikor lesz a rajt??


1. csop. : Nyíregyháza jan. 9.
2. csop. : Budapest jan. 16.
3. csop. : Pápa jan. 23.
A döntő Debrecenben lesz

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 11 kedd, 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Ez egy nagyon-nagyon-nagyon jó kis focis játék. (internetes, ingyenes) www.hattrick.org aki szereti a focit mindenképpen nézze meg, tetszeni fog neki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 11 kedd, 23:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Egyébként az első teremtornát az Újpest nyerte. Vajon a hétvégén ki lesz a nyerő?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 26 szomb., 19:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Mind az UEFA kupában, mind a BL-ben szűkül a lehetséges esélyesek száma.

A William Hill fogadóiroda szerint a Chelsea a legesélyesebb. De a bajnokságban, sőt az olasz kupában és a BL-ben is egyaránt hosszú ideje még veretlen INTER MILAN vajon mire lesz képes. Kiesik veretlenül, vagy megnyeri a BL-t? Szerintetek ki a legesélyesebb?

Az UEFA kupában a Valencia kiesett, mivel a Steaua Bukarest tizenegyesekkel kiejtette. Ott már igazán nincsenek sztárcsapatok. Nagy név viszont van, Parma. De igazán nem szerepel valami fényesen a bajnokságban.

Na meg már alig várom a VB-t! Akár a magyarokkal :lol: , akár nélkülük. De jó álom lenne, ha kijutnának, de ott mire lennének képesek?

Szerintem Bora Milutinovicsot kéne megszerezni! Ő ugyanis a 86-os VB-től kezdve minden vállogatottat kivitt a VB-re, akárkiről is volt szó. Mexikó (bár ők rendezték), USA, Costa Rica, Nigéria és legutóbb Kína.

Szerintetek lesz valami meglepetés a nemzetközi kupákban, vagy már vége annak az időszaknak? Jöhet bármi: bajnokságok, nemzeti és nemzetközi kupák, VB-selejtezők, VB...

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 26 szomb., 23:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hali!

A BL nagyon erős. A Chelsea valóban jó csapat, de most nehéz dolguk lesz a visszavágón a remek Barcelona ellen. Több sérültjük is van és nem biztos, hogy a padról előlépő sztárok tudnak-e majd kiválót nyújtani.
Szakértők szerint ez a két csapat van most a legjobban összerakva Európában. Nekem azonban nagyon tetszett a Milan játéka Manchesterben. Remekül össze van rakva a csapat. Én a Milánra tennék, de nem túl sokat mernék kockáztatni. Bármi lehet. Ugyanúgy mint az UEFA kupába. Sok azonos képességű csapat van, lehetelen megmondani ki lesz a befutó. Izgalmas lesz annyi szent! A vb még messze van és tartok tőle nélkülünk. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 20:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
Hajrá LIVERPOOL!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 11 pén., 1:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Hát véget értetk a BL nyolcaddöntők visszavágói is. EGy kivétellel.

Az Inter azóta már kikapott a bajnokságba, így oda a veretlensége.

Fordulatos meccsen kapott ki a Barca 4-2-re. Nagyon sajnáltam őket. De a Chelsea jutott tovább. Továbbjutott még Owen Liverpoolja is kettős győzelemmel. Viszont kiesett az Arsenal, MU és a Real Madrid is. És a Monaco is. Kíváncsi leszek, hogy lesz még meglepetés?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 11 pén., 10:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
KTibsza írta:
Sziasztok!

Hát véget értetk a BL nyolcaddöntők visszavágói is. EGy kivétellel.

Az Inter azóta már kikapott a bajnokságba, így oda a veretlensége.

Fordulatos meccsen kapott ki a Barca 4-2-re. Nagyon sajnáltam őket. De a Chelsea jutott tovább. Továbbjutott még Owen Liverpoolja is kettős győzelemmel. Viszont kiesett az Arsenal, MU és a Real Madrid is. És a Monaco is. Kíváncsi leszek, hogy lesz még meglepetés?

Hát én egy Chelsea-Juventusra fogadnék bár egy igazi angol rangadója se lenne rossz :D !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 11 pén., 11:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
A Bayern München továbbjutásáról még nem esett szó. Igazán nagy siker ez a német focinak, miután az UEFA-kupában és a BL-ben is a Münchent kivéve minden csapat búcsúzott.
Ráadásul az Arsenalt kiverni nem semmi teljesítmény.
Aki látta a meccseket, az nyugodtan kijelentheti, hogy teljesen megérdemelten jutott tovább a Bayern. Az Arsenal még önmagához képest is halvány volt. A nagy sztárok nem tudták odatenni magukat, nem értem, hogy mi van velük. A tavalyi nagy szereplés után idén mintha el lennének fáradva. Így érthető, hogy ki is estek.
A két német kapus csatájából is Kahn jött ki győztesen, de itt nem a kapusok remekléséről szólt a meccs, annak ellenére, hogy ez is téma volt.
Szerintem bármelyik csapatot megkaphatja a Bayern. Már nincs könnyű, vagy nehéz ellenfél. Ebből az is következik, hogy a várható következő forduló még a mostaninál is érdekesebb lesz, pedig most is volt már csillaghullás, kíváncsi leszek, kik maradnak bent a következő forduló után.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 11 pén., 15:08 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
FORZA JUVE

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 27 vas., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Ez a világ talán legjobb oldala: www.hattrick.org Ez 1 virtuális focimanager, tiszta élvezhető meg minden :D akit érdekel a foci ne hagyja ki :!: Amúgymeg sztem is JUVEEEE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 09 szomb., 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Nemtudom hogy vagytok, vele, de én Lyon-Juve BL döntőt szeretnék látni. Ti hogy gondoljátok, mi lesz a végső meccs párosítása?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 09 szomb., 22:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Gambit írta:
Nemtudom hogy vagytok, vele, de én Lyon-Juve BL döntőt szeretnék látni. Ti hogy gondoljátok, mi lesz a végső meccs párosítása?

Én nem. Inkább egy FC Bayern-AC Milan meccsel egyeznék ki! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 09 szomb., 22:56 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Én is ki lennék békülve egy Juve-Lyon döntővel, ahol természetesen a Juve nyer... :lol: Addig is nagyon várom a Juventus-Liverpool visszavágót... Izgalmas lesz, mert nem hiszem, hogy a vörösök könnyen adnák a bőrüket... Szerintem és remélem 2-3 gólra számíthatunk!

Üdv, Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 12 kedd, 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
cooper írta:
Én is ki lennék békülve egy Juve-Lyon döntővel, ahol természetesen a Juve nyer... :lol: Addig is nagyon várom a Juventus-Liverpool visszavágót... Izgalmas lesz, mert nem hiszem, hogy a vörösök könnyen adnák a bőrüket... Szerintem és remélem 2-3 gólra számíthatunk!

Üdv, Cooper

Juve győz majd hazai pályán 1:0-ra remélem, de attól még lehet mondjuk 12:5 is :lol: , csak a juve menjen tovább


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 13 szer., 12:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Gambit írta:
Juve győz majd hazai pályán 1:0-ra remélem, de attól még lehet mondjuk 12:5 is :lol: , csak a juve menjen tovább

Tuti ez lesz... :lol:
Sajnálom a Bayernt! Nem játszott alárendelt szerepet és a Chelsea is jól játszott. Szívem szerint mindkét csapatot továbbjuttatnám, a mai Lyon-PSV párosból meg egyiket sem juttatnám tovább...
De hát ilyen a szerencse. Erős csapat erőset kap, gyenge gyengét... :(

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 13 szer., 13:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Ebben teljesen igazad van! :D De azért én most juve, barca meg lyon drukker vagyok (idén :lol: ). Én a barcelonát sajnálom nagyon :( Nekik kellett volna tovább menniük :( :( :( de hát tényleg ez van... de majd jövőre! Barca-Manchester U döntő lesz :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 13 szer., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Gambit írta:
...de majd jövőre! Barca-Manchester U döntő lesz :lol:

Hacsak nem kerülnek össze hamarabb! :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség