Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 839 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 14:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
manticore írta:
Freemy írta:
Ha hiszed, ha nem, a 750-ik hsz-em volt erre a válasz! :lol:

Mi köze van a 666- hoz, az ördög számához a 750-nek? :?
Freemy, légy oly kedves, és egészítsd ki hiányos számmisztikai
ismereteimet... :wink: :lol:
Vagy csak arról van szó, hogy szépkerekszámigazkukisz? :)

Kerek szám! Igen. Csak annyi! :wink:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Ciki
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 27 szer., 16:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 16:30
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Csirkevár
Cikis történetek:

Éppen tusoltam , amikor a négyéves kisfiam bejött a fürdőszobába, és fogkrémmel bajuszt és szakállt rajzolt magának Olyan cuki lett, hogy még vízesen kiugrottam a tus alól, hogy digitális gépemmel egy képet készítsek róla. A fotót feltöltöttem a netre, szétküldtem a barátoknak, rokonoknak. Vártam a dicsérő maileket. Először a férjem írt:"Szívem, nézd meg jobban a fotót..."
Megnéztem. Majd elsüllyedtem: a kép hátterében, a fürdőszobai gardrób tükrében ott vagyok én is egy digitális fényképezőgépbe öltözve.

Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegőt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam:
- Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!!
Egy közeli autó vezetője, látva hogy szőke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt:
- Csak be kell húznia a kéziféket!

Suli után álltunk a haverokkal a folyosón, amikor elfutott mellettünk egy csapat 8.c-s. Az egyik ki akarta rántani a kezemből a tesi cuccomat, de nem sikerült neki. Erre én a középső ujjam felmutatásával és egy hangos ordítással illettem őt, de a kezem fent maradt, és szemben az ajtó mögül kilépett az egyik tanár.

Egyszer a barátom nagynénjéhez mentünk vendégségbe és hülyéskedtünk, mire a primitív, elmebeteg öcsém bezárt minket a fürdőszobába. Poénkodtunk, hogy engedjen ki, vagy betörjük az ajtót. Én nem akartam semmi rosszat, csak meglendült a lábam és berúgtam az üveges ajtót. Később még levertem a mézesedényt is, ami összetört. Égtem mint grillcsirke a sütőben.

Egyszer az iskolánkban szerelték a szekrényeket, és az enyém volt a legrosszabb állapotban. Utolsó óra után elővettem a kulcsot, ki akartam nyitni a szekrényajtót, de nem mozdult. Kiderült, hogy lecserélték az ajtót, és nem kaptam meg hozzá az új kulcsot. Térdig érő hóban tettem meg hazafelé 2km-t.

Összeismerkedtem egy helyes fiúval, és randit beszéltünk meg. Korábban odaértem, és rögtön megláttam őt az asztalnál egy másik lánnyal. Odarohantam hozzá, kiabáltam vele, és ocsmányságokat vágtam a fejéhez. Másnap küldött egy SMS-t, hogy miért nem voltam a megbeszélt helyen. Felhívtam, és emlékeztettem a történtekre. Ekkor azt felelte:
- Most már értem, miért volt olyan mérges a tesóm - és elmagyarázta, hogy este az ikertestvérével ordítoztam.
Átmentem hozzájuk, és bocsánatot kértem tőlük, de azóta sem merek a tesója szemébe nézni.

A barátnőm és én elmentünk a barátnőm szerelme után. Ő utána ment, fel az emeletre is, de a srác csúnyán elküldte. A barátnőm nagyon ki volt és felnézett oda, ahol a szerelme lakik. De meglepetésére a szerelme anyja nézett ránk ferde szemmel. Azután egy ideig kerültük azt az utcát.

Egyszer meglátogattuk anyukámat egy korházszerű építményben. Eldőltem édesanyám ágyán és észrevettem egy kapcsolót. Úgy gondoltam feloltom a villanyt, de a villany nem oltódott fel. Még néhányszor megnyomtam aztán meguntam. Úgy véltem kiégett a villanykörte. Nem sokkal később bejön egy ápolónő és megkérdezi, hogy miért hívattuk. Így aztán kiderült, hogy amit én villanykapcsolónak néztem az igazából egy nővérhívó.

Egy kimerítő nap után a suliból hazaérve befeküdtem egy kád habos vízbe, hogy kipihenjem a a matekdoga fáradalmait. Elnyúltam a vízben, és fogalmam sincs, honnan jött rám, de a nagylábujjamat szórakozottan bedugtam a kád végében lévő csap csövébe. Amikor ki akartam húzni, meg sem mozdult. Kikiabáltam anyunak, hogy jöjjön és segítsen, de ő sem tudta kiszabadítani, pedig még a szappant is bevetettük. Azt mondta, hogy ne izgassam magamat, hoz segítséget. Legnagyobb rémületemre meg is érkezett a segítség: a szomszédunk, aki beállított az ezermesterládikájával meg a fiával, aki nagyon helyes srác! Miközben próbálták kiszabadítani a lábamat, ott kellett feküdnöm a kádban, és igyekeztem eltakarni magam a fürdőhabbal. Állítólag öt perc múlva már ki is szabadultam, de nekem óráknak tűnt. Legszívesebben a lefolyón a vízzel együtt én is eltűntem volna.

Egyszer Pécsen voltam és láttam ott egy gyönyörű múzeumot a barátnőmmel. Elhatároztuk, hogy bemegyünk. Láttunk is egy hatalmas kaput és gondoltuk ott kell bemenni. Ezért beindultunk, egy park féle volt ott, ahol emberek ültek. Úgy határoztunk, hogy mi is odaülünk közéjük. Egyre közelebb értünk hozzájuk. Kezdett gyanús lenni, mert mind köntösbe voltak, előszőr nem értettük, hogy miért. De mikor a mentőautót megláttuk, akkor világossá vált számunkra is, hogy mi bizony a kórház betegei közé akartunk leülni.

_________________
Hajrá az aranyér!
D.H.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 30 szomb., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Viccek mára:

A szexológiai konferencián összetalálkozik egy nő meg egy férfi. Beszélgetni
kezdenek azt mondja a nő:
-Én egy érdekes felfedezést tettem. Tudta hogy az indiánoknak van a
leghosszabb a cigányoknak meg a legvastagabb farka?
-Én nem tudtam de bemutatkozom: LAKATOS WINNETOU vagyok…

- Hogy hívják a magányosok bálját?
- ???
- Maszturbál.

- Hogy hívják a német agglegényt?
- ???
- Hans Regenkurt.

- Hogy hívják a belga impotenst?
- ???
- Van de Logh.

Két végvári vitéz beszélget:
- Nem megy az baszás.
- Próbálkozott mán az nyalással?
- Az segit?
- Nem, az pináját!

Hogy kezdi a cigány a mesét?
* Tisztelt bíróság...

* Mi az? Nagy, zöld, rózsaszín, narancssárga, kék és zöld?
Cigányasszony ünneplő ruhában...

* Mit a kap a cigány kisgyerek karácsonyra?
* A biciklidet!

* Hogyan kezdodik a cigány szakácskönyv?
* Lopj egy fazekat!

Nyelvtan óra: - Pisti, mondj egy kérdőszót, és egy személyes névmást! - Ki? Én? :oops: :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 02 hétf., 15:26 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
Ezt ma kaptam e-mailben, és mivel nem volt a végén, hogy copyright...

Hówhite és the seven törps

Hole volt. hole nem volt, lived egy king meg egy queen. Egy day, nekik
lett egy daughter. Her haja volt mint ében. s her skin like hó. Így lett
her name: Hówhite.
Mindenki volt happy, de a queen meghalt in TBC. Hówhite's apja lett nagyon
sad and Hówhite too. But nem sokkal after the king gondoled that:
"Kell feleség to me!" So after pár hét, the king megérkezedett with egy
nő. She lett a new queen. But jött influenza so the king elpatkoled too.
Maradt hát Hówhite és the mostoha. The mostoha was very gonosz and she had
a tükör. She often kérdezte a tükröt: "My tükör, my tükör tell me:
I am the legszebb or nem?" Erre a tükör: "You are so-so, but Hówhite is
szebb, mint you!" Erre a Mostoha very angry lett. Felbéreled a vadász to
kill Hówhite. But the vadász's szíve was lágy as méz, so he nem tudta kill
Hówhite. Hówhite így stayed in the erdő, where sok állat van. Hówhite
találed egy house, ami was very kicsi. Be is mened és rögtön el is
sleepedt. End of the day, the törps coming haza, és they látják that
valami nem o. k.. They with ész like Colombo's rájöttek, hogy one itt
valaki. Erre már Hówhite ís felébrededt és fast elmondta me az ő troubleja.
A s e v en nyomorék befogadni Hówhite, hogy majd she cook and takarít
rájuk. Meanwhile the gonosz mostoha rájött, that Hówhite még lives. Főzött
gyorsan almakompót, with méreg, hogy kill Hówhite with saját kezűleg.
Másnap the törps went to bánya for arany, and Hówhite was left egyedül.
Aztán came the gonosz mostoha, mint egy granny, with the almakompót and
said to Hówhite: "You voltál with me so kedves és adtál water to me, hogy
now én give you kis almakompót. "
> So, hát Hówhite meg is ate it, and meg is dögled tőle. When the törps
arrived at házukba, they láted that Hówhite is halott. Their szívük were
zokoging, and they építetted big-big koporsó with üvegfedél, to beletenni
Hówhite. Then came the királyfi on fehér horse and sókoled Hówhite on ajak,
mert he was kicsit necrophil, but Hówhite feléleded a meglepitől. The törps
heart hypertrophysaled from the öröm. and the királyfi felülteted Hówhite
on his fehér horse and they elmened a lemenő nap felé. The törps were very
boldog, mert know that the mostoha lebucskázed hazafelé menet egy big
stoneról. And mindenki volt happy, and lived happy, míg el nem jött a
pestis.

End of mese

:wink:

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 06 pén., 12:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Pár vicc mára:

Cigány bámulja a juhászt amint az jóízuen szalonnát eszik a
mezőn.
Egy idő után megkérdezi a juhász:
* Na cigány, kérsz egy harapást?
Cigány:
* IGEN!
Juhász:
* BODRI, CSIBÉSZ!

* Miért nem vesz a cigány computert?
* Mert nincs rajta "Há'de" billentyű.

Mi az a három szó, amit nem szeretnél hallani nap mint nap egy romától?
* Jó reggelt, szomszéd!

Akasztják télen a cigányt.
A hóhér megkérdezi tőle:
* Na, mi az utolsó kívánsága?
* Há' ennék egy kis málnát.
* Megőrültél cigány? Télen málnát?
Há' megvárnám...

A cigány felesége a tizedik szülés után elmegy a dokihoz:
* Doktor úr segíccsen, me akármikor a férjemmel szexelünk, mindig terhes leszek.
* Asszonyom, hát védekezzen!
* Vídekezek én, de hát ű az erősebb.

Hogy szól bele a cigány a mobiltelefonba?
* Nokiá?!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 09 hétf., 10:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A főnök azt mondja 4 dolgozójának:
- Sajnálom, de létszámleépítés van, valakit el kell küldenem.
Mondja a cigány:
- Sajnos, én kisebbségi vagyok, nem küldhet el, mert panaszt teszek.
Mondja a másik:
- Én nő vagyok, ha elküld, panaszt teszek.
A harmadik:
- Én idős vagyok, ha elküld, beperelem hátrányos megkülönböztetésért.
Mindenki a negyedik, fiatal, fehér férfire néz. Az megszólal:
- Azt hiszem, akkor én vagyok a buzi...

A sikló halála [18] :wink: :lol:


A kis Johnny hét éves volt, és mint más korabeli fiúk, nagyon kíváncsi. Más fiúktól sokat hallott már az udvarlásról, és érdekelte, hogy ez mit is jelent, és hogyan is folyik. Egy nap megkérdezte az édesanyját, aki ahelyett, hogy elmagyarázta volna, arra kérte a fiát, hogy egy este bújjon el a függöny mögött, és maga nézze meg, hogy hogyan udvarolnak a nővérének.
Johnny el is bújt, másnap pedig elmesélte, hogy mit látott:
- A nővérem, és a fiú egymás mellett ültek, és csendben beszélgettek, aztán egyszer csak lekapcsolták a villanyt. A fiú megölelte és megcsókolta a nővérem, amitől ő rosszul lett, mert elég furcsán nézett ki az arca. Ezt biztosan a fiú is észrevette, mert benyúlt a nővérem blúza alá, hogy megkeresse a szívét, úgy mint az orvosok szokták. Ő persze nem volt olyan ügyes, mert sokáig kereste, és csak nagy nehezen találta meg. Ő is biztosan rosszul lett, mert mindketten nyöszörögni kezdtek, meg nagyokat sóhajtozni.
A fiú másik keze annyira fázott a rosszulléttol, hogy azt is bedugta a nővérem blúza alá, és mindketten elterültek az ágyon. Remegtek a láztól, amit onnan tudok, hogy láz volt, hogy a nővérem azt mondta a fiúnak:
- Ez nagyon meleg!
És ekkor rájöttem, hogy mitől lettek hirtelen ilyen rosszul! Valahogy egy nagy sikló került a fiú nadrágjába, ami kiugrott, és kinyújtózott teljes hosszára. A fiú erősen megmarkolta, hogy távol tartsa mindentől, és nehogy elszabaduljon. Amikor a nővérem meglátta, egy kicsit megrémült, kikerekedett a szeme, eltátotta a száját, és azt mondta:
- Oh Istenem!
Lehet, hogy segítenem kellett volna neki, mert nekem már volt ilyennel dolgom lent a folyónál. Aztán erőt vett magán, legyőzte a félelmét, és megpróbálta megölni a siklót. Le akarta harapni a fejét, de halkan felsikoltott, biztosan mert az megharapta őt. Aztán gyorsan mindkét kezével megragadta, és erosen tartotta, amíg a fiú elővett egy szájkosarat a zsebéből, és ráhúzta a siklóra, hogy még egyszer ne haraphasson meg senkit. A nővérem lefeküdt, széttárta a lábait, aztán erősen a combjai közé szorította, úgy mintha egy ollóval akarná megölni. A sikló azonban ellenállt, erősen mozgott és ficánkolt, de a nővérem nem engedte el. Nyögött, és sikoltozott, de persze nem bírt vele. Az meg mintha ki akart volna jönni, a fiú is alig bírta rajta tartani a szájkosarat. Szerintem úgy akarták megölni, hogy egyszerűen maguk között összelapítják.
Néhány perc múlva aztán már nem mozogtak tovább, és csak nagyokat
sóhajtoztak. Amikor a fiú felült, megbizonyosodhattam, hogy a sikló
megdöglött, mert csak úgy erőtlenül lógott rajta, és még a bele is kifolyt.
A nővérem és az udvarlója persze nagyon kifáradtak ebben a csatában.
A fiú újra megcsókolta és megölelte a nővérem, összebújtak, amikor
kiderült, hogy a sikló nem halt meg!
Újra életre kelt, és tovább harcolt! Szerintem ezek a siklók olyanok lehetnek, mint a macskák, mert nekik is több életük van. Most a nővérem
taktikát változtatott, és teljes súlyával ráült, hogy agyonnyomja. A sikló persze megint ellenállt, le-föl mozgott, néha előjött, máskor elbújt. Lehet, hogy egy fél órába is beletelt, mire biztosan megölték. Azt, hogy meghalt onnan tudom, hogy a fiú a végén letépte a nyálkás bőrét, bedobta a vécébe, és le is húzta.

Az anyuka elájult... :D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 12 csüt., 15:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Egy apáca elhatározza, hogy megpróbálja jó útra téríteni a zárda mellett dolgozó építőmunkásokat, mivel igen zavarja a fülét az állandó káromkodás.
Úgy gondolja, hogy a legjobb módszer, ha az ebédszünetben ő is a munkásokkal ebédel, így nem tartja fel őket. Becsomagolja az ebédjét egy zacskóba és ebédidőben odamegy a munkásokhoz.
- Jó napot uraim! - kezdi a mondandóját mosolyogva. - Ismerik Önök Jézus Krisztust?
A munkások egymásra néznek döbbenten, majd egyikük odakiált az építkezés másik végében üldögélő munkásoknak:
- Hé! Ismeritek ti Jézus Krisztust?
- Mé' kérded? - kiabálnak vissza.
- Mert itt a felesége az ebéddel! :lol:

Az öreg postás már 35 éve hordta ki a küldeményeket nap, mint nap, hóban és
szélben éppúgy, mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj
korhatárt, és azok az emberek, akik ismerték és szerették (mert mindenkivel
kedves és udvarias volt), mind megajándékozták valamivel utolsó munkanapján.
Az egyik háznál a teljes család várta, és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a
kezébe. A másiknál kapott egy doboz finom szivart. A harmadiknál (akivel
többször váltott pár szót horgásszenvedélyérol) nagy doboz csalit kapott. Az egyik háznál pedig a gyönyöru, szoke fiatal háziasszony sokat sejteto hálóköntösben várta, megfogta a kezét, bevezette a háloszobába, és élete legszenvedelyesebb szeretkezésében részesítette. Miután kipihenték magukat, a lány kiment a konyhába, és nagyszeru reggelit készített. Miközben a postás evett, meglátta, hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul.
- Amit eddig kaptam, túl szép ahhoz, hogy szavakba lehessen önteni.
Mondta, de szeretném megkérdezni, a százast miért kapom?
- Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ma lesz az utolsó munkanapod. Válaszolt a lány - és megkérdeztem, mit adjak neked. Azt mondta:"baszd meg, adj neki egy százast!"
A reggeli már az én ötletem volt... : :D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 12 csüt., 15:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Miért nem tudja leírni aszőke nő a 11-est?
-Nem tudja melyik szám van elől.

Mi a hasonlóság egy UFO és egy OKOS SZŐKE NŐ között?
-Minkettőröl beszélnek de még nem bizonyították a létezésüket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 12 csüt., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ezen fetrengtem:

Két lökött beszélget:
- Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a buszmegállóban vettem észre, hogy nincsen rajtam alsógatya.
- Az semmi, én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy fogkefe lóg ki a fejemből. De nem is ez a félelmetes...
- Hanem?
- Hanem például egy medve. :) :D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 13 pén., 11:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nekem meg ez jött be nagyon: :lol:

Jog szigorlat:
Két diák elmegy vizsgázni. Az utolsó dobásuk a jog szigorlaton. A prof lakásán van a vizsga. Felmennek. Bemegy az első:
Prof: Húzzon tételt.
Srác kihúzza. Nem tud semmit, hebeg-habog össze-vissza.
Prof: Hát kolléga, maga nem lesz kolléga.
Diák1: Nézze professzor úr, a családunkban nagy szégyen volna, ha nem sikerülne a vizsgám. Adjon még egy lehetőséget. Felteszek magának három kérdést, ha tud rá válaszolni, rúgjon ki, ha nem, akkor beírja a jelest.
Prof: Ilyen még nem fordult elő a praxisomban, de maga annyira pofátlan, legyen!
Diák1: Nos professzor úr, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem törvényes, de jogos és mi az ami se nem törvényes, se nem jogos. Prof gondolkozik-gondolkozik, pörögnek a lexikonok, jogszabályok az agyában, majd azt mondja:
Prof: Tessék itt a jeles, de takarodjon nem is akarom látni magát!
Megy ki marha büszkén. Mutatja a másiknak, hogy ötöst kapott. Az forr magában, hogy ez hogyan lehet, amikor sokkal hülyébb, mint ő. Belép. Prof: Tudja mit, ne is húzzon tételt, felteszek magának három kérdést, ha tud rá válaszolni, beírom a jelest, ha nem, ki van rúgva.
Ugyanúgy elmondja, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem törvényes, de jogos és mi az ami se nem törvényes se nem jogos.
Srác gondolkozik:
Diák2: Nézze professzor úr, az, hogy ön 80 éves és van egy 20 éves felesége, ez ugye törvényes, de lássuk be nem jogos. Az, hogy az ön 20 éves feleségét egy 20 éves fiatalember rendszeresen kefélgeti, ez ugye nem törvényes, de lássuk be, jogos. Az viszont, hogy ez a fiatalember az előbb ezért magánál jelest kapott, na ez se nem törvényes se nem jogos...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: vicces beszólások
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 14 szomb., 13:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 20:33
Hozzászólások: 152
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is oda férjen!
Azt mondják elmebajban szenvedek... de nem szenvedek én minden egyes pillanatát tudom élvezni!
Négy lába van a lónak mégse nézd a fogát!
Sokat akar a szarka de mestruál a szarkalány.
Jobb ma egy veréb mert másnap úgy is túlzól!
Ritka mint a fehér coca cola
Ép hadwerben ép Softver
Ép testben ép hogy éllek.
Aki kiváncsi annak bemosok egyet
Lassan járj tovább úgyse élsz

Nos egyenlőre csak ennyit.

_________________
Nem vagyok őrült a hangok is ezt mondják!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 11:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Miért jobb férfinak lenni?

- A családneved sosem változik meg.
- A garázs csak a tiéd.
- A csokoládé csak egy étel a sok közül.
- Lehetsz miniszterelnök.
- Sosem leszel véletlenül terhes.
- Esőben is járhatsz fehér pólóban.
- Nem kell másik WC-t keresned, ha túl koszos.
- Mindig tudod, merre kell tekerni egy anyát a csavaron.
- Ugyanaz a munka - több pénz.
- A ráncok markánsabbá tesznek.
- Esküvői ruha: 100000 Ft. Csokornyakkendő: 200 Ft.
- Ha valakihez beszélsz, nem a melled nézi közben.
- A legtöbb telefonbeszélgetést lebonyolítod 30 másodperc alatt.
- Egy hetes nyaralásra elég egy sporttáska.
- Ki tudod nyitni a befőttesüvegeket.
- Ha valaki elfelejt meghívni a bulijába, attól még barátok maradtok.
- 3 pár cipő több, mint elegendő.
- Nem veszed észre a gyűrődéseket a ruhákon.
- A fejeden minden az eredeti színében látható.
- Ugyanaz a frizura éveken, évtizedeken keresztül.
- Csak az arcodat kell szőrteleníteni.
- Hordhatsz rövidnadrágot, bárhogy néz is ki a lábad.
- Egy bicska is elég a körömápoláshoz.
- A karácsonyi bevásárlás 25 rokon számára megvan december 24-én 45 perc alatt.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 11:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Egy apró dia, de nekem tetszik.
Nézzétek meg!
http://freemy.tvn.hu/Iroasztal.pps

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 11:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Az indiánok elfognak négy cowboyt.
Így szól a törzsfőnök:
- No, akinek a legrövidebb a neve, az szabad, a többi meghal. Mutatkozzatok be szépen!
- John - mondja az első.
- Joe - mondja a második.
- X - mondja a harmadik.
- Félix - mondja a negyedik.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 13:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Hasznos és használhatatlan okosságok

Addig röhögtünk a főnök viccén, amíg megértettük, hogy az a mai feladat...
A bánatomat italba akartam fojtani, de tud úszni az a bestia.
Aki szagolt már valaha lazacot az jól tudja miért kell vákumcsomagba zárni!
Ha jobban néznék ki, kiesnék az ablakon.
Néhány nő igényeinek nagyon nehéz megfelelni - a maradéknak meg lehetetlen.
Én végeztem a feladat oroszlán részét: üvöltöttem.
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!
Mindig tartsd meg a kellő távolságot a politikusoktól és a görényektől.
A szoknyavadász-életmód kellemetlen velejárója, hogy véletlenül el is kap egyet az ember.
Tengerészek mondják: több repülőgép van az óceánban, mint hajó a levegőben!
A kisbaba olyan mint a Nescafe. Könnyű megcsinálni és egész éjjel ébren tart.
Miről ismerszik meg az ember? Arról a társaságról, amit igyekszik elkerülni.
Látod:imádni ugyanaz, mint szeretni, de mégsem ugyanaz imádkozni, mint szeretkezni!
Amíg a körömlakk meg nem szárad, a nő gyakorlatilag védtelen.
Az álmodozás felszabadítja a lelket, feltölt energiával, és lehetővé teszi, hogy olyan dolgokat tegyél, amit ha valóban megtennél, börtönbe jutnál.
Az ellenőr egy olyan valaki, aki a csata után érkezik és elvágja a sebesültek torkát.
Olyan mogorva volt világéletében, hogy a sírkövére is azt vésette: "Mi a francot bámulsz?"
Nem furcsa? A "Gazdaságos" mosóporban a nagy adagot jelenti, autóban pedig a kicsit?
Bár létezik szerelem első látásra, de néha nem árt megtörölni előtte a szemüveget.
A tudatod nem óv meg tőle, hogy hülyeséget csinálj, de attól igen, hogy élvezd.
A pénz nem boldogít, de lehetővé teszi, hogy több módon keresd a boldogságot.
Egy férfi cselekedeteinek mindig két oka van. Az egyik jól hangzik, a másik meg valódi.
Sose becsüld le azt a képességed, hogy túlbecsülöd a képességeid.
Ha körülötted mindenki elveszti a fejét, csak te nem, akkor talán te vagy a hóhér.
Az igazi szépség belül lakozik - ahol senki sem látja.
Az ember életének első felét olyan dolgokkal tölti, amelyek megrövidítik a másik felét.
Az élet folyamatos harc. Délelőtt az éhséggel, délután az álmossággal.
Az egész egy csípőprotézissel, majd a térdprotézissel kezdődött... - mesélte a Terminátor.
A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék.
A telefonszex a legtitkosabb vágyaidat is kielégíti, ha elég ügyesen bánsz a kagylóval.
Soha többet nem veszek feleségül kézilabdás nőt. Bármit vág hozzám, eltalál.
Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerektől kaptam.
A sportot sose késő elkezdeni, úgyhogy én még várok...
Kezdetben vala a sötétség... és ahogy nézem, az is maradt!
Láttam már ennél jobban szervezett pánikot.
Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, rollerozz, hogy el ne hízzál.
Mikor a vitában már elbizonytalanodtál a saját igazadban, akkor ne mondj semmit. Csak üss!
A kivétel erősíti a vakbelet.
Ha az ember bőrét egy centis csikokra vágnák, és az Egyenlítő mellett kiterítenék, nagyon hülyén nézne ki...
Az élet az ábrándozás megrontója.
Vak tyúk is talál éhes disznót.
Káin és Ábel úgy éltek, mint két testvér. Főleg Káin.
A gránátalma egy roppant veszélyes gyümölcs.
A logika legjobb ellenszere a tudatlanság.
Alkoholista az, aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves.
Ha nem is minden arany, ami fénylik, de mindenesetre tartalmaz szabad elektronokat.
Azért van a vonaton két mozdonyvezető, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni!
Sokat vásárolok. A múltkor egy hétig beteg voltam, három bolt is csődbe ment közben.
A húgom felsőbbrendűségi komplexusban szenved. Azt hiszi, majdnem olyan jó, mint én.
Miért nincsenek após viccek?
A fogaid épségét a legjobban úgy őrizheted meg, ha nem szólsz bele mások dolgába.
Senki sem beszél annyit Istenről, mint aki nem hisz benne.
A lélek betegségének kezelése után általában az embernek a májával van gondja.
Az ember maga elé csak megoldható feladatokat állitson. A megoldhatatlanokat hagyja az alkalmazottakra.
A Biblia szerint az Isten a nőt teremtette utoljára - a fáradtság jelei jól láthatók.
Itt vagyok! És mi a további két kívánságod?
Ugyanazok írták a Bibliát, akik szerint a Föld lapos.
Kik ezek a kölykök, és miért szólítanak engem Apának?
Egy csomó ember nem tud autót vezetni. Úgy értem, rajtam kívül senki.
Az anyósom kőhajításra lakik tőlünk. Leteszteltem.
A második legnehezebb dolog a világon: egy nőt felöltöztetni.
A feleségem anyja gyakran mondogatja, hogy nőies vagyok. Nem zavar, mert hozzá képest tényleg.
Mi a francnak nekem feleség, mikor a szomszédnak már van?
Az optimista azért marad fent Szilveszterkor, hogy lássa az új év beköszöntét. A pesszimista azért, hogy lássa, az óév tényleg elmúlt.
A középkorúnak már kevesebb örömmel jár a munka,
és több munkával jár az öröm!

Ha kleptomániás vagy: lopj rá gyógyszert!
Azoknak, akik a kaszinóban imádkoznak, erősebb a hitük.
Nem, nem vagyok beképzelt. Túl jó vagyok hozzá...
A rokonok látogatása mindig öröm - ha nem az érkezésük, akkor a távozásuk.
Barátok: Isten bocsánatkérése a rokonokért.
Az igazi programozók nem írnak dokumentációt. Ha elég nehéz, hogy le kelljen írni, akkor megérteni is túl nehéz lenne.
Azt az embert, aki mindkét vitatkozó fél érveit meghallgatja, úgy hívják hogy szomszéd.
Utálom a mobiltelefont az autóban. Ha telefonálok, nincs szabad kezem a mutogatásra!
Istenem, segíts, hogy ne legyek perfekcionista! (Jól írtam le a szót?)
Ha meg akarsz feledkezni a problémáidról, vegyél fel szűk cipőt!
A lehetőség csak egyszer kopogtat az ajtódon, de bezzeg a kísértés egész álló nap döngeti.
Olyan nyomorult vagyok, ha nem vagy velem... majdnem, mint amikor velem vagy.
Kétféle ember van: az egyik csinál dolgokat, a másik meg learatja érte a dicsőséget.
Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy mikor a fényképét e-mailben küldte el, felismerte az antivirus.
Ha a tanulás naggyá tesz, akkor tanuljanak a törpék.
Van két szó, ami nagyon sok ajtót nyit: "tolni" és "húzni".
Nem az a szomorú, ha elmész a temetőbe, hanem ha nem jössz vissza.
Minden anyában ott van a potenciális anyós.
Van egy jobb világ, de baromira drága.
A teljes igazság egyáltalán nem létezik, és ez teljesen biztos.
A pénz nem boldogít, csak az, amikor költjük.
Nem az a lényeg, hogy nyerj, hanem hogy a másik veszítsen.
Aki szegénynek és csúnyának születik nagy az esélye, hogy ezen két tulajdonsága idővel méginkább kifejlődik.
A pszichológia az egyetlen üzletág, ahol az ügyfélnek sosem lehet igaza.
Ne üsd bele az orrod a drogok világába. Sokan vagyunk, és kevés az anyag.
Becsapott a villám, én meg elhittem neki...
A rossz emberekkel is történnek néha rossz dolgok. De azokkal nem törődünk annyit.
Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?
Az igaz barátok szemből támadnak.
A szerelem egy hosszú, csodálatos álom, a házasság pedig az ébresztőóra.
A diplomácia annak tudománya, mit és mikor ne mondjál.
Értem én, hogy villanymotor! ... Csak azt nem, hogy mi hajtja?!
Hinnünk kell az akarat szabadságában! Mást úgysem tehetünk...
Csapatmunka: mikor mindenki azt csinálja, amit mondok!
A legszebb dolog a jövőben az, hogy mindig holnap kezdődik.
Csak egyszer vagy fiatal. Előbb-utóbb más mentség után kell nézned.
A politikusokat érdeklik az emberek. A bolhákat meg a kutyák.
Egy diszlexiás férfi bement egy kucsmába.
Ha az éjszakai nassolás olyan káros, miért tesznek mégis világítást a hűtőszekrénybe?
Az öregkor az, amikor egykori osztálytársaid annyira kopaszak, ráncosak, hogy nem ismernek fel téged.
Ha valaki becsap téged, ő a hibás. Ha még egyszer becsap, akkor te vagy a hibás.
Egy nagy hátránya van annak, ha saját kezedbe veszed az életed irányítását: nincs kit hibáztatni.
Személyesen szoktam a fizetésem bevinni a bankba. Túl kicsi ahhoz, hogy egyedül menjen.
Esőben miért nem megy össze a birkák gyapjú bundája?
A szinnima egy olyan szó, amelyet olyankor használsz, ha az eredetit nem tudod lebetűzni.
Sokáig buta voltam, de aztán tettem egy 360 fokos fordulatot.
Ha többen gondolkodnak ugyanúgy, akkor a nagy részük nem gondolkozik.
Fiatalnak lenni csodálatos, de öregnek lenni kevésbé fárasztó.
A szúnyog olyan állat, amitől megszereted a legyeket.
Reggel olyan korán kezdj tornázni, hogy az agyad már ne tudjon közbeavatkozni.
Ne játszd nekem a hülyét, én sokkal jobb vagyok benne!
Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem.
Aki azt mondja, hogy a pénz nem boldogít, nem tudja merre vannak a boltok.
Segíts valakin, és emlékezni fog rád, amikor bajba kerül újra.
A düh az az állapot, amikor a nyelv gyorsabban forog, mint az ész.
A pénz nem boldogít - de azért kényelmesebb egy Porschéban sírni, mint egy Trabantban.

A séf az egy olyan szakács, aki franciául káromkodik.
Vannak, akikből könnyű hülyét csinálni! És vannak, akikből már nem...
Minden gomba ehető. Legalábbis egyszer...
Ne olvasd a történelmet... csináld.
A kis munkát kis ívben, a nagy munkát nagy ívben kerüld el!
Lehetsz mérges, mert a rózsák közt tüskék vannak, vagy lehetsz boldog, hogy a tüskék közt rózsák vannak.
Úgy élj, mintha minden nap az utolsó lenne, mert egyszer tényleg az lesz.
A házasság a legfájdalmasabb módja, hogy a megtudd, a feleséged milyen férfiakat szeretne.
Báérmelyik bolond tud kritizálni, magyarázni... és a legtöbb meg is teszi.
Annyira gyötör az álmatlanság, hogy már a munkahelyemen se tudok aludni.
Attól, hogy senki sem ért meg, még nem biztos, hogy művész vagy.
A nők sosem vadásznak a férfiakra. Viszont az egérfogó sem vadászik az egerekre, mégis ugyanaz az eredmény.
Az agglegény ismeri a legjobban a nőket, ezért maradt agglegény.
A veszekedésben mindig a nőé az utolsó szó. Ha a férfi ezután szól valamit, az már egy másik vita kezdete.
Két olyan időszak van, amikor a férfi nem érti a nőt: a házasság előtt és a házasság után.
A szenilitásban az a legjobb, hogy saját magad elől dughatod el a húsvéti tojásokat.
Tanulj a tegnapból, élj a mának, reménykedj a holnapban.
A sajnálat hátra tekint, az aggodalom előre, míg a remény felfelé.
Ha mindig igazat mondasz, nem kell, hogy jó legyen a memóriád.
Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Olyan jó vagyok az ágyban, hogy néha már a saját nevem sikongatom.
A nyelv az emberi test legnehezebb része, kevesen bírják tartani.
A hitelezők memóriája általában jobb, mint az adósoké.
Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz.
Semmi sem lehetlen annak, akinek nem saját maga kell megcsinálnia.
Ha olajos lesz a kezed, elkezd viszketni az orrod.
A kutyákat azért szereti mindenki, mert a farkával csapkod, nem a nyelvével.
A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság pedig az ébresztőóra.
Nem szeretnék gyereket. A macskám allergiás rá.
Nem vagyok sznob. Csak jobb vagyok nálad.
Egyszer amnéziám volt - vagy kétszer?
Pénzért nem lehet boldogságot venni. Viszont bérelni annál inkább.
A férfi kétszeres árat is megad azért, amire szüksége van. A nő csak fele árat ad azért, amire nincs szüksége.
Az szép, ha egy nő okos, de okosabb, ha szép.
A mohának mindig a déli oldala fás.
A lónak két oldala van, mégsem hanglemez.
Megöregedtél, ha a szombat esti láz helyett már csak szombat esti hőhullámok jönnek.
A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi.
Sose vegyél el szép nőt! Egyszer úgyis elhagy. Igaz, hogy a csúnya is, de az kevésbé fájdalmas.
A sör lassan butít. De nem baj, én ráérek...
Minden dolog az, ami, és nem valami más.
Kisasszony, lefeküdne egy idegennel? Nem? Akkor hadd mutatkozzam be...
A biztonságos szex kulcsa a kezedben van!
Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi.
Maradj távol a görényektől és a politikusoktól.
A pszichiáter olyan ember, aki sok pénzért olyan dolgokat mond neked, amiket a feleséged ingyen is.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!

Modern irodalmat olvasni olyan, mintha az ember megpróbálná követni a cselekményt a betűlevesben.
Fordítsd az arcod a nap felé, és az árnyék mögötted marad.
Egy nyugdíjas férj olyan, mint egy zongora a nappaliban: jó ha van, de a legtöbbször csak útban van.
Hiszünk Istenben. Mindenki másban csak a hazugságvizsgálat után.
Éld úgy az életed, hogy a temetéseden a prédikátornak minél kevesebbet kelljen hazudnia.
Olyan az eszem, mint a villám. Egy villanás, aztán el is megy.
Még csak 32 vagyok. Plusz áfa.
Hatvan év semmi. Ha egy fa vagy.
Ha egy férfi ok nélkül virágot visz a feleségének, annak biztos oka van.
A pénz nem boldogít, viszont kedvedre válogathatsz a nyomorúságok között.
Mindenkinek joga van hülyének lenni, de te visszaélsz a lehetőséggel.
Semmi nem lehet még olyan költséges mint egy nő, aki az egész hétvégén ráér.
Perverz disznó makkal álmodik.
Az emberek 66%-a nem tud számolni. Gondolják csak meg, majdnem az emberiség fele!
Az igazi kolléga nem csak ÍGÉRGET, hanem be is TART!!
Még nincs teljesen kész, de már majdnem elkezdtük...
Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
Szép és fiatal nőt kell elvenni, mert az legalább hamar otthagy.
Megoldjuk - mondta a kromofág és nekiesett a politúrnak.
Esze semmi, dugd meg jól!
Az úriember az a vadállat, aki valameddig tud várni.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!
Sok hóember kis helyen is elfér!
Ajándék szesznek ne nézd a fokát!
A férfiak azért alszanak el gyorsan szex után, mert előtte fél éjszakát könyörögnek érte.
Segély: gazdag ország szegényeinek ajándéka egy szegény ország gazdagjainak.
A feleségem és én szétválaszthatatlanok vagyunk. Múlt éjszaka például négy rendőr meg egy kutya kellett hozzá.
Ne csodálkozz, hogy ilyen fáradt vagyok. Öregebb vagyok, mint eddig bármikor.
Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök.
Tanulás: a könyvek elolvasása. Tapasztalat: a könyvek el nem olvasása.
Nem tudom, mi a bajod, de fogadok, nehéz lebetűzni.
A Föld megtelt. Menj haza!
Szörnyen nézel ki! Ez most a divat?
Hogy titokzatoskodó lennék? Talán igen, talán nem.
Egy nő kedvenc pozíciója: igazgató.
Túl sok állat, túl kevés cirkusz.
A problémák kezdete nem esik egybe a felnőttkor kezdetével.
A számítógépek egyáltalán nem intelligensek. Csak azt képzelik magukról.
A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Káma Szutra pedig megmagyarázza, hogyan.
A házasság egy olyan dolog, ami egy karikát varázsol a nő ujjára - és kettőt a férfi szeme köré.
Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!
Egy szép napon az én hajóm is befut ! Amilyen szerencsés vagyok épp a reptéren leszek !
Ha a fogkrém kibújt a tubusból, nehéz visszanyomni !
Nem vagyok itthon. Kérem, hagyjon sípszót az üzenet után.
Gyerekkor: amikor a rémálmok csak alvás közben jönnek.
Andersen meghalt. Mese nincs!!
Mikor hagyják már abba a költői kérdéseket?
Káin és Ábel úgy éltek, mint két testvér. Főleg Káin.
Olyan nincs, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki?
A lónak is négy lába van, mégis L alakban lép.
Ritka, mint a fehér Zorro.
Az öregkor legbiztosabb jele az, ha a gyertyák többe kerülnek, mint a születésnapi torta.
Egy vadászat élménye nagyban függ attól, hogy a puska melyik oldalán tartózkodsz.
A házasságban a két fél eggyé válik. A gond ott kezdődik, amikor el kell dönteni, melyikükké.
A házasság jelmondata: "Szeretkezz ÉS háborúzz!"
A legrosszabb dolog a cenzúrában a ...........!
Ősi repülős szabály: több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.
Apák napjára a fiamtól az anyák napi ajándékok számláját kaptam.
"Hogy mit csináljunk?" - mondta az ókori kínai faltervező mérnök.
Arra, hogy "Jó reggelt!" nem a "Bizonyítsd be!" a helyes válasz.
A véleménycsere az, amikor bemész a főnöködhöz a véleményeddel és az övével jössz ki.
Azok, akik nem tudnak magukon nevetni, meghagyják ezt a feladatot másnak.
Egy macskát mindenre megtaníthatsz, amit ő szeretne csinálni.
Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.
Az élet olyan, mint a WC-papír. Minél közelebb érsz a végéhez, annál gyorsabban fogy.
Aki mer, annál van a kanál.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ésszel él az ember - mondta a kannibál.
Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!
Egyenként a lavina hópelyhei is ártatlanok...
Gondolkodom, tehát vagyok! - mondta a rendőr és eltűnt.
Nagy ésszel nagyot lehet tévedni!

Az élet egy nagy fagylalt, csak tudni kell nyalni!!!
Sakkozni bokszolókkal, bokszolni sakkozókkal szeretek.
Az előítéletet olykor az tartja életben, hogy harcolnak ellene.
A teljes élethez vezető egyik lehetséges út a pályatévesztés.
A jópofák többnyire jó pofátlanok.
Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába…
Ha nem kifejezetten ostobaság, akkor válaszd a kényelmetlenebb megoldást.
Omlásában súlyos a légvár!
A káros szenvedélyekben óriási lehetőség van: le lehet szokni róluk.
A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása.
A hazug kutyákat mikor érjük utol, mi, sánta emberek?
A múlttal leginkább háttal lehet szembenézni.
Van bennem valaki, aki rosszat akar nekem.
A boldogság olyan, mint a levegő: csupán a hiánya tűnik fel.
Csupán akarni kell, hogy sikerüljön, hogy ne sikerüljön.
A szerelem: csoda. Három napig tart.
Az ismétlés az unalom apja.
Mennyit kell még tanulnom, hogy hallgatni tudjak?
Ha ki akarsz ábrándulni az oroszlánból, keresd föl a barlangjában.
Ne izgasd föl magad, nyomban fölizgatod a többieket.
A legnagyobb elménél is okosabb a buták szövetsége.
A szerelmed szép, az ellenséged csúf marad, csak ne menj hozzájuk túl közel!
Mutass be a szüleidnek, s én megmondom ki vagy.
A hiba olykor a hibakereső készülékében van.
Az értelmesek egyik része okos, a másik része ostoba. Hasonló a helyzet a butákkal is.

Nincs olyan nő, akivel ne feküdnék le, csak olyan, akiről nem szeretném, ha más is megtudná, hogy lefeküdtem vele.
A pénz nem boldogít. Egy ember, akinek 3 milliárdja van, semmivel sem boldogabb, mint akinek csak kettő van.
Pénzért nem tudsz barátokat venni. De bérelhetsz eleget.
Elegendő pénzem van egész hátralevő életemre. Feltéve, ha nem vásárolok semmit.
Ha nem tudsz nélkülem élni, akkor miért nem vagy már halott?
Ne vegyél fel szerencsétlen embereket - dobd ki az önéletrajzok felét egyből a szemétbe!
Tudjátok, mit utálok a legjobban? A költői kérdéseket!
Verés közben jön-megy a székláb.
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
Csak azért, mert senki sem ért meg, még nem vagy művész.
A zseni okítás nélkül olyan, mint ezüst a bányában.
A kritikus olyan nyomorék, aki futni tanít.
A hibáiból tanul az ember. Vannak azonban olyanok, akik sohasem hibáznak...
A mosoly még mindig a legelegánsabb módja annak, hogy kimutasd a fogad fehérjét.
A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Körülöttem hárs, tölgy, alattam a társ. (Hölgy.)
Rengeteg ember tölti úgy az életét, hogy lefekszik aludni, amikor nem álmos, és felkel, amikor igen.
Ha a szavazástól bármi megváltozna, betiltanák.
Az Utazás az időben témájú szeminárium kezdete: tegnap 18 óra.
Gondolkodom, tehát vagyok! -mondta a rendőr és eltűnt.
A szűzlány olyan mint az egyszerű ember: mindíg ugyanott lyukad ki...
A szójáték olyan mint mikor barlangban vagy:nehéz kitalálni...
Csomós pudingot készíteni ügyetlenség - masnisat művészet...
Nyugalom! A hosszú élet ritka!
A férjem és én vallási okok miatt váltunk el: azt hitte, ő az Isten...
Ha felveszem a fejhallgatót, miért nem a fejemet hallom?
Küldjetek nekem pénzt! Ígérem, csak megnézem és küldöm vissza.
A csúszómászók sohasem esnek hasra.
Öngyilkossági ügyekben csak olyanoktól fogadok el tanácsot, akinek már sikerült.
Azért alakult ki az emberiség, mert sokkal könnyebb volt lejönni a fáról, mint fennmaradni.
Madarat tolláról, zoknit szagáról.
Az optimista nem fékez a zsákutcában.
Sajnos az üzenetrögzítő elromlott. Itt az ember beszél.
Ne makacskodj, forogj együtt a Földdel.
Kicsi a bors, de tényleg.
Ne vezess túl gyorsan, mert még lemarad az őrangyalod!
"Gondolkodom tehát vagyok" - akkor szőke nők nincsenek?
Egyenként a lavina hópelyhei is ártatlanok...
A férj olyan valaki, aki túl sokáig kísértette a szerencséjét.
Miért mondjuk azt, hogy "tonhal"? És miért nem mondjuk azt, hogy "csirkemadár" vagy "tehénemlős"?
Az ideális nő olyan mint a hold. Este jön, reggel megy.
Ha szép a varrás a hason, még nem biztos, hogy jól sikerült a műtét....
Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!
Ésszel él az ember - mondta a kannibál.
Kiveszem belőled a részem!
Ne lépj a fűre! - inkább szívd el...

Semmi sem olyan rossz, hogy ne tudna tovább romlani.
És akkor a férj az anyós lelkére kötötte a betontömböt és belökte a folyóba.
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy férfi nő nélkül olyan, mint egy hát púp nélkül.
Egy fecske nem csinál nyarat, de a nyár sok fecskét csinál.
Akkor higgy nőnek, ha ló legel a sírján!
Akik dolgoznak, lusták ahhoz, hogy gondolkodjanak.
Aki nem hal meg idejekorán, az megöregszik.
Aki mer, annál van a kanál.
Örvendezzünk, és legyünk hálásak, amiért Isten nem adja meg nekünk mindazt, - amit kérünk...
Az élet olyan, mint a WC-papír. Minél közelebb érsz a végéhez, annál gyorsabban fogy.
Az alkalmak sose vesznek el - amelyiket elszalasztod, azokkal majd valaki más él!
Én tetszem neked, és te nekem?
A televízió sosem helyettesítheti a jól bevált kulcslyukat.
A bajuszt miért nem szájöldöknek hívják?
Senkinek nem ajánlom a szexet, drogot és az alkoholt, de nekem bevált.
Ha a Menyországban nincs csokoládé, akkor nem megyek!
Az igazi férfiak nem pazarolják hajnövesztésre a hormonjaikat.
Az agyamban annyi jó gondolat motoszkál, hogy sosem tudok közülük akár egyet is kiválasztani.
Egy macskát mindenre megtaníthatsz, amit ő szeretne csinálni.
Azok, akik nem tudnak magukon nevetni, meghagyják ezt a feladatot másnak.
Általában mindenkit hülyének tartok, de sokakról még rosszabb a véleményem.
A víz igen szennyezett. Mára már kétszer annyi lett benne a hidrogén, mint az oxigén.
Mondd el egy vonalnak, mi az a gömb!
Minél több emberrel találkozom, annál jobban szeretem a kutyámat.
Felülírtam! Nem baj? [ I/N ]
Miért nem olvasni soha az újságokban: "Jósnő nyerte a lottófőnyereményt"?
A duda nem működik, figyeld a középső ujjamat!
Egy csapos tulajdonképpen gyógyszerész, korlátozott lehetőségekkel.
Sosem értettem, miért szopják a babák az ujjukat. Aztán megkóstoltam a bébiételt.
Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!
Az idő pénz! Ez a kupikra igaz a legjobban.
Agyhártyagyulladást nem csak a kullancsoktól lehet kapni, hanem az égő szobában is.
Ha a papok hisznek Istenben, miért van a templomokon villámhárító?
Ha nedvesedik a térded, az azt jelenti, hogy nem jól célzol.
Szervezzünk anarchiát!
Veszélyes dolog csíráztatni az atommagot.
Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés.
Ritka, mint a fehér kóla.
Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.
Örülj, ha a fele se igaz!
Ha látod ott azokat a hegyeket, akkor esni fog. Ha nem, akkor esik.
Az életben csak egy dolog szép, de az épp nem jut eszembe!

A házasság olyan bűn, hogy még az egyház is megtagadja a feloldozást.
Vigyázzunk, hogy mit akarunk! A végén még megkapjuk...
Hová teszik ki a figylemeztetést, ha rájönnek arra, hogy az anyatej rákkeltő?
Inkább csináld holnap! Ma már eleget hibáztál!
Hibás parancs vagy filenév. Álljon a sarokba!
Kérem nyomja meg a CTRL-SHIFT-ALT-DEL-PGUP-ESC-F11-et.
Apu, tudtad, hogy a mágnes nem vonzza a floppy-jaidat?
Te is mosolyognál, ha tudnád, amit Mona Lisa is tudott.
Hárman is képesek egy titkot megtartani, ha közülük legalább 2 halott.
Az egészség valószínűleg a halál leglassabb formája.
Ha jó kedved van, ne aggódj, el fog múlni.
A WORD elszáll, az írás megmarad.
Addig még sok cián lefolyik a Tiszán.
Csendesen előzz! A sofőr alszik!
Sör has, pizza hát!
Rengeteg hátránya mellett van egy csomó rossz tulajdonsága is.
Az ország déli és délutáni részén havazik.
Mindig elfelejtem névelőt.
Beethoven a zene Mozartja.
Az alkohol öl, butít és savakkal észtereket képez.
Szavaz a hejesirok pártyára!
Azt nevezzük pajtásnak, akinek pajtája van...
Ember tervez, Isten perverz.
Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.
A nők intelligensek, a Föld pedig banán alakú...
Én nem a cápáktól félek, hanem attól, hogy meg akarnak harapni.
Az ausztrál import jelentős része a tengerentúlról érkezik...
Több férfi hagyná ott a családját, ha tudná, hogyan kell összecsomagolni.

Ha te mondod és úgy van, akkor valószínű.
A tudás hatalom. Feltéve, ha a dolgot a megfelelő emberről tudjuk.
Pár kapcsolat még mindig jobb, mint a párkapcsolat.
Nem az számit, hogy szegény vagy, vagy gazdag. Csak pénzed legyen!


Van még, de gondolom egyenlőre ennyi elég... :lol:
Pár jobbat kiemeltem. Talán megtaláljátok őket... :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 14:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Külföldieknek hasznos lehet: :lol:

- One hut one Kate catch came (Van hatvankét kecském)
- Hut are row Zoe saw (Határozószó)
- Sun cow (Szánkó)
- This no all (Disznóól)
- Kate no mud touch cow one a bock Ron tool. (Két nomád tacskó van a bokron túl.)
- Beer luck! (Bírlak!)
- Tap ate a. (Tapéta.)
- Fog peace call low. (Fogpiszkáló.)
- Tape at war you one a fun. (Tépett varjú van a fán.)
- One Kate Lee bumm (Van két libám)
- All cut race (Alkatrész)
- Hot show race (Hátsórész)
- Kitchen get neck (Kicsengetnek)
- New see one up road? (Nyuszi van apród?)
- Hole one a wait say? (Hol van a WC?)
- Soul a new! (Szól anyu!)

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 26 csüt., 13:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Biztosan bennetek is felmerült néhány hasonló kérdés:

A fő kérdés:
Ha minden férfi egyforma, akkor a nők miért válogatnak annyit?

Frédi és Béni karácsonyoztak, pedig Krisztus előtt éltek?

Az űrben játszódó háborús filmekben mindig óriási robbanásokat hallunk, pedig az űrben nem terjed a hang.

Hogyan írjuk a nullát római számokkal?

Ha az összes többi bolygó holdjának van neve, a mi holdunknak miért nincs?

Miért nyomjuk erősebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van? (ez rám különösen érvényes) :-)

Mivel építik a darukat?

Miben tároljak a mindent oldo savat?

Ha fürdés után tiszták vagyunk, akkor miért kell kimosni a törülközőt?

Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt-e?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 26 csüt., 13:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Áruházban

Az elektronikai áruházban számítástechnikai eszközöket nézegettem, amikor hallottam, hogy az egyik vevő így fordult az eladóhoz:
-Tudna segíteni ? Egérpadot keresek.
-Óriási választék áll a rendelkezésére, uram-felelte az eladó készségesen, és megmutatta a keresett polcot.
-Nagyszerű-mondta a vevő, -Egy dologra még kiváncsi lennék: mind kompatibilis az én számtógépemmel?


A 8 legrosszabb dolog, ami az élet császárával történhet:

1. A spojlere fennakad egy vasúti átjáróban, miközben piros fénysorompónál mentõt elõz.
2. Amikor kopaszra nyírják, elõkerül a tarkóján egy rég elfelejtett Dolly Roll tetoválás.
3. Miközben kihajol anyázni a rokkantparkolónál, rákönyököl az ablakhúzóra és beszorul a nyaka.
4. Amikor parkolás közben rátolat vonóhorgával egy Suzukira, akkor derül ki, hogy kettõjük között volt egy beton virágváza.
5. A hibás szteroid adagolástól annyira megnõ a hónaljizma, hogy csak oldalsó középtartásban tudja tartani a karját, ráadásul hóna alá nem fér be a dezodor, ezért mindig büdös.
6. Kedvenc, két számmal kisebb bõrnadrágjában, vezetés közben kinyílik a rugós kés.
7. Az elsõ randin beszorul a sportülésbe és tûzoltók szabadítják ki.
8. Rosszul sikerül a nyakredõ piercingje, ezért úgy tarja a fejét egész nap, mintha a planetáriumban lenne.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 06 hétf., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Mára pár abszolút vicc jut: :D

- Mi az abszolút csúszós?
- Szappanos hal egy vödör takonyban!

- Mi az abszolút szerelmi csalódás?
- A vak görény rájön, hogy egy fingba volt szerelmes...


- Ki az abszolút pici?
- Aki ugrik a kilincsért!
- Aki a szőnyeg szélén ülve lóbálja a lábát!!!

- Mi az abszolút pech?
- Mikor magadba roskadsz és mellé esel!

- Mi az abszolút lehetetlen?
- Skinhead esküvőn cigányzenekar.

- Mi az abszolút igaz állítás?
- Zuhanó repülőgépen nincsenek ateisták.


- Ki az abszolút csúnya ember?
- Ha szembe jön veled az utcán, olyan, mintha menne!

- Ki az abszolút paraszt?
- Akinek a jégkrémhez is bicska kell
- Akinek traktor berreg a zsebében.
- Akinek pereg a búza a szájából

- Mi az abszolút lehetetlen?
- "Kitt, szállj ki az autóból!"

- Mi az abszolút letargia?
- Ha van kivel, van hol, van mivel, de minek???

- Ki az abszolút kitartó?
- Aki addig kacsint a tyúkszemre, míg az visszakacsint.


- Ki az abszolút depressziós?
- Aki ha virágillatot érez, elkezdi keresni a koporsót.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 08 szer., 23:26 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Hella all

Hát rengeteg vicc van végig se tom olvasni :P
De amit eddig olvastam az teccet.
Itt egy oldal igaz csak képek vannak rajta de elég klasszok,gondolom sokan is ismerik de azé leírom:
http://lol.hu

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 839 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség