Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 05 hétf., 23:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szevasztok!

Hát, elég fura helyzetben vagyok, amikor ide írok.
Személyeskedni nem akarok, de asszem, elfogadjátok a véleményemet a pályás ügyekben többé-kevésbé :?:
Amikor én kezdtem (magam jelentkeztem Menyusnál, amikor leteszteltem úgy 15 térképet, amiről pár mondatos véleményeket írtam, tehát szent őrültként Copyright by Beorn:)), az volt az elképzelésem, hogy első a SZÍNVONAL. Ennek szellemében gyenge térképek nem kerülhettek fel a honlapra, Mugger és én voltunk a szigorú cerberusok! Néha nem volt könnyű elmondani, hogy cimbora, ez kevés ide, stb. Volt, akinek az anyukája írt vissza, hogy igazán elfogadhattuk volna a kisfia térképét! :shock:
Amikor szétváltunk Muggerrel, a H4 ugyanezen szellemben folytatódott tovább, látható is az eredmény, a H4-es térképek mind klasszak és szépen teszteltek. A H2-nél már nem ment ilyen simán a dolog, későn indult el a pályafeltevés, kevés térképpel és akkoriban tűnt el Menyus...

Amikor én egy időre átadtam a stafétabotot Papesznek, nem nagyon csorbult a H3-tesztelés, csak lassult :wink: ! Később Papesz eltűnt, visszaálltam a kerékvágásba én, de aztán Menyus is eltűnt és betelt a pohár.
Pedig ha hiszitek, ha nem, igen szépen fejlődő pályakészítőink voltak-vannak, akik zöme megfogadta a tanácsainkat. Így lettek a szépen kidolgozott, sztorival bíró, azt helyesen leíró, kiegyensúlyozott térképek és a játékosok szavazása jól egybecsengett az én értékelésemmel.

Az egész régmúlt-idézés célja csupán az volt, hogy éreztessem, szerintem akkor lesz újra tesztelés, ha egy, azaz egy ember vállalja magára legalább Heroes-részenként az összes tesztelés koordinálását! Minden más esetben elvész a sok bába közt a gyerek, lásd Hellbloodnál is van 10 felhalmozódott pálya, mégsem történt semmi! Hozzám befutott pár térkép a régi pályabeküldős link miatt, ezekből időnként szemezgettem, ha volt időm, és a szerkesztővel mindig meg is beszéltük, mit hogyan lehetnek javítgatni.
Én azt vallom, hogy nincs dühítőbb, mintha egy térképet szerkesztési hibából a 3/4-énél abba kell hagyni! Egy ilyet újra nem kezdenék...
Na, ilyenek lennének, ne kerteljünk, mert most mindenki beküldi a mindenféle állapotban leledző pályáját, csak hogy felkerüljön a neve.
Mégiscsak kellene valami rendszert vinni ebbe, nem?

A jelentkezőnek szívesen adok tanácsot, ha megkér rá, mit hogyan kell csinálni, ahogy ezt GJodie-nak is felajánlottam.
Azért valaki 20 éven felül kellene :twisted: , aki már érett a felelősségteljes melóhoz! :idea:

Na, bocs, ha megint nagyon elmerengtem volna, öregember lévén megtehetem (éppen átestem a 30-on!) :wink: !

Jóccakát, Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 9:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hali, Krityó ecsém, én meg télen leszek 37! :lol: :lol: :lol:

De komolyra, és ON-ra fordítva a szót:

Amíg a szentember elő nem kerül, hogy magára vállalja a hazai Heroes 3 (meg persze 4, és remélhetőleg hamarosan az 5) élet keresztjének cipelését, szerintem csak a tegnap este, a munkaidőm lejárta előtti gyorsan fórumra vetett kis ötletemet kéne bevezetni. Sajnos én totál láma vagyok a honlapkészítéshez, úgyhogy nem tudom, mekkkora meló lenne megvalósítani az alábbiakat. Tehát bővebben:

A lelkes pályakészítők elküldhetnék a pályájukat, de minimum egy txt szöveget kelljen csatolni a remekművükhöz, amiben leírják, hogy melyik kiegészítő szükséges az alkotásukhoz, milyen méretű, és nagyjából miről szól (pl. "Ez egy XL-es méretű 6 szereplős multiplayer pálya, ahol mindenki egyenlő esélyekkel indul, és a cél a Mágikus Söröskrigli megszerzése...").

A pályákat az alkotó nevével ellátva a TESZTELELEN pályák szekcióba tenné fel Vologya mester, aki magára vállalta a honlap frissítését. Minden pályához hozzá lehetne szólnia annak, aki regisztráltatta magát a fórumon, tehát névvel ellátott megjegyzéseket láthatnánk a részletekre kattintva. A hozzászólások lehetnének bármik, a "nekem nagyon bejött, mindenkinek ajánlom" megjegyzéstől kezdve a részletes kritikáig minden, ami csak belefér. PLUSZ mindenki adhatna rá pontszámot, mint a régi pályáknál, és ebből állna össze egy százalékos értékelés.

Ez után, ha a pályakészítő felvállalja, akkor a hozzászólások alapján javítaná a pályáját, ami újra elküldve az immár a VÉGLEGES (esetleg JAVÍTOTT) pályák közé kerülne, továbbra is magára vállalva a plepsz megjegyzéseinek rettentő súlyát. Mindezzel el lehetne kerülni azt, hogy egyetlen embert (vagy párat) terheljen a tavaly október óta felgyűlt többezer pálya letesztelésének nyűgje, de azt is, hogy név nélkül le lehessen ugatni okkal, vagy ok nélkül bárki alkotását. Ezen kívül a kezdő próbálkozók rögtön látnák (esetleg más pályáinak a bírálatából is), hogy mire kell odafigyelni a saját remekművük megalkotásánál.

Nem tudom, ki az operátor itt a Heroes Magyarországon, és mennyire lenne gond mindezt megcsinálni, de ezzel szerintem ki lehetne húzni ezen áldatlan állapot méregfogát (huhh, ez nem volt valami magyarilag szerkesztett mondat :lol: ).

Hmmmm :?: Vologya :?: Vélemény :?: Bármi :?: Bárki :?:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 10:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Van kb.3 pályatesztelésem, amit még Mugger felrakott az akkori topicba. Ezeket tudom küldeni Vologyának, ha felrakja valahova. Aztán majd jön a többi. Egy-két pálya készítőjével már régebben konzultáltam, így a nagyobb hibák javítva vannak. Én szeretnék a Teszterünk lenni, de ehhez az kellene, hogy a felrakás megfelelően menjen, tudjanak arról, hogy nekem küldjék a mapokat, meg ilyenek.
Vologya: vizsga miatt nem értem rá.
Krityó: már 21 vagyok, pont (talán) megfelelve a munkára.

Üdv mindenkinek, s lelkesült mapolást, mert idővel minden megoldódik!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 12:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Hell, már megbeszéltük korábban, tényleg megfelelsz, ha csinálod!

És nem diablózol vagy mit csinálsz! :twisted:

Nincs semmi bajom veled, te is tudod! :)

Üdv, Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 13:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Tudom, Te is jó fej vagy. Meg jó játékos. De azért egy-két pályán megelőztelek. :D Empire2, Bloodthirsty. S ez nekem sokat jelent.
Egy időre leálltam a Diablo2vel. Sok pálya vár a meghódítására. Meg a versenyek...

Remélem hamarosan már olvashatod az értékeléseimet.

Szia, Hellblood

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 13:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hellblood!

Belegondoltál, mit vállalsz magadra? Többezer fanatikus Heroes rajongó fogja rád ömleszteni az ilyen-olyan minőségű pályáját, és mind itt fog sírni, hogy miért nincs még letesztelve! :lol: :lol: :lol: :lol:

De én drukkolok neked! Ugyan Krityót nem lehet pótolni (NEM, ezt most nem azért mondom, mert szeretném, ha az én pályámról jó értekezést adna, NEM) :lol: :lol: :lol: , de jól jönne már valami helyettesítő segédszent!!!

Úgyhogy: Hajrá Marinéni (ja nem: Hellblood! :lol: :lol: )

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 14:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Hát fiúk ez a Helblood-s ötlet nem épp válasz és kulcs a mi problémánkra. Egyrészt sokan piszkálják a pályákkal, hogy a nagyon régen elküldött pályát sem rak ki, másrészt azt a temérdek sok pályát nem lehet csak úgy kijavítani egy embernek, vajon hány tucat (esetleg száz) pálya küldetett el és merült a feledésbe ?.
Még mnidíg nincs meg szerintem a válasz, s higgyétek el én is filózom, de mégis Beorn ötletét tartom a legjobbnak, kikéne próbálni ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 19:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Holnap igyekszem reagálni az észrevételekre, de nem vagyok jól, ezért most elmegyek lefeküdni! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 07 szer., 9:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Nem kellett volna annyira bevodkázni, Vologya! :lol: :lol: :lol:

Igen, én is Beorn ötletét tartom a legjobbnak! :lol: :lol: :lol:

Kérlek, Vologya, szólj a néphez!

Na jó, komolyra fordítva: Szerintetek (és itt most a honlap üzemeltetőit értem ez alatt) van esély az ötletem megvalósítására, vagy valami hasonlóra, amikor végül is a pályát letöltők tesztelik a feltett pályákat? Vagy ez túl nagy munka lenne?

off: Tegnap vettem végre egy Space Marine Dreadnought-t! Tök állat! Űrgárdista egységeim ismét erősebbek lettek, úgyhogy most kénytelen leszek kicsit az orkokat felnyomni valamivel. Bocsi, ennek ki KELLET jönnie... :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 07 szer., 9:45 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
hello!
Miért nem lehet kirakni a még le nem tesztelt pályákat, mondjuk egy "még nem tesztelt" menü alá? Akik letöltik,és játszanak vele, rögtön tesztelik is, és itt a fórumban beírják a tapasztalatokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 07 szer., 11:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Beorn: Mégha csak a vodka lett volna a bűnös... :shock: Sajnos komolyabb problémáim vannak... :(

Jelenleg az oldal szerkesztését Gepy végzi. Holnap tudok vele konzultálni és véglegesíteni a tesztelt illetve teszteletlen térképek feltöltési lehetőségeit. Én azt látom megoldhatónak, hogy ha rákattintasz a bal oldali menüben a Térképekre, akkor feljön egy olyan választási lehetőség, hogy tesztelt térképek illetve teszteletlen térképek. Minden 2005 augusztustól hozzám küldött térkép a teszteletlen részbe kerül (kivéve a tieid!), majd onnan mindenki letöltögetheti és itt a fórumon véleményezheti... A szerkesztő ezek alapján javíthat és ha a térkép mindenki szerint annyira ki lett javítva, hogy átkerülhet a tesztelt térképek közé, akkor áttesszük oda értékeléssel együtt. Ha pedig úgy érzitek, hogy egy adott térkép nem üti meg azt a színvonalat, akkor marad a teszteletlen mappok között, de legalább kinn lesz az oldalon! Remélem ez így mindenkinek megfelelő, sajnos én ez ügyben többet tenni nem tudok! Várom a véleményeteket! Hellblood és bárki más, (akár Krityó is) pedig emellett, HA VAN IDEJE nyugodtan tesztelgethet kedvére! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 07 szer., 13:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Hali Srácok, én kizárólag hobbiból vállalok el továbbra is térképeket, időlimit nélkül, viszont akkor azt végigcsinálom.
(Lefordítva: csak a nekem tetsző dolgokhoz nyúlok! :twisted: )

A többi Hellblood-é lesz meg a többieké, bár szerintem majd Hell véleményének markánsan meg kell jelennie, kiemelkedve a többi közül - egyfajta iránymutatóként.

Várom a termést, csemegézni fogok belőle, amint Beorn pályáját, a 6. elem címűt :lol: lefikáztam már a sárga földig!!!! :D :D :D

Csáó, Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 07 szer., 14:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Magyarán mikortól lehet küldözgetni a műveket ?, vmi rendszer azért kéne nem ?, Mert sokunk egyből küldi és küldi a pályát aztán megtehelősik a rendszer (freemail stb).
Gepy-nek uncsi meló lesz az fix.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 07 szer., 16:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Tobi: Már korábban írtam, hogy pályafrissítések havonta várhatóak... Amint beszéltem Gepyvel és megcsinálta az elképzelésem, azonnal kikerülnek a nálam lévő H2, H3 és H4 pályák. A műveket pedig folymatosan lehet küldeni a vologya@heroes.hardwired.hu mail címre! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 10:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Szenzációs! Hurrá!!!! >> nagyon örül <<

Hellblood: nagyon szeretném, ha tényleg Te lehetnél az egyik olyan iránymutató teszter, akinek a gondolataira az adott pálya kapcsán tényleg odafigyelnek az emberek, szívesen elolvassák, és az építő jellegű kritikák hatására kijavítják azt. Egyébként én is szívesen meg-megnézegetek majd pályákat, még ha nem is a teljes végigjátszás miatt, hanem azért, hogy szépészetileg jól leszóljam... :lol:

Véleményem szerint ugyanis a jó pálya csak egy dolog, nem árt, ha szép is, és vizuális kéjhömpölyt okoz a vele való játék. Azért olyan trék az én pályáim... :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
No, nyugtával szidd a pályádat, mert még eggyet sem láttunk tőled :), megtisztelhetnél minket vele, s talán még elnyered az év pálya szerkesztő címét :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 15:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Tobi írta:
Hát fiúk ez a Helblood-s ötlet nem épp válasz és kulcs a mi problémánkra. Egyrészt sokan piszkálják a pályákkal, hogy a nagyon régen elküldött pályát sem rak ki, másrészt azt a temérdek sok pályát nem lehet csak úgy kijavítani egy embernek, vajon hány tucat (esetleg száz) pálya küldetett el és merült a feledésbe ?.
Még mnidíg nincs meg szerintem a válasz, s higgyétek el én is filózom, de mégis Beorn ötletét tartom a legjobbnak, kikéne próbálni ?

Hali!

CSAK 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PÁLYÁT KAPTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Tobi!

Azért volt a végén a :lol: , mert csak :lol: -nek volt szánva!

Egyébként pályáim a Heroes Tower honlapon tekinthetők meg: http://heroes-tower.uw.hu/modules.php?name=Downloads
(mert sajnos Vologya még csak most aktivizálta magát) és mindezt nem azért írtam, hogy az én pályáim olyan hűdefasza szépek, csupán igyekszem, igyekszem.... :lol:
És szeretem a szép pályákat, percekig el tudok nézegetni valami eredeti, ötletes, vizuális kéjhömpölynek beillő megoldást, ami sajnos nem nekem jutott az eszembe. :lol:

Pl. H4-ben ugye ott van a Dragon-os meg az angyalkás pálya. Erről több szót nem ejtenék, úgy állatkirály az, aki készítette.
H3-ban volt több pálya is, csak amilyen rövid az agyam, már nem emlékszem a nevükre. Az egyikben volt egy szökőkutakkal körbevett rész, ahol töredék utakkal írt ki a készítő rúnákat a földre, egy másikban egy megakirály virágos partoldal volt, ami megfogott, illetve egy vízre telepített lagúnasor... Úgyhogy éljen a vizuális élmény is a pálya játszhatósága mellett!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Bocsi, ez lemaradt:

Hellblood!

Kitartás, bízunk benned, ha megvalósul a mindenki tesztelheti mindenki pályáját ötlet, jöhetnek a mélyanalízisnek beillő kritikák! Lehetnél pl. olyan, mint az RPG.hu-n Attila, akinek a véleményére már odafigyelnek az emberek...

Szerintem a pályák száma meg csak félreértésekből adódik, elterjedt, hogy neked már mennyi pályát elküldtek, és a gaz Hellblood meg rá se sz*rt. :lol: Fel se vedd az ilyeneket, de jól mutatna, ha azt a 10 pályát már a Te értékeléseddel lehetne felpakolnia Vologyának. :twisted:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 19:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
ez is szomorú, amint kijavítom a szövegeket, küldöm a mapsokat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség