Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 18:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Tényleg izgalmas lett a második félidő. Az elsőben nem sok látszott, hogy itt nyerni tudunk. És megtört a jég. Tét meccsen legyőztük Izlandot. A végén majd kiugrott a szivem a helyéről, amikor látom, hogy 2-1-re vezetünk és egyenlít Izland. De megnyugodtam a végén, mikor 3-2-re nyertünk. Idővel talán menni fog a focizás, mint a németek és a skótok ellen.
Amúgy szerintem, ha nincs a kiállítás a horvátok ellen, talán nem is kaptunk volna ki. Addig jó bírták a sarat.
RIA RIA HUNGÁRIA!!!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Hát igen. Most azért már látszott, hogy mégis van tartása a csapatnak.
Az, hogy Gera ilyen jól játszott, nem a véletlen műve. Nem hiába került az angol élvonalba.
A válogatottnak bizony úgy néz ki, esélye van bárki ellen, de azért nem vagyunk még olyan jók, össze kell még szoknia a csapatnak, és akkor bizony nehezebb ellenfelek ellen is jobb eredményeket érhetünk el.
A mostani győzelmet nem szabad lebecsülni, de túl sem, hiszen ez csak egy győzelem. A végső cél eléréséhez több ilyen meccsre, több győztes meccsre van szükség.
Hajrá magyarok!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Helló!

Hát, mivel háttal nem kezdünk mondatot :), ezért én azt mondom, hogy a mai bejelentés, miszerint a diősgyőri élvonalbeli foci megszünt engem sokkolt. Sokkolt, mert a válogatott jó szereplése után ismét 1 fekete híren kell csámcsognunk. Sajnos bizonyos szempontból várható volt, de azért tehettek volna valamit! Ha jól vagyok értesülve, akkor anyagi problémák miatt vonták meg a jogot /licinszet/. A határidőt már régen megszabták és a feltételeket nem teljesítették. Talán abban bíztak, hogy talán kapnak még 1-2 pár hét haladékot. Azt kell mondjam szerencsére nem. Végre legyenek tiszta viszonyok a magyar labdarúgásba. Inkább legyen csapatos a bajnokság, legyen grundfoci jellege, de a szabályokat tartsuk be. Én nagyon sajnálom a miskolciakat, hiszen jópár éve vártak újból 1. osztályú csapata. Szomorú történet... /és dühítő/ :evil: :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 01 pén., 19:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

7(győzelem) - 2(döntetlen) - 5(vereség)
Eddig a magyar csapatok így szerepeltek a 2004-2005-ös szezonban a nemzetközi porondon. Ez szerintem az utóbbi évekhez képest jobb.
Tegnap a fradi megverte a Milwallt. Nehéz meccsnek tünt, de sima 3-1-es sikerrel végződött. Örülök, hogy továbbjutott a fradi, így 4 biztos meccs vár még rá. Ott reméljük a legjobbakat. Végülis az első három továbbjut onnan.
Szerintem a félidő vége előtt bekapott gól okozott némi idegességet.

A BL-ben meglepően jól játszik a CSZKA Moszkva. 2 meccs 2 győzelem. Most 3-0-ra verte a PSG-t.


Mit szóltok az eddigi BL eredményekhez?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 01 pén., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Örömteli volt a Ferencváros tegnapi győzelme. Bár a 2. félidőt eltaktikázták, összességében jó teljesítmény és végre valami ígéretes a megújult UEFA kupában. Véleményem szerint bőven be lehet jutni az első 3.-ba is. De ez még messze van.
KTibsza kérdésére: Izgalmas az idei BL 1. csoportköre. Nincsenek lefutott meccsek. Vannak meglepetéscsapatok is, de összességébe teccik.
Ja és tudomásom szerint a CSZKA Moszkva az 1. meccsén 0-0 -t jáccott a Portoval. Azonban a PSG leiskolázása figyelemreméltó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 09 szomb., 15:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Ma lesz a svéd-magyar meccs. 2 éve jól végződött ez a meccs. De most sikerülthet-e az akkori bravúrt megismételni? Én remélem igen.
Szerintetek :?: :D

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 09 szomb., 15:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
Ejhej gyerekek :) ...
Mit néztek Ti :lol: ???
A magyar foci a legszarabb liga egész európában :!: !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 okt. 09 szomb., 19:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Owen írta:
Ejhej gyerekek :) ...
Mit néztek Ti :lol: ???
A magyar foci a legszarabb liga egész európában :!: !


Válogatott meccsről volt szó. Amúgy meg kell becsűlni az egyetlen magyar csapatunkat, aki még talpon van a nemzetközi kupában. Ilyen nem sűrűn van, hogy ilyen sokáig jut egy magyar csapat. Nem vagyok egy fradi szurkoló, de a nemzetközi kupákon nem nézem, hogy melyik magyar csapat játszik.


KTibsza írta:
Ma lesz a svéd-magyar meccs. 2 éve jól végződött ez a meccs. De most sikerülthet-e az akkori bravúrt megismételni? Én remélem igen.
Szerintetek :?: :D


Sajnálatos módon ugyanaz volt a felállás, mint a horvátok ellen. Amíg nem kaptunk gólt, addig jól játszottak. Aztán kaptak egy gólt és összetörtek a fiúk. Bízni még lehet bennük, de kicsi az esély a az első két helyre.


Egyéb érdekes meccsek:
Liechtenstein-Portugália 2-2 (túl nagy volt a portugálok önbizalma 2-0-ás vezetésnél)
Franciaország-Írország 0-0
Szlovénia-Olaszország 1-0 (jól játszottak a szlovének, meglepték az olaszokat)

Kazahsztán szeintem jobban járt volna, ha maradt volna az ázsiai selejtezőben. Itt nem sok esélye van.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 01 hétf., 7:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

A héten már a fradinak is elkezdődik az uefa csoportkör. Nem mintha hinnék a fradi továbbjutásában, de reménykedni még leht. Tudom, hogy nem elsősorban a mostani FTC-Feyenoord meccset kell megnyerni, mégis itthon lesz, tehát legalább ixelni kéne. A többi meccs közül esély inkább a Hearts és Basel ellen lehetne.
Csak ne feledjük,hogy a Basel ixelt Gelsenkirchenben. Na meg a nagy BL kiugrását, amikor a 2. csoportkörbe jutáskor kiejtette a Liverpoolt. Megverte még a Deport is, amikor még jó csapat volt.

Nektek mi a véleményetek? Azt ne feledjétek, hogy az első 3 jut tovább!

_________________
Üdv!
KTibsza


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KTibsza 2004 nov. 01 hétf., 20:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 01 hétf., 11:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Szerintem van esélye a fradinak a továbbjutásra. Ehhez itthon nyerni kell,. idegenbe meg X-elni. Van esély a Feyenoord legyőzésére, én szurkolok nekik. Ha csütörtökön esetleg kikapnak, akkor elszállnak.
Hajrá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 01 hétf., 17:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
bogpista írta:
Sziasztok!

Szerintem van esélye a fradinak a továbbjutásra. Ehhez itthon nyerni kell,. idegenbe meg X-elni. Van esély a Feyenoord legyőzésére, én szurkolok nekik. Ha csütörtökön esetleg kikapnak, akkor elszállnak.
Hajrá!

Én is látok esélyt a győzelemre, de ehhez nem a hétvégi forma kell...
A Feyenoord sincs csúcsformában, ezért no meg azért látok esélyt, mert a Fradi játékosai többnyire válogatottbeliek, és a válogatott nemzetközi szereplése az idei évben az utóbbi évek eredményei alapján a legjobb volt. Ezen kívül a Fradi majdnem bejutott a BL-be, azért ez is ott kell legyen a fejekben.
A játékosok képességei megvannak, csak fegyelem és a játék iránti alázat kell, no meg némi szerencse is jó lenne... :lol:
Ha kikapunk, még nincs minden veszve, de idegenben nehéz győzni...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 02 kedd, 9:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Azért NEM szeretem a magyar focit, mert megy mindig a bizakodás, hogy majd ha sikerül, meg jó lenne, stb. És az ilyen emberek (mint ti is, KTibsza, Freemy, Bogpista) fociba vetett hite előbb utóbb úgy is letörik, amikor majd kikapnak. (általában ez jut nekünk!)
Sajnos ez igaz, az utóbbi jó pár év negatív tapasztalata beszél belőlem. A magyar foci "sehol" sincs! :cry:

Laca, a csalódott


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 02 kedd, 10:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Laca írta:
És az ilyen emberek (mint ti is, KTibsza, Freemy, Bogpista) fociba vetett hite előbb utóbb úgy is letörik, amikor majd kikapnak.


Nem, ez nincs így! Szomorúak leszünk ha kikapnak, ha nem jutnak tovább, de nem vesztjük hitünket. Mindíg van, lesz miben hinni, bizakodni. A lelkesedésünk töretlen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 04 csüt., 23:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Most lett vége a Ferencváros-Feyenoord UEFA kupa mérkőzésnek. Izgalmas jó iramú meccsen a végén 1:1 lett. A Fradi jobban jáccott, volt még pár nagyobb helyzete is, de sajnos több gólt nem sikerült rúgni. A Feyenoordnak óriási szerencséje volt. Nagyképűen kezdtek a hollandok - kijelentették, hogy nem elemezték a Fradi játékát- ez meg is bosszúlta magát Tőzsér szabadrúgásával. Az 1. félidőben kis szerencsével növelhettük volna előnyünket, de sajnos nem sikerült. A Feyenoord aztán talált 1 gólt (ami mellesleg szép volt), ezzel kivett a zsebünkből 2 pontot. Ezzel sajnos az idegenbeli meccseket kell hozni legalább 1szer. Én továbbra is bizakodok, jó esélyt látok a továbbjutásra.
Nekem teccett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 05 pén., 1:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Az eredmény fontos lett volna ezen a találkozón, mert a fradi nem tudom, hogy mindig hozni fogja-e ezt a mai formáját a következő találkozókon. Ha hozza, továbbjut, ez nem kérdéses, ha nem, akkor bizony ezután már szerencse is kell...
A Schalke jelenleg kb. olyan csapat, mint a mai Feyenoord, de mivel otthon fog játszani szerintem nem lesz esélyünk támadófocival. Védekezni meg egy ilyen csapat ellen nem szerencsés. Kapunk egy véletlen gólt és már vége is mindennek... (de ugye most idézhetném azt a halas sztorit itt a reményekről... :lol: ).
Ma is sikerült összehozatni az ellenféllel egy gólt, búsulunk is miatta rendesen... Épp ezért mondom, hogy idegenben biztos kapunk. :(

A feladat adott. Ezután idegenben minden meccsen pont kéne, vagy egy kiemelkedő eredmény, idehaza meg nyerni kell a Basel ellen!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 04 szomb., 20:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Hát a Fradinak úgy látszik elszáltak a remények. László Csabának igaza volt. A csapat nem hitt a győzelemben. Ez volt az egyik ok a vereség miatt. Sajnálom őket, na meg Szűcsöt is. Már csak matematikai esélyük van a Fradinak. Óriási szerencse és hit kell a Hearts elleni meccsre.

A magyar vállogatottról annyit, hogy pozitív lett a mérlegük az észtek elleni 5-0-ás győzelmükkel. Engem nagyon meglepett ez az eredmény. Először azt hittem, hogy elírták. Kár, hogy a szlovákokkal nem a döntőben kerültek össze!

Nem tudom, hogy nézi-e ill. nézte-e valaki a Futsal vb-t. Nagyon izgalmas meccsek voltak. Végül spanyol-olasz döntő lesz. Brazília és Argentína kiesett. Érdekli-e valakit a teremfoci? Nekem tetszik!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 05 vas., 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
KTibsza írta:
Érdekli-e valakit a teremfoci? Nekem tetszik!

Naná :) ! Minden pénteken azt csinálom!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 07 kedd, 11:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Owen írta:
KTibsza írta:
Érdekli-e valakit a teremfoci? Nekem tetszik!

Naná :) ! Minden pénteken azt csinálom!!!


Szia!

Nem tudom, hogy tudod-e hogy a Fradi nyerte meg az utánpótlás tornát. Olyan csapatok mellett, hogy Barca, Dortmund, Feyenoord, Milan... A Barcát 12-0-ra verték a mieink. Azért a fiatalokban van a remény! Remélem, hogy amikor ők is nagy csapatoknál játszanak, akkor is ilyen jók, vagy jobbak lesznek, mert akkor lehet esély az EB és VB kijutásra.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 17 pén., 22:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Vége! Az utolsó meccsen a Fradi mindent megtett a Hearts ellen. A tippmixen be is jött ez a meccs, csak ahogy a Fradinak is nekem is nem ezen a meccsen múlott az eredmény, hanem a Basel-Feyenoord-on. Sajnos a Feyenoord nem vette komolyan a meccset. Ha úgy nézzük megbundázták a meccset.

De ha a "ha"-t nézzük, akkor otthon rontottuk el a meccseket, amiket megnyerhettünk volna. Mint a Feyenoord és a Basel elleni meccset. A négy meccs közül a Schalke volt a legnehezebb, a másik három meccs egyszinten volt. Csak a szerencse és a hit volt másképp.

Owen várod már a terembajnokságot? Az Artmedia Bratislava már biztos és még egy horvát és ukrán csapat lesz meghívva külföldről.

Huh azért a BL sorsolás eredménye se kutya.
Real Madrid-Juve, Barca-Chelsea, MU-Milan, Bayern-Arsenal.
Alig várom a meccseket! :lol:

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 18 szomb., 11:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Szerintem a Fradi nem érdemelt továbbjutást. Nem tudom a Hearts ellen mi volt, mert nem láttam a meccset ( Debrecenben voltam megnézni a kézis csajokat és még utánna irány vissza Barcikára ), de az előtte lejátszott 3 meccset megnéztem.

Kérdés: Hány akciógólt rúgott a Fradi az első 3 meccsen ? ( amiből 2 itthon volt a nagyképű hollandok, meg a nem rossz, de verhető svájciak ellen )

Válasz: Zéró. Igen, egy nagy nullát. Mert a Babos által benyelt 30 m-es szabadrugást, vagy a 11-es utáni kavarodást nem nevezném kidolgozott szituációknak.

László hiába emlegeti a támadójáték fontosságát, meg rúgjunk minél több gólt stb. vagy ő nem tudja normálisan elmagyarázni mi is akar, vagy a játékosai képtelenek megvalósítani az elképzeléseit.

Szerintem itthon egy igazán jó, támadó-felfogású edző van, mégpedig Szentes Lázár. El is küldték...

ubul

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 674 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség