Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Iskola
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 15 csüt., 22:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Már sokszor esett szó az iskoláról,hát gondoltam lehetne egy topicot szentelni annak a rendszernek,amit valószínüleg senki sem szeret.
Nos én a Nyírmeggyesi iskolába járok,és mostanába rosszul alakulnak a dolgok.Már-már azt tervezem,átmegyek egy másik iskolába...Bár ez nagyon ritka.
Szóval ti is mesélhettek,milyen iskolába jártok,milyenek a jegyek stb.Ja és ha dühös vagy,itt kieresztheted a tanárok vagy az osztálytársak iránti dühöt! :lol: :wink:

Üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 15 csüt., 22:26 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 13 szomb., 22:42
Hozzászólások: 624
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs
Én is egy nagyon hülye iskolába járok... bár itt tanárok helyett kis és nagyfőnökök osztják az észt. :lol: :lol: :lol:
Tegnap éppen jól kiosztottam a főgórét: kapott tőlem egy intőt :twisted:
Óva intettem attól, hogy még egyszer kihozzon a sodromból, mert ugyan sodrófám az nincsen, de jó erős balkezem az igen. :wink:
Úgy megijedt, hogy azonnal fizetésemelést adott. :wink:
No, valahogy így kell csinálni az egyéb iskolákban is, ha nagy sz.. van, akkor jó erősnek kell látszani, aztán a puhányok meghunnyászkodnak. :P

_________________
A három legnehezebb dolog az életben: bízni, hinni, megbocsátani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 16 pén., 15:23 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Vagy egyszerűen nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani... Ha az ember kap egy egyest valami olyan tárgyból amit csak az érdekes oktatási rendszerünk miatt kell feltétlenül tanulnunk, attól még az élet megy tovább :) Pl. Filozófia... Könyörgöm... ilyen hülye tárgynak mi értelme van? Kb. annyit sikerült megtanulnom rajta, hogy ami nincs, az van :lol:

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 vas., 12:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Pfff...Filozófia...Ezt még a pokolban sem gondoltam volna... :shock:
Amúgy meg tegnap jóóó későn feküdtem le(1 órakor),de nem hagyhattam ki a Számkivetett című filmet.Amikor legutóbb volt,akkor elaludtam a végéből egy 40 percet.
Egyébként szerintem nálunk az informatika a leghülyébb tantárgy...Amilyen amatőr módon tanítanak ott,á...Az már fáj.Pl.még most hatodikban vesszük azt,hogy a space a szóköz,az enter a bekezdés...Egy mai kiscsoportos óvodás azt mondaná a tanárnak,tessék már nehezebbet kérdezni...Én már 5 éves koromban az NFS 4-et nyomtam,tehát kábé 5-6 éve játszok vele,igaz 9-10 évesen egy másodpercet sem játszottam,mert eltűnt... :x Aztán most nyáron megkerült, valahol a fiókokban volt a sok cd közt.
Üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 vas., 12:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Na azért mert vki tud játszani számítógépen, az még nem jelenti, hogy ért az informatikához. De lehet. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 vas., 13:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hát én nagyon is értem a számítógépek világát,már akkor vágtam a Total Commandert,igaz mostmár sokkal jobban.Na de ez én vagyok.A lányok azért még amatőrök,de tényleg... :lol: 8)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 vas., 13:01 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 02 hétf., 17:09
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Tata
Negyedikes vagyok. Ötödikben fogjuk tanulni hogy kell paint-tel vonalat húzni. Úgyhogy senki sem panaszkodhat csak ÉN.

_________________
Egy Windowsnál jobb oprendszer? INGYEN? Az Ubuntu linux, amely félórás, egyszerű, 10 klikkes telepítést igényel, teljesen ingyenes. Menj föl az
ubuntu.hu weboldalra, majd töltsd le, és írd ki egy üres cd-re a fáljt! Telepítsd még ma!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 18 vas., 13:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
levi449 írta:
Negyedikes vagyok. Ötödikben fogjuk tanulni hogy kell paint-tel vonalat húzni. Úgyhogy senki sem panaszkodhat csak ÉN.

Hát mi is egy fél évig vettük a paint-et,szóval unalom volt dögivel,de tanulnivaló semmi(számomra)...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 22 csüt., 15:21 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 02 hétf., 17:09
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Tata
A paint-ben olan trükköket ismerek amit sztem nem fogunk tanulni...

_________________
Egy Windowsnál jobb oprendszer? INGYEN? Az Ubuntu linux, amely félórás, egyszerű, 10 klikkes telepítést igényel, teljesen ingyenes. Menj föl az
ubuntu.hu weboldalra, majd töltsd le, és írd ki egy üres cd-re a fáljt! Telepítsd még ma!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 03 csüt., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Megint iskola... :x :shock: Ez az idő... :? :x az egyik versemben kifejeztem az időről a véleményem. :wink: Már rosszul indult az év.Az osztálytársaim(nálam már lassan ezt a címet sem érdemlik ki)megint elkezdték a kötekedést,ráadásul ültetés volt,és a jó kis helyemtől is megfosztottak.Talán az jó vigasz,hogy a hülye gyermekek mind egy padsorba ültek,és ha rosszalkodnak,a tanárnak csak azzal a padsorral kell cetlit íratnia. :D Na persze,cetli...Ha már itt tartunk,még hátravan félévig pár doga. :( Még meg kell szokni,már arra sem emlékeztem,milyen házi volt legutóbb. :wink: :shock: :) Na,majd még írok.

Üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 03 csüt., 20:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Nekem mondod kisdecade? :shock:

A középiskola nagyon nehéz. Az általános ikolában megszoktam hogy kveset kell tanulni, de itt a középiskolában... még azért is magolnod kell hogy 2s leél :shock: Erre taálták fel a puskát :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 03 csüt., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Meg a tanulást- :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 03 csüt., 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
cat írta:
Meg a tanulást- :?


Már előbb kifejtettem hogy ha tanulok még akkor is 2est kapok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 03 csüt., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hát akkor az érdekes tanulás... :? Én eddig mindig kitűnő voltam,és még csak meg se erőltettem magam. :wink: :shock:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 03 csüt., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A középsikola csigafogó verseny a vidámparkban ahhoz képest, ami az egyetemen van. Félévente 8-10 vizsga, vizsgánként néhány könyvet kell tudni.
A rekordom 14 vizsga egy félévben, illetve 350 oldal, 20 éves és alapból olvashatatlan kéziratról fénymásolt jegyzet elolvasása 16 óra alatt. Na, erre kettest kaptam.

Tudtommal az abszolút rekord 11 000 oldal ajánlott irodalom 1 vizsgára.

Tanár: Beszél ó-kiszuahéli nyelven?
Diák: Jegyzet van? 3 nap!
:lol:

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 04 pén., 17:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ezt már elhiszem,hiszen édesanyám maga beszélt erről.Ezért nem is tervezem,hogy egyetemre megyek... :?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 04 pén., 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
kisdacide írta:
Ezt már elhiszem,hiszen édesanyám maga beszélt erről.Ezért nem is tervezem,hogy egyetemre megyek... :?


Én sem tervezem.

Egy kis off:
Ha a Heroes-ból egy lényt idénék, akkor a H5-s Untamed Cyclops-t idézném, hogy elpusztítassam vele a középiskolát


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 05 szomb., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
kisdacide írta:
Ezt már elhiszem,hiszen édesanyám maga beszélt erről.Ezért nem is tervezem,hogy egyetemre megyek... :?


Szerintem az a nagyobb baj, hogy fizetni kell érte, és még úgy sem biztos, hogy el fogsz tudni helyezkedni az ott megszerzett képesítéseddel... Nekem ez a legnagyobb problémám az egyetemmel, de azért igyekszem majd bejutni :?

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 14 szer., 18:07 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Ne is mondjátok! Tökéletesen egyetértek Dougallal... Véletlenül nem egy suliba járunk? :D De nálam nem ez az egyetlen baj. Én általánosban kitûnô voltam, de itt... Az a baj, hogy a suli egyre rosszabb, korrupt, ráadásul a jó tanárokat mind elküldik... Állandóan igazságtalanság van. Budapesti Teleki Blanka Gimnázium... Ha valaki is oda akart menni, felejtse el.

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 01 vas., 19:21 
Avatar

Csatlakozott: 2013 máj. 02 csüt., 19:33
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Budapest
Hú, nekem volt egy nagyon cikis esetem a suliban... Nálunk az ebédlő az alagsorban van, és ebéd után nem lehet fölmenni a terembe, csak együtt mindenkivel. Mi csak úgy szórakozásból föl-fölszökdöstünk az első emeletre, és a WC-t használtuk "búvóhelynek". Egyszer, amikor újból megszegtük a "fölmenési tilalmat", bevonultunk úgy kábé hatan egy vécéfülkébe, valaki megjegyezte, hogy ki fosik (bocsánat a szóért) a szomszédos vécében (tényleg jó büdös volt) nagy lelkesen felálltunk a vécédeszkára és megláttuk Kálmán tanár úr erőlködéstől vörös, kopasz fejét... Namármost, azt kell tudni, hogy a tanár úr a "legharapósabb" tanár az iskolában, szerintem csak azt a beszédmódot ismeri, hogy ORDÍTÁS... De tényleg. Én először azt hittem, az igazgató, természetesen akkor is pucoltunk a vécéből... Ebben az évben ő az igazgató, úgyhogy már előre féltünk a barátommal, hogy nyomozást indít igazgatói hatalmában... :) Azóta is kiráz a hideg minket, ha erről beszélünk...

_________________
"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.
Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség