Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 11:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Mivel topic neve a legjobb H3-as pálya, hát én megmondom szerintem melyik a legjobb.

A legnagyobb uralkodók by Kertics.
Eszement pálya, hihetetlen jó sztorival.
Először mikor megláttam könnyűnek tűnt, de az Impossible szint árulkodó. Eldöntöttem, hogy kipróbálom. Nem sokkal a pálya megtalálása előtt fejlesztettem fel a Heroes 3-am WoG 3.58-ra, így Wogifikáltam a pályát, mert miért ne? :)
Minden jóféle beállítás be volt kapcsolva. Elementál idézés varázspontból, Enchanced magic well, stb.
Pár hónapig játszottam a pályán szépen nyugodtan, próbáltam felfejlődni az ellenfelek szintjére, de mindig előttem jártak egy lépéssel. Aztán egyszer csak jött Diabologic a káosz úr, több tízezres sereggel és a földbe döngölte a seregem, a birodalmam meg elfoglalta teljesen. Pálya vége.

Később rájöttem, hogy nem mindegy milyen beállításokat használ az ember, ha WoG-al játszik.
Amit én elrontottam: Summon Elementals. 250 manából 250 elementált idéz. Ezt ők napi 3-4x tudták csinálni, így 1 hét alatt Legion számú elementállal rendelkeztek.
Shamanic Running: szinte örökké tudtak mozogni, annyi vp-jük volt. (Ezzel a beállításasl vp-ből mozgáspontot tudsz csinálni és vice versa)
Enhanced Magic Wells: ez jelentette a végzetem. ha meglátogatod a varázskutat feltölti a manád és megkérdezi bele akarsz e nézni. Itt elég sok és érdekes eseméyn történhet veled, többek között az is, hogy átteleportál egy másik kútba. A Diabologic nevű hős pont ezt csinálta, és az én területemen levő kútban kötött ki.

Második nekifutásra már Wogifikálás nélkül próbáltam megcsinálni a pályát, de Impossible fokozaton. Jó pár éve játszom H3-al, és szinte minde pályát Lehetetlen módban csinálom (szereztem egy kis tapasztalatot). Ebbe a pályába beletörött a bicskám. Nem számít hány pályát csináltál meg lehetetlen szinten, hány óriási sereget győztél le úgy hogy neked alig volt valamid. Ez a pálya teljesen más.
Utolsó emlékem az Adventures of jared haret pálya volt impossible fokozatom. Az ellenfélt fele akkora sereggel le tudtam győzni, mert jó taktikát alkalmaztam.
Ezen a pályán viszont nehezebb dolgunk van. Én kétszeres túlerőben voltam, de vesztettem.
SPOILER VESZÉLY!
Az ellenfél hősei Primary Skill bónusszal kezdenek, ami óriási taktikai előny a számukra.
SPOILER VESZÉLY VÉGE!
A kétszeres túlerő ellenére sem tudtam győzni, mert az ellenfél statjai sokkal magasabbak voltak az enyémnél, így a lényei sokkal erősebbek voltak.
Harmadik nekifutásomat még nem sikerült befejeznem, minden erőmmel igyekszem legyőzni a legjobbakat!

Minden elismerésem a tiéd Kertics. Megalkottad az első pályát ami túl járt az eszemen. Ezért is kérem a következőket:
Akinek van hasznos tippje a pályával kapcsolatban az írjon ide, vagy PM-ben.

Előre is köszönöm!

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sluppisten 2011 okt. 18 kedd, 15:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 13:03 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ez a WoG-ban hol van?
"Shamanic Running: szinte örökké tudtak mozogni, annyi vp-jük volt. (Ezzel a beállításasl vp-ből mozgáspontot tudsz csinálni és vice versa)"

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 19:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sluppisten írta:
Mivel topic neve a legjobb H3-as pálya, hát én megmondom szerintem melyik a legjobb.

A legnagyobb uralkodók by Kertics.

Minden elismerésem a tiéd Krityó. Megalkottad az első pályát ami túl járt az eszemen.
Előre is köszönöm!


Szia, igazán köszönöm :wink: , de Kertics barátunkat illeti az elismerés a fentiekért.

Halihó:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 9:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Ahh, köszi a javítást. Először nem is rontottam el, de annyit írtam, hogy a végén már nem tudtam mi merre hány méter. Ha lehetne kijavítanám. Elsőre nem is esett le.
Most kicsit bénának érzem magam, de hát este 11 kor már fáradt az ember.

T-Rex: A legutolsó menüpont (3.58 only) a Custom. Ott találod meg.

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 14:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Köszi :D

Hiába játszok évek óta a heroes sorozattal, mindig tud valamit mutatni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 15:54 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Sok minden van, amit én sem tudok a Heroes-ról. Az V. résszel annyit játszottam, hogy az Infernó várat alaposan megismertem és néhány skirmisht végigjátszottam.

És most kezdtem el WoGifikálás nélkül játszani a mapokat. Elveszett a Heroes III Complete-em Play CD-je, így kénytelen voltam wogot telepíteni, hogy játszani tudjak.

Mit mondjak, az összes alap pályát megcsináltam. Igazából egy rendkívül nhéz van: a Back for revenge. 300 behemót 5 hónap alatt, úgy hogy a kulcsossátrak a pályán szét vannak szórva. Nem egy "Egy hősös" pálya. Sok szerencse és mozgáspont kell hozzá, a többi már jön magától. Még 130 %-on is félkézzel megcsinálható. Felette már jönnek a gondok. Állandó felszerelés a Boots of Speed, Equestrian's Gloves és Shackles of War. És rengeteg hőssel kell rohangálni, a szétszórt haderő pedig nem mindig előnyös. De megcsináltam, 200-on is. 11 napom maradt hátra mikor végeztem. de a toplistán 2. lettem a pályával.
Az első helyezett a Key to Victory (S méretű, 1v1 pálya), 200%-on 19 nap alatt :D

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 17:17 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én a keymasters nevű pályán közel 400 feketét szereztem 2 hónap alatt. Gondolták, hogy barátok leszünk :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Üdv Bátor harcosok:))

nagy öröm ez nekem, hogy még mind a mai napig, egyre többen melengetik szívükben ezt a remek játékot (Heroes 3) :)
Megosztanám veletek az egyik kedvenc pályámat, ne hazsnáljátok az Editort, csak játszatok és olvassatok, sajnos angol,de minimális tudással könnyen érthető! :)



http://www.maps4heroes.com/heroes3/maps/where_the_beauty_869.zip

Elképesztően nehéz, sok sok hőssel, nagyon trükkös és nagy csatákkal, olykor kilátástalan helyzetben is lehet nyerni, sőt kell is!:)
1 pár hasznos megjegyzést azért adnék:
- legyetek gyorsak, építsetek, foglaljatok mindent, amit lehet, s mihamarabb
- szinte minden nap nézzétek a kocsmát újabb hősökért, van 1-2 nagyon durva, ami az öletekbe hullhat (szükség is van rá)
- a térkép nagyon nagyon nehéz, főleg ha sok időt vesztegettek el, mert az ellenfél elképesztő durva bónuszokat kap, minden nap!!!!

ha bárki kedvet kap hozzá s elakad, szóljon bátran!:)
101 nap alatt vittem végig, de a mostani végigjátszás során szeretném még ezt is redukálni, minden esélyem meg van hozzá!:)
Még pár nagyon nagy név, a teljesség igénye nélkül:

Alexander, the great http://www.maps4heroes.com/heroes3/maps/alexander_the_great_864.zip
wogos térkép, kell hozzá a 3,58f és lehet még 1 kiegészítés is
Venganece is mine ver2. - valami félelmetesen jó SOD-os térkép, lenyűgöző tájjal és hatalmas csatákkal
Unleashing Bloodthirsty ver2. - lásd az előző, ugyan az a szerző, adtam neki tippeket ezért lett mindkettő második verziós, így mégnagyobb kihívás:)))
Jedi story: szintén zseniális, hatalmas csatákkal, bár nem nehéz térkép, de nagyon nagy kaland:)
Time of prophecy WOG-os térkép, igazi kuriózum,csak elvetemülteknek:))
Lord of war SOD-os alapmű, ez volt az a térkép számomra, ami megmutatta mi is ez a játék valójában, nem nehéz,de nagyon élvezetes :)
The Uprising : véleményem szerint az egyik legjobb SOD-os térkép, gyönyörű táj, rengeteg küldetés, nagy csaták és megannyi trükk:))
The lone Knight: a fenti szerző 1 újabb remek alkotása, szintén hatalmas élmény :)

Azt hiszem röviden ennyi, de még nem adtam fel hogy Krityó Mesterrel összehozzuk minden idők legjobb térképét:) ha ez csak 2020 után lesz, azt se bánom!:)
Jó játékot minden hozzám hasonló rajongónak!:))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 12:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Hali Ádám, még korábban írtam privát üzenetet, nézted-e?

Szia:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 12:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
nézem nézem:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 12:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Az jó, mert októberben írtam... :twisted: !

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 02 szer., 1:29 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Valaki ismeri a Fountain of Doom nevű pályát?
Valami őrült nehéz. Azt hittem a Vengeancenél durvább már nem jöhet, de ez talán mégis az. Igaz elég bugyután kinéző pálya, de nem a látványon van a hangsúly (habár a nagynevű alkotó a többi pályán erre is figyel).
Abszolút profiknak, vagy mazoistáknak ajánlanám :D 3 napig kínlódtam mire sikerült megnyernem armoreres hős nélkül (mondjuk azzal is iszonyat nehéz, meg mondjuk azzal nem is sikerült behúznom az utolsó csatát, mert nem volt inteligencem így kezdhettem előlről)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 02 szer., 13:55 

Csatlakozott: 2012 jan. 02 hétf., 2:46
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
The lone knight, Az ötödik elem1-2, A legnagyobb uralkodók a kedvenceim, meg az astral war :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 20:41 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Mondjuk vicces is lenne, ha loneknight névan nem az lenne a kedvenc pályád :) Jó kis pálya, bár ha az ember megveszi Isrá, vagy Vidominát a játék elején, akkor nem jelent akkora kihívást :wink: Szerintem a The uprisising, vagy a Where the beauty sokkal nehezebb(legalábbis nekem nehezebbek voltak) És persze ott van A the empire of the world 1-2 (Woggal 3 is, de az egy kicsit más kategória), csak azok, már többedik végigjátszásra elég könnyűek és talán egy kicsit unalmasak is. Szermusztok ez volt az 1. commentem ,remélem nem írta valami oltári nagy hülyeséget, tisztelettel: Marqadam

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 20:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Unleashing the Bloodthirsty mindent visz :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Ja az se rossz:D, éljen az XL

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 14 pén., 18:37 

Csatlakozott: 2012 szept. 12 szer., 19:22
Hozzászólások: 7
Nekem a Highlander nevű pálya kedvencem, Beorn nevű készítőtől. Nem ismeri valaki, szívesen gratulálnék hozzá? :D Bár mondjuk már vagy 10 éve csinálhatta, az se biztos él-e még. Mindegy, lassan 10 éve veszem én is mindig elő a heroes3-at félévenként, és szinte mindig tolok egyet ezen a mapon. Zseniális játék, zseniális pálya :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 14 pén., 19:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Beorn nevezetű térképszerkesztő mester még szokta látogatni a fórumot, hetente-kéthetente biztos, úgyhogy van rá esély hogy választ is kapsz a gratulációdra :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 15 szomb., 10:51 

Csatlakozott: 2012 szept. 12 szer., 19:22
Hozzászólások: 7
Köszi, ennek örülök :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 17 hétf., 13:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Él még az öreg vérmedve, és épp most rakta fel az új gépére a H3 Completet + a WoG-ot... :)

Köszönöm a dicsérő szavakat, hízik is a májam (ami nem is baj a májzsugor kompenzációjaként)... :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség