Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Milyen pályával szeretnél játszani?
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 02 hétf., 13:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy ha pályaszerkesztő vagy, ha nem, milyen pályát képzeltél el elkészítésre, csak még nem jutott rá idő?
Esetleg van-e valakinek jó ötlete, milyen pályát készítsenek a pályaszerkesztők? :lol:
Nekünk is jobb az, ha tudjuk, ti mit vártok el, milyen pályával szeretnétek játszani.
(pl. sok víz-kevés víz, talajtípusból melyik a nyerő?, kósza lények száma?, várak száma? persze minden térképmérethez) :?: :?: :?:

Várom a javaslatokat!

Remélem egyre több óhaj fut be hozzánk... :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 18:09 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Freemy!

Ne sértődj meg, de én egy kicsit feleslegesnek érzem ezt a topikot.
Kicsit erős példa, de Arany János se kérdezte meg milyen verset írjon.
Szerintem, a játékosok nem tesznek különbséget ilyen talaj meg olyan talaj között. Ha valaki nem szereti a hajózós pályákat nem fogja letölteni. Én biztos nem fogom megkérdezni, hogy mit szeretnének látni a játékosok, mert anélkül is tudom, hogy megkérdezném:

JÓ PÁLYÁT!

Ennyi a titok. Jó pálya lehet száraz-nedves-hideg-meleg!!! :lol:
Vagy rosszul gondolom?
Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 18:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nem. Mindezt jól mondod, de én mégis azt mondom, kell ez a topic!
Biztos vannak olyan emberek, akik szeretnének ilyen-olyan pályával játszani, nincs kedvük elkészíteni a pályát, de ötletük van bőven.
Mármost ha mi a jó ötleteket felhasználva olyan pályát készítünk, amit esetleg várnak is, akkor abból rossz nem lehet!
Csak egy példa! Most a Heroes 5 készítői is elolvasnak több fórumot, hogy megtudják, mik a játékosok elvárásai az új játékról! Miért ne kérdezhetnénk meg mi is a lelkes olvasókat, hogy ők mit szeretnének? Nem mindenki szeret pályát rajzolni, valakinek nincs is elég ideje rá!
Szóval szerintem nem felesleges! Ha lesz ilyen óhaj, akkor a hely már megvan neki! Ha nem lesz szükség erre, akkor maradunk úgy, ahogy eddig, és csináljuk az általunk elképzelt térképeket!
Kicsit hosszú lettem, de talán érted, hogy mire gondolok. :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 30 kedd, 18:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Ez szerintem megvalósíthatatlan. Ha veszel egy új hőst, akkor az bizony alap lesz. Ezen a pályaszerkesztők nem tudnak segíteni, kivéve, ha olyan hőst bérelsz fel, aki már harcolt, csak valahol legyőzték, akkor lehet, hogy a hősöd nem alapról indul. Sajna ebben az ügyben nem tudunk mit tenni, mert ugye mi sem vagyunk isten... :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 16:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 01 hétf., 17:30
Hozzászólások: 11
Nos, nekem az a fontos, hogy egy pálya kellő nehéz legyen és legyen benne sok vár!
Meg legyen bazi nagy a pálya!

_________________
heroes 3 csaló, de már elvonókúrán van!
"Aki nem tud úszni ne másszon fára, mert elüti a villamos!" -népi bölcsesség


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 02 pén., 13:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Jól szerkesztett pályákat szeretek.
Minden vár a saját talaján, saját lényekkel, várhoz igazított artifactokkal.
Sokféle vár 1 pályán, hogy legyen választás.
Elég lehangoló, amikor Fortress-el indulva pikeman-eket kapok, necro cuccal, száraz pályán navigation skill-t és az egész havas talajon van.
Legyen benne pár EVENT+küldetés, hogy színt vigyen a játékba.
A grál legyen rögzített helyen, és védve.
Impossible fokozaton szoktam a gép ellen menni, és elég kellemetlen, ha a 2. napon kiássa a grált.Magas fokozaton úgy tűnik, obelisk nélkül is tudja hol van. Komoly védelem kell, amit nem lehet azonnal lenyomni.
pl. 200 arch mage.
Többféleképpen lehessen végigjátszani.
pl. quest gate küldetés teljesítése VAGY teleport őrzőinek a kinyírása.
Idő hiányában ennyi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 05 hétf., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 07 szomb., 17:35
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Igen is belehet állítani hogy a kezdo hosnek mennyi legyen az exp,skillje, satöbbi,egyszeruen csak le kell tenni egy kezdo host és beállítani. Amúgy Freemi, nem ez az elso olyan topikod amitmár mások is megnyitottak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 06 kedd, 18:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Androgyn írta:
Igen is belehet állítani hogy a kezdo hosnek mennyi legyen az exp,skillje, satöbbi,egyszeruen csak le kell tenni egy kezdo host és beállítani. Amúgy Freemi, nem ez az elso olyan topikod amitmár mások is megnyitottak.

1. Freemy vagyok.
2. Nem tudok ilyen topicról, pedig hidd el régebben járok ide, mint te! :lol:
3. Úgy érzem túl sokat beszélsz mellé csak azért, hogy több hozzászólás legyen a neved mellett...
4. Picit gondolkozz, mielőtt új topicot nyitsz! Lehet, hogy nem ide kéne írni, de ha valaki, akkor pont te vagy az, aki olyan topicot nyit meg, ami már korábban nyitva volt! NEM :?: :?: :?:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 06 kedd, 18:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Erre elfelejtettem válaszolni:
Androgyn írta:
Igen is belehet állítani hogy a kezdo hosnek mennyi legyen az exp,skillje, satöbbi,egyszeruen csak le kell tenni egy kezdo host és beállítani.

Nem tudom ki állította az ellenkezőjét... :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 06 kedd, 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Üdv!

Én a yo nagy és sok várral ellátott pályákat szeretem (kb. ne kelljen hónapokat kutyagolni a legközelebbi várhoz, de ne teremjen falucska minden bokorban!). És még az is yo, ha könnyen nyomon követhető a történet. Ne legyenek fél havonta alig-alig üzenetek, de ne kelljen több időt tölteni olvasással, mint játszással. Általában az üzenetek kezdenek az 50. nap környékén sablonosak lenni.

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 06 kedd, 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 08 vas., 20:53
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Hehehe: Bugyi
Számomra egy jó pálya egyenlő a jó történettel, kiegyensúlyozott ellenfelekkel, meggö... minden.

Előnyben részesítem a nagyobb méretű pályákat, szeretek nagy seregekkel bolyongani a térképen, persze ehhez azért min. kb. 12 full felépíthető vár kell az xl-es mapokra, és a kis falvakat meg rühellem. Nagyon jól mulatok a placed eventeken, és a pandora's box sem egy utolsó találmány.

Alapjában véve kétféle mapot szoktam keresgélni:
az én a világ ellen és az ultrabrutál multiplayer súlyozásúakat.

De akkor is:
TÖRTÉNET, TÖRTÉNET, TÖRTÉNET!

Ja, és az ilyen minden héten kinullázlak című timed eventet undorító dolognak tartom. az elején még vicces, de egy idő után kezd irritálni.

Egyszóval mind1 csak vmiről szóljon!

_________________
"To all things comes an end...
We are no more than a character in a story, our lives easily extinguished by an arrow or a stone..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 07 szer., 14:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
TeoZ írta:
Számomra egy jó pálya egyenlő a jó történettel, kiegyensúlyozott ellenfelekkel, meggö... minden.

Előnyben részesítem a nagyobb méretű pályákat, szeretek nagy seregekkel bolyongani a térképen, persze ehhez azért min. kb. 12 full felépíthető vár kell az xl-es mapokra, és a kis falvakat meg rühellem. Nagyon jól mulatok a placed eventeken, és a pandora's box sem egy utolsó találmány.

Alapjában véve kétféle mapot szoktam keresgélni:
az én a világ ellen és az ultrabrutál multiplayer súlyozásúakat.

De akkor is:
TÖRTÉNET, TÖRTÉNET, TÖRTÉNET!

Ja, és az ilyen minden héten kinullázlak című timed eventet undorító dolognak tartom. az elején még vicces, de egy idő után kezd irritálni.

Egyszóval mind1 csak vmiről szóljon!

Sokmindenben egyetértek veled, de nemcsak nagyobb pályákon lehet nagyobb seregekkel vonulni!
Ha a pálya beállítása olyan, akár elég egy vár és ha be van állítva hetente extra szaporulat, hamar össze lehet szedni egy nagyobb sereget!
Kár, hogy a nagyobb pályák velejárója a sokkal több ráfordított idő...
A történet tényleg fontos! Az adja meg a hangulatot. Nem ismétlem újra, amit írtál, mert a többi állításod az én véleményemmel is egyezik. :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 07 szomb., 17:35
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Freemy!
Nem tudom ki állította az ellenkezőjét... hát te!!
Lyrix kérdésére:Én az olyan pályákat szeretem ahol van "jutalom" ha az ember legyőz egy egy ellenfelet,valamint ha veszek egy hírót akkor ne csicska értékei legyenek ha már kiirtottam az összes enemyt ..
Erre te:Ez szerintem megvalósíthatatlan. Ha veszel egy új hőst, akkor az bizony alap lesz. Ezen a pályaszerkesztők nem tudnak segíteni...
És én meg leírtam egy lehetséges megoldást, ami talán segíthet...ennyi!
Amúgy igen, én is offtopycot nyitottam, de te nem találod a te topycod párját???
Milyen pályával szeretnétek játszani=Mi az elvárás egy jó pályával szemben. Szerintem ugyanazt jelenti. Nemtudom te hogy vagy ezzel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 10:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Androgyn írta:
...Milyen pályával szeretnétek játszani=Mi az elvárás egy jó pályával szemben. Szerintem ugyanazt jelenti. Nemtudom te hogy vagy ezzel.


Üdv!

Szerintem ennek a két fórumnévnek nem 1 és ugyanaz a jelentése. Mert attól, hogy egy pálya jó értékelést kap, attól még nem biztos, hogy sokan le fogják tölteni, mert pl. ha nem tetszik a kialakítása, vagy a szövegezés, eventek stb; stb, akkor nem töltöm le, mert az ember csak azokat a pályákat tölti le, amik teljes egészében tetszenek neki.

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 07 szomb., 17:35
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Magyarul megfelel az elvárásainak.
Nem csak a letöltésekrol van szó hanem úgy általában.
Az ember csak olyan pályákkal játszik ami megfelel az elvárásainak,nem??Letölteni meg végképp..És mindenkinek egyénenként változik..,van olyan akinek magasak az elvárásaik és vannak akiknek nem. Szóval az hogy "milyennel szeret" és hogy "mi az elvárása" ugyanaz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 23:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!
Kicsit "vihart kavarok a biliben" színvonalúnak érzem az ezt megelőző pár levélváltást, ráadásul nem értem, Freemy és Idegcsávó milyen jogon "oktatja ki" a normálisan hozzászóló Androgynt?
Egy biztos, mindkét szószóló még messze van a Profi pályakészítő megtisztelő címétől!!! :evil:
Addig talán hátrébb az agarakkal, nekem nagyon arrogáns a stílus!!!!!

A vitához: ha nem töltitek le a térképet, hogyan ítélitek meg? A minimap alapján?

Sziasztok: Krityó, aki várja a színvonalas pályákat!

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 10 szomb., 0:47 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

Teljesen jogosnak tartom Idegcsávó és Freemy hozzászólásait.
Freemy nem egy pályát letett az asztalra.
A témát is azért nyitotta, hogy jobbakat készíthessen, semmiképp
nem feleslegesen.
Idegcsávó abszolút nem kioktató.
Androgyn arrogáns, ovodás szintű és felesleges "kása kavarása"
viszont enyhén szólva zavaró. :!:

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 10 szomb., 9:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Lyrix írta:
Én az olyan pályákat szeretem ahol van "jutalom" ha az ember legyőz egy egy ellenfelet,valamint ha veszek egy hírót akkor ne csicska értékei legyenek ha már kiirtottam az összes enemyt mert már nincs kivel harcolni , és persze pont akkor téved oda egy über ellenfél aki legyalázza a várban találhato összes egységgel eggyütt.Amugy nem bánom mennyi víz vagy milyen talajok vannak a pályán a lényeg az hogy kiegyensújozott legyen ne pedig játszhatatlan.
Ez csak az én véleményem bár én sohasem játszottam heroest hardcore módon.Mert szeritem ezzel a játékkal !!!játszani!!!! kell nem darálni.
Hali all.
.Nos akkor figyelmedbe ajánlom a beriquel vagy a Haxawar című játékot amley teljes mértékben kiegyensúlozott. Nézzétek meg bye


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség