Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Legjobb Heroes 3 map
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 2:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
udv,mivel Nekem ha azt mondják Heroes rögtön a 3 jut eszembe !
Mikor emgláttama négyet,már tudtam hogy anh én ezzel nem fogok éjjeleket átjászatni !
Ez a topicot is azért csináltam,mert bizom benne,hog ymég elég sokan játszanak a 3-mal és érdekelne Nektek melyik volt a kedvenc pályátok,többet is irhattok ! :)
Akkro kezdeném én ! :))
3 igazán jo sigle pályával találkoztam eddig :
- Lords of war (az első pálya amit 10 honapig játszottam,s mégis ujra meg ujra elöveszem,mert annyira bejön )
- Vengaence is mine (ezt enm hinném hogy sokan ismerik,majd elküldöm ,hog ytegyélk fel az oldalra - mighy gorgon power :wink: )
- The uprising (1800 titán elixir of life-al és ohne varázslat,jol hangzik nem,hát lehet probálkozni ! ;) )

Heroes 3 és Fallout 2 forever ! :))
[/b]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 14:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia !

Termeszetesen az en altalam keszitett palyak a legjobbak ! :D :D
Felreteve a trefat. Szerintem eleg jol sikerultek. Sokat kinylodtam rajtuk. Probald ki oket, ha eddig nem tetted ! Iszonyat sok es nagy csatat lehet rajta vivni. Rengeteg szoveggel van megtamogatva. Raadasul keszitettem hozza plussz hoskepeket is es valogattam hozza plussz zeneket is. Ezek annakidejen megjelentek a PcGuruhoz adott Heroes III kiegeszito lemezen is. A hosarcokat errol a portarrol is letoltheted :D .
Itt ezen az oldalon meg is talalod a terkepeket The Arena sorozat neven futnak. Van itt fenn vagy 4-5 fajta map.
Egyetlen hatranya az egesznek hogy mivel nagyon kidolgozott es sok ellenseges hos van ezert a gep viszonylag lassan lep.
Jo szorakozast hozza !

Udv:
Kmetti Laszlo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 15:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Ja es Heroes III ,Jagged Alliance 2, Fallout Tactics forever !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 15:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
életem legjobb h3 pályája: legendák és sárkányok. annnnyyyira jóóó

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 19:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

A felsorolt pályákkal egyetértek, ezek tényleg nagyon profik.
(Megvan mind, ne küldd el, feltesszük, ha kérted.)
A Lord of war-t nálunk is megtalálod, nézd meg az értékelését! :D
Szerintem a The Uprising is fent van, a 3. pályát csak magánban játszottam le, de nem maradt meg bennem...
Kmetti Lacira is érdemes hallgatni, az Arénák klassz pályák, töltsétek le tőlünk. Mondjuk előre szólt, hogy néha belassul a gép, kéretik komolyan venni!!!

Két lényeges dolgot írok a végére:
1. mindenki akkor tudja eldönteni, melyik a jó pálya SZÁMÁRA, ha már végigjátszotta.
2. a honlapon szereplő pályák közül a KIEMELT-tel megjelölt térképek beletartoznak az általánosan elfogadott szuper kategóriába!

Na, hajrá, böngésszétek végig a több mint 150 térképet!

Sziasztok: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 0:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
damagepy tournament rulezzz!!! :lol: - csak könnyű :?

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 2:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv !
a the uprisingot nem láttam fenn ! :)
Kmettyröl tudom hogy csinál pályákat nem rosszak ,bár még egyiket sem vittem végig !
Igaz hogy elég sok pálya van az oldalon,s soakt le is töltöttem,de nem tudom engem valahogy nem hozz tuzbe a kihalt pálya,nicns jol benépesitve nem a bányákrol beszélek emg a várakrol,hanem apro dolgokrol,elrejtett utak bokrok meg iylenek,soknak nicsn története,s a végére nicsn kihivás sem !
Kmetty érdeklen te hogy csinálsz tértképet,hogy kezdesz neki !
Elöször a történetet találod ki,aztán emgrajzolod atájat,utána a várakat teleportokat helyezed el ,vagy hogyan?
Én is fontolgattam már a térképcsinálást,de valahogy annyi 5let van bennem,hog már az elején elveszek ! :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 13:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Elhiheted nekem, hogy fent van a The Uprising. Én tettem fel. :D
A H3/térképek menüben van egy jól működő keresőprogram, azzal is megtalálsz mindent, de végigpásztázhatod az oldalakat egyenként is. Megéri!

Szia: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Krityó igérem végig nézem ! :)
De kiváncsi lennék pl a te kedvenc map-edre,ahogy Kmetty-ére is !
Csak nem oylan elfogult,hogy asaját pályáját szerese a legjoban,vagy mégis :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 23:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia!

Nem, nem vagyok olyan, hogy a sajátomat szeressem legjobban.
Én a legjobbat szeretem.
Ha végigböngészted volna már a pályalistánkat :D , akkor kiderült volna, hogy melyik a legjobb: The lord of war RoE verzióban. Ennél jobbat még a nagy MUGGER bátyó sem csinált! :D :D :D
Egyébiránt szeretem a kicentizett, egyirányú, barangolós pályákat, amelyek önmagában egy kampánnyal érnek fel. Kb. ezt írtad Te is, egyetértek veled ebben!
A Legendák és Sárkányok by Mugger szintén nagy élmény volt, mert magyarul az első tökéletes pálya (némi részem volt a csiszolásában...)!

Én azt gondolom, hogy igényes vagyok a térképekkel szemben, ezért is vállaltam anno a pályaértékelést. Most sem hagytam abba ezt, de időszakosan papesz cimborám vette át a dolgok dolgosabb végét (ő teszi fel a pályákat, én csak néha javasolok egy-két dolgot). Ezzel azt hiszem, egy más szemlélet is érkezett közénk, szerencsére nem az igényességből veszítettünk, hanem inkább az S-es és M-es, valamint a RoE-s térképek rajongói nyertek sokat! Én ugyanis már szubjektíven válogattam, márpedig szinte kizárólag XL-es pályákat játszom impossible fokozaton. Ha így tetszett valami, feltettem, ha nem, hát nem. A Heroes Team és a Teszt-Team arra az álláspontra jutott, hogy a látogatóink nem ilyen típusúak, vagyis a könnyebben és gyorsabban lejátszható pályákat keresik.

Az igényességet biztosan sokan számon kérik rajtam/rajtunk, akiket elutasítottunk, mondván, ez csak játék. ez igaz, de ha már dolgozik egy térképpel valaki, akkor csináljon jó munkát. A Heroes-pályákon a térkép, a sztori és a szövegezés is fontos, márpedig többnyire egy rossz pályán egyik sem, egy jó pályán mindegyik egyszerre van jelen. Mi az ilyeneket szeretjük.

Bocs a hosszú, elkalandozó írásért, de szeretem megosztani a gondolataimat az arra fogékonyakkal. Te pont pályakészítés előtt állsz, remélem, hasznosítod a fentieket. Természetesen nem személyre szólóan írtam, hanem mindenkinek.

Jó éjszakát: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 09 szer., 9:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Szia YC , Udv Krityó !

En a terkepkeszitest 5 fazisra bontottam fel. A terkepen fel is tuntettem hogy megyik fazisaban van a terkep, hogy tudjam melyik volt a legutolso verzio. Erre azert is szukseg van mert van olyan palyam (The Arena - Dracon's Home) amelyik mar a 86-os verziojanal tart (ha jol emlekszem :D )!

1 fazis : Tortenet kitalalasa. A terkep alapjainak a lefektetese. Ezalatt azt ertem hogy megrajzolom a teruletek korvonalait. Ugyelve arra hogy ne nagyon legyen egy szogletes el sem a terkepen ha lehetoseg van ra. Ez a fazis hamar megvan.

2 fazis : Az elkeszult terep fo elemeinek a felhelyezese. Ugymint erdok, hegyek elhelyezese a mapon. Egyebb olyan tereptargyak felvitele amik a kozlekedesi utakat befolyasolhatjak (repedesek, toresek a foldon, stb...)Ezaltal a fo kozlekedesi utakat is kialakitod. A varak felhelyezesre kerulnek.

3 fazis : Kissebb tereptargyak felvitele a terkepre. Fobb kikepzokozpontok felvitele. Szornyek lakhelyeinek a felvitele a terkepre.
Elenfelek felhelyezese a terkepre. Ellenfelek fobb tulajdonsagainak a meghatarozasa.

4 fazis : Meg kissebb jelentoseggel biro terkepelemek felvitele. Ellenfelek (szornyek) felvitele. Resourcesek felvitele. Artifactok felvitele. Terkep diszito elemek felvitele : ugymint : viragok, gombak, folyok kialakitasa, egyebb kisseb jelentoseggel biro terkepelemek felhelyezese. Bealitasok. Ezalat azt ersd , hogy mennyi szornyel talald szemben magad (szornyek szamanak a beallitasa), resourcesek szamanak a beallitasa, terkep nehezsegi szintjenek a beallitasa, a varosok neveinek a beallitasa, az ellenfelek neveinek a beallitasa, az idohoz kotott uzenetek felvitele es beallitasa, egyebb uzenetek elhelyezese (eventek) es beallitasa. Pandora's boxok beallitasa, stb......

5 fazis : A terkep tesztelese. Ez a leghosszabb resz. A kissebb hibak kijavitasa. Pl: Nem lehet egy terkepobjektumhoz hozzaferni. Teszteles alatt felmerult otletek bevitele.

A minden modositas dokumentalok, hogy tudjam az adott fazisban mit valtoztattam. Minden terkepet a modositasok utan mas nevvel nevezek el. Ezaltal barmikor visszahivhato a regi terkep allas. A dokumentacionak koszonhetoen meg tudom hogy mik lettek modositva.


Mint lathatod mindennek megvan a maga helye es ideje a terkep keszitese soran. En nem ugy epitem a terkepet, hogy egy kissebb
teruletet teljesen felepitek es ugy megyek tovabb. En ugy epitem a terkepet mint lathatod, hogy globalisan gondolkozok es globalisan alakitom ki mi hova keruljon.

Ha erdekel (es megmondod az e-mail cimed) akkor erdekessegkepp kuldhetek neked az egyes fazisokrol egy-egy terkepet, hogy lasd hogyan alakul ki nallam a terkep. Eleg erdekes vegignezni (szerintem).

Udv:
Kmetti Laszlo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 8:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Hali,

Kmetti felsorolásából az első pontot emelném ki. Egy térkép "felszerelése" nem nagy dolog, bárki +tudja csinálni, csak idő kell hozzá. Mondjuk egy nagy térkép elkészítése igen időigényes.
De a sztori kitalálása már más dolog. Egy jó kerettörténet mindennél többet ér (szerintem). Ne csak a szokásos "a jók öljék meg a rosszakat" sztori legyen. Nem tudom hogy vagytok vele, de ezt én már nagyon unom. Egy map akkor jó, ha bele tudod élni magad a sztorijába.
Tehát nálam a jó térkép alapja az ötletes, egyedi sztori és a játékot kísérő szövegezés.

Maradok tisztelettel:

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 10:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Kertics írta:
Hali,

Kmetti felsorolásából az első pontot emelném ki. Egy térkép "felszerelése" nem nagy dolog, bárki +tudja csinálni, csak idő kell hozzá. Mondjuk egy nagy térkép elkészítése igen időigényes.
De a sztori kitalálása már más dolog. Egy jó kerettörténet mindennél többet ér (szerintem). Ne csak a szokásos "a jók öljék meg a rosszakat" sztori legyen. Nem tudom hogy vagytok vele, de ezt én már nagyon unom. Egy map akkor jó, ha bele tudod élni magad a sztorijába.
Tehát nálam a jó térkép alapja az ötletes, egyedi sztori és a játékot kísérő szövegezés.

Maradok tisztelettel:


Persze fontos a jo sztori.
En viszont szemely szerint tobbre ertekelem a jol kivitelezett terkepet, mert a sztorit elolvasod 1x. Elolvasod 2x esetleg 3x aztran mar biztos ugrassz rajt.

Egy palya semmit nem er szerintem ha csak jo sztoria van es silany a kivitelezese.
Viszont ha nincs sztori es a kivitelezes az profi attol meg eljatszik az ember a terkeppel viszont forditott esetben mar nem.
Termeszeteesen az az idealis ha mindketto megvan.

Udv:
Lacus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 10:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Kertics írta:
Hali,

Kmetti felsorolásából az első pontot emelném ki. Egy térkép "felszerelése" nem nagy dolog, bárki +tudja csinálni, csak idő kell hozzá. Mondjuk egy nagy térkép elkészítése igen időigényes.
De a sztori kitalálása már más dolog. Egy jó kerettörténet mindennél többet ér (szerintem). Ne csak a szokásos "a jók öljék meg a rosszakat" sztori legyen. Nem tudom hogy vagytok vele, de ezt én már nagyon unom. Egy map akkor jó, ha bele tudod élni magad a sztorijába.
Tehát nálam a jó térkép alapja az ötletes, egyedi sztori és a játékot kísérő szövegezés.

Maradok tisztelettel:


Persze fontos a jo sztori.
En viszont szemely szerint tobbre ertekelem a jol kivitelezett terkepet, mert a sztorit elolvasod 1x. Elolvasod 2x esetleg 3x aztran mar biztos ugrassz rajt.

Egy palya semmit nem er szerintem ha csak jo sztoria van es silany a kivitelezese.
Viszont ha nincs sztori es a kivitelezes az profi attol meg eljatszik az ember a terkeppel viszont forditott esetben mar nem.
Termeszeteesen az az idealis ha mindketto megvan.

Udv:
Lacus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 12:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Én egy pályát max. 2x játszok végig. Arra szerettem volna utalni, hogy a "korrekt" kivitelezést gyakorlással el lehet sajátítani. Mondjuk, ha vki komolyan gondolja a dolgot a harmadik, negyedik pályáját már "csuklóból" meg tudja csinálni szépre és jóra.
De képzeljük el, hogy mindhez ugyanazt a sztorit írja :cry:
Hát nem is tudom...
Persze szeretném kihangsúlyozni, hogy ez csak az én véleményem.
Maradjunk annyiban, hogy "Természetesen az az ideális ha mindkettő megvan."(by Kmetti) az igaz.

Üdv,

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 19:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Kmetty köszia tanácsoakt,asszem beelfogok 1 térképbe
nem tudom ti hog yvagytok vele,de én nagy seregekkel szeretek küzdeni,légiokkal,attol oylan grandiozus,szeretem ha térkép végére elérem amaximális fejelttséget
99 mindenből 70. szint
sok varázsalt és artifact
engem nagyon feldobnaka küldetések,az alapsztorin kivül kis mellék cselekmények !
beleélhetöség nagyon fontos,de ez szrintem csak az alapszrotin mulik !
Imádom az eventeket,meglepetéseket 1 pályán
Kmetty érdekelnek az elmentett térképek ! :)
Rengeteg elképzelséem van,sztorit és föelg aproságoakt ileltöen
Hátha siekrül tanulnunk 1mástol valamit,s akár közösen is,összehozni mindne idők elgjobb heroes 3-as maygar térképét ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 10 csüt., 21:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Ez nagyon üdvözlendő!
Legyen, aki letaszítja a királyt a trónjáról (virtuálisan :D )!!!

Kibújni a bőrömből azonban soha nem fogok: kérlek, már az elején ügyeljetek a magyar NYELV szabályaira! Nincs kiábrándítóbb, mint egy klassz térkép rossz magyarsággal!

Ebben szívesen segítek én is, ha ide ér a szerkesztés, nyugodtan keress meg.

/Ezért peches Kmetti laci, hogy csak angol billentyűzete van, az összes Aréna-térképe ékezet nélküli!!!/

Üdv: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 8:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
yc írta:
Kmetty köszia tanácsoakt,asszem beelfogok 1 térképbe
nem tudom ti hog yvagytok vele,de én nagy seregekkel szeretek küzdeni,légiokkal,attol oylan grandiozus,szeretem ha térkép végére elérem amaximális fejelttséget
99 mindenből 70. szint
sok varázsalt és artifact
engem nagyon feldobnaka küldetések,az alapsztorin kivül kis mellék cselekmények !
beleélhetöség nagyon fontos,de ez szrintem csak az alapszrotin mulik !
Imádom az eventeket,meglepetéseket 1 pályán
Kmetty érdekelnek az elmentett térképek ! :)
Rengeteg elképzelséem van,sztorit és föelg aproságoakt ileltöen
Hátha siekrül tanulnunk 1mástol valamit,s akár közösen is,összehozni mindne idők elgjobb heroes 3-as maygar térképét ;)




Szia !

Valoszinuleg hetfon elkuldom neked a terkepeket. Ezen majd meglathatod hogy hogy epitek fel egy terkepet.

Meg valami.
Ha szereted a sok grandiozus csatat es a sok alkuldetest (A The Arena - Dracon's Home-ban azt hiszem vagy 8 alkuldetest epitettem bele.), megfejelve kivalo hos epitesenek a lehetosegevel (minden tulajdonsag 40 folotti lehet- de nem eri el tapasztalatom szerint a massziv 70-es szintet-), es nem zavar ha a gep "kicsit" lassan lep, akkor ez a terkep neked valo.

U.I:
Mocsi mar megepitettem a legjobb Heroes III magyar terkepet :wink: , de ha nem is a legjobbat akkor a legoszetettebet es a legkidolgozottabbat :wink:

Udv:
Lacus

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 11 pén., 8:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Krityó írta:
Ez nagyon üdvözlendő!
Legyen, aki letaszítja a királyt a trónjáról (virtuálisan :D )!!!

Kibújni a bőrömből azonban soha nem fogok: kérlek, már az elején ügyeljetek a magyar NYELV szabályaira! Nincs kiábrándítóbb, mint egy klassz térkép rossz magyarsággal!

Ebben szívesen segítek én is, ha ide ér a szerkesztés, nyugodtan keress meg.

/Ezért peches Kmetti laci, hogy csak angol billentyűzete van, az összes Aréna-térképe ékezet nélküli!!!/

Üdv: Krityó


Szia !

Most vettem egy uj gepet. Mindent kicsereltem benne csak a billentyuzetemet nem :D Nekem megfelel ez az angol billentyuzet. Egyszeruen nem tudom a magyar billentyuzetet megszokni :?

Udv:
Lacus

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 12 szomb., 8:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
yc írta:
Kmetty köszia tanácsoakt,asszem beelfogok 1 térképbe
nem tudom ti hog yvagytok vele,de én nagy seregekkel szeretek küzdeni,légiokkal,attol oylan grandiozus,szeretem ha térkép végére elérem amaximális fejelttséget
99 mindenből 70. szint
sok varázsalt és artifact
engem nagyon feldobnaka küldetések,az alapsztorin kivül kis mellék cselekmények !
beleélhetöség nagyon fontos,de ez szrintem csak az alapszrotin mulik !
Imádom az eventeket,meglepetéseket 1 pályán
Kmetty érdekelnek az elmentett térképek ! :)
Rengeteg elképzelséem van,sztorit és föelg aproságoakt ileltöen
Hátha siekrül tanulnunk 1mástol valamit,s akár közösen is,összehozni mindne idők elgjobb heroes 3-as maygar térképét ;)


Az e-mail cimed legyszi kuld el nekem (kmettil@freemail.hu cimre) yc , hogy a terkepeket atkuldjem neked.

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség