Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 152 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 13 szer., 17:42 
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 06 kedd, 18:09
Hozzászólások: 3
A HV.-ben nincsen editor? Mert én nem találtam.

P.S Has got acquainted with the girl, http://cyberblady.com, how it to you? Only it is fair!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 27 pén., 16:04 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 02 hétf., 17:09
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Tata
En ugy fel eve kezdtem el egy mapot amit fol szeretnek rakni legkesobb karacsonykor.Magam jottem ra benne mindenre.A palya l es lesz.
_____________________________________________________________
Szerk.:az outlook expressel valami baj van,nem tudok küldeni csak fogadni.

_________________
Egy Windowsnál jobb oprendszer? INGYEN? Az Ubuntu linux, amely félórás, egyszerű, 10 klikkes telepítést igényel, teljesen ingyenes. Menj föl az
ubuntu.hu weboldalra, majd töltsd le, és írd ki egy üres cd-re a fáljt! Telepítsd még ma!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levi449 2007 nov. 02 pén., 13:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 08 szer., 13:37 

Csatlakozott: 2004 júl. 13 kedd, 9:38
Hozzászólások: 5
hali
Olyan problemam van a heroes V mapeditorral, hogy amikor kimentem, es kilepek az editorbol, a palya merete lecsokken 1kb-ra. Aztan meg nem tudom visszatolteni az editorba, a jatek sem ismeri fel. Gyari cd, 1.5patch +Hammers 2.1-gyel, ez van fent asszem.
Ha vki tud segiteni irjon pls


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 02 pén., 10:29 
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 07 vas., 2:55
Hozzászólások: 1
tam-tam írta:
hali
Olyan problemam van a heroes V mapeditorral, hogy amikor kimentem, es kilepek az editorbol, a palya merete lecsokken 1kb-ra. Aztan meg nem tudom visszatolteni az editorba, a jatek sem ismeri fel. Gyari cd, 1.5patch +Hammers 2.1-gyel, ez van fent asszem.
Ha vki tud segiteni irjon pls


Sziasztok! Nekem ugyanez a problémám. Tud valaki megoldást?

tam-tam, Te feladtad a próbálkozást, vagy sikerült valahogy megoldani?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 27 vas., 11:37 

Csatlakozott: 2011 márc. 08 kedd, 16:34
Hozzászólások: 8
figyeljetek hogy kéne összekapcsolni két pályát a H5-ben ,hogy egy pályát kapjunk már mint alvilág+felvilág :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Tipp a teszteléshez
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 27 szer., 22:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
h3 Na igazából az jutott eszembe pár héttel ezelőtt, a tízmillió-ixedik tesztelés után,hogy tesztelés előtt felrakom a saját kezdőseregemet egy kicsit nagyobbra,pl.még tízezer azúrsari, hogy lerövidítsem amúgy is veszteség nélkül megnyerhető[vagynem :P ] csatákat, és a még nem próbáltak előtt beteszem valamelyik várba. Különösen akkor hasznos ez ha az ember már egyszer szkriptel letiltotta a cheat menüt, és nem akarja a végre íráshibamentes szkriptet kitörölni. :wink:

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 16:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Nem vagyok nagy pályaszerkes, most csinálom a második pályámat egész életemben. Az első pályámat is a tesómnak csináltam, egy Random generált RoE pálya volt, amin csak a győzelmi feltételt és a nevet + leírást módosítottam + kezdő seregeket állítottam be. Azóta persze változott az elképzelésem a pályákkal és azok szerkesztésével kapcsolatban.
A mostani pályám sem toplistásnak készül, hamarosan befejezem és elküldöm az illetékesnek.

Hova is lehet küldeni kész pályákat? :)

Ha valaki tesztelné rajtam kívül is azok írjanak egy PM-et. Nem túl nagy pálya (M), elég 1-2 ember aki megnézi.

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Ha azt szeretnéd hogy kirakják a pályákat az oldalra, akkor jelenleg azt hiszem Krityó ebben az illetékes (legalábbis az én pályáimat ő bírálta el szigorú szabályok szerint :)). De azért inkább őt magát kérdezd meg erről, hogy van-e ideje/kedve újabb mapokat tesztelni.
Ja és dolgozd ám ki szépen mert mindenki a szép pályákat szereti! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 22:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Vagy esetleg nevezhetsz vele a pályakészítő versenyre amit elvileg hamarosan kiírnak. Csak akkor tényleg nem árt pontosan kidolgozni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 23:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Halihó, igen, hozzám fog eljutni minden H3-as térkép előbb-utóbb.
És én olyan szigorú vagyok, mint egyszer! :)
Hun már csak tudja, neki is "lepontoztam" az egyik művét - négyesre!!! :wink: (Egyébként Vologyával erősen keressük a régi helyre való feltöltés lehetőségét, nem adtam fel... sokkal gusztusosabb lenne a többi térkép mellett, nem?)
Vagy a terkepek kukac heroes ponty hardwired ponty hu -ra vagy az én e-mail címemre küldd a pályát, tesztelésre kész állapotban. 8)
Nem vagyok olyan, mint régen, de kritikára nyugodtan számíts, ha valami teszik vagy nem tetszik. :idea:

Üdv:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 7:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Köszi a segítséget.
Bár nem tudom, egy full underground pályáról van szó, de majd nagyon igyekszem! Nem egy szokványos pálya lesz. De sztorizni azt tudok :) remélem majd midenkinek tetszeni fog.

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 11 pén., 15:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 nov. 10 csüt., 19:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Oromhegyes
Üdv.
Valaki tudna nekem segíteni Heroes of Might & Magic 6 map editorral kapcsolatban?
Van egy régi szokásom, miszerint minden Heroes epizódhoz csinálok egy igen nehéz, és nagyon színvonalas 6-8 személyes pályát. Nagy rajongók vagyunk a többiekkel, és szeretjük a nehéz multit.
A hivatalos oldalon már elolvastam a guidet, de abban alig van valami ami számomra hasznos. Mert csak az alapokat írja le, amiket már a régebbi editorokból is tudok.
Elég sok fontos dolgot kihagytak, pl a kamera beállítások. A kamera a Pokolnál bele zuhan a várba, mivel egy lávával teli kráter van alatta, és semmit sem tudok vele kezdeni. De ha feljebb megyek a térképen újra beáll normál magasságba. Had ne mondjam mennyire idegesítő hogy piruettezik a kamera.
Valamint nem lehet beállítani, hogy egy semleges csapat okvetlen csatlakozzon. Hiába állítom be neki a legbarátságosabb viselkedést, egyszerűen bántani akarja a fejem.
És a semleges sereg. Beállítom, hogy több fajta lény legyen, de nem tudok más típusokat berakni, az alap mellé.
Végezetül azt szeretném tudni, hogy a kisebb populációt adó épületeket be lehet-e állítani, hogy olyan legyen a típusa, mint a területet birtokló játékos (ez kezdésnél lenne hasznos, hogy ne menjen a nyersi arra, hogy átformálják).
Egyenlőre csak ennyi.
Megköszönném, ha valaki tudna segíteni, mert már nagyon szeretnénk játszani a többiekkel a pályámon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 152 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség