Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 28 csüt., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2009 máj. 20 szer., 10:00
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Győr
Hellblood írta:
Hát szerintem egy jó fantasy regény sokkal érdekesebb. Aki olvasni akar nem egy játékban fog...
Amúgy pedig baromi idegesítő tényleg, hogy percenként kell menteni, meg minden baromságot elolvasni, különben bukta az egész. Nem erről kellene szólnia a játéknak...


speciel Engem sem a story fogott meg, mert nem éreztem magam annyira Fantasy környezetben... de azért elég humorosra sikeredett, és kihívásnak tekintettem, hogy ez a pálya az agytekervényekre, a logikára, az éves heroes rutinra fekszik rá inkább, semmint a hack n slash jellegű egyhangú taktikára...

Kifejezetten élveztem, hogy egy Minotaurusszal kellett ügyesen taktikázva legyőzni a mobokat.

Hozzáteszem messze nem fejeztem be a pályát, és újra is kell majd kezdenem, de amit eddig láttam belőle az megsüvegelendő.

Én több pályát is csináltam már: Itália War, Hegylakó, Haxawar, Lord of the rings, és bár a legutóbbival sokat melóztam és elégg "Lotrosra" sikeredett, mégse elég eredeti, nem egy korszerű munka, bár szerintem a kivitelezése jól sikerült, mégsem olyan összetett mint Beorn alkotása.

De annak örülnék, ha Beorn nem csak a Highlander mapon megütött nyelvezettel csinálna pályát, hanem egy szövegileg-tartalmilag is komolyabb munkát, hasonlóan érdekes kivitelezéssel mint az 5 elemben

_________________
A Heroes világa az egyik legjobb útja annak, hogy kicsit elfeledd a mindennapok méla egyhangúságát. Itt az vagy aki lenni akartál a legvadabb álmaidban. Itt nincsenek határok, ez nyűgözött le a játékban, immár lassan 10 éve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 29 pén., 6:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

Őszintén szólva, ezt a mentés körüli "hisztit" nem nagyon értem. Nem az a legegyszerűbb, ha naponta ment az ember gyermeke (nap elején)? Ha némi ésszel nevezi el a mentésfájlt (pl. "map neve" - "dátum": hónap, hét, nap bontásban), akkor "hétközben" négy billentyű lenyomásával ("s" - backspace - aktuális nap száma - enter) megoldható. Igen, hét és hónapváltáskor kicsit több leütés, de még így is megvan három másodpercen belül, és elejét lehet venni több napnyi, esetleg hétnyi elcseszett játék mentés hiányából fakadó kényszerű ismétlésének. Persze lehet, hogy vannak akik szeretnek szenvedni, ők a világért se mentsenek... :)

LL-nézést az offért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 29 pén., 9:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
[quote="Jou
Én csak annyit kérdeznék hogy melyik pizsamában álmodtad meg a szövegeket? :lol: Számomra az egész pályából az a legütősebb. Főleg hogy belekevertél nemtudomhánynehány híresebb irodalmi alkotásból is pár cseppecskét :P[/quote]

Hát nem jöttél még rá? Ez a pálya Beorn maga. Az akadémia tudós rektorát például tükörbe nézve formázta. :D :D :D

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 29 pén., 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2009 máj. 20 szer., 10:00
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Győr
kivagyoq írta:
Üdv!

Őszintén szólva, ezt a mentés körüli "hisztit" nem nagyon értem. Nem az a legegyszerűbb, ha naponta ment az ember gyermeke (nap elején)? Ha némi ésszel nevezi el a mentésfájlt (pl. "map neve" - "dátum": hónap, hét, nap bontásban), akkor "hétközben" négy billentyű lenyomásával ("s" - backspace - aktuális nap száma - enter) megoldható. Igen, hét és hónapváltáskor kicsit több leütés, de még így is megvan három másodpercen belül, és elejét lehet venni több napnyi, esetleg hétnyi elcseszett játék mentés hiányából fakadó kényszerű ismétlésének. Persze lehet, hogy vannak akik szeretnek szenvedni, ők a világért se mentsenek... :)

LL-nézést az offért.


barátom, én nem hisztizem , és én többnyire nagyobb csaták előtt szoktam menteni vagy néhány fordulónként, de vannak dolgok amiket nem lehet visszacsinálni a mentéssel már megmondtam ( lila torony ledöntése például), már három napja ott voltam azon a területen, mire megjelent a lila túlerőben lévő serege.. egyszerűen az ilyen szituációval nem lehet mit kezdeni.... max újra kezdenem

_________________
A Heroes világa az egyik legjobb útja annak, hogy kicsit elfeledd a mindennapok méla egyhangúságát. Itt az vagy aki lenni akartál a legvadabb álmaidban. Itt nincsenek határok, ez nyűgözött le a játékban, immár lassan 10 éve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 29 pén., 19:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Editorral kicsit bele kell piszkálni a kampány mapjaiba, és már meg is oldódott minden mentéssel kapcsolatos probléma.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 06 szomb., 10:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Az alábbi, 147 kampányt és 3082 pályát tartalmazó gyűjteményben talán ott van a legjobb is.
http://thepiratebay.org/torrent/4355845 ... _3223_Maps
Teljesen jogtiszta, játékosok által készített mind.
Arra vigyázzatok, hogy kb. 5000-nél több térkép betöltésekor lefagy a H3.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes 3 - Single Scenario
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 18:36 

Csatlakozott: 2011 szept. 27 kedd, 18:24
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Régen játszottam már a Heroes 3-mal, de most újra elövettem.

Volt egy kedvenc pályám a single scenario között, de most sehol sem találom, ezért írok nektek, hogy kérlek segítsetek!

A pályán talán 7-en voltak, abból kettő játszható, Gelu és Draco volt a két játszható hős, ők ketten egy nagy szigeten kezdték, heggyel elválasztva, egy földalatti barlang kötötte össze őket. A pályán elzárva kis szigeten voltak nagyon erős ellenfelek, majdnem minden népcsoportból 1-1, valamint egy sziget a sátraknak. A pályán rengetek sárkány volt.

Megvan a Heroes 3 - Complete, de nem találtam ebben. Ezután letöltöttem az alapjátékot és hozzá az Armageddon's Blade-et és a The Shadow of Death-et is, de itt sem találtam.

Bármilyen segítséget szívesen fogadok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 19:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Megeshet, hogy csak bizonyos verziónál, van ott a map.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 19:08 

Csatlakozott: 2011 szept. 27 kedd, 18:24
Hozzászólások: 4
Igen, én is ilyesmire gondoltam.

Ismerős a pálya? Tudod, hogy esetleg melyik verzióban találom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 19:15 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Nem, csak töltött pályákkal játszok.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 20:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Nem lehet, hogy a gyári kampányok egyikére gondolsz?? A Dracon-osban iszonyat mennyiségű sárkány volt, a legjobb gyári pályák egyike...

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 20:24 

Csatlakozott: 2011 szept. 27 kedd, 18:24
Hozzászólások: 4
Igen, gyári pálya volt ez, nem letöltött! Sajnálom, ezt elfelejtettem írni hozzá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 27 kedd, 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Ilyen gyari palya tudtommal (kb. az osszessel jatszottam) nincs, se kampany, amiben talalkoznak..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 28 szer., 0:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
A legjobb pálya természetesen a Vengeance is mine :) Mit össze nem szenvedtem az utolsó csatánál és csakazértsem bírtam megnyerni. Végül fogtam az öszes lényemet ami nem képezte az alapseregem részét és átalakítottam őket démonná, úgy azért már hamarabb sikerült de nem elsőre.
A magyar térképek közül pedig Beorn 5.elem kampányát emelném ki az amúgy is erős mezőnyből, szinte hihetetlen milyen trükkösre és egyben precízre alkotta meg a pályákat és a látványvilága is elképesztő volt. Itt a csaták nem voltak olyan eposziak (persze voltak kemény ütközetek bőven), de a játékmenet az általam ismert összes pályát magasan veri
Ja és itt kényszerültem életemben először szégyenszemre elővenni az editort, és még azzal is csak nehezen esett le sok minden.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 - Single Scenario
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Zatyesz írta:
Sziasztok!

Régen játszottam már a Heroes 3-mal, de most újra elövettem.

Volt egy kedvenc pályám a single scenario között, de most sehol sem találom, ezért írok nektek, hogy kérlek segítsetek!

A pályán talán 7-en voltak, abból kettő játszható, Gelu és Draco volt a két játszható hős, ők ketten egy nagy szigeten kezdték, heggyel elválasztva, egy földalatti barlang kötötte össze őket. A pályán elzárva kis szigeten voltak nagyon erős ellenfelek, majdnem minden népcsoportból 1-1, valamint egy sziget a sátraknak. A pályán rengetek sárkány volt.

Megvan a Heroes 3 - Complete, de nem találtam ebben. Ezután letöltöttem az alapjátékot és hozzá az Armageddon's Blade-et és a The Shadow of Death-et is, de itt sem találtam.

Bármilyen segítséget szívesen fogadok!


Megtaláltam a pályád :wink: ! Itt van az oldalon a H3 letölthető térképek között, Sárkányföld a neve!

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 - Single Scenario
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 05 szer., 18:29 

Csatlakozott: 2011 szept. 27 kedd, 18:24
Hozzászólások: 4
ShurTugal írta:
Zatyesz írta:
Sziasztok!

Régen játszottam már a Heroes 3-mal, de most újra elövettem.

Volt egy kedvenc pályám a single scenario között, de most sehol sem találom, ezért írok nektek, hogy kérlek segítsetek!

A pályán talán 7-en voltak, abból kettő játszható, Gelu és Draco volt a két játszható hős, ők ketten egy nagy szigeten kezdték, heggyel elválasztva, egy földalatti barlang kötötte össze őket. A pályán elzárva kis szigeten voltak nagyon erős ellenfelek, majdnem minden népcsoportból 1-1, valamint egy sziget a sátraknak. A pályán rengetek sárkány volt.

Megvan a Heroes 3 - Complete, de nem találtam ebben. Ezután letöltöttem az alapjátékot és hozzá az Armageddon's Blade-et és a The Shadow of Death-et is, de itt sem találtam.

Bármilyen segítséget szívesen fogadok!


Megtaláltam a pályád :wink: ! Itt van az oldalon a H3 letölthető térképek között, Sárkányföld a neve!


ShurTugal, nagyon szépen köszönöm! Ez az a pálya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 05 szer., 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nincs mit, épp nézelődtem itt-ott amikor rátaláltam :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 09 vas., 14:40 

Csatlakozott: 2011 okt. 09 vas., 14:20
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Le szeretném tölteni a Hódítás című pályát az oldalról, de sajnos "Not found" üzit dob, tudnátok segíteni?

Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 09 vas., 18:09 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nekem sem akarja tölteni :?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 09 vas., 20:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Hiba jelezve az illetékesnek :wink:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség