Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 10 hétf., 15:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Nekem lassan már az az érzésem, hogy nem sok értelme van. Miután Vologyával itt nagy ovációba kezdtünk, hogy milyen király ötlet az (amit egyébként én találtam ki :lol: ), hogy lesz egy tesztelt pályák szekció, meg egy nem tesztelt szekció, és a népek egymás pályáit tesztelhetik, és véleményt alkothatnak, hogy na... azután meg... Hátevvan. Szerintem ne görcsölj itt a Heroes tagságra. Üzemeld be a saját honlapodat, valósítsd meg ott az általam kitaláltat (ezennel rád ruházom a jogokat :lol: ), és akkor az lesz a hivatalos Heroes pálya feltevő hely. Ide meg majd eljárunk hülyeségeket írogatni... :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 10 hétf., 15:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Oké. Ha mást nem lehet tenni, ez is megteszi.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 7:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy ilyen jól elvagytok egymással! (Beorn-Hellblood) Az ember próbál a sz@rból várat építeni, de nektek semmi sem tetszik... :? Reklámozzátok a saját és a konkurrencia oldalait bátran, kibicnek semmi sem drága! :shock:

Beorn: A Codexed 2.0-ás változatát lehet letölteni a honlapról, 2.1-est én nem kaptam, de csak akkor küldd el, ha nem csak helyesírási hibák lettek kijavítva benne! :?

Hellblood: Szerintem csinosítsd a honlapod, csinálj térkép szekciót, véleményezési lehetőséget, valamint tedd ki oda a H3-mas térképeket és játssz a kedvenc játékaiddal... Mivel én nem tudok dönteni a Team tagságodról, csak ez marad lehetőségnek neked! :?

Komolyan gondoltam, amit írtam, de remélem azért nincs harag! De le kellett írnom, amit gondolok... :shock: Mi már Gepyvel nem tudunk többet csinálni ezzel a r....t oldallal! :? Éljen a KONKURRENCIA!!! :roll:

Azért ettől függetlenül aki akarja, továbbra is küldheti a térképeit, felrakjuk az oldalra TESZTELETLENÜL! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 9:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Vologya!

Kicsit kevesebb flame-el, ha lehet! Eddig SEM arról volt szó, hogy sz@r, amit csináltok, ha elolvasod, mindenhová odaírtam, hogy nem Titeket akarlak hibáztatni! És ezt én is halálosan komolyan gondoltam. Megbeszéltük már, hogy Te személy szerint nem értesz a netbuzeráláshoz, mint ahogy én sem. Nem azért sírok (sírunk), mert nem tetszik amit látunk, hanem azért, mert nincs olyan, aki tudna nektek segíteni. Ez így sajnos nagyon kevés, és ezen a tényen meg lehet sértődni, csak éppen nem érdemes. Én csak azt sajnálom, hogy itt ez a remek oldal, ami a Heroes társadalom központja volt, és lehetne is, ha végre valaki foglalkozna vele. És most ismét nem Titeket akarlak bántani, mert már ezt is tisztáztuk, hogy ki miért nem ér rá. De azért a véleményünket hagy mondjuk már el! Nem értem, hogy ha Hellblood szeretné is csinálni a térképszekciót, szemmel láthatólag ideje is van rá (lásd a saját honlapja csinosítgatása), akkor mi a francért nem lehet megengedni neki, hogy legalább egy próbát tegyen?! Ha nem jól csinálja, úgy is leugatást kap érte, de ha még is jó lesz, akkor meg én leszek az első, aki sz@rrá dícsérem érte! Nem látok a kulisszák mögé, nem tudom, ki a főfelelős, miért halódik itt minden, miért nem lehetett folytatni a pályák feltevését, miért kell a Letöltéseknél csak annyinak szerepelnie a helpben, mint ami a címe? Gondolom egy dolog miatt: időhiány, emberhiány! De könyörgöm! Ha már van egy önként vállalkozó, akkor miért nem lehet odaengedni őt is, hogy barkácsoljon?! Ezért sírunk.

A konkurenciázás meg jó magyar szokás. Ahelyett, hogy egyik fórumról linkek vezetnének a többihez, mindenki szépen fejlesztgeti a saját kis honlapját, ezer helyről le lehet tölteni ugyanazt, ahelyett, hogy mindenki csak egy-két dologgal foglalkozna, és a többi csak linkek formájában szerepelne. Valahogy az emberek nem képesek elismerni mások munkáját, és ha valahol jobban megoldják ugyan azt, akkor is le kell fikázni. És most itt nem megyek bele összehasonlító elemzésekbe, mert abból megint csak sértődések lennének!

Könyörgöm, értsétek már meg, hogy nem az a célom (célunk), hogy megdöglesszük ezt az oldalt, nem azért vetettem fel Hellbloodnak végső elkeseredésemben, hogy majd az ő honlapján frissítjük a térképeket, hanem az, mert szeretném EZT életben tartani, életben látni akkor is, amikor majd a Heroes 5 második (harmadik) kiegészítője jelenik meg!!!!!

No, lehet, hogy nem volt túl jól szerkesztett, meg összefüggő mindaz, amit fenn leírtam, de túl kéne már lépni azon, hogy mindenki mindenért megsértődik! És ha nem tudtok ennél többet tenni, mert nincs rá időtök / nincs hozzá kedvetek / akármi, akkor mi a f@szért nem lehet feltenni egy álláshirdetés-szerűséget akár itt is, hogy "magyarország legismertetbb Heroes honlapjához keresünk lelkes, hozzáértő operátorokat, erre és erre a munkakörre"?! Az RPG.hun már bevált egyszer! Mindenki megunja egy idő után, amit csinál hosszú-hosszú éveken át, de akkor tessék gondoskodni az utánpótlásról! Nem hiszem el, hogy a majdnem 2000 regisztrált fórumozó közül nem akadna egyetlen egy sem, aki szíves örömest elvállalná ezt a feladatot, pusztán a dicsőség kedvéért!!!!!

No. Mindenesetre még egyszer elnézést kérek Tőletek, ha esetleg az előző, vagy akár ezen hozzászólásomban megbántottalak volna. Csak a keserűség szólt belőlem!

Üdv és Brummmm!

ui.: Jó, hogy leszóltam Vologyát, hogy miért flame-el, amikor az enyém sem egy nyugodt hangvételű hozzászólásra sikeredett! Bocsi, Bátor Harcosmester! :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 15:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Beorn: Félreértettél!!! Én nem sértődtem meg, csupán a véleményem írtam meg, (lehet, hogy kissé erős hangnemben, de ezért elnézést kértem a hozzászólásom végén!) azt próbáltam meg ecsetelni, hogy azzal nem oldotok meg semmit, ha más oldalán csináltok meg dolgokat! :? De ha szerintetek ez a megoldás, akkor CSINÁLJÁTOK! Sem rajtam, sem Gepyn - a jelenleg aktív tagokon - nem múlik az, hogy Hellblood team tag lesz vagy sem! Az oldal teljes szerver hozzáférésének elérési lehetőségei MENYUS kezében vannak (kivéve a feltöltéseket), ezért túl sok fejlesztésre lehetőségünk nincs!!! Én személy szerint örülök annak, hogy a fórum és a versenyek még működnek! :P Hiába a 2000 regisztrált felhasználó, ha abból csak 100-150 aktív tag van és hiába szereznék belőlük utánpótlást, ha nem tudok jogokat adni az oldalon az illetőnek!!! :? (Az utánpótlásra azért van példa, Laca vette át tőlem a H3 támadás verseny vezetését és csinálását... De ezt is csak azért lehetett átadni, mert az eredmények feltöltésére van lehetőségünk!) :shock: Azzal kell megelégedni, ami van! SAJNOS!!! :? Ez egy patt helyzet, hacsak a Heroes társadalom meg nem keresi Menyust és erőszakkal rá nem veszi, hogy csináljon valamit vagy adja át a hozzáférési jogokat... :shock: Nekem ez nem sikerült, de ha sikerült is volna, a html, php szerkesztéshez nem értek... :roll: Bár akkor legalább a remény élne, hogy valaki csinálhatná... A keserű szájíz azóta bennem is megvan, amióta Krityó és Mugger kivált az aktív szerepvállalásból... :? Nem tudom, hogy rám mikor kerül a sor, de majd kiderül, hogy milyen messze van a vég! :cry: Még 1x részemről sem feléd, sem Hellblood felé NINCS HARAG ÉS NEM IS VOLT! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Offé!

Megértve, és én is elnézést kérek Tőled!

És Menyust miért nem lehet megtalálni? Nincs e-mail címe, telefonszáma, nem ismeri senki, akár a régiek közül is, vagy elbújdosott remete-magányba? Vagy csak nem törődik semmivel és senkivel? Hisz ő az oldal felelőse? Nem lehet megvesztegetni, megfenyegetni, akármi? :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 15:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Vogyikám: Vagy inkább milyen közel az új kezdet!!! 8)
Hiszen már aktívan tesztelik a Heroes 5-öt!!! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 15:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Beorn: Menyus egyetemista és saját üzletet építget... Emellett már nem jut idő a hobbiból létrehozott Heroes oldalra... Elérni néha el tudom érni telefonon, de nem mindig tudok tőle kisajtolni valami értelmeset... Főleg nem tudom elérni, hogy bármit csináljon az oldalon! :? És bevallom férfiasan, hogy belefáradtam a könyörgésbe, kérésekbe és állandó telefonálgatásokba... Már egy jó ideje csak akkor keresem, ha végszükség van... Soxor sikertelenül... :? Sajnos ez van! :?

Nimbus: A H5 közel van ugyan, de hol beszélhetünk itt új kezdetről? El sem hiszitek, hogy egy BB, tábor vagy offline verseny mekkora erőfeszítésbe kerül... És mindezt csak azért csináljuk, hogy az a néhány játékos, aki a Heroes világ megszállottja jól érezze magát! :wink: Mindezt hobbiból... :shock:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 15:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hoppá!

Ez így nagyon, de nagyon sz@r!!!!! :cry: :cry: :cry:

Azt hiszem, a Kishercegben volt valami olyan mondás, hogy az ember felelősséget tartozik azért, amit megszelíditett. Ha én kiadok a kezemből egy alapozási tervet, azért húsz év mulva is felelősséggel tartozom! Tehát Menyus, ha létrehozta ezt a fórumot, akkor mindaddig, amíg be nem zárja az egészet, felelősséggel tartozna érte! Elvileg... De legalább arra vehetné a fáradtságot, hogy átadja a "kulcsot" valakinek.

Nem értem, miért jó ez neki?
A.) már nem érdekli az egész, akkor miért nem passzolja le az egészet, ami számára teher?
B.) JELENLEG nem érdekli az egész, de távlati céljai vannak az oldallal (pl. Heroes pályáknak álcázott titkos kémdokumentációk felpakolása :lol: ), akkor meg miért nem nevez ki valakit helyettesnek?
C.) simán belesz@rik az egészbe, de akkor meg mit görcsölünk itt a Heroes Magyarország megmentésén?

Miért kezd el rögtön mindenki harapni, ha más honlapokat emlegetünk?

Ha ezt a kialakult patthelyzetet tényleg nem lehet megoldani, akkor hagyjuk a francba az egészet, és költözzünk át másik honlapra!!! De komolyan! Szerintem Mugger oldalán, a Toweren, vagy Hellbloodnál meg lehetne szervezni, kevés erőfeszítéssel, mindazt, ami itt kezd elhalni! Mert a roh@dt életbe: KELL EGY HEROS HONLAP!!!!!!!!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 17:40 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Hát, hogy valamennyire én is hozzászóljak a dologhoz:

Asszem, hogy ezen a kb. 6 éve működő heroes oldalon, a meglévő
anyagok mellett 3 érték van, a Versenyek és a Fórum és az idelátogató
közönség! A Fórum karbantartása nem kis feladat (ami már több
moderátor munkáját tenné szükségessé), tudomásom szerint jelenleg
Vologya pucolgatja a legszemetszúróbb vadhajtásokat.
A másik a Versenyek és Toplisták:
Ezek fenntartása 5(!) ember FOLYAMATOS munkájának eredménye,
név szerint: H2-Vologya, H3-KTibsza,Laca H4,Vártípusok,
Küldetések-Lzo, H3 Támadás:Laca, Toplisták frissítése: Teqesz

És a legfontosabb érték a sokezer idelátogató heroesfan! Ezt egy
bármilyen jó másik heroesoldal alapításával sem lehet helyettesíteni.
Kiváncsi lennék mondjuk Hellblood letöltési statisztikáira, de
szerintem TÖREDÉKE ennek a jelen pill. egyáltalán nem ideálisan működő
oldalénak. Ugyanez érvényes a "towerre" is, napi 2-300 oldalletöltés
szintén nem konkurencia. A magam tízes létszámáról nem is szóltam
semmit sem! :)

Nos a lényeg: Egy jól működő heroesoldalhoz szerintem, egy profi és
aktív(!!!) html huszáron kívül jónéhány folyamatosan bedolgozó csapattag
és párezer látogató szükségeltetik! Ha bármelyik is hiányzik, az oldal
nem fog normálisan működni. Bármelyik másik oldalról TÖBB feltétel
IS hiányzik, innen CSAK egy!!!:) :) :) Azt az egyet azonban, mivel
pont a hal fejéről van szó, nem könnyű ignorálni! Nem beszélve arról,
az oldalnak otthont adó hardwired -es illetékesekkel SEM tul könnyű
zöldágra vergődni, bármilyen ügyről legyen is szó! Egy szottyadt
hardwiredes email cím változás is alig megoldható feladat elé állította
őket! :)

Én két hosszútávú alternatívát látok:

- vagy sikerül megszabadítani az oldalt a Menyus féle ballaszttól, s
megtalálva megfelelő alkalmas embert új vért csöpögtetni az öreg testbe.

- vagy Vologya és Gepy is bemondja az unalmast s hamvába hal az egész.

A máshol létrehozásnak nem látom reális értelmét, legalábbis nem ismerek olyan embert, akinek ez ne haladná meg a képességeit és lehetőségeit! :(

Üdv. Mugger


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 okt. 11 kedd, 21:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 20:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 13 szomb., 22:42
Hozzászólások: 624
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs
Szomorúan olvastam a fent leírtakat. :cry:
Tényleg ennyire nagy a gond? :shock:
A fanatizmus valóban kevés, ha az ember privát életét, idejét elveszi egy oldal folyamatos üzemeltetése.
Nagyon sajnálnám, ha - miután végre rátaláltam erre az oldalra - egyszercsak megszünne.
:roll:

_________________
A három legnehezebb dolog az életben: bízni, hinni, megbocsátani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 11 kedd, 21:46 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

GJodie: Ennyire azért talán nem súlyos a helyzet, elvegetál már egy ideje az oldal érdemleges html fejlesztés nélkül is, ezek után is el fog! :) Talán Vologya és a többiek heroikus küzdelme elég lesz az alapműködés fenntartásához. Reméljük!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 12 szer., 9:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
<nagy sóhaj>

Akkor két út maradt, mert a vegetálás ugyan jóideig lehetséges, de mi lesz, majd amikor mindenki Heroes 5 térképeket akar feltöltögetni?

A.) Menyus aktiválása, a jogok átadásának kérlelése, meggyőzése, megvesztegetése, stb... Erre csak azok képesek, akik egyáltalán ismerik őt, tehát valszeg a régi motoros HTeam tagok. Csak ez, a leírtak szerint, nehezebb dolog, mint mondjuk a Mount Everest megmászása egy szál fürdőgatyóban... :wink:

B.) Amit már említettem. Az átköltözésen azt értettem, hogy mindenki áthurcolkodik egy tetszőleges másik oldalra, és ha itt még van élet, a fórum részt egy egyszerű linkkel meg lehet oldani. Hiszen az itteni szent emberek (hála nékik) bárhol működhetnek, és csak egy főatyaúristen oldaltulajdonos kell, aki mindenre ránéz egy kicsit, és kiadja a megfelelő embereknek a szükséges aljogokat. Mert ugye - mint végre számomra is világossá tette Vologya - itt csak az a hiba, hogy a jogosultságok hiányoznak. Ezek meglétével már lehetne toborozni, lehetne olyan új vért bevonni a munkába, aki lelkesedik is egy csöppet az oldal üzemben tartásáért.

Reménykedjünk, reménykedjünk, mert a H5 megjelenése egyre közelít!

Azért kiváncsi lennék, hogy a közel 2000 tag közül hányan olvasták el mindazt, ami ebben a topicban született?

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 12 szer., 13:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Abban biztos lehetsz, hogy én végigolvastam.
Az én oldalam pedig nem olyan látogatott (átlag heti 30-50), hogy helyettesítse pl ezt. A mögötte állók száma is csak egy fő. :D
S nem tervezem, hogy ez a szám nőni fog.

Szia

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 17 hétf., 16:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Nagyon lassan halad ez a nagy változás... Menyus iparkodhatna egy kicsit jobban is, bár az is lehet, hogy már rég elfeledte az egészet! :cry:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 18 kedd, 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Lehet, sőt biztos vagyok benne. Ez van. C'est la vie! (asszem)

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 11 kedd, 7:53 

Csatlakozott: 2006 ápr. 10 hétf., 7:36
Hozzászólások: 5
Hali mindenkinek!

Szerintem ezzel csak araszolgattok. Szólíts fel pár igazán jó pályaszerkesztőt, 1 történetírót és egy pár tesztert. Annyi pályakészítőt hívj össze, amennyi mapos lesz a küldetés. Ha megvannak az emberek, a történetíró történetét valósítsák meg a szerkesztők. Ha kész vannak a mapok, egymásét javítgassátok. Azután jönnek a teszterek, akik egyesével letesztelik egyessével a pályákat. Ha minden rendben van, össze lehet kapcsolni a mapokat. De ahoz, hogy meglegyenek az embereid erre a feladatra, fel kell őket szólítanod. Tartalék emberek sem ártanak, esetleg a többi is csinálhatná, amíg annak az egy embernek dolga van (pl.: vizsgázik, nyaral...). Ha megvan ez a kampány, akkor az összefort csapatot fel lehet kérni, hogy teszeljék és javítsák a túl sok küldött hibás mapot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 11 kedd, 8:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
És amikor már teljesen elmerült a kezed a biliben, húzd ki s pánikszerűen mosd meg! :) :) :)

Jelezném, hogy itt CSAK és KIZÁRÓLAG kérni lehet - azt is szerényen, mint az árvácska a botanikuskerben -, felszólítani honvédségi latrinaásáskor kell bárkit is, itt nem hiszem, hogy erre bárkinek joga lenne! :) :) :) Szerencsére!!!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2006 ápr. 11 kedd, 9:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 11 kedd, 8:38 

Csatlakozott: 2006 ápr. 10 hétf., 7:36
Hozzászólások: 5
Szerintem érdemes lenne egy új honlapot építeni. A főmoderátor rengeteg moderátori jogot adna a többi honlapkészítő egyénnek. A főmoderátor lehetne több személy. És egyik sem egyénieskedik és változtatja meg a jelszót. A tagoknak lehetne egyéni személyük is, amelyek a legmagasabb moderátori jogokat kapnák. A fórumot egy linkkel át lehetne vinni és kellene egy ember, aki a fórumon lévő inaktív tagokat kidobná (Pl.: Egy hónap alatt nem kattint arra linkre, amit e-mailban elküldtek, akkor törlésre kerül). A versenyrészt egyszerűen kimásolni, majd átvinni és azon a részen dolgozhatna az a bizonyos 5 ember (esetleg több), hogy mindig friss legyen.

Ja és elnézést az előző üzenetért, nem aktuális témához kapcsolódik.
:oops: És boccs mégyeszer, nem felszólítani akarok, csak tanácsokat osztok. És a bilsis rész, nem teljesen tszta elöttem... :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 11 kedd, 8:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Nekem van egy álmom! :) :) :)
Az egyáltalán nem az, mint a Tiéd! :) :) :)

Még jó, hogy felszólítani nem akarsz, tanácsosztogatásra pedig nem igen szorul itt rá senki!!! Én azt hiszem ez a honlap úgy jó, ahogy van, én legalábbis szeretem ( :lol: )és NEM hiszem, hogy szükség lenne a Versenyek bárhová másolására és az egyéb ötleteidre.

Az azért nagyon tetszik, hogy még véletlenül sem írtad, hogy TE mit tennél azért, hogy az oldal jobb legyen, észt osztani, mindenki tud, dolgozni, azt kevesen.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2006 ápr. 11 kedd, 9:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség