Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Pályák értékelése
HozzászólásElküldve: 2004 jan. 22 csüt., 12:14 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok Fórumlakók! :lol:

Ez a topik, mint címéből is hangzik, nem a kedvenc pályákról szól, hanem arra a - szerintem fontos dologra - kérdez rá, hogy mi a véleményetek egyes - magyar szerkesztésű - pályákról.

Azért teszem fel ezeket a kérdéseket, mert az a néhány szám, amit a térképletöltéseknél olvashatunk, nem igazán tükrözi a véleményt. Itt nyugodtan lehet szidni, imádni, dícsérni, buzdítani, esetleg (bár remélem erre nem lesz precedens) lebeszélni a pályakészítőket, akár engem is. :twisted: :mrgreen: Kép

És ha már itt vagyok, megragadom az alkalmat, és felteszem a kérdést azoknak a majdani versenyzőknek, akik a februári RoE-s és SoD-os - általam készített - Ördögi kör (RoE), és Az elemek urai (SoD) c. pályákat lejátszották. Mi a véleményetek róluk?

Szóval diör Fórumlakók, írjatok, kritizáljatok bátran!

üdv, Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jan. 22 csüt., 14:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Én nem játszottam le a pályákat így nem is tudok véleményt mondani. :lol:
Viszont az én pályáimról (1. Nehogy már..., 2. Nincs alku, van nyom) is hallgatnék véleményeket, észrevételeket. :)
Hogy tetszettek? Kik játszották le? Kik azok, akik szeretik az ilyen típusú pályákat?
Nemcsak dícséretet várok! Sőt nyugodtan lehet írni szidalmakat is!
Nem haragszom meg az építő jellegű kritikára sem! :roll:
Segítsetek, hogy együtt mindenki számára értékesebb, élvezhetőbb pályákat alkothassunk! :wink:
Üdv!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jan. 23 pén., 11:47 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Így van. Teljesen egyetértek Freemy-vel.

Freemy írta:
Nem haragszom meg az építő jellegű kritikára sem!


Nem azt akartad mondani, hogy leépítő? :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jan. 28 szer., 23:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Így is fogalmazhatunk. :lol:
Úgy néz ki, még mindenki játssza a pályáinkat, mert senkinek sincs véleménye.
Csak nem csináltunk olyan hosszú pályákat, hogy eddig tart lejátszani :?: :?: :?: :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 30 kedd, 9:23 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Ahoj Fórumhuszárok!

A kezdet vidám, a folytatásom már nam az. Úgy látom senki sem játszotta le a letöltött térképeket, csak berakta a Maps könyvtárba. Nem tudom elképzelni, hogy nincs róla véleményetek, ezt a topikot nem azért hoztam létre, hogy az én pályáimról írjatok véleményt, hanem azokról a pályákról, amit fórumlakó társaink készítettek, köztük vagyok persze én is, de ezzel a topikkal elsősorban nem magamra, hanem a kollektívára, gy.k. az egész bagázsra gondoltam...
Ha azt szeretnétek, hogy minél jobb térképek készüljenek, bizony meg kéne mondani a frankót, hogy a pályakészítők legközelebb figyeljenek oda arra, amik az előző térképüknél esetleg hibádzott.
Ott az a sok-sok pálya... Nem hiszem, hogy senki sem játszott velük.
Biztos vagyok benne, hogy avval amit ide leírtam, sok fórumlakó pályakészítő egyetért.

Üdv a fórumlakó pályakészítők (pl.: Manticore, Freemy, KTibsza, Kertics, Mugger, Hellblood stb.) nevében, ha lehet: :mrgreen:

Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 30 kedd, 15:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Sajnos nem rég látogatom az oldalt és még nem sok pályával játszottam, de a következőkről van véleményem.
The Lord of War szuper, ötletes, de én speciel nem szeretem ha váratlanul futok bele az ellenfél hordáiba (legalább egy figyelmeztetés előtte) Aki lejátszotta az tudja, hogy mennyi küzdelem árán lehet eljutni a "Castle" várakig, ezért egy kicsit csalódás, hogy pont a végjáték már nem volt különösebben nehéz. (De addig piszokul megszenvedtem.)
Blademan: Ebbe is vannak szuper egyedi ötletek (labirintus, necros várakkal) és a pálya vezetés is OK. Azért nekem egy kicsit minden "túl sok" benne.
Titanic Pride: Nekem ez a csúcs. Minden ki van találva benne lépésről lépésre. Egy kicsit a végét sajnálom, mert King Graven egyből nekem esett (bár esélye nem sok volt) és a pálya egy részét nem tudtam bejárni. A kalózok kincse is tetszett főleg az artifactek becserélése miatt, bár ilyenkor azt szeretem ha, ez tovább viszi a játékot....
Mayhem: Az egyik kiindulási várhoz tartozó négy varázskönyv kicsit egyenlőtlenné teszi a küzdelmet, főleg hogy aránylag könnyen megszerezhető.
Hát kb. ennyi.

Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 9:52 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Mindez nagyon szép és jó, de sajna egyik pálya sem honi fórumhuszár műve. Mert mintha azt írtam volna... hogy is volt?
...
Cooper még az elején írta:
Ez a topik, mint címéből is hangzik, nem a kedvenc pályákról szól, hanem arra a - szerintem fontos dologra - kérdez rá, hogy mi a véleményetek egyes - magyar szerkesztésű - pályákról.

Azért teszem fel ezeket a kérdéseket, mert az a néhány szám, amit a térképletöltéseknél olvashatunk, nem igazán tükrözi a véleményt. Itt nyugodtan lehet szidni, imádni, dícsérni, buzdítani, esetleg (bár remélem erre nem lesz precedens) lebeszélni a pályakészítőket, akár engem is.

Szóval én elhiszem, hogy sok szép külföldi pálya van Jason Russelltől, Hans C.-től, Gregor Mincsevtől estébéestébé, de EZ a topik arról szól, hogy hazánk büszke vagy kevésbé büszke pályakészítői által készített pályákról írjatok értékelést, úgy ahogy felettem szóló tette, csak NE külföldiekről, hanem MAGYAROKRÓL!!!
Azt hiszem fentebbi hozzászólónk tipikusan a "nem olvasok, csak írok mert az úgy jó!" kategóriába esik bele. Ejh milyen hasznos kis topik volt (?) az a "Haldoklik a fórum?", ehhh....
Ne haragudjatok a kirohanásomért, csak gondoltam még egyszer nyomatékosítom a gyengébbek kedvéért is, hogy ez a topik miért jött létre, ha valaki ezért besértődik, az az ő baja. Az én célom ezzel a topikkal az volt, hogy segítsük a magyar pályakészítők munkáját, hogy még JOBB ÉS SZEBB ÉS ÉLVEZETESEBB MAGYAR pályák szülessenek. Ennyi.

Üdv, Cooper, aki tán jó ügyért harcol?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 15:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Üdv. Cooper!

Kicsit letoltál, de szeretném megvédeni magam.
Mint írtam nem rég óta fedeztem fel ezt az oldalt így hirtelen szakadt rám egy csomó lehetőség.
Természetesen először igyekszem a versenyekbe bekapcsolódni, ezért először a versenypályákat kezdetm végigvinni. (Mayhem, Modor)
Aztán a "Küldetés" pályákat (Titanic Pride, Lord of War)
Közben érdekelt a "vártípusok" játék is.
Sajnos ennél több időm nem volt.
De most talán egyenesbe kerülök.
Ígérem, hogy végigjátszom a pályáid és véleményt is írok róla.
Még egy kis türelem.

Megjegyzem, hogy a véleményemből azért kihámozható, hogy mi nem tetszik egy "mezei" játékosnak és még egy mentség - én legalább, mondtam véleményt.....

Bakos Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Fenn a messzi északon
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 02 pén., 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Fenn a meszi északon, HTT (Manticore)
A pálya jól indul. Ránéztem az állásra: black knight-ok a fatelep útjában, vámpírok stb. nekem meg 0 gold...
Szóval eszembe jutott, hogy talán nem tudom végigvinni.
"Talán nem vagyok igazi heroes-os..Mit keresek én itt?"
A továbbiakban csak a hibákat írom, mert abból kevesebb van.
Az egyirányú teleport a fő váram közelében rettenetesen zavart.
Ha jól emlékszem, nem volt hozzá szöveges üzenet, hogy mikor nyílik.
Meg honnan.
A koponyák szigete csalódás volt. A fő lovagomnak nem volt exp. wisdom-ja, amikor odamentem. Voy meg nem ért rá. Egy spell scroll jobb lett volna. Nem köti meg annyira az ember kezét.
A lenti Castle-ben sikerült megvennem a town portalt. Ez egy kicsit gyorsította a játékot. pl. nem esett el a Capitol-om.
Nem tudom, hogy ez egyezett-e a készítő szándékával.
Az alvilág egyetlen átjárón tud feljönni. Ez egy kicsit -+ lapossá tette a játék végét. Ott is lehetett volna egy egyirányú teleport a Castle felé.
Talán lehetett volna még 1-2 lenti vár? +1 semleges vár a szigeten?

Főzeléket akarok enni. De NINCS KANÁL!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Fenn a messzi északon
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 06 kedd, 18:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
doom3d írta:
Fenn a meszi északon, HTT (Manticore)
A pálya jól indul. Ránéztem az állásra: black knight-ok a fatelep útjában, vámpírok stb. nekem meg 0 gold...
Szóval eszembe jutott, hogy talán nem tudom végigvinni.
"Talán nem vagyok igazi heroes-os..Mit keresek én itt?"


Erre azt tudom mondani, hogy az az igazi játékos, aki képes hátrányból is nyerni. A számítógép ellen ez könnyebb, mint hús-vér játékos ellen.
Nem kell megilyedni, ha látszólag nehéz feladat vár rád!
Hozzá kell tennem, hogy még nem játszottam le az általad említett pályát, így érdemben nem tudok mint mondani, de nem mindig a csupasz erő a lényeg! Van még mágia és taktika is... Szóval biztos nem végigvihetetlen az a térkép, csak picit gondolkozni kell és lehet, hogy nem első nap betámadni...
Próbálkozz! :lol:
Üdv! Freemy

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 07 szer., 17:36 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Szia doom3d!

Először is köszi a dicséretet! ;)
A hibák:
- A teleport valóban zavaró, de szándékosan ez
(ezért nincs hozzá szöveges üzenet sem :) ).
Ennél több nem is lehet, mert ha az ai csak nagy nehézségek
árán tud átjönni rajta, ahhoz meg valamit a játékosnak is
eléggé el kell szúrnia.
- Nem értem, miért okozott csalódást a Koponyák szigete.
Ha az a baja, hogy túl könnyű rajta végigmenni akkor
erre is csak azt tudom mondani hogy direkt.
- A Town portal nincs fixálva.
- Ha a nekromantákhoz berakok egy egyirányú átrájót, akkor
laposodott volna el a játék. Túl nagy előnyre tettek volna szert,
és a történet többi szereplője nem kapott volna túl nagy szerepet.
( Ebbe beletartozik a játékos is :lol: )
- A várak száma szerintem még így épp hogy elég egy ekkora és ilyen
felépítéső pályán.

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 7:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Üdv. Cooper!

Igéretemhez híven végignyomtam az egyik pályádat. (Ördögi kör II.)
Szerintem a szöveg minden szempontból szuper (mennyiség, stílus, információ)
A térkép külleme szintén OK!
A játszhatóság szempontjából is minden rendben, de nem az én izlésemnek való.
Pozitívum, hogy nem csak küzdeni kell - bele a vak világba - , hanem valami cél is van. (Küldetéses pálya)
Viszont amit nem szeretek (úgy általában)
- Ha nem tudom védeni a váramat, mert hátba támadnak.
- Vár nélkül lenni, akár egy napot is.
- Egy hőssel játszani (aztán ha elvesztem jöhet a lenyakazás)
- Belefutni valami láthatatlan ellenségbe (mert úgyis mindenki "load game"-t használ és ez így csak időpocsékolás.) (Megjegyzem én előre sohasem nézem meg a Map editort, csak ha elakadok.)
- Szeretem 100%-ra csinálni a pályákat és itt reményem se volt, igaz nem is törekedtem rá.

Összeségében kiegyensúlyozott a pálya, nálam 4-es.
Szia!
Bakos Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 9:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Sziasztok hát érdekes ez a topic. Én már sok pályával találkoztam szinte az összessel de eggyik se testszett úgy mint a Fukar keleti lordok. Sok szöveg találós történet és azok a vári események. Nagyon feldobott. A pálya szerkeztése tökéletes és ebben a pályában tényleg jogosan érezhette az ember magát nagy hódítónak avagy visszahódítónak.

A másik pálya ami a szívemhez nőtt az a Highlander amely a Legends and mistyc című pályából alakították ki. itt is a szép kidolgozás, jó szövegek nomeg azok a vicces benyögések :)Nos ez eddig mint szép és jó

De sajnos találtam sok rosszabb kicsit csunyácskás pályát. Itt Dante poklára gondoltam. Amikor elkezdtem vele játszani örültem milyen komoly szövegek vannak benne és a pálya egy kis része is tetszett benne , de semmi extra, szerintem ezt a történetet más,hogy is fel lehetett volna dolgozni szerkezteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 09 pén., 10:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Üdv!

Más: Ki játszotta végig a 'Minos Királysága' pályát (H4)? Szerintem elég jó pálya, de elég sok időt vesz igénybe. Szerencsére lehetőségem volt látni a korábbi verziókat és pályaötleteket is ( :lol: :lol: ), és a készítő igen nagy fejlődésen ment keresztül.

u.i. A folytatása készítés alatt van Minos visszatér címmel :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 07 szomb., 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 13 szer., 0:15
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Kíváncsi lennék, mi a véleményetek a Divi sorozatról. Készítem (tegnap óta) a 6. részt, és hogy érdemes-e folytatnom, vagy itt hagyjam most abba.
Nekem pl tetszett a Dante pokla! Ízlések és...
Nekem azok a pályák nem tetszenek, ahol nem lehet a várat fejleszteni, és gyűjtögetni kell, hogy utána megkapd a ..., amivel ki lehet nyitni a kaput, de csak egyféle képpen lehet lejátszani. Jaj, meg néha csatlakozik valaki, nehogy kevés legyél, de csak egy katonácska, nehogy...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 19 csüt., 0:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 13 szer., 0:15
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Na kész a 6., de még az ötödiket sem tették fel. Akkor minek küldözgessem??!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 03 pén., 10:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!

A heroes4 térképek közül lekerülhetne már az első helyről az a segglyuk pálya!
:lol: :lol: :lol:

TT

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 03 pén., 12:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia DiviG!

Nekem nem jött Divi5 pálya! Küldd el Mugger címére, eljuttatja nekem, felkerül, biztos.
Ami tőled jött, az már fent van a honlapon.
SZia: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 03 pén., 14:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Sziasztok, meg próbálom az én szókincsekkel teli írásaimat kicsit lerövidíteni. Most is ezt próbálom teni. Már sajnos jó idelye nem látogattam a fórumot. Mindeggy. Ezt a topicot találtam leghelyesebbnek a panaszom előtárásához. A pályajavítások nem állnak a helyzet magaslatán és nem érdekel ha utánn javító könnyekkel teli arcal ír egy lebXszo választ. Már jó idelye elküldtem néhány remek pályát, (sztem jók, de ha nem is kiválóak azért érdekesen el lehet velük ütni az időt).A pályák jó történeteket ölelnek fel, megpróbáltam minnél jobban megoldani, hogy élvezzétek. és megfigyelésem szerint még mindíg nincsenek ide felizzítva. Vajon ezzel büntetnek amiért a társam feltelepítette a volt honlapomra a roe-magyarosítást amit ki kiáltott, hogy mi fordítottuk. ?. Na mindeggy. Sokat vesztett a honlap ezzel a magyar pályával /pályákkal. mert jó magam sokat dolgozok a pályákkal, vázlatot, történetet, rajzokat térképeket csinálok. És néha akár 1 hónapig is csinálom a pályát. Na szóval én már nem küldöm el újra a javítónak mégegyszer, állítólag már jó idelye megkapta. ha nem kell /nem kell, kész engem nem sért meg senki ezzel. Csak érdekesnek tartom, hogy annak nincs idelye megoldani ezt aki most a beosztott . Na csá


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség